در تقلا برای Coronavirus منابع غنی کشورهای فشار ضعیف کنار

جعبهها از ماسک ربوده از هواپیمای باری در فرودگاه tarmacs. کشور پرداخت سه برابر قیمت در بازار به بیشتر توپ زدن از دیگران است. اتهام “دزدی مدرن” در برابر دولت ها در تلاش برای امن تجهیزات پزشکی برای مردم خود.

به عنوان ایالات متحده و کشورهای اتحادیه اروپا در رقابت برای به دست آوردن کمیاب تجهیزات پزشکی برای مبارزه با کروناویروس دیگر نگران تقسیم نیز در حال ظهور با کشورهای فقیر از دست دادن به ثروتمند آنهایی که در جهانی scrum برای ماسک و تست مواد.

دانشمندان در آفریقا و آمریکای لاتین گفته شده توسط تولید کنندگان است که سفارشات حیاتی برای تست کیت نمی توان برای پر ماه به دلیل زنجیره تامین است که در تحول و تقریبا همه چیز را تولید آنها در حال رفتن به آمریکا و یا اروپا. همه کشورها گزارش شیب افزایش قیمت ها از تست کیت به ماسک.

بزرگ تقاضای جهانی برای, ماسک جدید در کنار تحریف در خصوصی بازار مجبور است برخی از کشورهای در حال توسعه به نوبه خود به یونیسف برای کمک به. Etleva Kadilli که مسئول نظارت بر منابع در آژانس گفت که در تلاش برای خرید 240 میلیون ماسک برای کمک به 100 کشور اما تا کنون موفق شده بود به منبع تنها در حدود 28 میلیون نفر است.

“وجود دارد یک جنگ رفتن در پشت صحنه و ما بیشتر نگران در مورد کشورهای فقیر از دست دادن” دکتر گفت: Catharina Boehme مدیر اجرایی بنیاد ابتکاری جدید تشخیص که همکاری با سازمان بهداشت جهانی در کمک به کشورهای فقیر به دست آوردن دسترسی به آزمایشات پزشکی.

در آفریقا و آمریکای لاتین و بخش هایی از آسیا و بسیاری از کشورها در حال حاضر در یک نقطه ضعف با سیستم های سلامت که با کمبود بودجه روبرو هستند شکننده و اغلب فاقد تجهیزات لازم. یک مطالعه اخیر نشان داد که برخی از کشورهای فقیر تنها یک مجهز به تخت مراقبت ويژه در هر میلیون نفر.

تا کنون کشورهای در حال توسعه گزارش شده به مراتب کمتر از موارد و مرگ و میر ناشی از کوروناویروس اما بسیاری از کارشناسان ترس که همه گیر می تواند به خصوص ویرانگر برای فقیرترین کشورها است.

تست اول دفاع در برابر ویروس و یک ابزار مهم برای جلوگیری از بسیاری از بیماران از پایان بیمارستان بستری است. اکثر تولید کنندگان می خواهید برای کمک به, اما این صنعت تو رفتگی در دیوار است که تولید و تست تجهیزات و مواد شیمیایی لازم را برای فرایند تست های آزمایشگاهی است که در برخورد با تقاضای جهانی.

“وجود دارد واقعا هرگز کمبود مواد شیمیایی قبل از در حال حاضر گفت:” دوریس-ان ویلیامز مدیر ارشد اجرایی بریتانیایی در شرایط آزمایشگاهی تشخیص انجمن که نشان دهنده تولید کنندگان و توزیع کنندگان از تست های آزمایشگاهی استفاده می شود برای تشخیص coronavirus. “اگر آن را فقط یک کشور با یک بیماری همه گیر از آن خوب خواهد بود اما همه کشورهای بزرگ در جهان هستند که مایل همان چیزی که در همان زمان است.”

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

  • مقامات اروپایی توافق کردند که به صرف بیش از یک و نیم تریلیون یورو به بلانت ویروس اقتصادی تاثیر است.
  • بوریس جانسون منتقل شده است از مراقبت های ویژه به عنوان وضعیت خود را بهبود می بخشد.
  • مردم باید چوب به محدودیت مرکل هشدار می دهد.

برای کشورهای فقیر دکتر Boehme گفت: رقابت برای منابع بالقوه یک “فاجعه جهانی” به عنوان یک بار منسجم و زنجیره تامین به سرعت در حال تفویض به دست چرخاندن ورزش. رهبران “هر کشوری” در حال شخصا خواستار تولید مدیران ارشد به تقاضای اول-در-خط دسترسی به منابع حیاتی است. برخی از دولت ها حتی ارائه شده به ارسال جت های خصوصی.

