هند فقیر سخت ترین ضربه ویروس مستند

1 / 4

هند فقیرترین شده اند ضربه سخت ترین coronavirus مستند

هند فقیرترین شده اند ضربه سخت ترین coronavirus مستند (AFP Photo/آرون SANKAR )

با کالسکه نشسته بیکار در خارج از یک اتاق زیستن, Laura کومار یکی از صدها میلیون فقیر سرخپوستان ضربه سخت ترین های جهان بزرگترین coronavirus مستند.

خانواده او از شش گیر هستند در زاغه خانه خارج دهلی نو بدست آوردن چیزی و انتظار به شدت برای پول وعده داده شده توسط دولت است.

مانند حدود 100 میلیون دیگران کومار مهاجر کارگر. او خود را در سمت چپ صفحه اصلی روستا در بیهار هند فقیرترین ایالت هفت سال پیش “برای زندگی بهتر” و “آموزش و پرورش خوب” برای کودکان و نوجوانان.

قبل از هند 21-day مستند آغاز شد و در مارس 25 38 ساله به دست آورده — در یک روز خوب — معادل 4 دلار در روز دوچرخه سواری خود را ریکشا در حالی که همسرش پخته شده و تمیز را به عنوان یک داخلی کارگر.

در حال حاضر با تمام فعالیت بجز خدمات ضروری متوقف در کشور 1.3 میلیارد نفر کومار نمی توانند کار کنند و همسر خود را از کارفرمایان حتی نمی خواهد اجازه دهید او را در ساختمان است.

“آنها احساس او آنها را به این بیماری” او گفت:.

خانه خود را در شهرستان قزیبد در حومه پایتخت یکی از ده ها تن از تک اتاق ساختار در ردیف با مشترک توالت و آب در حال اجرا.

آن است که در میان بسیاری از پتانسیل coronavirus زمینه پرورش است که باید کارشناسان نگران.

“ما ذخیره آب در سطل برای نوشیدن و پخت و پز. ما نمی توانیم آن را هدر برای شستن (ما) دست در هر زمان” کومار شانه ای بالا انداخت.

وضعیت مشابه گریم برای رم کومار Gautam, صدها کیلومتر (کیلومتر) دور در بمبئی محله Dharavi هند بزرگترین زاغه.

30 سال از ترک خانه اش در شمال شهر لکنو زمانی که او فقط 17.

تا زمانی که مستند او با استفاده از به ارسال خانوادگی خود را تا آنجا که او می تواند از $9 دستمزد روزانه او به دست آورده در یک کارخانه ساخت فویل آلومینیوم.

“چگونه من ارسال پول به خانه و یا پرداخت وام ؟ آینده ترسناک به نظر می رسد” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

گوتام گفت که گرسنگی اند اما برای سخاوت از کارفرمای خود بود که به دنبال پس از او و دیگر رشته کارکنان.

– ‘بهتر است به گرسنگی’ –

ترس از رفتن گرسنه موجب مهاجرت صدها نفر از هزاران نفر از کارگران مهاجر و خانواده های آنها بازگشت به روستاهای خود در ماه گذشته بسیاری بر پا است.

برخی از جان در راه است.

سازمان بین المللی کار (ILO) گفت: این هفته که 400 میلیون سرخپوستان کار در اقتصاد غیررسمی خطر سقوط عمیق تر به فقر در طول بحران.

نارندرا نخست وزیر دولت اعلام کرده است با لينک مستقيم نقد و نقل و انتقال مواد غذایی یارانه ها برای کمک به برخی از 800 میلیون نفر است.

اما همه صرفه جویی یکی از هفت کارگران مصاحبه برای این داستان گفت: آنها دریافت کرده اند هیچ چیز تا کنون.

یک مقام دولت اصرار داشت که پرداخت شده و گفت که نقل و انتقالات پول نقد به حساب بانکی توسط فقیر تحت یک طرح ملی خواهد بود تکمیل این هفته است.

برای Rajni Devi یک مادر از سه, که گفت که او گریه می کند و خودش را به خواب در شلوغ آپارتمان در حومه دهلی نو آن را نمی تواند به زودی به اندازه کافی.

“شب گذشته ما تا به حال roti (هندی flatbread) را با نمک مخلوط در روغن خردل,” او گفت:.

“بهتر است به مرگ از گرسنگی مردن مثل این” 30 سال اضافه شده است.

“من می شنوم که دولت انجام خواهد داد و این. هیچ کس حتی برای دیدن اگر ما زنده هستند یا مرده.”

– هیچ جیره –

در بمبئی Vatsala Shinde تا به حال بیشتر غیر معمول کار شارژ خرافی معامله گران در خارج از بورس هزینه های کوچک به تغذیه گاو یک حیوان مقدس برای هندوها است.

در حال حاضر از کسب و کار پس از 37 سال او اخیرا دولت اجرا جیره فروشگاه از جان گذشته برای اصول اولیه مانند برنج و عدس اما مدیر به او گفت که او نمی واجد شرایط به صورت رایگان لوازم.

او پاینده در مواد غذایی توزیع شده توسط یک موسسه خیریه.

“من را دیده اند هرگز چنین وضعیتی (که در آن) بقای ما به نظر می رسد در معرض خطر” Shinde گفت.

“بسیاری از ما زندگی می کنند از یک روز به بعد” گفت: داخلی کارگر Alambi قرائت ترتیل و 70 است که در حال حاضر تنها درآمد عضو خانواده اش است.

“این فقیر که نگه داشتن این کشور در حال اجرا,” او گفت:.

“اما هیچ کس فکر می کند ما ارزش هر چیزی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>