در پرتلند به اصطلاح جنگ منطقه, این سربازان که با ارائه تهدید

پرتلند سنگ. — برای تماشای فاکس نیوز است برای یادگیری از Sean Hannity که “رز شهر” پورتلند “مانند یک منطقه جنگی” شده است که در Tucker Carlson کلمات “نابود شده توسط mob.”

بنابراین من دعوت Hannity و کارلسون به فرار حباب های خود را و بازدید پورتلند قدم زدن در کنار رودخانه ویلامت و لذت بردن از یک لیوان محلی pinot نوآر. آنها امن باشد — مگر اینکه آنها سرمایه گذاری در شب به دو بلوک در کنار دادگاه فدرال.

شهروندان باید مراقب باشند وجود دارد برای گروه های مسلح به صورت دوره ای طوفان خیابان ها برای حمله به بازدید کنندگان مسالمت آمیز. من صحبت کردن در, البته در مورد ناخوانده نیروهای فدرال.

من به تماشای آنها را از آتش دور بعد از دور از گاز اشک آور همراه با گاه به گاه گلوله های لاستیکی و یا سایر پرتابه. آنها حتی بارها و بارها اشک آور و گاز کشته پورتلند شهردار Ted ویلر که خواستار آن شدند که آنها به خانه می روم او را کور و سرفه خود را در خیابان.

اعتبار…ناتان Howard/گتی ایماژ

“آنها زدم جهنم از او” رئیس جمهور تهمت افتخار در فاکس نیوز. “بود که در پایان از او.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است وانمود که او آوردن نظم و قانون به هرج و مرج در خیابان و در حال حاضر او را اعزام شبیه سربازان — چه چیز دیگری می تواند به شما تماس با یک نیروی نظامی مانند این اما “سربازان”? — به سیاتل که در آن است که شهر شهردار نیز گفت: آنها ناخواسته هستند. در عین حال اگر تهمت است که در واقع تلاش برای ایجاد نظم او فوقالعاده بی کفایت. این سبعیت از نیروهای فدرال است ملتهب تظاهرات آوردن بزرگ کثیری از Portlanders برای محافظت از شهرستان خود را از کسانی که آنها را به عنوان jackbooted فدرال اراذل و اوباش.

“حضور خود را در اینجا ،” کیت قهوه ای, اورگان, فرماندار به من گفت. “آن را می اندازد بنزین روی آتش است.”

قهوه ای اشاره کرد که فدرال آمريکا نیز ممکن است شکستن قانون است. “ما نمی توانیم به پلیس مخفی ربودن مردم به بینام و وسایل نقلیه” او گفت:. “این است که دموکراسی و دیکتاتوری است.”

اعتبار…میسون Trinca برای نیویورک تایمز

پارادوکس این است که اورگان همزمان با التماس برای کمک های فدرال برای رسیدگی به یک تهدید واقعی — coronavirus بیماری همه گیر. براون گفت: او بوده است شفاعت برای Covid-19 آزمون و تجهیزات حفاظت شخصی اما دولت فدرال رد دولت است.

“این وحشتناک به من که آنها با استفاده از فدرال مالیات دهندگان دلار برای سیاسی تئاتر و ساخت از هیچ تلاشی واقعا امن نگه داشتن جوامع ما” براون گفت.

بنابراین اجازه می دهد تا واقعی: تهمت نیست, تلاش برای سرکوب خشونت در پورتلند. او را تحریک آن برای منحرف کردن توجه از 140,000 Covid-19 مرگ و میر در ایالات متحده است. یک بار دیگر او را پاره کشتار با گاز معترضان مسالمت آمیز برای تولید یک عکس op — و او را به انجام این کار هر شب در مرکز شهر پورتلند. این یک بی پروا کمپین تاکتیک برای تقویت خود روایت به عنوان یک قانون نظم و نامزد پخش از ریچارد نیکسون موفق 1968 کمپین تم.

درست است که برخی از معترضان خشونت هستند. برخی از شروع به کوچک زباله سوزی. دیگران رنگ گرافیتی از جمله “کشتن خوک ها” و “کشتن پلیس” و یا پرتاب بطری آب و یا ترقه در ماموران فدرال. برخی از معترضان نقطه لیزر در افسران و در یک مورد یک مرد که گفته می شود یک ضربه با چکش.

چنین خشونت اشتباه است و نقش به مغلوب ساختن پیشی جستن را روایت. نماینده John Lewis که در اوایل این ماه نشان داد چقدر قدرتمند تر از آن است که برای changemakers به تحمل خشونت نسبت به ارتکاب آن است.

اما این هم درست است که اکثریت قریب به اتفاق کسانی که در جمعیت هر شب در حال صلح آمیز است. آنها در مورد آواز خواندن نژادی عدالت شعار “فدرال در حال حاضر” و سعی کنید برای محافظت از شهرستان خود را از خشونت مزاحمان اعزام با مغلوب ساختن پیشی جستن.

اعتبار…میسون Trinca برای نیویورک تایمز

معترضان از جمله یک “دیوار مادران” که به نوبه خود هر شب به قفل اسلحه و سپر معترضان — محافظت از خود را با دوچرخه از کلاه و چتر در حالی که در حومه پیدا کرده اند را برگ دمنده برای برطرف کردن گاز اشک آور (این کار جای تعجب هست). پزشکان شرکت به مجروح و پاکسازی خدمه جمع آوری زباله.

“آنها اسلحه من یک چتر,” گفت: یک معترض به نام جکی که اضافه شده است که او بود که ترس از دولت و نمی خواهید نام خانوادگی او منتشر شده است. که مشترک در دیکتاتوری اما من برای پیدا کردن آن ineffably غمگین به تنفس گاز اشک آور در خانه معشوق دولت و به مصاحبه با آمریکایی ها با چنین ترس از رهبران خود.

در خیابان من را بدون ترس از معترضان (به جز زمانی که آنها خود را جلو و ماسک صورت را به فریاد شعارهای خطر گسترش Covid-19) اما آن را محتاطانه به نگرانی در مورد نیروهای نظامی است. در چند هفته آنها:

  • اخراج “کمتر کشنده” مهمات در یک تظاهرات مسالمت آمیز به نام Donavan لا بلا شکستگی جمجمه و صورت نیاز به عمل جراحی بازسازی. ویدیو نشان می دهد که ضربه بی دلیل.

  • clubbed نیروی دریایی veteran, Christopher J. David, به عنوان او تلاش کرد به درخواست ماموران فدرال چگونه آنها مربع اقدامات خود را با قانون اساسی است.

  • اتهام تجاوز جنسی یک وکیل بازداشت شده بودند پس از در نظر گرفتن بخشی در “دیوار مادران است.”

یاد لحظه ای رسید که یک زن شناخته شده به عنوان برهنه آتنا مواجه سربازان در حالی که با پوشیدن یک کلاه و ماسک صورت. او را برهنه آسیب پذیری به عنوان نیروهای مسلح اخراج فلفل توپ در پاهای خود را بر پوچی از مغلوب ساختن پیشی جستن را روایت است که او “حفاظت” هر چیزی.

برحذر باشید. آنچه که شما شاهد در پورتلند ممکن است در آینده به شهرهای دیگر. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن حکم در سربازان: “در پورتلند آنها انجام یک کار فوق العاده.”

اعتبار…میسون Trinca برای نیویورک تایمز

این بار متعهد به انتشار یک تنوع از نامه به سردبیر. ما می خواهم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این و یا هر یک از مقالات ما است. در اینجا برخی از راهنمایی. و در اینجا ما ایمیل: [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de