در نیک کردرو مرگ یک یادآوری از Covid-19 گمنام

مرگ بازیگر برادوی نیک کردرو از Covid-19 متزلزل شده مردم فراتر از تئاتر جهان در بخش بزرگی چون او فقط 41 و بنا به گزارش ها تا به حال هیچ زمینه ای شرایط بهداشتی.

کارشناسان پزشکی گفت که آقای کردرو مرگ تأکید بسیاری از ناشناختهها در مورد کوروناویروس — از جمله راه های آن می تواند مخاطره حتی جوان با افراد سالم نداشت که به نظر می رسد در افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید.

“این ایده که” من جوان من خوب است نه یک ایده است که ما به طور کامل می توانید اشتراک به,” دکتر گفت: Utibe Essien یک پزشک و عدالت در سلامت محقق در دانشگاه پیتسبورگ.

آماندا Kloots آقای کردرو را گفته است که او تا به حال شناخته شده از قبل موجود شرایط ممکن است بدتر این دوره از خود بیماری است. به عنوان اطلاعات بیشتر در پدیدار جدی در مورد جوان سالم و افرادی مانند او در حال تبدیل شدن کمتر از یک ناهنجاری پزشکان گفته اند.

“یک فرد جوان است که هیچ پزشکی واقعی بیماریهای اما می شود فوق العاده بیمار و به پایان می رسد تا در چندین پشتیبانی ماشین آلات” بالینی پرتره که پزشکان در حال حاضر شاهد “بسیاری” دکتر گفت: تایسون بل یک پزشک متخصص در بیماری های عفونی و ریوی و مراقبت های ویژه در دانشگاه ویرجینیا است.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • ‘جلوگیری از جمعیت’ Fauci پاکستان به عنوان مرگ و میر بالا 130,000.
  • رییس جمهوری برزیل گزارش به نشان دادن علائم می گوید که او تا به حال یک ریه اسکن.
  • به عنوان خواهان تغییر در ماسک دو تگزاس کلانترها بلک در اجرای فرماندار ماسک سفارش.

این نگرانی ها در حال رشد هستند با فشار دادن بیشتر به عنوان متوسط سن coronavirus بیماران روند در ایالات آریزونا فلوریدا و تگزاس. “به طور کلی در افراد جوان انجام خواهد داد بهتر از افراد مسن” دکتر بل گفت. “اما هنگامی که کسی بستری می شود بسیاری می رود از پنجره به بیرون.”

آقای کردرو سقوط به یک رده سنی با Covid-19 مرگ و میر حدود 0.4 درصد از موارد تایید شده در مقایسه با نزدیک به 15 درصد برای کسانی که بیش از 80.

اما برای افراد در هر سنی, دیابت, ایمنی بدن, اختلالات, چاقی و بیماری های مزمن است که بر قلب و ریه ها و کلیه ها در میان شرایط به فکر افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید و مرگ شود.

هر چند او گفت: تا به حال هیچ کدام از این مسائل این دوره از آقای کردرو بیماری بود فلفلی با موانع و عوارض. پس از بستری در یک بیمارستان در لس آنجلس در مارس 30, او مصمم بود در وضعیت بحرانی قرار داده شد در ونتیلاتور و تحت درمان با دياليز و تخصصی قلب-ریه دور زدن ماشین به نام ” سنگ شکن غشاء اکسیژن یا ECMO. او به مدت شش هفته در پزشکی ناشی از کما. در ماه آوریل بیش از حد لخته شدن خون پزشکان مجبور به قطع پای راست خود را.

آقای کردرو درگذشت در روز یکشنبه بیش از سه ماه و پس از او زده با کوروناویروس.

پزشکان شده اند به طور مداوم را شگفت زده کرد با پیشرفت Covid-19 در بیماران مختلف اما آنها باید رنگ کلی مسیر: کسانی که دچار علائم انجام این کار در عرض دو هفته از عفونت; بیمارانی که زین با بیماری شدید تمایل به سرعت در حال کاهش حدود هفت روز به بیماری خود را. موارد خفیف حل و فصل در حدود دو هفته زمان بیشتر جدی آنهایی که می توانند کشش را به مدت سه تا شش هفته با مرگ — هنگامی که آن اتفاق می افتد, اتفاق می افتد و مدت کوتاهی پس از آن.

اما این اعداد ساخته شده از میانگین مادها و تخمین می زند. بسیاری از مردم گرفتار coronavirus باید علائم ناتوان کننده برای ماه حتی بعد از مرخص شدن از بیمارستان. و سلامت کارگران و محققان باید یک تصویر ناقص از عوامل است که می تواند منجر به یک بیمار بر روی یک مسیر یا یک بهبود سریع یا سریع زوال و مرگ است.

شدید ترین علائم Covid-19 تصور می شود که در نتیجه از پاسخ ایمنی بدن و پا زدن شروع به جنگ با این ویروس که در نهایت تحت الشعاع قرار بدن. آسیب های ساخته شده توسط این آتش دوستانه می تواند گاهی اوقات تحریک خطرناک حملات از لخته شدن خون — دنباله ای از وقایع است که به خصوص درک ضعیف در آغاز شیوع گفت: دکتر فیلیس تین پزشک و متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو.

“ما می دانیم که تا امروز خیلی بیشتر از ما سه ماه پیش” دکتر تین گفت. “اما هر روز چیزی جدید اتفاق می افتد.”

اعلام آقای کردرو مرگ وارد فقط یک روز پس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که 99 درصد از coronavirus موارد هستند “کاملا بی ضرر است.” دکتر بل به نام کسانی که نظرات “توهین به افرادی که فوت کرده اند و کمک به دانش ما از این.” حتی برای کسانی که جان سالم به در درد و رنج خود را می تواند بسیار زیاد و طولانی مدت.

محققان هنوز به طور کامل درک است که در معرض بیشترین خطر ابتلا به بیماری های جدی است. سن پیشرفته و کوتاه از شرایط پزشکی به نظر می رسد برای بازی در نقش یک دکتر Essien های عدالت در سلامت را محقق کنند. اما عوامل اجتماعی عظیم بازی نقش خود را به عنوان به خوبی و کسانی که به حاشیه رانده شده توسط نژاد ، قومیت ، وضعیت اجتماعی و اقتصادی و بیشتر شناخته شده هستند و به ویژه آسیب پذیر به ویروس. لاتین و آفریقایی-آمریکایی ساکنان ایالات متحده در حال سه بار به عنوان به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به آلوده به ویروس coronavirus به عنوان سفید آمریکایی و نزدیک به دو برابر احتمال دارد به مرگ از ویروس.

لیستی از عواملی که می تواند مستعد یک فرد به شدید Covid-19 احتمالا شیفت در ماه ها و سال های آینده دکتر Essien گفت. و حتی کسانی که همچنان در پایین رده خطر باید فرض کنیم آنها در خطر دسته.

پزشکان و پرستاران هنوز در حال یادگیری بیش از حد, دکتر تین گفت. اما آنچه روشن است این است: “افراد جوان هستند و قطعا ایمنی بدن را به این بیماری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de