در W. H. O. Coronavirus را دچار سردرگمی برخی از دانشمندان دیدن یک الگوی

حتی به عنوان سازمان بهداشت جهانی در سراسر جهان منجر پاسخ به بیماری همه گیر کوروناویروس آژانس شکست خورده است به سهام به سرعت در حال تحول یافته های تحقیقاتی و برقراری ارتباط به وضوح در مورد آنها چند تن از دانشمندان هشدار داد در روز سه شنبه.

در یک جلسه توجیهی در روز دوشنبه یک W. H. O. رسمی اظهار داشت که انتقال از coronavirus توسط افراد بدون علائم است “بسیار نادر است.” پس هماهنگ پوش بک از محققان مقامات روز سه شنبه در راه برگشت به این ادعا گفت: آن را یک “سوء تفاهم است.”

اما این اولین بار نیست W. H. O. ارزیابی به نظر می رسید به عقب علمی ،

آژانس تاخیر حمایت ماسک برای عموم تا روز جمعه ادعا وجود دارد بیش از حد شواهد کمی وجود دارد که آنها مانع از انتقال ویروس است. تقریبا همه دانشمندان و دولت ها توصیه شده است ماسک برای ماه می باشد.

W. H. O. گفت: بارها و بارها که قطرات موجود در هوا و یا ذرات معلق در هوا هستند نه یک عامل مهم در این بیماری همه گیر را گسترش اگر چه شواهد نشان می دهد که آنها ممکن است.

“W. H. O. شده است با بسیاری از جهان در مورد این مسئله از قطرات و ذرات معلق در هوا گفت:” مایکل Osterholm, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه مینه سوتا است.

این علمی اختلافات گسترده ای در مفاهیم سیاست. بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده آمریکا به تصویب رسید مستند استراتژی زیرا آنها به رسمیت شناخته شده است که منزوی و تنها افرادی که بیمار ممکن است به اندازه کافی برای مهار این بیماری همه گیر.

اگر ویروس منتقل می شود با قطرات موجود در هوا, مردم نیاز به ادامه به جلوگیری از تجمع در تهویه ضعیف فضاهای حتی اگر آنها عمل دقیق بهداشت دست.

W. H. O. سنتی گرفته محتاط رویکرد به ارزیابی شواهد علمی. اما با سرعت از پژوهش تغییر کرده است: در حال حاضر دانشمندان در حال عجله برای انتشار تحقیقات اولیه و حتی قبل از نتایج آنها را می توان به طور کامل بررسی توسط کارشناسان است.

بهمن یافته ها ممکن است به ارمغان بیاورد پیشرفت مانند یک واکسن — در زمان ثبت. اما این یورش همچنین منجر به سردرگمی حتی retractions از مشخصات بالا در نتایج جستجو.

“از یک طرف من را می خواهید به قطع W. H. O. برخی از کساد دلیل آن سخت است برای انجام این کار در حال همه گیر” دکتر گفت: Ashish Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه. “در همان زمان ما با تکیه بر W. H. O. به ما بهترین اطلاعات علمی و شواهد است.”

W. H. O. تفکر در بدون علامت انتقال به نظر نمی رسد که تغییر مقدار از فوریه زمانی که W. H. O. چین ماموریت مشترک گزارش شده است که “دین واقعا بدون علامت عفونت نامشخص است اما به نظر می رسد نسبتا نادر است و به نظر نمی رسد به یک راننده عمده انتقال است.”

مطالعات بعد از آن تخمین زده می شود این تعداد می تواند به عنوان بالا به عنوان 40 درصد بوده و در حال حاضر بهترین برآورد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که 35 درصد است. این تحقیقات باعث شد بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده آمریکا به تایید استفاده از ماسک توسط هر کس.

اما در روز دوشنبه دکتر ماریا ون Kerkhove این W. H. O. فنی منجر به کروناویروس در پاسخ گفت که “این هنوز هم به نظر می رسد نادر است که یک فرد بدون علامت در واقع انتقال بعد به ثانویه فرد است.”

بیانیه باعث یک واکنش فوری از دانشمندان که به ذکر است که مطالعه پس از مطالعه نشان داده است انتقال این ویروس از مردم قبل از آنها تا به حال احساس علائم.

این واکنش باعث W. H. O. موضعش در یک جلسه زنده میزبانی بر روی Facebook و توییتر. دکتر ون Kerkhove گفت: نظر او بوده است بر اساس تنها دو یا سه مطالعات.

“من فقط در پاسخ به سوال من مبنی بر سیاست W. H. O. یا چیزی شبیه به آن,” او گفت:. دکتر ون Kerkhove گفت: بیانیه همچنین بر اساس شواهد منتشر نشده است که برخی از کشورها به اشتراک گذاشته اند با W. H. O.

