در مستند, محله باز می شود تا

ساکنان برنل ارتفاعات متراکم کمی محله ساخته شده در اطراف یک تپه پوشیده از چمن در جنوب سان فرانسیسکو شده اند تحت مستند مدت زمان طولانی — پس از 17 مارس به طور دقیق زمانی که این شهر شد و در میان برای اولین بار در ایالات متحده را تعطیل.

با درآمد و آزادی از دست داده و خستگی و اضطراب تنظیم در محله تبدیل شده درون. این منجر به یک سراسیمگی از فعالیت جدید.

همسایه در بالای طبقه متوسط جامعه را تشکیل داده اند یک روزنامه کوچک برای کودکان. اجتماعی فاصله رقص خیابان احزاب و کوکتل ساعت گرفته اند و بلوک بلوک به عنوان مجموعه های خورشید. برخی از مردم را به ایجاد یک جدید میکرو-شبکه امنیت اجتماعی تبدیل قفسه به پیاده رو مواد غذایی بانک ها و گاراژها به پزشکی-تامین مراکز توزیع. لیست ایمیل و متن زنجیر برای هر بلوک در حال وز وز. و به عنوان پناه در محل برطرف برخی از تغییرات در برنل ارتفاعات در حال تبدیل شدن دائمی است.

آن را نشانه ای از چگونه Covid-19 گرفته شده ما را به عقب در زمان. تلویزیون تا به حال کشته خم شدن فرهنگ است. کسانی که کمی مراحل را برای شایعات, معاشقه و ابتلا به رفت و آرام به عنوان افراد عقب نشینی به اتاق نشیمن پس از کار. پس از آن گوشی های کشته اتاق نشیمن تلویزیون زمان و خانه کردم آرام بیش از حد هر یک از اعضای خانواده عقب نشینی به اتاق خواب و یا یک دور پایان مبل.

در حال حاضر ما باید بازگشت به خم شدن.

برای همه درد که ویروس باعث شده است که از 25 ، 000 یا بیشتر زندگی می کنند که در برنل ارتفاع آن را نیز به ارمغان آورده و آنها را با هم به عنوان یک جامعه الگو است که بازی در محله های سراسر کشور.

“مقیاس زندگی تغییر کرده است” گفت: Francesca Russello آمون یک دانشیار شهر و برنامه ریزی منطقه ای در دانشگاه پنسیلوانیا است. “جهان را به خود منقبض شده است. محله و بلوک تبدیل شدن به واقعا مهم است.”

در یک آپارتمان یک خوابه در Wright Street, Ryan Stagg, 27, نوبت در فر برای پخت خمیر ترش کشور قرص نان او prepped شب قبل از. در حالی که کمی بعد او revs تا آشپزخانه توستر برای خمیر ترش رول دارچین و قهوه ای و کره و شکلات تراشه کوکی ها — تخصص خود را نامزد Daniella Banchero.

زمانی که ویروس آمار, زن و شوهر بودند ضربه خود را گشاد گشاد راه رفتن. خانم Banchero بود پخت و پز در Piccino هیپ رستوران در Dogpatch منطقه سان فرانسیسکو است که پرتکاپو با شروع یو پی اس. آقای Stagg بود فقط باز کردن Pollara جدید رومی پیتزا محل در برکلی کالیفرنیا. او گذاشته است. او furloughed.

“ما در نهایت گرفتن یک کمی از موفقیت” آقای Stagg گفت.

آنها شروع به پخت نان برای همسایه آویزان هر قرص نان در سبد بیش از نرده ها و به پیاده رو. آن رایگان است. تقاضا رشد داشته است.

خود صاحبخانه بود و تمایلی به کاهش اجاره بها را به طوری که آنها شروع به شارژ 9 دلار برای یک قرص نان خمیر ترش و گسترش منوی, اضافه کردن دارچین رول ($3) کوکی ها ($2) و خرده کیک.

خود را خراط دوست که زندگی پایین جاده بود و از کار جوش آنها را رونق بازو. یک هنرمند چند بلوک بیشتر آنها را رنگ یک نشانه است.

در روزهای اخیر آنها را شروع کرده اند با استفاده از یک آشپزخانه صنعتی در یک رستوران که توقیف شده است. و آنها اعمال می شود برای شروع مناسب ثبت نام کسب و کار: Bernal نانوایی.

ناتالی میاد که با این نسخهها کار در Instagram شد و در مرخصی پزشکی برای میگرن مزمن که مستند اتفاق افتاده است. او آماده بود برای کمک به. یک چیز او خانه کرده است که نادر در محله عمیق جلوی باغ. بنابراین او تصمیم گرفت برای ایجاد یک شکار روبنده برای کودکان.

