مایکل فلین مورد ویلیام Barr دوباره طول می کشد هدف در رابرت مولر تحقیق

واشنگتن — در مدت کوتاهی پس از اعتراف به گناه به یک قاضی فدرال در ماه دسامبر 2017 برای دروغ گفتن به F. B. I., Michael T. فلین با صدور بیانیه ای گفت: آنچه که او انجام داد اشتباه بود و “از طریق ایمان به خدا من کاری به تنظیم همه چیز درست است.”

معلوم می شود که تنها قدرت بالاتر که آقای فلین نیاز بود دادستان کل William P. Barr.

آقای Barr فوق العاده تصمیم به رها کردن پرونده علیه آقای فلین شوکه کارشناسان حقوقی برنده جمهور تهمت را ستایش و باعث حرفه ای دادستان به ترک مورد. این آخرین در آقای Barr مداوم تلاش برای خنثیسازی نتایج حاصل از بررسی توسط Robert S. مولر سوم ویژه مشاور. آقای Barr است به تصویر کشیده و تلاش خود را به اصلاح بی عدالتی و رئیس جمهور با صراحت بیشتری به عنوان یک ورزش سیاسی بازپرداخت.

در تصمیم گیری های خود و نظرات عمومی در طول سال گذشته آقای Barr ساخته شده است یک جایگزین روایت است که آقای مولر گذاشته شده در خود را حجیم گزارش. که در آن مشاور ویژه متمرکز بر روسیه گسترده تلاش برای دخالت در سال 2016 انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین باز بودن به آن و رئیس جمهور تعیین مانع تحقیق آقای Barr متمرکز کرده است به جای روی محققان. او پیشنهاد کرده است که آنها به راه انداخته با اجرای قانون و مقامات اطلاعاتی خم در آوردن آسیب های سیاسی به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

آقای Barr نیز mischaracterized یافته های مولر بررسی سوال چرا از آن آغاز شد و در وهله اول مورد استفاده قرار قانونی مانور برای خنثیسازی آن دادگاه ها و موفقیت های خود را باز کرد تحقیقات توسط یک دستچین دادستان است که می تواند با اتهامات جنایی علیه مقامات سابق آمریکا که نقش مهمی در تنظیم اصلی تحقیق در حرکت است. آقای مولر و آقای Barr هنگامی که دوستان نزدیک شده اند مانند دو دانش آموز ایستاده شانه به شانه در یک تخته سیاه: چه یکی پشتکار نوشته از سوی دیگر در تلاش است تا به طور پیوسته پاک کردن.

در مصاحبه ای در روز پنج شنبه با رادیو فردا آقای Barr گفت که او در نظر گرفته فلین مورد به “بخشی از یک تعداد مربوط عمل می کند — و ما به دنبال در کل الگوی رفتاری.” (همان روز آقای مغلوب ساختن پیشی جستن آن را به نام “فقط یک قطعه بسیار نادرست پازل.”)

اخیر آشکار در مورد F. B. I. را از دست داده و فلین مورد بالا بردن سوال در مورد اینکه چرا دفتر رهبری فرستاده عوامل به مصاحبه آقای فلین بدون هماهنگی با مقامات وزارت دادگستری آخرین در یک سری از آیات در مورد F. B. I. موارد نقض حقوق بشر در سیاسی متهم تحقیقات در سال های اخیر است. آقای Barr حتی پیشنهاد کرد که یک تئوری در مورد در آغوش آقای مولر و تیم او ممکن است را ساخته اند آنها را نابینا به حقایق است.

“یکی از چیزهایی که شما باید برای محافظت در برابر هر دو به عنوان یک دادستان و من فکر می کنم به عنوان یک محقق این است که اگر شما بیش از حد وفادار ماندهاند به یک نتیجه خاص و شما به دنبال خاص دستور کار شما نزدیک چشم خود را به هر چیزی که مرتب سازی بر اساس نیست و متناسب با خود را قبل از لقاح,” او گفت:. “و من فکر می کنم که احتمالا این پدیده را ما در اینجا.”

اما زمانی که آقای مولر ساخته شده و یافته های خود را در مکان های بسیاری از او انتقاد برای انجام این کار مخالف است. او در نتیجه گیری به خصوص در مورد اینکه آیا آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال مرتکب هر گونه انسداد عدالت جرائم مانع پرس و جو شد و متراکم بر دوش legalese و به نظر می رسد منعکس شکنجه بحث در میان مشاور ویژه تیم. آنها تحویل داده شده هیچ آسان صدا نیش که رئیس جمهور را از مخالفان بگیرد بر — اجازه می دهد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به تحریف قضاوت با تماس با آنها را دفاع از رفتار خود.

این Mueller گزارش “خم به عقب” را به نشان می دهد که مشاور ویژه تیم در نظر گرفته شده تمام حقوقی و سیاسی انشعابات بررسی نشسته جمهور گفت: Matthew J. Jacobs سابق دادستان فدرال و در حال حاضر یک شریک در Vinson & الکینز (آرکانزاس).

“این به نفع شک به موضوع تحقیق که در هر نقل قول را تمام کردن عادی جنایی اتفاق نمی افتد و نمی توانست وجود داشته باشد” گفت: آقای جیکوبز که یک بار کار کرده و آقای مولر در ایالات متحده به دفتر دادستان در سان فرانسیسکو.

