هند منتشر هیدروکسی کلروکین سهام در میان فشار از مغلوب ساختن پیشی جستنهند را تایید کرده است برخی از صادرات هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر در حال تبلیغ به عنوان یک امکان coronavirus درمان پس از آشکار فشار از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که اصرار آمریکایی ها به آن را.

این قرص ها استفاده می شود برای جلوگیری و درمان مالاریا لوپوس و آرتریت روماتوئید اما در طول هفته گذشته رئیس جمهور ایالات متحده شده است به شدت ترویج مواد مخدر به عنوان یک درمان برای coronavirus با وجود بدون قطعی پزشکی برای اثبات اثر بخشی آن.

هند بزرگترین تولید کننده هیدروکسی کلروکین حال قرار دادن صادرات موقت ممنوعیت مواد مخدر به منظور حفظ داخلی سهام.

اما در بیانیه ای در روز سه شنبه صبح Anurag Srivastava, یک سخنگوی دولت گفت که هند تا به حال برداشته شدن برخی از محدودیت ها پس از به حال مقامات “تایید در دسترس بودن دارو برای تمام احتمالات ممکن در حال حاضر پیش بینی”.

Srivastava اضافه شده که هیدروکسی کلروکین نگه داشته می شود در یک “مجوز” دسته با تقاضا “به طور مداوم تحت نظارت”.

جزئی لغو ممنوعیت صادرات می آید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تایید او به نام نارندرا مودی نخست وزیر هند بیش از آخر هفته تهدید “تلافی” اگر کشور نیست انتشار سهام است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مودی باید یک رابطه نزدیک. در مراسم تحلیف خود را سفر به هند در ماه فوریه نسبت ناروا اعلام مودی یک استثنایی “رهبر” و “دوست واقعی”.

در یک نشست خبری در کاخ سفید در روز دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من به او صحبت کرد [Nader] صبح روز یکشنبه به نام او و من گفت: ما می خواهم قدردانی خود را اجازه می دهد ما عرضه می شود. اگر او اجازه نمی دهد که آن را به بیرون می آیند که خوب خواهد بود اما البته ممکن است مقابله به مثل. چرا نمی خواهد وجود داشته باشد؟”

در روزهای اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن را توسعه داده است یک وسواس با هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان معجزه برای coronavirus مباهات است که ما در حال حاضر در انبار 29m دوز از دارو. پایه ای برای رئیس جمهور اعلامیه از مواد مخدر به عنوان یک “تغییر بازی” یک مطالعه انجام شده توسط یک گروه از دانشمندان در مارس اما نتایج حاصل شده اند آشکارا اخراج توسط کارشناسان و پزشکی عمده بدن.

با اینحال با وجود مشکوک شواهد پزشکی این دارو در حال حاضر با توجه به 1500 بیمارانی که آزمایش مثبت برای coronavirus در نیویورک است.

هند و کشورهای همسایه مانند سریلانکا و نپال نیز در قرار دادن سفارشات برای مواد مخدر است. هند گفت: این امر در نظر گرفتن تمام صادرات در یک مورد به مورد و بر اساس.

هند یکی از بزرگترین تولید کنندگان دارو و ماه گذشته قرار داده و محدودیت های صادرات در ده ها تن از مواد مخدر از جمله پاراستامول و انواع آنتی بیوتیک ها به منظور عرضه داخلی است. دولت هند روز سه شنبه تایید کرد که آنها نیز بخشی از لغو ممنوعیت پاراستامول صادرات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>