اندونزی هیچ گزارش Coronavirus موارد است. است که کل تصویر ؟

NUSA DUA اندونزی — خانواده از شانگهای بود تعطیلات در سنگاپور در ماه گذشته زمانی که آنها متوجه شدند که کروناویروس جدید وارد شده بود وجود دارد از چین است.

به طوری که آنها بسته بندی شده و پرواز به بزرگترین کشور و در عین حال به گزارش یک مورد از این ویروس مرگبار: اندونزی. آنها فرود آمد در بالی عمده مقصد برای گردشگران چینی در ژانویه. 30 و هیچ برنامه ای برای ترک.

“مردم در بالی با ما رفتار خوبی و دوستانه گفت:” اوا شین, 36, است که سفر با مادر شوهر و پسر. “ما داده بودند هر آزمون بهداشت.”

کارشناسان بهداشت و درمان مورد سوال کرده اند که چرا اندونزی هنوز گزارش یک مورد منفرد از رمان coronavirus حتی اگر مقامات آهسته به توقف nonstop پرواز از چین است. اندونزی در مورد دریافت 2 میلیون گردشگران چینی از یک سال و بسیاری از آنها در بالی.

چین سرکنسول در بالی گفت: هفته گذشته که حدود 5000 گردشگران چینی باقی مانده در بالی از جمله 200 از ووهان که در آن شیوع آغاز شده است.

اندونزی نزدیک ترین همسایگان باید تمام موارد گزارش شده از جمله فیلیپین, سنگاپور, مالزی و استرالیا است.

“تا کنون اندونزی تنها کشور مهم در آسیا است که یک تاج مورد” اندونزی امنیتی وزیر, محمد Mahfud MD به خبرنگاران گفت: در روز جمعه. “Coronavirus وجود ندارد در اندونزی است.”

هیچ یک از 285 افرادی که تخلیه شدند از ووهان و در حال حاضر در قرنطینه در جزیره اندونزی از Natuna نشان داده اند که نشانه هایی از ویروس او اضافه شده است.

پنج محققان در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی به این نتیجه رسیدند در یک مطالعه در هفته گذشته که اندونزی و کامبوج که گزارش شده تنها یک مورد باید به سرعت تشدید نظارت بر آن از موارد بالقوه است. بر اساس تجزیه و تحلیل آماری این بیماری می تواند وارد در اندونزی در حال حاضر نویسندگان به این نتیجه رسیدند.

“بسیاری از وارداتی موارد مرتبط شده اند به یک سفر اخیر سابقه از ووهان نشان می دهد که سفر هوایی حجم ممکن است نقش مهمی خطر از موارد صادر شده در خارج از چین” این مطالعه گفت.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. 10, 2020

  • چه Coronavirus?
   این یک رمان است ویروس به نام تاج مانند خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از سرماخوردگی به شرایط خطرناک مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس.
  • چگونه مسری است که ویروس ؟
   با توجه به تحقیقات اولیه به نظر می رسد نسبتا عفونی شبیه به سارس است و احتمالا انتقال از طریق هوا. دانشمندان تخمین زده اند که هر فرد آلوده می تواند آن را به جایی بین 1.5 و 3.5 مردم بدون موثر مهار اقدامات است.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   ویروس سرچشمه در ووهان چین و بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و حداقل دو دوجین دیگر کشورها است.
  • چگونه نگران من باید باشد ؟
   در حالی که این ویروس جدی بهداشت عمومی و نگرانی و خطر ابتلا به بسیاری از افراد در خارج از چین باقی مانده بسیار کم و آنفلوآنزای فصلی بیشتر تهدید فوری.
  • که در حال کار برای جلوگیری از ویروس ؟
   سازمان بهداشت جهانی مقامات ستایش چین تهاجمی پاسخ به این ویروس توسط بسته شدن حمل و نقل مدارس و بازار. این هفته یک تیم از کارشناسان از W. H. O. وارد پکن به ارائه کمک.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   ایالات متحده و استرالیا به طور موقت انکار ورود برای غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را اغلب مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید همراه با ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

رئیس اندونزیایی صلیب سرخ Yll Kalla معاون رئيس جمهور سابق اندونزی نیز گفت: ممکن بود که این بیماری در حال حاضر وارد کشور و محکومیت ممکن است تشخیص علائم به عنوان coronavirus.

“سنگاپور یک سیستم اما حتی وجود ویروس در,” او گفت:. “این امکان وجود دارد که افراد آلوده اما در اینجا در اندونزی مردم فکر می کنم آن است که تنها به طور منظم تب یا آنها فکر می کنند آن است که تب دانگ.”

آقای Kalla ابراز نگرانی در مورد چگونگی آماده اندونزی شد برای رسیدگی به این ویروس اگر آن را به اعتصاب در بخش های از راه دور الجزایر کشور که با کمبود بودجه روبرو سلامت جامعه مراکز اصلی ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی. (اندونزی چهارمین کشور پرجمعیت ترین با نزدیک به 270 میلیون نفر در سراسر 6,000 ساکنان جزایر.)

“اندونزی جزایر بسیاری,” او گفت:. “ما بسیاری از شهرهای بندری. همه آنها دارای قابلیت های متفاوت است. من فکر می کنم خوب بیمارستان در جاکارتا می توانید آن را تشخیص. اما آنچه در مورد جامعه مرکز بهداشت در فلرس? یا در سولاوسی? مطمئنا این قابلیت محدود است.”

