در فقیرترین ایالت در امریکا فقیرترین دولت یک ویروس بازدید:: خانه: ‘گرسنگی شایع است’

در cracked جاده های کشور از Lexington, عمیق در می سی سی پی دلتا خالی اتوبوس مدرسه زرد درایوهای به آرامی زندگی-تداوم افت آف در راه است.

در اینجا در فقیرترین ایالت در امریکا فقیرترین دولت coronavirus هنوز به تاخت و تاز قضایی با عفونت است. شده است وجود دارد یک ثبت Covid-19 مرگ در شهرستان کلینتون Cobbins, Lexington, اولین آمریکایی آفریقایی شهردار. اما حتی در حال حاضر coronavirus هنوز هم تهدیدی جدی برای زندگی است.

در Holmes county تثبیت – منطقه مدرسه که Lexington تعلق دارد – هر کودک واجد شرایط برای وعده های غذایی مدرسه یک نشانگر فراگیر فقر است. برای بسیاری از گفته سرپرست Dr James L Henderson, صبحانه و ناهار در مدرسه تنها وعده های غذایی مغذی یک دانش آموز را به خوردن در یک روز. برای چند آنها تنها وعده های غذایی.

زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به ایالت تعطیلی مدارس, Henderson که متولد شهرستان چپ برای بسیاری از زندگی بزرگسالی خود را, اما بازگشت و در سال 2018 به فرض موضع خود باقی مانده بود با یک معضل مهم: چگونه برای تغذیه کودکان 3,000 تحت اقتدار خود را.
Robert King, transportation supervisor for Holmes County Consolidated School District, delivers school lunches to student Keizarrian Thomas, in Lexington, Mississippi, on April 1, 2020.

بسیاری از کودکان در این منطقه روستایی آمده از خانواده ها بیش از حد ضعیف به پرداخت هزینه یک ماشین. بنابراین سرپرست سوار بر یک بداهه پروژه رانندگی 6,000 وعده غذا در روز در سراسر شهرستان در یک ناوگان کوچک از 70 اتوبوس مدرسه انداختن هر بسته کردن در با یک توقف در طول مسیر.

“ما مطلقا این را به عنوان یک ماده از زندگی و مرگ,” او گفت:. “ما باید آن را به نمایندگی از فرزندان ما. این درست است که ساده است. خانواده ها رنج می برند در اینجا.”

“اگر وجود دارد یک پوشش نقره ای به Covid-19 حتی در فقیرترین شهرستان در فقیرترین دولت ما واقعا در مورد مراقبت از یکدیگر. ما در حال کار به آن پایان دادن به مطمئن شوید که ما در حال ارائه برای همه کودکان است.

رمان استراتژی تاکید تشدید بحران coronavirus تحمیل کرده است در می سی سی پی آمریکا, ترین مواد غذایی نا امن دولت است. در هلمز شهرستان 35 درصد از ساکنان در حال حاضر مواد غذایی نا امن با توجه به تحقیقات اخیر که تعداد خاصی برای افزایش قابل ملاحظه ای به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس طول می کشد نگه دارید.

به عنوان اتوبوس مدرسه زرد کشیده به یکی جلوی خانه نه ساله Keizarrian توماس نقش برآب از ایوان خود را و جمع آوری سه ناهار بسته – دو برای برادران خود را. یک جعبه آب سه کرفس چوب و یک ساندویچ ژامبون در هر.

‘این است که گرفتن خیلی سخت تر’
Downtown Lexington, Mississippi.

مادرش Felichia Walden بوده است furloughed از کار خود را در یک ماشین محلی شرکت از آنجا که از virus.

“با این پولی که ما داریم به تلاش و پرداخت صورتحساب” او گفت:. “و هنگامی که شما رفتن به فروشگاه مواد غذایی شما به سختی می توانید همه چیز است.”

در توقف بعدی چند صد متر پایین خیابان Arletha گاستون در زمان چهار وعده های غذایی برای کودکان خود که شنبه در خم خود تریلر اصلی بازی, برچسب های در آفتاب صبح.

راهنمای سریع

چگونه شما می تواند کمک به بانک های مواد غذایی در Covid-19 همه گیر

چگونه برای کمک به

حتی قبل از Covid-19 گیر بیش از 40 میلیون آمریکایی با تکیه بر بانک های مواد غذایی به اندازه کافی به غذا خوردن. در حال حاضر تقاضا برای مواد غذایی اضطراری کمک نمایی در حال رشد است که میلیون ها نفر از مردم از دست دادن شغل خود.

