در ایتالیا, گروه حمایت از ترس مستند است خاموش داخلی قربانیان سوء استفاده

محدودیت های جدید برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) در ونیز

توسط کلودیا Cristoferi و جوزپه فونت

میلان (ایسنا) – ایتالیا به خود دیده است کاهش شدید در گزارش های رسمی از خشونت آن را به عنوان نزدیک یک ماه تحت coronavirus مستند, افزایش نگرانی در میان برخی از گروه های پشتیبانی که مجبور سلول خروج از قربانیان مبارزه به دنبال کمک.

با استناد به آمار رسمی یک کمیته پارلمانی به خشونت علیه زنان گفت: در هفته گذشته که گزارش به پلیس سوء استفاده های داخلی کاهش یافته و به 652 در 22 روز از ماه مارس زمانی که ایتالیا رفت و به مستند از 1,157 در همان دوره 2019.

در رزا ایتالیا بزرگترین خشونت تلفنی گفت: خواستار کاهش یافت 55 ٪ تا 496 در دو هفته اول ماه مارس از 1,104 در همان آخرین دوره سال است. کمک دیگر گروه گفت: آنها تا به حال دیده می شود مشابه کاهش می یابد.

کمیته پارلمانی گزارش گفت: روند این معنی نیست که کاهش خشونت علیه زنان بود اما نه یک سیگنال است که “قربانیان خشونت های در معرض خطر و حتی بیشتر در معرض کنترل و تجاوز توسط یک شریک که بدرفتاری آنها را.”

“وجود دارد بسیاری از مشکلات در این وضعیت شاید حداقل از آنها این است که مشکل از درخواست برای کمک به هنگامی که هر کس موظف است به ماندن در خانه و گفت:” الساندرا سیمون مدیر پلیس بخش جنایی در میلان.

پی در پی دولت ایتالیا گذشت اصلاحات با هدف بهبود حمایت اما 13.6 درصد از زنان دچار خشونت از یک شریک زندگی یا شریک زندگی سابق با توجه به آمار ملی اداره Istat.

این کشور دیده می شود بیش از 100 ، 000 موارد COVID-19 و حساب برای تقریبا یک سوم از مرگ و میر در سراسر جهان. این اولین کشور اروپایی برای رفتن به مستند.

“ما شاهد یک سقوط شدید در تماس با زنان زیرا آنها کمتر از آزادی در این وضعیت مجبور سلول” گفت: Chiara Sainaghi که موفق پنج ضد خشونت مراکز در داخل و اطراف میلان برای Fondazione Somaschi اجتماعی کمک های بنیاد. او گفت: تماس به گروه او افتاده بود به اندازه 70 ٪ است.

به کمک برخی از گروه ها و مقامات می گویند که آنها تلاش کرده اند برای راه اندازی انواع دیگر تماس از جمله خدمات پیام رسانی مانند WhatsApp که با استفاده از اتحاد رسید و در طول مستندات در بسیاری از کشورها است. کاربران در ایتالیا در حال قرار دادن 20 درصد بیشتر تماس و ارسال 20 درصد بیشتر پیام های در WhatsApp در مقایسه با یک سال پیش این شرکت گفت: در اواسط ماه مارس.

پلیس ایتالیا در روزهای اخیر با اقتباس از یک برنامه در اصل طراحی شده برای اجازه می دهد افراد جوان به گزارش قلدری و خرید و فروش مواد مخدر خود را در نزدیکی مدارس به گزارش خشونت خانگی با ارسال پیام و یا عکس بدون هشدار شریک زندگی خود را.

در اسپانیا که در آن پلیس گفت که آنها تا به حال نیز دیده می شود سقوط در تماس برای کمک به مقامات راه اندازی یک سرویس WhatsApp برای زنان به دام افتاده در خانه که در آن برابری وزارت گفت: تا به حال دیده 270 درصد افزایش در مشاوره از مستند آغاز شد.

والریا ولنت این سناتور که صندلی ایتالیایی کمیته پارلمانی گفت: فرهنگی و اجتماعی عوامل در ایتالیا در حال حاضر ساخته شده آن را سخت را برای بسیاری از گزارش خشونت خانگی.

اما او گفت: خاموش کردن ظاهر می شود که منجر به برخی از زنان که ممکن است در غیر این صورت سعی کنید به ترک شرکای خود را به آن را از چوب.

“چگونه یک زن است که می خواهد برای گزارش خشونت قرار است به حرکت می کند ؟ با مستند (او) تنها می تواند تماس های ضد خشونت مراکز هنگامی که او می رود به داروخانه و یا اقدام به خرید مواد غذایی” ولنت گفت.

(گزارش اضافی توسط Angelo Amante در رم و کلارا-Laeila Laudette در مادرید; نوشتن توسط جیمز Mackenzie; ویرایش توسط نیک Tattersall)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>