در مغلوب ساختن پیشی جستن کشور مقاومت دیدار جراحی پرده

واشنگتن Pa. — در زمستان سال 2018 سیندی Callaghan زدم در درب. مقدار زیادی و تعداد زیادی از درب. یک سرباز جدید در وسیع صفوف ضد مغلوب ساختن پیشی جستن مقاومت در برابر او خود را صرف تعطیلات آخر هفته در شهرهای کوچک در جنوب غربی پنسیلوانیا گفتن غریبه در مورد کونور بره دموکرات که در حال اجرا بود برای کنگره در یک منطقه که رئیس جمهور تهمت انجام شده نزدیک به 20 درصد است.

زمانی که آقای بره برنده انتخابات ویژه در باریک اما خیره کننده ناراحت به نظر می رسید که وجود دارد یک فرصت بود اگر مردم به اندازه کافی قرار داده و در کار به اندازه کافی برای تغییر ذهن و در نتیجه تغییر سیاست های این کشور. “من احساس وجود دارد,” خانم Callaghan گفت.

در حال حاضر او به عنوان ساعت گروگانگیری سریع رد از استیضاح اتهامات بحران از آیووا قفقاز و اختلافات میان حامیان مختلف دموکرات نامزد ریاست جمهوری او احساس می کند که کمتر و کمتر. “مهم نیست — پیدا کردن هر نوع کاملا فاسد چیزی که تهمت بود و از آن مهم نیست,” او گفت:. “جمهوری خواهان تنها متحد. آنها لعنت جراحی پرده.”

“من در نظر گرفتن یک استراحت تا زمانی که این تابستان” او گفت:.

سه سال پیش زمانی که صدها نفر از هزاران نفر از مردم به خیابان ها ریختند و در اعتراض به آقای ترامپ مقاومت بسیار زیاد به نظر می رسید. دو سال پیش زمانی که سپاه از canvassers و کارت پستال نویسندگان کمک تلنگر ده ها تن از کنگره کرسی در سراسر کشور آن را ثابت موثر است. در حال حاضر با 2020 انتخابات نزدیک شدن به حزب دموکرات به نظر می رسد به عنوان بی ربط مثل همیشه در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد دولت نه تنها undismayed اما جسارت.

و جانبازان از چهار سال مقاومت به خصوص در مکان هایی که آنها باقی می ماند تعدادشان کمتر روبرو هستند تا به یک حقیقت ناخوشایند: این است برای رفتن به حتی سخت تر از آن را یک بار نگاه کرد.

جلسات بسته بندی معترضان هنوز هم جمع آوری در انجماد پیاده رو و تصویر بزرگ تکرار شده است مانند سرود: هدف این است که ساخت یک جامد سیاسی زیرساخت است که پرداخت خواهد شد در دراز مدت است. اما در پشت شلوغ, جامعه, اتاق, فعالان سوفل عصبی مورد اختلاف در میان دموکرات های ایثار شور و شوق از مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار و آزار دهنده سوء ظن است که ماموریت برنده تبدیل و متحدان ممکن است رسیده اند محدودیت های آن است. دراز مدت خوب است اما 2020 به عنوان حتی بیشتر بیمار تن است و یکی از بزرگ.

“این فقط احساس می کند مانند زندگی و مرگ” گفت: Pam, Maroon 65 بود که صرف weeknight با یک دوجین دیگر زنان در canvassing جلسه آموزش southeast of Pittsburgh. “من کمتر خوش بینانه,” او گفت: هنوز هم ترش از تماشای اخبار پیش از آن در روز. “این اگزوز عاطفی و ذهنی است. اما شما باید به رفتن نگه دارید.”

اعتبار…ریموند تامپسون جونیور برای نیویورک تایمز

این خسته اضطراب است که در بخشی از ویژگی های جغرافیا. دموکرات ها ممکن است racking تا برنده در انتخابات در شهرستانها داخلی و حومه, اما بخت و اقبال خود را داشته اند کمتر روشن دوردست.

هنگامی که یک سنگر و استحکامات از اتحادیه برق روستایی غرب پنسیلوانیا است veering راست برای یک تغییر است که رفت و به اوردرایو با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. پس از انتخابات 2016 کوچک دموکراتیک گروه شروع بیش از همه جوانه زني بسیاری آغاز شده توسط اواسط و اواخر زنان حرفه ای که انجام داده بود کمی, اگر هر گونه کار سیاسی قبل از.