اما منتقدان از جمله خود مقامات گفت: این سازمان باید شفاف در مورد منابع آن است. “W. H. O. اولین و مهمترین مسئولیت است که به علم رهبر” گفت: لارنس Gostin مدیر W. H. O. همکاری مرکز ملی و جهانی سلامت قانون است.

“و زمانی که آنها می آیند با چیزهایی که به وضوح در تناقض علمی ایجاد و بدون هر گونه توجیه و یا با استناد به مطالعات آن به طور قابل توجهی کاهش اعتبار خود را.”

یک نکته کلیدی از سردرگمی است که تفاوت بین افرادی که “قبل از علامت” خواهد شد و به توسعه علائم و کسانی که “بدون علامت” و هرگز احساس بیمار. دکتر ون Kerkhove پیشنهاد کرد که نظرات او در مورد افرادی که واقعا بدون علامت.

به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل پیشنهاد کرد که مردم عفونی بیشتر تا دو روز قبل از شروع علائم و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم.

W. H. O. اشاره به چنین افرادی که قبل از علامت. “خوب از لحاظ فنی خوب” دکتر Jha گفت. “اما برای تمام مفاهیم و اهداف آنها بدون علامت — آنها بدون علائم است.”

دکتر ون Kerkhove گفت که با استفاده از دو نظر W. H. O. مقامات در واقع تلاش می شود بسیار واضح و روشن در مورد این گروه از افراد آنها با اشاره به.

“متاسفانه که چگونه همه از آن استفاده می کند” او گفت:. “من قصد نیست که به چیزهای پیچیده تر است.”

W. H. O. همچنان که بزرگ و قطرات تنفسی اخراج توسط عطسه یا سرفه اصلی مسیر انتقال و به تطهیر امکان نقش ذرات معلق کوچکتر از ذرات که ممکن است معطل شدن در هوا.

اما شواهد است تا ستون که ذرات معلق در هوا ممکن است مهم مسیر.

“آنچه در آنها نیست و به رسمیت شناخته شده است که فعالیت هایی مانند سرفه و صحبت کردن و حتی تنفس در برخی موارد نیز aerosol-تولید رویه” گفت: Linsey Marr که مطالعات هوابرد انتقال ویروس در ویرجینیا.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 5 ژوئن 2020

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • خواهد تظاهرات مجموعه دوم ویروسی موج coronavirus?

   تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس که آورده اند هزاران نفر از مردم به خیابان در شهرستانها در سراسر آمریکا در حال افزایش شبح جدید کروناویروس شیوع باعث رهبران سیاسی و پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که این جمعیت می تواند باعث افزایش موارد است. در حالی که بسیاری از رهبران سیاسی در تأیید حق معترضان به بیان خود آنها خواست تظاهرکنندگان به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله هر دو برای محافظت از خود و برای جلوگیری از بیشتر جامعه گسترش ویروس. برخی از کارشناسان بیماری های عفونی بودند اطمینان توسط این واقعیت است که تظاهرات خارج از منزل برگزار شد گفت: باز هوا تنظیمات می تواند به کاهش خطر انتقال.

  • چگونه ما شروع دوباره ورزش بدون صدمه زدن به خودمان را پس از ماه از مستند?

   ورزش محققان و پزشکان برخی از بلانت مشاوره برای کسانی از ما با هدف بازگشت به ورزش منظم در حال حاضر: به آرامی شروع و سپس برگرد تا تمرینات خود را نیز به آرامی. بزرگسالان آمریکایی تمایل به حدود 12 درصد کمتر فعال پس از اقامت در خانه مقرر آغاز شد و در ماه مارس از آنها در ماه ژانویه است. اما مراحلی وجود دارد شما می توانید به راحتی راه خود را به عقب به طور منظم ورزش با خیال راحت. برای اولین بار “شروع در بیش از 50 درصد از اعمال شما قبل از انجام Covid می گوید:” دکتر مونیکا رو رئیس اسکلتی-عضلانی پزشکی در شرلی Ryan AbilityLab در شیکاگو است. موضوع در برخی از مقدماتی squats بیش از حد او توصیه می کند. “هنگامی که شما در میانهی شب ورزش شده شما از دست دادن توده عضلانی است.” انتظار می رود برخی از عضلات twinges پس از این مقدمات پست-مستند جلسات به خصوص یک یا دو روز بعد. اما ناگهانی و یا افزایش درد در هنگام ورزش یک شیپور به توقف و بازگشت به خانه.

  • دولت من است بازگشایی. آن را امن برای بیرون رفتن?

   متحده در حال بازگشایی بیت به بیت. این به این معنی است که بیشتر در فضاهای عمومی برای استفاده در دسترس هستند و بیشتر و بیشتر کسب و کار هستند که مجاز به باز دوباره. دولت فدرال تا حد زیادی ترک تصمیم به متحده و برخی از رهبران دولت در حال خروج از تصمیم گیری به مقامات محلی. حتی اگر شما نمی گفت به ماندن در خانه آن است که هنوز یک ایده خوب برای محدود کردن سفرهای خارج و تعامل خود را با افراد دیگر.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • چگونه می توانم من را متوسط?