اندونزی سیستم مراقبت های بهداشتی در نظر گرفته شده است بودجه کافی با استانداردهای بین المللی با امکانات کافی و بیش از حد تعداد کمی از پزشکان پرستاران و ماماها با توجه به یک سال 2018 گزارش سازمان بهداشت جهانی است.

اما W. H. O. کشور نماینده دکتر Navaratnasamy Paranietharan گفت: اندونزی در حال انجام بهترین خود را به چهره های جدید کروناویروس از جمله غربالگری مسافران در مبادی ورودی و تجهیز بیمارستان ها برای ورود مشکوک و یا موارد تشخیص داده شده.

“اندونزی انجام شده است و آنچه ممکن است به آمادگی و دفاع در برابر رمان coronavirus,” او گفت:.

مقامات بهداشتی می گویند که آزمایش نزدیک به 50 موارد مشکوک که همه منفی است.

سی و کارگران چینی از یک شرکت سيمان در سولاوسی شمالی قرار داده شد در 14 روز در قرنطینه هفته گذشته پس از بازگشت از تعطیلات سفر به چین مهاجرت رسمی گفت. هیچ یک از آنها پایین آمده اند با این ویروس است.

اگر بيمار با علايم ورود آنها تشخیص داده شده اند, اصرار Achmad Yurianto های پیشگیری و کنترل در وزارت بهداشت.

“ما آماده ایم به صورت عمده شیوع, اما ما در حال آماده شده برای جلوگیری از شیوع,” او گفت:. “ما در حال انتظار برای آن را به اتفاق می افتد. ما در واقع باید محکم پیشگیری است.”

اندونزی با تجربه در نظارت بر مسافران برای بیماری گفت: از آنجا که این کشور شده است در lookout برای دیگری خطرناک coronavirus سندرم تنفسی خاورمیانه یا MERS. حدود 1.4 میلیون اندونزیایی رفتن هر سال در زیارت به عربستان سعودی که در آن می توان آنها را در معرض ابتال به بیماری مرس, او گفت:, و آنها به نمایش در بازگشت خود را.

“ما باید این تجربه بسیاری از بار,” او گفت:. “شاید کشورهای دیگر نیست که سخت کوش که اندونزی در برخورد با این وضعیت.”

اندونزی دارای سه آزمایشگاه قادر به تست جدید coronavirus دو در جاکارتا پایتخت و یکی در سورابایا اندونزی دومین شهر بزرگ در شرق جاوا. آزمایشگاه تست می توانید از 1200 نمونه یک روز, او گفت:. در سراسر کشور 100 بیمارستان تعیین شده است به عنوان مراکز رسیدگی به موارد مشکوک از رمان coronavirus.

قبل از سفر هواپیمایی بین اندونزی و چین به حالت تعلیق در آمده است. 5 وجود دارد 134 پرواز در هفته از چین به بالی آوردن حدود 5000 مسافر در روز است.

از دست دادن جدید گردشگران چینی می تواند ویرانگر برای اقتصاد بالی است که به شدت وابسته به بازدید کنندگان خارجی است. هنوز هم برخی از گردشگران در حال حاضر در بالی در حال انجام آنچه آنها می توانند برای اقامت.

چین سرکنسول در بالی Gou Haodong گفت: بسیاری از باقی مانده گردشگران چینی می خواستم برای تمدید ویزای خود را به جای بازگشت به خانه امکان قرنطینه و یا قرار گرفتن در معرض ویروس.

بیش از 30 کاربردی در روز جمعه برای ویزای توریستی پسوند گفت: مقامات مهاجرت که با قرار دادن تعداد باقی مانده گردشگران چینی در 1,500 نه 5,000.

در میان کسانی که هنوز در بالی آخر این هفته بودند جانسون Guo و خانواده اش.

آقای Guo, 42, یک مدیر در یک کسب و کار اینترنتی در گوانگژو گفت: خانواده شده بود در تعطیلات در استرالیا. اما پس از شیوع ویروس آنها تصمیم به گسترش تعطیلات خود را و صرف یک هفته در بالی.

او گفته است که آنها دریافت هر گونه بررسی سلامت در هنگام ورود اما این است که همه آنها سالم بودند.

“من نگرانی در مورد ویروس” او گفت که او خریداری 720 ماسک صورت برای بازگشت و کمک به زادگاه خود در بیمارستان زمانی که آنها به بازگشت در روز شنبه. “اما من مجبور به بازگشت به خاطر من مجبور به بازگشت به کار. و گوانگژو است که به عنوان بد نیست به عنوان مناطق دیگر در چین است.”

مسافران دو از شانگهای آهنگ یی و دوست یانگ Yujia هر دو 27, وارد در بالی در اواسط ژانویه با هشت دوستان است.

“ما نمی هر گونه بررسی سلامت همواره سالم در طول 20 روز از اقامت ما” گفت: خانم ترانه یک بانکدار به عنوان آنها خرید برای لباس در یک مرکز خرید در نزدیکی ساحل Kuta.

خانم Song گفت که مردم بالیایی شده بود بسیار مهربان به آنان که خود چینی دوستان شروع به اجتناب از هر یک از دیگر به دلیل نگرانی در مورد ویروس و آنها به زودی راه جداگانه خود را رفت.

پس از گسترش اقامت خود در بالی, او گفت:, آنها برنامه ریزی برای بازگشت به خانه در هفته آینده.

“ما تصمیم به اقامت طولانی تر چون ما ترس از ویروس” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>