در Panera غرفه دور از آبی پیتسبورگ آنها به وجد آمدیم برای پیدا کردن دیگران که فکر آنها را دوست دارم. قطعا وجود دارد تا به حال به بیشتر — اگر نه دیگر دموکرات ها حداقل خواهان خاموش رییس جمهور است.

“او دست خود را, رای, پایگاه” فکر کریستینا Proctor, 42, هنگامی که او به صفوف به هم پیوسته به تازگی انرژی در واشنگتن کانتی. او تا به حال شده احساس خطر محلی شور برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در اجرا تا سال 2016 انتخابات اما در ماه است که به دنبال او فکر این بیعت بود و ضعیف. او فکر نمی کند که دیگر نیست. “آنها 100 درصد در هیئت مدیره” او گفت:.

در سال 2018 قوی سال بیش از همه برای پنسیلوانیا دموکرات ها و جمهوریخواهان بیشتر برگزار خط در شهرستانهای خارج از پیتسبورگ. در سال گذشته انتخابات محلی در برخی از مکان هایی است که به کمک ارسال آقای بره به کنگره — منطقه خود بوده است تصریح ترک چند تن از کسانی که در شهرستانهای استان از جمله شهرستان واشنگتن در بیشتر محافظه کار کنگره محله — جمهوری خواهان در زمان کنترل یک county دولت پس از دیگری. در برخی از مکان های حزب جمهوری خواه است که در آن قوی ترین موقعیت در نزدیک به یک قرن است.

“من بسیار بدبین برنده شدن هر چیزی در اینجا هر چیزی توجه داشته باشید گفت:” جیک Mihalov یک مدافع در واشنگتن Pa. که زد برای دادستان منطقه به عنوان یک دموکرات است. او تخمین زده است که مبارزات انتخاباتی خود و حامیان خود زدم بر ده ها هزار نفر از درب. او از دست رفته توسط بیش از 25 درصد است. کار به سمت 2020 انتخابات که در آن او می بیند تنها هدف واقع بینانه برای محلی دموکرات ها به عنوان از دست دادن ریاست جمهوری کمی کمتر بد “است که به انگیزه که من لازم نیست در حال حاضر,” او گفت:. “این سخت بود که ما خوش بودند.”

در چهارشنبه شب هفته گذشته به عنوان سناتور در واشنگتن استدلال در مورد تماس شاهدان در استیضاح محاکمه رهبران جدید محلی دموکرات کمیته در واشنگتن Pa. نشسته در دفتر مرکزی خود, بحث که آیا آنها رسیده بود حد مردم در این شهرستان بودند که هنوز هم persuadable.

خانم Proctor, در حال حاضر, حزب, معاون رئیس بر این باور بودند که احتمالا تا به حال. او و فعلی رئیس, بن, روشن, 50, حال هر دو است که بخشی از ریشه های چمن خروش پس از سال 2016 انتخابات پیوستن به یک گروه به نام Washington County دموکرات ها; خانم Proctor بعدها متوجه این نمی شد در واقع محلی ، شهرستان رسمی دموکرات کمیته ظاهرا نه در جلسه مبارزه و یا تبلیغات خود را.

خانم ناظر و آقای روشن در نهایت در زمان بیش محلی حزب با برنامه ای برای بازسازی آن از زمین تا. پیروزی آقای بره که از دست داد Washington County اما توسط یک حاشیه بسیار باریک تر از هیلاری کلینتون پیشنهاد همه نوع امکانات.

“اولین مسابقه من بود و همیشه درگیر بود و بهترین نامزد است که می آید در اطراف در یک عمر” خانم Proctor گفت.

اما پس از midterms “همه چیز آغاز شده puttering,” او گفت:. “مردم فقط اهمیتی نمی دهند. آنها نشان در چمن ریشه کنه. آنها درست نیست. هیچ کس در مورد مراقبت انتخابات شهرداری.”

اعتبار…ریموند تامپسون جونیور برای نیویورک تایمز
اعتبار…ریموند تامپسون جونیور برای نیویورک تایمز

در این میان جمهوری خواهان بودند ،

دیو, توپ, معاون رئیس Washington County جمهوریخواه کمیته موافقت کردند که محلی احساسات سیاسی شده بود باد در حزب خود را جهت رانده شده توسط مردم در حال حرکت به کار در fracking رونق و رو به کاهش از اتحادیه وفادار. اما مقیاس از موفقیت های اخیر آقای توپ گفت: نمی خواهد آمد بدون مهاجم سازماندهی.

