در سال رای گیری از طریق ایمیل ، تقلا به گوشت گاو تا رای گیری در فرد ، بیش از حد

PHILADELPHIA — Unnerved by the difficulties of voting amid a pandemic and faced with both the political static injected by President Trump and the limits on expanding voting by mail, state and local authorities across the country are racing to rethink and reinforce the polling sites where tens of millions of people are still expected to cast their ballots.

برای همه توجه به رای گیری از طریق پست، شاید چهار در 10 رای – 60 میلیون رای – به احتمال زیاد به صورت فردی در پاییز امسال، چه زود و چه در روز انتخابات ریخته می شود. به گفته بری سی بار، مدیر مرکز تحقیقات انتخابات در دانشگاه ویسکانسین-مدیسون، مشارکت کلی به خوبی می توانست برای اولین بار به ۱۵۰ میلیون نفر برسد که از ۱۳۷٫۵ میلیون نفر در سال ۲۰۱۶ افزایش یافته است.

در برابر پشت پرده انتقاد بی امان آقای ترامپ از رای گیری از طریق پست، شکست ها در سرویس پستی و نرخ نسبتاً بالای رد برگه های رای پستی، مقامات انتخاباتی و فعالان هر دو حزب تلاش برای استخدام و آموزش کارگران نظرسنجی را تقویت می کنند؛ ادغام ورزشگاه ها، عرصه ها و مراکز را به گزینه های رای گیری خود را؛ و برنامه های احتمالی در صورتی که افزایش در موارد کروناویروس در پاییز وجود دارد.

یک منطقه عمده از نگرانی پیدا کردن افراد جوان تر است که قادر به جایگزینی افراد مسن تر بیشتر مستعد به ویرانگرهای کوید-۱۹ در زمانی است که ۵۸ درصد از کارگران نظرسنجی این کشور ۶۱ یا بالاتر هستند.

همه روي نرخ راي گيري از راه تمرکز ميکنن پل گرونک، کارشناس رای گیری در کالج رید در پورتلند، اور می گوید: «اما مردم توجه نمی کنند که چه اتفاقی ممکن است بیفتد اگر سنبله ای در همه گیر یا کمبود کارگران نظرسنجی وجود داشته باشد و کاهش آخرین دقیقه رای گیری در فرد وجود داشته باشد.»

او می گوید: «در برخی از ذهن های ما سناریوی کابوس در مورد رای دادن از طریق نیست.» “این یک بحران در محل های رای گیری است.”

مشخص نیست که آیا بسیاری از رای دهندگان در حال تجدید نظر در طرح های رای دادن از طریق هستند یا نه، هر چند تحقیقات اولیه در این باره تأیید می کند که تعداد نامتناسبی از دموکرات ها قصد دارند از طریق رای بدهند و بسیاری از جمهوری خواهان نشانه آقای ترامپ را دنبال می کنند و از این گزینه خودداری می کنند. نیاز روشنی وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که رای گیری در فرد کار می کند، به ویژه در بسیاری از شهرها با جمعیت بزرگ سیاه و قهوه ای.

در شهرستان کویاهوگا در اوهایو که کلیولند را شامل می شود و تقریباً ۲۹ درصد سیاه پوست و ۶۶ درصد سفیدپوست است، محله های سفیدپوست در انتخابات مقدماتی سال ۲۰۲۰ نرخ درخواست رای غایب ۳۰ درصد داشتند، در حالی که محله های سیاه پوست تنها ۱۵ درصد نرخ درخواست داشتند و محله های هیسپانیک نرخ درخواست ۱۷ درصدی داشتند، بر اساس مطالعه اخیر دموس، یک اتاق فکر لیبرال.

شور کردن رای گیری در فرد بر روی هر دو کارگران نظرسنجی و محل های رای گیری متمرکز شده است.

زیرزمین های کلیسای پر از پر سر و کار و مراکز ارشد زندگی که زمانی سایت های رای گیری قابل اعتماد بودند در حال حاضر غیر قابل استفاده است. تحمل خطوط طولانی به شدت کم رنگ شده است. که در آن مدیران استفاده می شود در مورد خرابی تجهیزات گاه به گاه و کمبود رای، آنها باید در حال حاضر در مورد طرح های پشتیبان نگران اگر شیوع کروناویروس کرکره یک سایت رای گیری و یا حاشیه کارگران نظرسنجی که آن را کارکنان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im