“من فقط رفت به زیرزمین و شروع به دنبال در اطراف برای هر چیزی سرگرم کننده و آن زمان من مدتی پس من لازم نیست که کودکان و نوجوانان” خانم مید 28 گفت. “اما من در بر داشت برخی از چرخ های داغ من هنوز هم تا به حال از زمانی که من بچه بودم.”

او آنها را مخفی می کردند در باغ و نوشت: در گچ نامه در پیاده رو: “من جاسوسی پنج چرخ های داغ. “

محله کودکان (و برخی از بزرگسالان) خسته از خیره شدن زوم قلاب شد. به زودی آیتم های به نگه داشتن بازی رفتن بودند ریختن در.

“مردم به ارمغان آورده اند بیش از بسیاری از مجموعه های استرس توپ مجموعه, دایناسورها, که بچه های خود را نمی, با دیگر چهره های عمل توپ بیلیارد کوچک مینیاتوری تخته” خانم مید گفت. “این هفته این Smurfs.”

اجتماعی فاصله دلایل همسایه معمولا ترک جوایز برای پنهان کردن تحت جلوی پله ها. خانم مید گفت که او می شنود 10 تا 20 خانواده در روز های آینده از طریق باغ خود را برای شکار لاشخور. شکارچیان می رسند اولین چیزی که در صبح هنگامی که بسیاری از کودکان هستند که اغلب هنوز هم در لباس خود.

“من باید خودم را از بیرون و گفت: سلام به همه روز در حال حاضر,” او گفت:.

کریس کالین یک روزنامه نگار آمد تا با ایده از بچه های روزنامه دو روز به مدرسه لغو شد.

“من نگاه کرد و متوجه شدم که وجود دارد نه تنها دو فرزند در خانه من با هیچ چیز اما من فقط این احساس مانند اختلال در نیروی,” او گفت:.

رشد یو پی اس باید شراب. بچه ها در حال مبارزه.

“ایده این بود که نه تنها به آنها را اشغال می کنند اما به آنها یک راه برای کشف آنچه در جهنم اتفاق افتاده به جهان خود را در سطح محلی بسیار سطح شخصی” او گفت:.

آقای کالین ایمیل برخی از والدین در محله پرسیدن اگر فرزندان خود را کمک مقالات. او انتظار می رود یک زن و شوهر از مطالب ارسالی. او متوقف شد و پس از شمارش 100.

و بنابراین این مقاله به نام شش فوت از جدایی متولد شد.

در هر شماره آقای Colin می پذیرد کوتاه بازتاب و دستور العمل های قطعات در تنهایی و یا ماجراهای. هیچ نویسندگان بالاتر از سن 17 نیاز اعمال می شود.

یکی از 14 سال داده نگار سازماندهی یک دسته از کودکان به صعود به بالای برنل هیل در شیفت های مختلف به تعداد مردم بالا رفتن و تعیین اوج جمعیت ساعت. او شروع به پذیرش “خبرنگاران خارجی” که نوشتن missives از فراتر از برنل ارتفاعات.

“من مشی است, ‘بله'” آقای کالین گفت.

او با دقت فرمت هر روزنامه به عنوان یک PDF و سپس انفجار آن را بیش از ایمیل. او منتشر هنگامی که او به اندازه کافی مقالات هر هفته یا بیشتر. پدر و مادر پس از چاپ نسخه در صفحه اصلی.

در حال حاضر کاغذ است گسترش از طریق کلمه از دهان در میان پدر و مادر است. یک نماینده از AT&T در بر داشت آقای کالین. آنها در حال کمک به صندوق گسترش آن در سراسر کشور است.

بانک غذایی است که فقط برخی از قفسه که کالین ایروین یک پزشک پرستار در بیمارستان عمومی سان فرانسیسکو قرار داده و در مقابل از خانه. اما هر روز آن را پر از هوای تازه و مواد غذایی کنسرو شده.

او شروع به آن را پس از صحبت با یکی از همسایه ها گفت که او وجود دارد روز کارگران در برنل ارتفاعات که تا به حال تا به حال چیزی برای خوردن. او پرسید که آیا او گرسنه بود سمت راست پس از آن و او گفت که او بود.

“بنابراین من متن, گربه, رابطه جنسی برهنه,” او گفت: با اشاره به گروه فعال سیاسی که نام خود را بعد از یاد روسری در سال 2017 زنان مارس. “و البته مردم را به آنچه آنها انجام می دهند و آنها را در کابینت و پس از آن آغاز شده و در روز بعد. و من شروع به صحبت کردن به همسایه دن که راه رفتن با سگ من گفت: “می تواند به شما ساخت یک قفسه کتاب?'”

در پایان کسی اهدا قفسه. او ساخته شده یک پوستر که به عنوان خوانده شده “مواد غذایی اضطراری بانک” و تحت پوشش آن در پر تلالو کاغذ. او دست از کارت پستال برای کسانی که تا به حال پرتقال و لیمو درختان در پشت حیاط خود را درخواست مرکبات کمک های مالی.