“ما بسیاری از مردم در اطراف در اینجا بسیج که هرگز بسیج قبل از او گفت:” صحبت کردن از یک برنامه به منظور تشویق کارفرمایان نگران دموکراتیک سیاست به اصرار کارکنان خود را به رای حزب جمهوری خواه. در این غرفه در نمایشگاه شهرستان, او گفت:, “ما امضا 500 نفر به کار می کنند.”

آنها این پیروزی را به نشان می دهد برای آن است.

آقای روشن تا به حال تا حدودی rosier را از خانم ناظر در چشم انداز محلی دموکرات. او با اشاره به این که تصویر بزرگ در سال 2020 بود کلی رای در سراسر ایالت و در اینجا در واشنگتن که آمد به حاشیه. اگر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به پیروزی روستایی شهرستانهای مثل این یکی با همان شماره که جمهوری خواهان شده بود با قرار دادن در وضعیت کلید های محلی و مسابقه او را از دست خواهد داد پنسیلوانیا است.

او گفت: حزب دموکرات در شهرستان شده بود از هم پاشیده برای سال; معکوس است که طول می کشد زمان. “پس از ضرب و شتم به مدت دو سال در یک ردیف شاید ما که در آن ما باید” او گفت:. “اما ما ساخته شده است برخی از زیرساخت ها در اینجا. آن را نمی توان در کوتاه مدت است.”

آن است که غیر ممکن است با دقت اشاره کردن به خلق و خوی از چیزی به عنوان گسترده و متفاوت به عنوان دموکراتیک ریشه های چمن. از طرف دیگر دولت در شهرستانهای اطراف فیلادلفیا دموکرات شده اند رو به با پیروزی پس از پیروزی حتی در دراز مدت جمهوری خواه پایگاه. در اطراف پیتسبورگ بسیاری از حومه شهر تبدیل شده اند دموکراتیک با سرعت شگفت آور.

“من یک زمان سخت دیدن چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند مشروع برنده پنسیلوانیا” گفت: John Craig هموند یک استاد دانشگاه بود که مذکور را شکست داد در خانه ملت نژاد در سال 2016 است اما پس از کمک تلنگر های متعدد محلی کرسی های دموکرات ها در پیتسبورگ حومه. “افرادی مثل من و افرادی که من دست کشیدن بر روی درب با, ما می دانیم آنچه که ما نیاز به انجام است.”

هنوز هم در جوامع محافظه کار و انشعاب را باز بین به تازگی انرژی فعالان پیشرو و پیشکسوت محلی دموکرات که اصرار دارند که کار کردن با جمهوری خواهان تنها راهی است که برخی از چیزهایی که می تواند انجام می شود. یکی سابق دموکراتیک خانه ملت نامزد در یک روستایی شهرستان در شمال پیتسبورگ کاملا مورد ضرب و شتم در اولین اجرا برای دفتر در سال 2018 گفت که او و همکار او در حال حاضر اغلب فعالان جمع آوری فقط به نوشیدن شراب و بحث خسته از این مبارزه دشوار.

با کمی قبل موجود حزب دموکرات زیرساخت ها در بسیاری از مکان ها و در حال حاضر بدون یک واحد منسجم نامزد برای متحد کردن پایه حفظ شور و شوق “است که واقعا یک بار سنگین برای قرار دادن در پشت این افراد گفت:” دانا R. فیشر, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه مریلند که مطالعه جدید فعالیت. “مردم فقط سوخته و آنها نگران,” او گفت: با اشاره به آیووا دموکرات قفقاز که در آن مشارکت مردم پایین تر از بسیاری پیش بینی کرده بود به عنوان شواهد.

شنبه گذشته صبح روز بعد از رئیس جمهور را تبرئه در استیضاح محاکمه شده بود اما خاص و دور جدیدی را آغاز کرده بود در ظاهر همیشگی دشمنی بین طرفداران خانم کلینتون و برنی ساندرز, the Washington County, grass-roots گروه ملاقات در زیرزمین کتابخانه محلی. بیش از دو دوجین مردم خوب نشان دادن. اما در میان صحبت از دادخواست و نامزدها واقعیت دلهره آور جلو و عقب نشینی به تازگی پشت بود و نه دور از ذهن است.

“هنگامی که ما از دست همه ما county ردیف دفاتر احساس می کردم کسی مرده بود” گفت: سوزان بندر بازنشسته معلم مدرسه, 72 سال و ورود به سال چهارم به عنوان یک فعال. بحث تبدیل به اصلی و خانم بندر نگران است که دموکرات ها بیشتر به سمت چپ نمی خواهد انجام دهید خیلی بهتر است در اینجا. “اما” او گفت: “شما نمی تواند متوقف شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>