در نایابی بالا Coronavirus رسمی است اوباما منصوب مشغول به کار برای مغلوب ساختن پیشی جستن

واشنگتن — در بهار سال 1983 حتی قبل از اینکه ویروس عامل ایدز تا به حال نام یک جوان ارتش به نام دکتر دبورا L. Birx دچار خونریزی بیش از حد در حالی که تولد. لحظات قبل از او گذشت از درد او فریاد زد سفارش در شوهرش: “آیا اجازه نمی دهد آنها را به من خون!”

او ممکن است به نجات زندگی خود را. خون او را دریافت کرده بود و بعد از آن کشف می شود آلوده به H. I. V.

“که در دبی برای اولین بار قلم مو با ایدز و آن را به معنای واقعی کلمه تغییر او” جان کری پس از آن وزیر امور خارجه گفت: در سال 2014 پس از رئیس جمهور باراک اوباما قرار داده دکتر Birx مسئول مقابله با اپیدمی جهانی ایدز. “او ساخته شده است فکر می کنید سخت نیست فقط در مورد خطرات این بیماری جدید, اما در مورد مسئولیت خود را برای مبارزه با آن است.”

در حال حاضر پس از تحقیق H. I. V. و ابداع بهداشت عمومی استراتژی برای مبارزه با آن را برای بیش از سه دهه Dr. Birx یک ویروس جدید برای مبارزه با. به عنوان رئیس جمهور تهمت به تازگی نام کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده او در انجام وظیفه ای دشوار از ردیابی و سازماندهی دولت را تلاش برای جلوگیری از شیوع, در حالی که طرح آرامش معتبر حضور برای مقابله با پیام های مخلوط از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

معاون رئیس جمهور مایک پنس است که نظارت بر دولت در واکنش به معرفی او به عنوان “دست راست من.”

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند کار او بسیار زیاد است.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که می تواند به اشتباه در اینجا,” گفت: دکتر توماس فریدن که مشغول به کار با Dr. Birx زمانی که او فرار مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و او نظارت C. D. C. تقسیم جهانی ایدز است. “این امکان وجود دارد که ما به عقب نگاه در شش ماه و بگو بد نیست ما overreacted.’ ما فقط نمی دانم. اما ما نمی خواهم به عقب نگاه در شش ماه و می گویند ما underreacted.”

بر خلاف دکتر Anthony S. Fauci, یکی دیگر از اعضای coronavirus نیروی کار و بارها به نقل از مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر Birx — که مقام سفیر در وزارت امور خارجه — پله کمرویی به چشم های عمومی. او گرفته می شود درد نه به تناقض جمهور, تمجید کاخ سفید برای آن “انرژی و بهره وری است.”

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

این نوع از ادراک سیاسی کمک می کند تا توضیح دهد که چرا دکتر Birx یکی از تنها تعداد انگشت شماری از اوباما, سیاسی, انتصاب که هنوز کار برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. (یکی دیگر از Dr. Francis S. Collins مدیر موسسه ملی سلامت.)

“خدا را شکر او را به اتهام” گفت: کتی Talento سابق بهداشت مشاور سیاست به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

دکتر Birx چهره چالش های متعدد دکتر فریدن گفت. او باید به سرعت جمع آوری اطلاعات در مورد این ویروس و چگونگی آن در حال گسترش است به تنظیم دولت پاسخ. او باید اطمینان حاصل شود که تصمیم گیری “بر اساس علم و نه بر ملاحظات سیاسی,” او گفت:. و او باید “تعامل با جهان” او گفت: “بنابراین ما می توانیم tamp پایین به اندازه همه گیر در کشورهای دیگر است.”

او دارای روابط عمیق با مقامات بهداشتی در سراسر جهان, دکتر فریدن گفت: اما او کمتر آشنا با سیستم بهداشت عمومی در این کشور است.

سخت و منظم — او پیاده روی چندین مایل به کار در هر روز به “پاک کردن سر خود را” یک دانشیار گفت: — دکتر Birx است که اغلب به عنوان “داده ها هدایت می شود.” او در حال اجرا چه مقدار به یک coronavirus اتاق جنگ از معاون دفتر رئيس جمهور در جلسه با دولت و مقامات بهداشت عمومی و صنایع دارویی مدیران به ساحل تا محاصره ادارات بهداشت محلی در مقیاس بالا تولید coronavirus کیت های آزمایش و تشویق تحقیقات به ضد ویروس داروها و واکسن.

“من فکر می کنم این دولت است که تحقق است که او اعتبار و سال عرق سهام و اعتماد او ساخته شده است تا کار کردن با مردم در هر دو طرف راهرو مسلما او بهترین دارایی گفت:” سناتور Ron Wyden دموکرات ایالت اورگن.

