در ایتالیا و رفتن به محل کار ممکن است بستگی به داشتن حق آنتی بادی

رم — حس روزافزونی در ایتالیا که بدترین حالت ممکن است منتقل می شود. این هفته از قفل کردن کشور مرکز جهان مرگبارترین شیوع کروناویروس ممکن است شروع به پرداخت کردن به مقامات این هفته اعلام کرد که شماره جدید عفونت کرده بود plateaued.

که با روشنایی ضعیف تابیدن از امید است تبدیل گفتگو به چالش دلهره آور وقتی که و چگونه به بازگشایی بدون تنظیم کردن یکی دیگر زمین شناسی موج سرایت. برای انجام این کار, ایتالیایی, مقامات بهداشت و برخی از سیاستمداران با تمرکز بر ایده ای است که ممکن است یک بار تنزل به عالم dystopian رمان ها و داستان های علمی تخیلی فیلم.

حق داشتن آنتی بادی ها به ویروس در خون یک پتانسیل نشانگر ایمنی — ممکن است به زودی تعیین می شود که به کار می کنند و کسی نیست که قفل شده است و چه کسی رایگان است.

که بحث از بعضی جهات جلوتر از علم است. محققان نامشخص اگر امیدوار است که آنتی بادی ها در واقع نشان می دهد ایمنی. اما متوقف شده است که سیاستمداران از بتواند در این ایده به عنوان آنها می آیند تحت فشار برای باز کردن اقتصاد و جلوگیری از القای گسترده رکود اقتصادی.

محافظه کار رئیس جمهور از ناحیه ونتو منطقه است پیشنهاد ویژه “مجوز” برای ایتالیایی ها که دارای آنتی بادی نشان می دهد که آنها داشته اند و مورد ضرب و شتم ویروس. نخست وزیر سابق, Matteo Renzi, یک لیبرال صحبت کرده است در مورد یک “Covid عبور” برای مثلا. نخست وزیر جوزپه کونته گفت که در حالی که این مستند در جای خود باقی مانده دولت آغاز شده بود با همکاری دانشمندان برای تعیین نحوه ارسال افرادی که recuperated بازگشت به کار.

با پژواک از یک “دنیای جدید شجاع” به بحث در مورد چگونه برای بازگشایی به صورت جدی وارد این هفته در ایتالیا. مانند ویروس خرد کردن تلفن — برخی از 14,681 مرده در ایتالیا که از جمعه شب — تغییر است جلوتر از کشورهایی مانند اسپانیا و بریتانیا و ایالات متحده که در آن سرایت است که هنوز هم در شکوفایی.

‘ما را مرده از صبح تا شب’

هیچ کشور شده است ضربه سخت تر توسط coronavirus از ایتالیا و استان رنج می برد به عنوان ضرر و زیان های بسیاری به عنوان برگامو. عکس ها و صداها از آنجا بیرون کشیدن یک پرتره از ناامیدی.

ایتالیا اولین کشور اروپایی اعلام سراسر کشور مستند آن آغاز شد و در مارس 9. اما میزان عفونت های جدید, کند این هفته در روز جمعه وجود دارد در مورد 4,500 جدید موارد کمتر در هفته های اخیر پیشرو مقامات و اولین پاسخ دهندگان به طور یکسان به صحبت با نگهبانی خوش بینی.

“ما در حال شروع به دیدن نور در انتهای تونل” گفت: Fabio Arrighini سرپرست آمبولانس تدریس خصوصی در خانه در لمباردی شهر برشا که دارای یکی از بالاترین نرخ مرگ و میر در ایتالیا. “تماس ها رفته اند.”

اما بحث بر سر یک آنتی بادی مبتنی بر نیروی کار بار دیگر قرار می گیرد ایتالیا در تاسف پیشتاز دموکراسی های غربی دست و پنجه نرم کردن با ویروس خود را ناراحت کننده انتخاب های اخلاقی و اجتناب ناپذیر پس. این سوالات قبلا مطرح شده توسط غم انگیز گیری از پزشکان برای درمان جوان با یک فرصت بهتر از زندگی قبل از, پیر و بیمار است.

اما در برخی از مراحل تقریبا همه دولت ها را مجبور به اعتصاب تعادل بین حصول اطمینان از امنیت عمومی و کشور خود را دوباره در حال اجرا. آنها همچنین ممکن است پیدا کردن خود را با وزن آنچه که بهترین است برای جامعه در برابر حقوق فردی با استفاده از معیارهای بیولوژیکی در راه است که تقریبا به طور قطع خواهد بود را رد کرد وجود ندارد و در زمان اضطراری است.