به عنوان این تقاضا رشد می کند, مواد غذایی, بانک ها دریافت می کنند به مراتب کمتر کمک های مالی از خرده فروشان به مردم در حال خرید به صورت فله بنابراین سهام پایین هستند. این به این معنی غذا بانک ها باید بیشتر و خرید لوازم به مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی برای تغذیه هر گرسنه آمریکا درخواست کمک کند.

اهدای پول یا لوازم

تغذیه امریکا شبکه از 200 مواد غذایی بانک ها امن و امان و توزیع 4.3 میلیارد وعده های غذایی در هر سال از طریق 60,000 pantries غذایی و برنامه غذا. آنها کمک به آسیب پذیر جوامع از جمله افراد مسن و معلول و همچنین ارائه رایگان غذایی برای ناهار کودکان مدرسه از خانواده های کم درآمد.

اگر شما می خواهید برای کمک به پیدا کردن مواد غذایی محلی خود بانک, و رفتن به وب سایت خود را به کمک. شما همچنین می توانید کمک به تغذیه امریکا Covid-19 پاسخ صندوق.

داوطلبان

بانک های مواد غذایی تکیه بر داوطلبان و تغذیه امریکا و pantries غذایی در سراسر آمریکا به فوریت نیاز به کمک به عنوان بسیاری از به طور منظم داوطلبان شهروندان ارشد که به ویژه آسیب پذیر به Covid-19. اگر شما علاقه مند در تبدیل شدن به یک داوطلب جدید استفاده از تغذیه امریکا ابزار برای پیدا کردن مواد غذایی محلی خود بانک و یا شربت خانه, اما لطفا در تماس گرفتن با آنها را برای اولین بار قبل از نمایش. به یاد داشته باشید اگر شما نگران سلامتی خود و یا خطر به یک عضو خانواده “در خانه بمانند” توصیه است.

رسانه های اجتماعی

تغذیه امریکا نیز می گوید شما می توانید به کمک در راه های کوچک مانند زیر مواد غذایی محلی خود بانک در رسانه های اجتماعی و به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها انجام می دهند آنلاین و یا با تبدیل شدن به یک مدافع برای مبارزه برای پایان دادن به گرسنگی در امریکا است.

“این است که بسیار سخت تر,” او گفت:. “ما در حال تلاش برای خارج شدن از شهر به دنبال معاملات بهتر در مواد غذایی است.”

هلمز شهرستان با جمعیت 18000 نفر تنها دو تازه فروشگاه های مواد غذایی و هر دو چهره اتهامات قیمت سنگ آهن در بازار طی این بیماری همه گیر.

Zelpha Whatley که میزبان هفته نامه محلی تماس در رادیو نمایش گفت: تعداد بی شماری از شنوندگان بسیاری از آنها دریافت مواد غذایی به خرید اولیه خود را, مواد غذایی شکایت کرده بود به او نشان می دهد در مورد افزایش قیمت در برخی موارد تا سه برابر یا quadrupling قیمت.

“من نمی توانستم باور این دو فروشگاه را به استفاده از وضعیت,” او گفت:. “پس من رفتم به یک به بررسی خودم. وقتی دیدم قیمت تخم مرغ دو برابر شده بود من رفت و گفت: ‘من پرداخت نمی کند’. مغز من فقط ذوب شده چون من خیلی ناراحت بود.”
Dr James Henderson, superintendent of the Holmes county consolidated school district, poses for a portrait at Holmes county central high in Lexington, Mississippi.

در خلاصه مصاحبه تلفنی صاحب Lexington تنها فروشگاه مواد غذایی روی سیمز را تکذیب کرد و گفت او تا به حال قیمت های متورم برای سود استدلال تولید از جمله تخم مرغ و لبنیات و گوشت افزایش یافته بود در عمده فروشی. سیمز کاهش یافته است به استناد خاص حاشیه.

“اگر مردم مشکل آنها باید گزارش آن را به دادستان کل ایالت می سی سی پی” او گفت:. “ما در حال صحبت کردن به هر کس دیگری در مورد قیمت سنگ آهن در بازار.”

