در سایه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن توقیف فرصت به فشار از طریق دستور کار خودآخرین بار امریکا مواجه شد ممکن است رکود اقتصادی رام امانوئل رئیس کارکنان به رئیس جمهور, باراک اوباما, مشاهده: “هرگز اجازه یک بحران خوب به هدر. آن را یک فرصت برای انجام چیزهایی که شما یک بار فکر کردم غیر ممکن است.”

آن است که توصیه است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را جمهوری خواه متحدان نظر می رسد که به قلب گرفته.

در مواجهه با یک بحران – بهداشت عمومی و اقتصادی – جانشین اوباما و متحدان او در حال پیشبرد دستور کار خود چه در چشم ساده به عنوان یک پاسخ مستقیم به این بیماری همه گیر و یا تحت پوشش در حالی که این کشور عمیقا پریشان.

مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی دیوار خود را در مرز مکزیک تقریبا روزانه و بر مرزهای ملی حتی اگر coronavirus آنها پرداخت می شود بدون توجه. او حمله کرده است رای گیری حقوق هزینههای فدرال ناظران خرد مقررات و لایحه را امضا که دست میلیاردها دلار به شرکت های بزرگ در حالی که مقاومت در برابر کنگره نظارت.

“اکثر آمریکایی ها در ردیابی این در تمام گفت:” لری جاکوبز مدیر مرکز مطالعات سیاست و حکومت در دانشگاه مینه سوتا است. “بحران ایجاد کرده بلیزارد بیماری است که در آن اطلاعات و نقد است نه از طریق شکستن. این یک طوفان کامل برای مغلوب ساختن پیشی جستن به فشار دستور کار خود دارد. شما می توانید شنیدن پردازان و گفت: این است که ما لحظه تاخیر نکنید.”

ظاهرا همه دولت مصرف می شود توسط یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 13000 آمریکایی یک کشته و بزرگتر از پرل هاربر و 11 سپتامبر 2001 ترکیب شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات است که به طور موثر در انیمیشن معلق به عنوان او طول می کشد بخشی در روزانه coronavirus گروه ضربت جلسات مطبوعاتی و شمارش اقتصادی هزینه.

اما فقط به عنوان رئیس جمهور جورج بوش دولت به بهره برداری 9/11 به گسترش قدرت دولت و تهدید آزادی های مدنی مانند آزادی بیان و روند به دلیل تهمت به کاخ سفید بوی سیاسی فرصت در یک بحران ملی.

در یک کمپین تجمع در چارلستون کارولینای جنوبی در اواخر ماه فوریه رئیس جمهور دفاع و پشتیبانی خود را از دیوار در مرز آمریکا و مکزیک: “ما باید 500 مایل ساخته شده توسط بسیار در اوایل سال آینده برخی از زمان پس یکی از دلایل این شماره ها خیلی خوب است. ما همه چیز را در قدرت ما برای نگه داشتن عفونت و کسانی که حامل این عفونت از ورود به کشور ما است.”
A staging area for border wall construction at the San Bernardino Valley, Arizona, where work is going ahead amid the pandemic.

در آریزونا حتی وجود دارد افزایش در ساخت و ساز دیوار به رغم ترس در مرز جوامع که از ورود کارگران خود را افزایش می دهد خطر قرار گرفتن در معرض coronavirus. روز دوشنبه تهمت اصرار داشت: “در اوایل سال آینده ما باید نزدیک به 500 مایل از دیوار همان چیزی است که هدف ما بود.”

پس از اعلام ملی اضطراری, تهمت استفاده از شعارهای ملی برای دفاع از خود را جزئی ممنوعیت سفر در چین و اروپا و غرقه شدن عبارت “چینی ویروس” در حالی که قبل از ظاهر شدن به دور و ترویج شرکت های آمریکایی از جمله تولید کنندگان از ماسک و دستکش و هواکش.

در 2 آوریل مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت مشاور پیتر ناوارو به خبرنگاران گفت: “یکی از چیزهایی که این بحران به ما آموخته آقا این است که ما در حال خطرناکی overdependent در یک زنجیره تامین جهانی برای ما از داروها مانند پنی سیلین; ما لوازم پزشکی مانند ماسک; و ما تجهیزات پزشکی مانند دستگاه تهویه مصنوعی.”

ناوارو افزود: “اگر وجود دارد هر گونه دفاع از رئیس جمهور ‘خرید در آمریکا مرزهای امن و قوی تولید پایه’ فلسفه استراتژی و اعتقاد به آن است که این بحران به دلیل آن تأکید همه چیز را که ما می بینیم وجود دارد.”

“کاخ سفید پیشرفته عمده زیست محیطی rollbacks”

این بیماری همه گیر است و خرد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه نقاط صحبت کردن اقتصاد به طور کلی و بازار سهام در خصوص قرار دادن میلیون ها نفر از مردم از کار و وادار کردن کنگره به موافقت با نجات اضطراری بسته در سه مرحله تا کنون. هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها سعی در قرار دادن سیاست خود را به اولویت های تاریخی $2.2 tn لایحه.
Alexandria Ocasio-Cortez:

برای جمهوری خواهان جایزه بزرگ بود $500bn شرکت صندوق نجات. دموکرات ها آن را به نام “شرکت دوغاب صندوق” که در بالا از مغلوب ساختن پیشی جستن را جارو کاهش مالیات برای کسب و کار. اسکندریه Ocasio-کورتز یک نماینده کنگره از ایالت نیویورک گفت: در این خانه اتاق: “کارگران بیمارستان نیست و باید تجهیزات حفاظتی. ما لازم نیست که لازم هواکش. چه اکثریت سنا مبارزه ، یکی از بزرگترین شرکت کمک مالی با عنوان چند رشته که ممکن است در تاریخ آمریکا – شرم آور است.”