“به نظر می رسد مانند آن را تجزیه بشریت به دو قوی و ضعیف” گفت: Michela Marzano استاد فلسفه اخلاق در دانشگاه پاریس دکارت. “اما این است که در واقع این مورد است.”

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس

  • یک روز عزای عمومی در چین در میان شک و تردید بیش از آن ویروس تلفات.
  • C. D. C. گوید همه آمریکایی ها باید از پوشیدن ماسک. مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او نمی خواهد.
  • FEMA مسابقات به ارائه virus امداد در حال اجرا است کوتاه در خط مقدم کارکنان.

از یک دیدگاه اخلاقی او استدلال این سوال با استفاده از آنتی بادی ها به عنوان پایه ای برای جنبش آشتی فایده بینایی از آنچه که بهترین است برای جامعه با احترام به فرد بشریت با حفاظت از “ترین شکننده است نه حاشیه راندن آنها.”

“آن را تبعیض آمیز” او گفت:. “این حفاظت است.”

دانشمندان در ایتالیا مانند همتایان خود در آلمان و ایالات متحده و چین و فراتر از آن در حال حاضر در حال تحصیل که آیا آنتی بادی هستند یک منبع بالقوه برای حفاظت و یا مصونیت از ویروس.

چین به آرامی بازگشایی اقتصاد خود را با تمرکز بر جلوگیری از موج دیگری از عفونت ورود از خارج از کشور. در نیویورک رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو است پیش بینی یک استراتژی است که در آن افراد جوان و افرادی که آنتی بادی های نشان دادن آنها درمان شده است از این ویروس می تواند به بازگشت به کار.

دولت بریتانیا شناور ایده “ایمنی گذرنامه” اگر از آن است که هنوز در تلاش برای تکمیل حتی تست های گرد به صورت دقیق تصویر لحظهای از زمان عفونت سطوح و ویروس شده است در حال حاضر به اندازه کافی طولانی در جمعیت برای ارائه به اندازه کافی آنتی بادی داده است.

ایتالیا با زور از آن اوایل و گسترده قرار گرفتن در معرض ویروس دارای یک فرصت برای به دست آوردن بینش چگونه این ویروس کار می کند و بیولوژیکی است که خواص محافظت در برابر آن است.

هفته آینده, Veneto به آغاز طرح جمع آوری 100,000 نمونه خون از مردم در سراسر منطقه — اول از هزاران نفر از کارکنان مراقبت های بهداشتی و سپس عمومی کارکنان — برای مطالعه در آزمایشگاه های آنتی بادی از افرادی که به ویروس و کسانی که شفا از آن است.

هیچ جا در ایتالیا پیگیری آنتی بادی استراتژی شدید تر از در ونتو. با ثروت خود را از منابع با مشخصات بالا مشاوران و بیوتکنولوژی حضور آن در حال حاضر ممکن است منحصر به فرد قرار به تاثیر جهانی گفتگو و ارائه بینش برای بقیه جهان است.

منطقه نشسته مجاور به سخت ضربه لمباردی منطقه و یکی از آن شهرها Vo’ حال ایتالیا اول مرگ و میر از ویروس و یکی از اولین شهرهای کشور به قرنطینه شود.

Vo’ نیز نسبتا همگن استخر ژنتیکی که ممکن است تسهیل تحقیقات و از آن شده است به طور گسترده ای مورد آزمایش قرار. پس از شیوع مقامات وجود دارد در زمان فوق العاده ای از گرد و خاک-تست کل جمعیت 3,000 از جمله افراد بدون علائم است.

که کمک به از بین بردن شیوع و در حال حاضر مقامات برنامه ریزی برای انجام تست آنتی بادی و توالی ژنوم در کل جمعیت به تشخیص الگوهای در که بود و نبود مستعد ابتلا به این ویروس.

این نتایج انتظار می رود در سه یا چهار ماه شاید می تواند نور را در, چرا برخی از باقی مانده بدون علامت در حالی که دیگران مریض شدم آیا کسانی که نمی آلوده در حال حاضر آنتی بادی و اینکه آیا کودکان به حال چیزی است که به کمک آنها جلوگیری از بیماری.

“ایتالیا در حال حاضر یکی از بزرگترین استخرهای آلوده مردم که از بهبود عفونت” گفت: Andrea Crisanti بالا مشاور علمی این ویروس در ونتو و یک استاد میکروبیولوژی در دانشگاه پادوا. او اضافه کرد که آن را “منحصر به فرد و با ارزش مجموعه ای از اطلاعات و داده ها.”

دکتر Crisanti تاکید بر نیاز به دقت طراحی استراتژی برای باز کردن قفل ایتالیا است که می توان با استفاده از تماس با ردیابی دنده محافظ و تهاجمی تست ارسال ویروس-آنتی بادی است.