آقای Barr تصمیم به رها کردن اتهامات عنوان شده علیه آقای فلین بود “بر خلاف هر چیزی من دیده ام قبل از” آقای جیکوبز گفت:, و اضافه کرد که او را دیدم هیچ مدرکی “که ژنرال فلین راه اندازی شد و یا نو.”

اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

در ناخواسته یادداشت نوشت و به کاخ سفید در حالی که هنوز یک وکیل در عمل خصوصی در سال 2018 آقای Barr unspooled افکار خود را در مورد آنچه که او به نام “ضرب misconceived” انسداد عدالت نظریه های ویژه وکیل بود و بنا به گزارش ها به دنبال به عنوان بخشی از تحقیقات خود را. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن او را به نام دادستان کل ماه بعد اما در طول سه ماهه آخر او متعهد به تداخل با کار آقای مولر و تیم خود را.

آقای Barr جلب انتقاد به راه او مشخص آقای مولر یافته است در سال گذشته در چهار صفحه نامه ای که برای هفته خدمت به مردم را تنها عکس از آقای مولر را در 22 ماه بررسی است. آقای مولر خصوصی در نامه ای به دادستان کل گفت که او تا به حال mischaracterized یافته — نامه آقای Barr به عنوان “snitty” — و در طول زمان آقای Barr بارها سعی در تاکید بر آسیب انجام می شود به تحقیقی اهداف از F. B. I. و مشاور ویژه ،

آقای Barr اداره مولر یافته باعث سوزش ملامت در ماه مارس از جمهوری منصوب قاضی فدرال گفت که دادستان کل را به جلو یک “تحریف” و “گمراه کننده” حساب کاربری یافته و فاقد اعتبار در این موضوع است.

آقای Barr طولانی اصرار داشت که او با این نسخهها کار به طور مستقل از کاخ سفید و در ماه فوریه گفت که آقای تهمت عمومی نظرات در مورد وزارت دادگستری گاهی اوقات آن را “غیر ممکن” را برای او به انجام کار خود را. کسانی که نظرات پس از آقای Barr و دیگر بالا گروه مداخله مقامات سعی کنید برای کاهش مجازات زندان در مورد دیگر آورده در طول مولر بررسی: که از Roger J. سنگ جونیور, یک دوست قدیمی از رئیس جمهور بود که به جرم دروغ گفتن به کنگره شاهد دستکاری و انسداد عدالت در تلاش برای خنثی کردن یک تحقیق کنگره که تهدید آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور روشن ساخته است هر دو به مشاوران و مقامات خارجی است که او را می بیند آقای Barr به عنوان یک متحد مهم در سنگ زنی نبرد در برابر خود تصور دشمنان است. در ماه ژوئیه گذشته بعد از آقای مولر کنگره شهادت می رسید به پایین پرده در بیش از دو سال و درام است که تا به حال افتتاح مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بر روی گوشی با رئیس ولدیمیر Zelensky اوکراین درخواست او برای کمک به دادستان کل در یک تحقیق “برای رسیدن به پایین از” چگونه روسیه تحقیقات آغاز شد.

“را به عنوان شما را دیدم دیروز که کل مزخرف به پایان رسید با یک عملکرد ضعیف توسط مردی به نام رابرت مولر” رئیس جمهور گفت:. به درخواست آقای Zelensky کمک فرم اساس یک استیضاح پرونده آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در متعاقب آن ماه.

هفته پس از این تماس تلفنی آقای Barr بود در هواپیما به رم با جان دورهام — دادستان پیشرو در وزارت دادگستری بررسی ریشه های روسیه تحقیقات — به دنبال شواهدی از مقامات که ممکن است به تقویت یک تئوری توطئه طولانی برگزار شده توسط آقای ترامپ: که اطلاعاتی آمریکا و مقامات اجرای قانون رسم با متحدان آمریکا به تلاش برای جلوگیری از او را از برنده شدن در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016.

آنها به نظر نمی رسد برای پیدا کردن هر گونه شواهد است. آن نامشخص باقی مانده است اما آنچه آقای دورهام را پیدا خواهد کرد در طول تحقیقات خود را انتظار می رود تا پایان مدتی در این سال و چه اثر آن را در میراث مولر بررسی است.

رئیس جمهور البته نه منتظر به قضاوت. او به مدت طولانی علنا شکایت کرده است که فلین مورد یک محصول از یک دوز و کلک از مقامات سابق توطئه علیه او و او به نظر می رسد برخی به ترویج آن سقوط او به عنوان رمپ تا مبارزات انتخاباتی خود را برای انتخابات مجدد.

در روز پنج شنبه, روز وزارت دادگستری کاهش یافته است اتهامات علیه آقای فلین — اولین اندیشکده شده اند به دام افتادند در روسیه بررسی — آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بر روی گوشی با رئیس جمهور ولادیمیر V. پوتین از روسیه به مناسبت سالگرد 75 از پایان جنگ جهانی دوم در اروپا.

آقای ترامپ افتخار است که تماس با آمد و در یک زمان مناسب. همه چیز در حال “همسو نشان دادن آنچه که جعل این کل بررسی شد — آن بود و در کل رسوایی است.”

“من شگفت زده نمی شود,” او گفت: او گفت: آقای پوتین “اگر شما یک مقدار زیادی از چیزهایی که اتفاق می افتد در آینده تعداد هفته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im