“همه می گوید بله” خانم اروین گفت. او تخمین زده است که حداقل چهار بار در روز, قفسه کتاب, پر کردن و خالی کردن.

“این یک پویا چیز کوچک” او گفت:. “بچه های کوچک می آیند و پدر و مادر باید آنها را مسائل و قرار دادن آن در آن وجود دارد و پس از آن بچه ها بعدا می آیند و می گویند,” Hey Ma, فلفل قرمز آن را رفته است.'”

Misa Perron-Burdick, یک متخصص زنان متخصص زنان در برنل ارتفاعات بسیاری از کم درآمد و بیماران است. او می خواست زنان که او را به ترک با لوازم به پناهگاه در محل. بنابراین او رسیده به دوستان و همسایگان و راه اندازی آمازون لیست و یک حساب پی پال.

“این فقط snowballed. ما حدود 10 تحویل لوازم یک روز” دکتر Perron-Burdick گفت. “همه چیز اتفاق می افتد در گاراژ.”

همسایه ها در حال خرید, اهدای منابع و کمک به مرتب کردن انبار و تحویل کالا. از گاراژ آنها بسته مراقبت های فردی بسته و سر را برای تحویل. بسیاری از داوطلبان به تازگی گذاشته خود را. گوشه-صاحب فروشگاه و حتی یک معامله به منبع محصولات عمده فروشی برای او.

دکتر Perron-Burdick می خواهد به نگه داشتن بر روی برخی از تغییرات.

“من نمی خواهم برای متوقف کردن با تکیه بر همسایگان من برای همه چیز, و من نمی خواهم همسایه برای جلوگیری تکیه بر من برای همه چیز,” او گفت:. “من امیدوارم که ما را به بازگشت به راه ما بودند.”

برخی از همسایگان باید با هم متحد شده به فروشگاه در یک چرخش مراقبت از هدف اجرا و یا مواد غذایی اجرا برای یک نیم دوجین خانه در یک زمان. دیگران را فله دستور غذایی — 50-پوند کیسه های آرد 30 پوند از زغال اخته های غول پیکر, ماهی قزل آلا — برای به اشتراک گذاشتن.

وجود دارد یک نقشه گوگل از خانه ها را با رنگین کمان در پنجره برای کودکان و نوجوانان به “شکار روبنده” و تعداد رنگین کمان از فاصله امن از پیاده رو.

وجود دارد یک “پنجره بلوک” برای مردم “معرفی کردن خود” با قرار دادن یک علامت بر روی پنجره خود را. یکی از ساکنان نوشته های جدید جوک در پنجره هر روز.

جویس میشن و شوهر هستند در معرض خطر-رده سنی جوان و مردم داوطلب برای اجرای errands برای آنها که نمی افتد قبل از. روز دیگر او گفت: ناخواسته بطری شراب و یک بسته شش از I. P. A. نشان داد تا در آستان خود است.

J. T. Williams دادستان دادگاه که در سال 2016 منتقل شده از تگزاس به سان فرانسیسکو. رویای خود را همواره به خواندن اپرا و در اینجا او آن را انجام دهید. در چهار سال او انجام شده است در بیش از 100 را نشان می دهد.

در حال حاضر هر روز از 5 بعد از ظهر تا 6:30 p. m. آقای ویلیامز چشمگیر باس-باریتون می ایستد در بالکن و آواز می خواند.

او را دوست دارد دراماتیک آریاس مانند “Il Pagliacci مقدمه,” “Cortigiani” از “Rigoletto,” “Nemico” از “Andrea Chenier” و “Eri Tu” از “Un Ballo in Maschera.” او به پایان می رسد اکثر شب ها با “Toreador آهنگ” از “کارمن است.”

وجود دارد بیش از حد بسیاری از حوادث در بلوک های مختلف به طور کامل سند خم کوکتل صحنه.

برخی از گروه های نقاب singalongs یا خوانش شعر. هر شنبه یک گاراژ درب رول آپ و سام کوک “اجازه دهید زمان خوب رول” نقش در انفجار کامل. در عید پاک, همسایه عینک اسم حیوان دست اموز لباس و راه می رفت در سراسر تکان دادن در کودکان است.

حدود 8 p. m. وجود یک دایره درام در Bennington, خیابان. در روزهای یکشنبه وجود دارد آواز خواندن و رقص همراه در خیابان میلتون.

“بسیاری از ما نمی دانیم هر یک از دیگر با وجود زندگی در 50 متری” گفت: سارا گوردون یکی از شرکت کنندگان در رقص همراه است. او گفت که او و همسایگان او آموخته اند الکتریکی اسلاید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>