در عین حال زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن امضا لایحه او صادر امضای بیانیه ای که او در نظر دارد برای نادیده گرفتن کنگره ارائه اجازه یک بازرس کل برای نظارت بر چگونگی $500bn در وام کسب و کار صرف خواهد شد. Ocasio-کورتز پاسخ داد: “این ترسناک مقدار از پول را داده اند فاسد admin w/ 0 پاسخگویی.”

“رئیس جمهور در ادامه به انتصاب قضات محافظه کار در یک ترک خوردگی سرعت.”

تهمت نیز بهره برداری ثابت اخبار چرخه حواس او را پرت برای حذف و یا انتقاد از چندین بازرسان به طور کلی از جمله برکناری جامعه اطلاعاتی ناظر اواخر آخرین شب جمعه. و او همچنان در مسیر آزادسازی و یا چه رئیس سابق خود را استراتژیست استیو Bannon به نام ساختارشکنی اداری دولت است.

کاخ سفید پیشرفته عمده زیست محیطی حرکت صعودی و آرام اجرای قوانین برای آلوده که می گویند آنها تحت تاثیر این بیماری همه گیر. ادامه زدایی می آید حتی در حال ظهور به عنوان تحقیقات نشان میدهد مردم در جوامع با بیشتر آلودگی هوا هستند بیشتر احتمال دارد به مرگ از Covid-19.

در ماه گذشته ما سازمان حفاظت محیط زیست جایگزین دولت اوباما بزرگترین آب و هوا تلاش ضعف قوانین برای شرکت های خودرو به اتومبیل های جدید است که می تواند اجرا شود در کمتر از بنزین است. اعلام تا به حال مدت طولانی است که انتظار می رود در ماه مارس و آژانس گفت: آن را تحت یک مهلت قانونی برای تکمیل قوانین و مقررات جدید.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات نیز حرکت رو به جلو با حرکت صعودی برای سمی خاکستر و جیوه تولید گازهای گلخانه ای از نیروگاه های زغال سنگ و تغییرات چگونه تغییرات آب و هوایی در نظر گرفته شده است در محیط زیست بررسی برای بزرگراه ها و خطوط لوله.
US ‘ Trump voters in Monroe County, MichiganViews of the DTE Energy Monroe Power Plant in the distance on Monday, Jan. 13, 2019 in Monroe, Mich. The plant is coal-fired. Erin Kirkland for the Guardian

در ضمن با جهان به دنبال راه های دیگر رئیس جمهور در ادامه به انتصاب قضات محافظه کار در یک ترک خوردگی سرعت. هفته گذشته او نامزد قاضی جاستین واکر کنتاکی به خدمت در دادگاه تجدید نظر به DC مدار و کری ویلسون از می سی سی پی به خدمت در پنجمین مدار.

بن Driscoll, قضائیه, مدیر برنامه لیگ حفاظت از رای دهندگان گفت: “در میان جهانی از همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال اجرای یکی از مضر ترین و ماندگار میراث در آینده بهداشت عمومی نامزدی بی حد و حصر میچ مک کانل دوست صمیمی و همشهری شخصیت در 30s خود را برای یک عمر در موقعیت قدرتمند DC مدار دادگاه تجدید نظر.

“و در زمانی که ملت ما چهره وخیم بهداشت نگرانی از آن است که نامعقول به معرفی کسی که استدلال برای سلب بهداشت و درمان از میلیون ها نفر از مردم و تضعیف اساسی در حمایت از سرزمین ما و جوامع است.”

در سال است که مغلوب ساختن پیشی جستن او اولین رئیس جمهور برای رسیدگی به “راهپیمایی برای زندگی” در واشنگتن یک سرکوب حقوق باروری نیز در راه است. روز سه شنبه یک دادگاه تجدید نظر فدرال تأیید تگزاس را به بان کی مون تقریبا تمام سقط جنین طبقه بندی آن را “غیر ضروری” روش درمانی در این بیماری همه گیر. قضات را به طور موقت لغو ممنوعیت مشابه در آلاباما اوهایو و اوکلاهما.

مغلوب ساختن پیشی جستن همواره بهره مند از سر و صدا در اطراف خود مجادلات بی پایان. در حال حاضر اثر ضرب شده است. باب Shrum یک استراتژیست دموکرات و استاد علوم سیاسی در دانشگاه جنوب کالیفرنیا گفت: “او را به ساخت دیوار او را از مرز بسته قرار داده و از همه این مقررات سازمان حفاظت محیط زیست که عقب اوباما مقررات. شما می توانید بسیاری از چیزهایی که مردم نشسته اند در خانه در ترس از یک بیماری کشنده.”

اما برخی دیگر خواست احتیاط و پیشنهاد تهمت کاخ سفید لزوما باید یک رویکرد منسجم. مایکل استیل, رئیس سابق کمیته ملی حزب جمهوری خواه گفت: “من نمی دانم اگر این ترجمه را به یک outsized توانایی دولت برای فشار از طریق دستور کار خود تا حدودی به دلیل من فکر می کنم اکثر مردمی هنوز در تلاش برای کشف کردن چه چیزی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>