می سی سی پی هنوز هم ممکن است در مراحل اولیه این بیماری همه گیر در مقایسه با دیگر نقاط در ایالات متحده – به خصوص همسایه لوئیزیانا. سی و پنج نفر کشته شده اند از Covid-19 در اینجا با 1,455 موارد در سطح ایالت. اما دولت در حال حاضر دارای بالاترین میزان بستری شدن در بیمارستان به دلیل coronavirus با توجه به تجزیه و تحلیل می سی سی پی امروز.

به عنوان مدرسه, اتوبوس, مواد غذایی آف رها نتیجه گیری خود را موقع ناهار اجرای چهارشنبه گذشته جمهوری خواه فرماندار تیت ریوز اعلام کرد دولت گسترده ای پناهگاه در محل, منظور, پس از روز از انتقاد دولت او بیش از حد شده و به کندی عمل می کنند.

“من دعا می کنم که همه ما سفارشات و آماده سازی به اندازه کافی خواهد بود. ما بر این باورند که این ابزار مناسب در زمان مناسب برای صرفه جویی در زندگی” ریوز گفت.

اما این ویروس در حال حاضر تقویت ناامنی غذایی در سراسر, می سی سی پی و نه فقط در هلمز شهرستان است.
Robert King (right), transportation supervisor for Holmes County Consolidated School District, loads meal deliveries at William Dean Jr. Elementary School in Lexington, Mississippi, on April 1, 2020

“گرسنگی شایع است در اینجا گفت:” چارلز Beadie مدیر عامل شرکت می سی سی پی شبکه غذایی تنها در دولت foodbank که توزیع به 415 سازمان. “600,000 شد و در حال حاضر رفتن به رختخواب گرسنه یا نه دانستن چگونه آنها را به وعده غذایی خود را.”

شبکه عمده تحت فشار در چند هفته اول این بحران است. تعدادی از سازمان های تعطیل شده با توجه به داوطلب بودن ترس از عفونت است. حداقل یک شهرستان در دولت در حال حاضر هیچ دسترسی به مواد غذایی منابع بانک. شبکه مزمن understaffed و نیروی کار رایگان از دولت, زندان, شبکه است و دیگر در دسترس نیست به دلیل بیماری همه گیر. در ضمن تقاضا افزایش یافت.

“ما باید بیشتر تماس های تلفنی از ما می تواند اداره کند” Beadie گفت: اذعان خود سازمان بود که در تلاش برای تعیین کمیت و افزایش میزان تقاضا.

“این مانند یک شکار روبنده’

در جکسون, پایتخت دولت داوطلبان را آغاز کرده اند که در حال اجرا داغ غذا و خدمات به برخی از شهرستان فقیرترین محلات.

مانند هلمز شهرستان و ده ها تن از دیگر مناطق در دولت هر کودک در جکسون واجد شرایط برای وعده های غذایی مدرسه. و در حالی که مدرسه منطقه همچنان به ارائه یک انتخاب کنید تا خدمات غذا وجود دارد آف رها در اینجا.
Deneka Samuel distributes hot meals to residents of the Rebelwoods Apartments in Jackson, Mississippi, on 1 April.

مارس جکسون 30 سال-از هفت تا نه و گفت که او تا به حال شده است قادر به انتخاب کنید تا وعده های غذایی برای کودکان ارائه شده توسط مدرسه.

داوطلبان از مردم فقیر مبارزات و عملیات خوب – محلی و جمعی از فعالان سازماندهی شده است غذای داغ آف رها در این کم درآمد آپارتمان مجتمع هفته گذشته.

“آن را مانند یک شکار لاشخور” جکسون گفت: به عنوان ساکنان صف برای جزوه. “مردم در حال رفتن دیوانه است و هر کس در شکار برای مواد غذایی است.”

او از شغل پاره وقت در این هفته در کافه تریا مدرسه است و در حال حاضر به طور کامل متکی به جزوه و مواد غذایی برای تغذیه خانواده اش. او دریافت $278 در هفته مزایای مواد غذایی قبل از بحران بود و انتظار می رود پس از دولت اعلام کرد افزایش مزایای اضطراری برای خانواده ها است. او گفت که او فقط 6 دلار بیشتر است.

“من فقط آن را در زمان” او گفت:. “من خریداری یک قطعه پنیر. که در آن بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>