در شش سال گذشته در وزارت امور خارجه دکتر Birx اتحاد میان او مسئولیت نظارت رئیس جمهور را در بيمارستانها و یا این طرح ایجاد شده در سال 2003 توسط رئیس جمهور جورج دبلیو بوش زمانی که داروهای ضد ویروسی صرفه جویی در زندگی در کشورهای توسعه یافته در دسترس نیست در کشورهای دیگر.

در اولین دهه این طرح با تمرکز بر “اولویت کشور” ارائه گسترده بهداشت عمومی برنامه ها به سرعت گسترش H. I. V. گفت: پل تسایتز که مشغول به کار برای دکتر Birx برای سه سال.

دکتر Birx او گفت: به این نتیجه رسیدند که آن را موثر تر خواهد بود به تمرکز به طور خاص در H. I. V. پیشگیری و درمان افراد آلوده در مناطقی که این بیماری همه گیر شد و انتشار سریع. او ساخته شده تصمیم گیری دشوار برای گرفتن پول از “پایین انتقال مناطق” گوشت و هزینه های در مناطقی که این بیماری به سرعت در حال گسترش با استفاده از آمار به عنوان یک راهنمای.

“من تو را دیدم او بود بسیار دشوار با کشور تیم” دکتر تسایتز گفت. “او می خواست حقایق در مورد دقیقا همان چیزی بود که اتفاق می افتد با خود اپیدمی و اگر مردم نیست که داده ها در یک راه است که آن را می توان با استفاده از آن می تواند disaggregated توسط جنسيت و جغرافيا — و سپس او تمام راه را به پایین به آمار برای هر یک کلینیک پزشکی — آنها را مجبور به بازگشت به تخته رسم.”

دکتر Birx همچنین ایجاد یک برنامه شناخته شده به عنوان رویاهای یک مشارکت عمومی-خصوصی برای کاهش نرخ H. I. V. میان دختران نوجوان و زنان جوان است. که جمعیتی حساب 74 درصد از جدید H. I. V. عفونت در میان نوجوانان در کشورهای جنوب صحرای آفریقا که در آن بیماری شایع ترین است.

او به خصوص خشم در نرخ بالایی از عفونت های ناشی از تجاوز جنسی بود که به ندرت گزارش شده خانم Talento گفت. او شروع به کار با کلیساها برای تشویق زنان جوان به صحبت کردن.

“او با پریدن به اطراف تکان دادن سلاح های خود را, ‘گوش دادن زنان جوان مبتلا به scandalously نرخ بالای تجاوز جنسی'” خانم Talento گفت. “او خواهد اشفتگی فکری موقتی و پا زدن چیزهایی که در اطراف: اگر ما شروع به رتبه بندی کشورها در چگونه به خوبی آنها را تحت تعقیب قرار دادن این و کراوات پول به کسانی که رتبه?”

دکتر Birx یک سرهنگ در ارتش شروع زندگی حرفه ای خود را در اوایل دهه 1980 به عنوان یک درمان در مرکز پزشکی والتر رید ارتش. او صرف بخشی از آموزش خود را به عنوان یک همکار در دکتر Fauci آزمایشگاه و “یک ستاره پس از آن” او به تازگی به خبرنگاران گفت: اضافه کردن “و آنچه اتفاق افتاده در طول سال ها او را تبدیل به یک سوپراستار.”

با ارتش متعهد به کاهش گسترش H. I. V. در صفوف خود را دکتر Birx بود در لبه برش از پژوهش است. چوپان اسمیت یک مسیحی انجیلی رهبر و بنیانگذار کودکان ایدز صندوق بین المللی گفت: دکتر Birx و همکاران او در وزارت دفاع گاهی اوقات خال خال اپیدمیولوژیک روند حتی قبل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“او تا به حال اولیه مشاهده این بیماری همه گیر است که بسیاری از مردم در موضوع ایدز ندارد,” او گفت:. “بین 1985 تا 1988 تعداد H. I. V. مثبت آفریقایی-آمریکایی در ارتش بود بیشتر از مردان سفید پوست وجود دارد که در آن شاخص این بیماری همه گیر بود.”

در سال 2005 دکتر Birx منتقل C. D. C., جایی که او باقی مانده تا زمانی که آقای اوباما منصوب کرد و به وزارت امور خارجه. اریک Goosby دکتر Birx را سلف در وزارت امور خارجه گفت که او تا حدودی تمایلی به ترک او دیپلماتیک پست. این دو صحبت کرد قبل از او پذیرفته آقای پنس را ارائه دهد.

“مسئولیت او انجام شده شامل صدها هزار نفر از زندگی,” او گفت:, و اضافه کرد که برای دکتر Birx آن سوال که آیا به “حرکت به دور از چیزی که شما می دانید که شما در حال رها کردن درد و رنج و انداختن مرگ به کار بر روی چیزی است که پتانسیل ویرانگر بود اما هنوز وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>