در برزیل Amilcar Tanuri نمی تواند ارائه جت خصوصی. دکتر Tanuri اجرا می شود عمومی آزمایشگاه در دانشگاه فدرال ریو دو ژانیرو که نیمی از آن در “گیر انجام هیچ چیز” به جای تست سلامت کارگران از آنجا که او گفت: مواد شیمیایی او نیاز به روت بودن ثروتمند کشور است.

“اگر شما لازم نیست که قابل آزمایش شما هستند کور,” او گفت:. “این است که شروع این بیماری همه گیر منحنی بنابراین من بسیار نگران در مورد سیستم بهداشت عمومی در اینجا در حال ضعف بسیار سریع است.”

برزیل امریکا لاتین ترین آمار کشور تا کنون با بیش از 10 ، 000 مورد تأیید و تست تعداد حداقل 23,000. همچنین این منطقه بحث برانگیز ترین بازیکن در گیر با یک رئیس جمهور Jair Bolsonaro است که صریح شکاک از خطرات ناشی از کوروناویروس.

اما در زیر, سیاسی, سر و صدا, این کشور دانشمندان شروع به تلاش به سطح شیب دار تا تست ساعت پس از کشور در مورد اعلام شد.

در عین حال در هفته دکتر Tanuri باقی مانده بود دیوانه وار به تماس شرکت های خصوصی در سه قاره تلاش به منبع مواد شیمیایی مورد نیاز برای 200 تست نمونه های خود را از آزمایشگاه دریافت هر روز تنها می شود گفت که ایالات متحده و اروپا در حال حاضر خریداری شده تا سال تولید.

“اگر ما به خرید چیزی می رسند در 60 روز که خیلی دیر است,” او گفت:. “این ویروس می رود سریع تر از ما می توانید بروید.”

این وضعیت مشابه برای برخی از کشورهای آفریقایی.

پس از گزارش اول خود را به مرگ در مارس 27, آفریقای جنوبی نقل مکان کرد و به سرعت معرفی دقیق مستند و اعلام بلند پروازانه خانه به خانه canvassing که در حال حاضر دیده می شود 47,000 افراد آزمایش شده است. آفریقای جنوبی بیش از 200 عمومی آزمایشگاه های چشمگیر شبکه که منجر به برتری ثروتمند کشورهایی مانند بریتانیا و توسعه یافته بود در پاسخ به گذشته شیوع H. I. V. و سل.

اما مثل برزیل آن است که متکی به تولید کنندگان بین المللی برای مواد شیمیایی و سایر تجهیزات مورد نیاز برای فرایند آزمون. دکتر فرانسوا ونتر, یک متخصص بیماری های عفونی است که ارائه مشاوره به دولت آفریقای جنوبی گفت: مبارزه برای به دست آوردن معرف بود به خطر انداختن کشور به طور کلی پاسخ.

“ما باید از این ظرفیت برای انجام بزرگ, تست, اما ما بوده است آلوده به این واقعیت واقعی, تست, مواد, مواد نبوده و آمدن” او گفت:. “ما نه به عنوان ثروتمند. ما نمی باید به عنوان بسیاری از فن های ما نمی باید به عنوان بسیاری از پزشکان ما در نظام سلامت بود که در یک موقعیت مخاطره آمیز قبل از coronavirus.”

“در این کشور هراسان است,” او اضافه شده است.

برای رسیدگی به این مشکل آفریقای جنوبی درمانی آزمایشگاه خدمات راه اندازی “اتاق جنگ” از حدود 20 نفر که به طور مداوم در تماس با تامین کنندگان مختلف — هنوز در حال اجرا به مشکلات منابع آزمون کیت و تجهیزات حفاظتی آنها نیاز دارید.

“تامین کنندگان گفت: اساسا خود را در خروجی تولید می کند نیازهای,” دکتر گفت: Kamy Chetty مدیر آژانس. “آنها در حال کار صاف کردن.”

کارشناسان می گویند که این صنعت است که به تولید کیت های آزمایش بسیار کوچک است. خانم ویلیامز صنعت نماینده در بریتانیا وجود دارد گفت: هیچ کمبود مواد شیمیایی اما این تاخیر شد ناشی در فرایند تولید از جمله چک های لازم و مصوبات به دلیل تقاضای زیادی بود که قریب به اتفاق سیستم.

