در به بیرون درز مکالمه اوباما می گوید ما ‘حاکمیت قانون’ در معرض خطر پس از فلین مورد کاهش یافته استباراک اوباما نیز گفت: “حکومت قانون در معرض خطر است” در ایالات متحده پس از وزارت دادگستری گفت: این امر رها کردن آن پرونده سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

در اظهارات به احتمال زیاد به خشم دراندازد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اوباما همچنین بنا به گزارش برچسب مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را از دست داده و از شیوع کروناویروس “مطلق هرج و مرج فاجعه”.

فلین بازنشسته طور کلی التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی در مورد گفتگو با سفیر روسیه در مورد تحریم انتخابات دخالت بودند که وضع شده توسط اوباما در پایان ریاست جمهوری خود.

داشتن از کار اخراج شده توسط برگ برنده برای دروغ گفتن به معاون رئیس جمهور مایک پنس فلین co-عمل با محققان قبل از اینکه به دنبال برداشت تقاضای خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن عموم شمردن با عفو فلین و حامیان او سوار شدید کمپین در حمایت از کلی که تا به حال نمی شده است محکوم قبل از تصمیم به رها کردن این مورد اعلام شد در روز پنج شنبه.

آن باعث انتقاد شدید از حزب دموکرات و بسیاری از رسانه های جریان اصلی ملاقات با ضد حملات از کاخ سفید است.

روز جمعه یاهو نیوز گزارش داد که از آن به دست آمده بود یک نوار از یک وب بحث بین رئیس جمهور و اعضای اوباما انجمن فارغ التحصیلان.

“اخبار 24 ساعت گذشته من فکر می کنم شده تا حدودی عنوان – در مورد وزارت دادگستری انداختن اتهامات علیه مایکل فلین” اوباما این گزارش گفت:.

“و این واقعیت است که وجود دارد هیچ سابقه است که هر کسی می تواند پیدا کردن برای کسی که متهم شده است با دروغ [در واقع فلین التماس کرد گناه را به دروغ به FBI] فقط گرفتن معاف از مالیات. این نوع از مسائل که در آن شما شروع به نگران است که اساسی – و نه فقط نهادی هنجارهای – اما ما درک اساسی از حکومت قانون در معرض خطر است.

“و هنگامی که شما شروع به حرکت در آن جهت می تواند سرعت بخشیدن به سرعت به عنوان ما را دیده ام در جاهای دیگر.”

رئیس جمهور بارها سرزنش اوباما برای اف بی آی تحقیقات به انتخابات دخالت که شامل گسترش پیوند بین مبارزات انتخاباتی خود و مسکو است. هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک نظریه پرداز توطئه که ادعا می کرد اوباما به کارگردانی بررسی است.

در روز پنج شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید: “آنچه را که آنها چه دولت اوباما انجام داد بی سابقه است … و من امیدوارم که بسیاری از مردم خواهد پرداخت یک قیمت هستند زیرا نادرست کج و مردم است. آنها تفاله انسان مانده است.”

رئیس جمهور افزود: “[فلین] هدف قرار داده بود توسط دولت اوباما و او را هدف قرار به منظور تلاش برای خراب کردن یک رئیس جمهور.”

پس از نزدیک به دو سال کار ویژه مشاور رابرت مولر نیست ایجاد یک توطئه جنایی اما آیا جزئیات ارتباط گسترده بین مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران و روس ها و نمونه های متعددی از انسداد احتمالی دادگستری توسط رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا exoneration توسط مولر. مولر گفت: او را تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن.

فلین گناه به دروغ به اف بی آی یکی از مولر بزرگترین کودتا. در سال 2017 تهمت اذعان کرد آن نوشتن در توییتر: “من تا به حال به آتش ژنرال فلین چرا که او به دروغ معاون رئیس جمهور و اف بی آی است. او pled گناه به آن نهفته است. این شرم آور است زیرا اقدامات خود را در طول انتقال قانونی شد. وجود دارد هیچ چیز برای پنهان کردن!”

با توجه به اخبار یاهو, اوباما گفت, وب سایت تماس بگیرید و در مورد او ساخته شده او را احساس “حس ضرورت” در مورد ریاست جمهوری که در آن تهمت را به جو بایدن اوباما معاون رئیس جمهور.

“هر زمان که من در کمپین” اوباما به این گزارش گفت: “من همیشه می گفت:” آه, این مهم ترین انتخابات است.’ به خصوص بدیهی است که زمانی که من در انتخابات است که همیشه احساس می کند مانند آن را مهم ترین انتخابات است. این یکی من نیستم در انتخابات اما من رفو سرمایه گذاری. ما برای ایجاد این اتفاق می افتد.”

اوباما این گزارش گفت: این انتخابات خواهد بود در مورد مبارزه با “روند بلند مدت است که در آن بودن و خودخواه بودن قبیله ای بودن تقسیم و دیدن دیگران به عنوان دشمن [را] تبدیل شدن به قوی تر ضربه در زندگی آمریکایی”.

“این بخشی از دلیل” او این گزارش گفت: “چرا پاسخ به این بحران جهانی [coronavirus شیوع] شده است تا anaemic و پر از لکه. آن شده اند که بد حتی با بهترین دولت ها است. آن شده است یک هرج و مرج مطلق فاجعه وقتی که طرز فکر “آنچه در آن برای من’ و ‘به معامله با هر کس دیگری وقتی که طرز فکر است operationalised در دولت ما.

“همین دلیل است که من راه هستم برای رفتن به صرف زمان زیادی را به عنوان لازم و مبارزه به عنوان سخت به عنوان من می توانم برای جو بایدن.”

از صبح روز شنبه به گفته محققان در دانشگاه جانز هاپکینز 1,283,762 موارد Covid-19 تاييد شده بود در آمریکا با 77,175 مرگ و میر. تشویق کاخ سفید بیش از نیمی از 50 ایالت به دنبال بازگشایی آنها توقیف اقتصاد با وجود هشدارهای از کارشناسان بهداشت عمومی است که آن را بیش از حد به زودی برای انجام این کار بدون خطر بالایی از مرگ و میر.

اوباما به دنبال سابقه در نمی نخوری جانشین او در دفتر بیضی در عمومی اما گزارش ها از دیدگاه او از مغلوب ساختن پیشی جستن نسبتا به طور منظم. در ماه ژانویه به عنوان مثال گزارش شده است که او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن یک فاشیست.

در روز شنبه تهمت بود در کاخ سفید است. او بلافاصله پاسخ به یاهو اخبار گزارش.

با این حال دادستان کل ویلیام Barr شاید صحبت کرد و برای رئیس جمهور پیش هنگامی که از او پرسیده شد که او چگونه فکر, تاریخ, خواهد نظر خود تصمیم به رها کردن فلین مورد.

“خوب, تاریخچه نوشته شده توسط winner,” او گفت: CBS News. “پس از آن تا حد زیادی بستگی به این دارد که نوشتن تاریخ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im