   در نظر گرفتن یک فرد متوسط به دنبال نشانه ای از تب است که به عنوان آسان به عنوان آن را برای تلفن های موبایل به عنوان “عادی” متوسط اعداد می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی نگه داشتن یک چشم را برای دمای 100.5 درجه فارنهایت یا بالاتر. اگر شما یک دماسنج (آنها را می توان گران این روزها) وجود دارد راه های دیگر برای کشف کردن اگر شما یک تب و یا در معرض خطر ابتلا به Covid-19 عوارض.

  • من باید یک ماسک?

   C. D. C. توصیه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک اگر آنها در. این یک تغییر در فدرال ارشاد منعکس جدید coronavirus نگرانی که در حال گسترش توسط افراد آلوده که هیچ نشانه ای ندارند. تا به حال C. D. C. مانند W. H. O. توصیه کرده است که مردم عادی نمی نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها بیمار هستند و سرفه است. بخشی از دلیل این بود برای حفظ پزشکی-درجه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به شدت به آنها نیاز دارید در یک زمان زمانی که آنها به طور مداوم در تامین کوتاه مدت. ماسک نیست جای شستن دست و اجتماعی فاصله.

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.

  • چگونه می توانم تست شده ؟

   اگر شما بیمار هستید و شما فکر می کنم شما شده است در معرض جدید coronavirus C. D. C. توصیه می کند که شما یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و توضیح علائم خود را و ترس. آنها تصمیم می گیرید اگر شما نیاز به آزمایش می شود. نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد یک شانس — به دلیل عدم تست کیت و یا اینکه شما بدون علامت به عنوان مثال — شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن تست شده است.


W. H. O. مقامات گفت که آنها آگاه بودند که تنفس و صحبت کردن ممکن است در نتیجه ذرات معلق در هوا اما در مورد سوال اهمیت خود را در گسترش این ویروس.

“به روز شده است وجود دارد هیچ نمایشی از انتقال این نوع آئروسل مسیر,” دکتر گفت: Benedetta Allegranzi این W. H. O. فنی سرب در coronavirus.

اما W. H. O. تعریف هوابرد انتقال بیش از اندازه برخی از دانشمندان گفت. هوابرد انتقال همچنین شامل امکان وجود دارد که ویروس در هوا برای فواصل کوتاه تر و سپس استنشاق.

“آنها بسیار اوایل قرن 20 بسیار ساده لوح مشاهده از آنچه که ذرات معلق در هوا و انتقال هوابرد هستند,” دکتر گفت: همین میلتون یک کارشناس بهداشت عمومی aerobiology در دانشگاه مریلند است.

تا 1950s, دکتر میلتون گفت: سل تصور می شد به گسترش طولانی مدت تماس نزدیک. “ما در حال حاضر می دانیم که آن را تنها انتقال بیماری از طریق ذرات معلق در هوا” او گفت:.

برخی از دانشمندان مشکوک هستند که W. H. O. موضع در ماسک و ذرات معلق در هوا بنیادی ممکن است کمتر از تحقیقات علمی بیش از یک نگرانی تامین تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان پزشکی.

این سازمان در حال حاضر توصیه ماسک ماسک که بلوک ذرات معلق در هوا تنها برای کارکنان مراقبت های بهداشتی انجام روشهای پزشکی است که برای تولید ذرات معلق در هوا.

دکتر ون Kerkhove گفت که W. H. O. هدایت و تنها بر اساس علم و نه در هر ملاحظات از عرضه است. در حالی که کمبود P. P. E. مشکل او گفت: “آن تغییر نمی کند آنچه که ما توصیه می کنند.”

همه کارشناسان گفتند این بود که W. H. O. اشتباه است شمارش در همه اما این است که با توجه به پیامدهای آن اظهارات را باید محتاط تر در این نتیجه رسید که انتقال از طریق هوا و یا توسط افراد بدون علائم قابل توجه نیست.

“ما نمی دانیم” دکتر میلتون گفت. “اما آنها نیز نمی دانم.”

برخی از کارشناسان گفت که وقتی W. H. O. با استفاده از عبارت “هیچ مدرکی” برای نشان دادن عدم قطعیت آن است که در واقع انتقال یقین در مورد عدم وجود یک پدیده است.

دکتر ون Kerkhove اذعان کرد که نقطه.

“این منصفانه بیانیه” او گفت:. “در بسیاری از تحقیقاتی که باید انجام شود به واقعا درک این, و ما باز به این واقعیت است که وجود دارد تحقیقات جدید در هر روز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>