“تولید کنندگان نه تنها می خواهید به فروش به کشورهای ثروتمند گفت:” پل Molinaro رئیس تامین و تدارکات برای سازمان بهداشت جهانی است. “آنها می خواهند برای تنوع بخشیدن به, اما آنها این همه رقابت و تقاضا از دولت های مختلف.”

وی افزود: “وقتی که می آید به پایان تیز از یک hypercompetitive محیط زیست با افزایش قیمت این کم درآمد و با درآمد متوسط کشورهای در حال رفتن برای پایان دادن به در عقب صف.”

هفته گذشته رئیس جمهور تهمت استناد دفاع تولید قانون منع صادرات از ماسک صورت به کشورهای دیگر و تقاضا است که شرکت های آمریکایی افزایش تولید لوازم پزشکی.

یک شرکت آمریکایی است که باعث می شود ماسک 3M در پاسخ به اخطار “قابل توجه بشردوستانه مفاهیم” اگر آن را متوقف تهیه ماسک برای امریکا و کانادا. این هفته شرکت و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توافق رسیده است که اجازه می دهد تا 3M برای ادامه صادرات به کشورهای در حال توسعه, در حالی که همچنین ارائه ایالات متحده با 166 میلیون ماسک بیش از چند ماه آینده.

ماه گذشته اروپا و چین معرفی خود به خود محدودیت های صادرات در آزمون و تجهیزات حفاظتی.

برخی از شرکت های خصوصی در حال قرار دادن سود کنار گذاشته برای کمک به کشورهای در حال توسعه با شکننده تر سیستم های بهداشتی.

یک تست کننده Mologic دریافت کرده است کمک مالی دولت به منظور توسعه یک 10 دقیقه خانه coronavirus آزمون در همکاری با سنگال که در صورت تصویب هزینه کمتر از $1 به تولید است. این امر نمی تواند متکی به آزمایشگاه های برق و یا منابع گران قیمت و تجهیزات از تولید کنندگان جهانی.

Mologic توافق برای به اشتراک گذاری آن با تکنولوژی انستیتو پاستور de Dakar گل سرسبد آزمایشگاه در داکار برای کمک به تولید کیت “در هزینه.” در حالی که هدف این است که آن را به طور گسترده ای در دسترس است که عمدتا با هدف کند کردن روند گسترش این ویروس در آفریقا است.

برای کشورهای فقیر عرضه مشکل بزرگتر از فقط تست.

زامبیا است که در ابتدا از آن بیماری همه گیر منحنی با تنها یک مرگ تا کنون, اما از آن است که در حال حاضر در تلاش برای منبع ماسک و همچنین به عنوان تست مواد مانند سواب و معرف می گوید چارلز هولمز عضو هیئت مدیره مرکز تحقیقات بیماری های عفونی در زامبیا سابق و افسر ارشد پزشکی برای دولت اوباما رئيس جمهور در بيمارستانها شناخته شده به عنوان این طرح.

زمانی که زامبیا سعی کردم به سفارش برای N95 ماسک دکتر هولمز گفت: کارگزار سعی در فروش آنها را به “پنج تا 10 برابر” بیشتر از حد معمول هزینه با وجود چک آشکار ماسک های تمام شده در سال 2016.

“این مشکل برای کشورها یا دولت ها داشتن آن گفتگو با تولید کنندگان که بسیار ثروتمند به کشورهای در حال داشتن همان کسانی که مکالمات,” او گفت:. “بخش خصوصی است که به احتمال زیاد برای پاسخ به بالاترین پیشنهاد برای بسیاری از این لوازم که فقط کسب و کار.”

او گفت: تولید کنندگان باید گفت کتابی که مقامات آنها را تضمین نمی کند تاریخ تحویل برای لوازم چرا که “بسیاری از آنها در حال جامعی توسط ایالات متحده و اروپا است.”

در حالی که چند خواهد انتقاد از دولت برای به دنبال خود مردم و کارشناسان بهداشت بر این باورند که آن را به همه علاقه برای کمک به کشورهای فقیر منابع آنها نیاز دارید.

“عفونت با شدت حمل و نقل تنفسی ویروس در هر نقطه در جهان قرار می دهد همه کشورها در معرض خطر” دکتر هولمز گفت. “کشورهای ثروتمند نه تنها باید یک تعهد برای نگاه کردن به کشورهایی که در حال رفتن به مبارزه, اما آنها همچنین باید برخی از منافع خود در تضمین این که همه گیر موجود در کشورهای در حال توسعه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>