“از پیش برنامه ریزی یکی از مهم ترین چیزهایی است که” دکتر Crisanti گفت. “از آنجا که آن را آسان برای قفل کردن.” بدون استراتژی مناسب برای مسیر پیش رو “به احتمال زیاد نتیجه این است که این بیماری همه گیر دوباره شروع می شود.”

دانشمندان در ایتالیا گفت: این ویروس تولید دو نوع آنتی بادی برای اولین بار است که معمولا به نظر می رسد ظرف پنج تا شش روز پس از قرار گرفتن در معرض ویروس و آن محو پس از 20 روز. به عنوان یک فرد بهبود می یابد که آنتی بادی که به طور غیر مستقیم نشان می دهد سرایت به دیگر جایگزین آنتی بادی که به طور غیر مستقیم نشان می دهد که یک فرد تا به حال ویروس.

زمانی که تنها دومین آنتی بادی شناسایی شده است, این بدان معنی است که فرد احتمالا دیگر آلوده.

“شما به احتمال زیاد یک فرد سالم است که هر دو جان سالم به عفونت و یا شما بدون علامت و شما را توسعه داده اند آنتی بادی” دکتر Crisanti گفت.

در ونتو منطقه ای رئیس جمهور لوکا Zaia است ابراز نگرانی در مورد تنها یک مورد از “کسی که رو بهتر کردم و reinfected” اما او و مشاوران به نظر می رسد اعتماد به نفس در مورد پتانسیل آنتی بادی است.

این آنتی بادی در شفا ایتالیایی ها می تواند یک ابزار ارزشمند در تعیین که می تواند با خیال راحت به خروج از قرنطینه به کار دکتر Crisanti گفت. کلید به بلند کردن مستند خواهد بود محدود کردن احتمال سرایت و انتقال او گفت: از آنجا که نیروی ویروس خود را ثابت باقی مانده است.

او استدلال کرد که شهر کوچک Vo’ ارائه شده شرایط ایده آل برای آنتی بادی و ژنوم تست.

“چیز خوب در مورد Vo’ است که این جامعه است که در جای خود برای صدها سال و با احتمالا بسیار کمی مخلوط,” او گفت: دادن واضح تر ژنتیکی تصویر.

Giuliano مارتینی شهردار Vo’ گفت که او و مردم در شهر خود بودند ممنون تهاجمی تست که به طور بالقوه نجات جان صدها نفر.

هنگامی که دولت مرکزی در رم برداشته اولیه قرنطینه در Vo’ در آغاز ماه مارس آقای مارتینی گفت: تست جامع شناسایی افرادی که آلوده بودند اما بدون علامت و نگهداری آنها از گسترش این بیماری است.

قرار دادن این شهر در اختیار محققان به دنبال یادگیری بیشتر در مورد این ویروس و آنتی بادی است که “حداقل ما می توانیم انجام,” او گفت:.

“ما باید به رسمیت شناختن این تلاش ها انجام می شود برای ما توسط خودمان در دسترس برای آینده, آزمون,” او گفت:, و اضافه کرد که این شهر همچنان به عنوان یک استاندارد طلایی در ایتالیا برای فعال نظارت و که “ما می دانیم که نام و نام خانوادگی” از همه مردم چپ در قرنطینه.

برای ساکنان تمایلی به شرکت در مطالعه جدید که او اذعان تر بود سرزده بود آن را به عنوان یک آزمایش خون او گفت: “ما به دیدن آنها را در خانه های خود و متقاعد کردن آنها.”

“وجود ندارد رفتن به هر گونه مشکل برای این تست دوم” او گفت:. “این یک اضافی بر روی آنها بررسی آن نمی تواند چیزی جز مثبت است.”

اما این نتایج ممکن است خبر خوبی برای افرادی که به طور بالقوه تحت قانون باقی خواهد ماند و به حاشیه رانده شده از جامعه است.

در ونتو آقای Zaia پیشنهاد کرده است که ایتالیایی ها در اختیار داشتن آنتی بادی نشان دادن آنها دیگر این ویروس می تواند به دست آوردن یک “مجوز” است که اجازه می دهد تا آنها را به حرکت در اطراف کشور و کار.

دکتر Luisa Bracci Laudiero یک immunologist در شورای تحقیقات ملی ایتالیا گفت که این آنتی بادی “باید محافظ و همه ما امیدواریم که آنها هستند اما ما لازم نیست ریاضی یقین است.” او گفت: محققان با نگاه به چین که قبل ایتالیا در شیوع شواهدی از ایمنی.

اما ایتالیا نیز بیشتر طول موارد به تحقیق در مقایسه با بقیه از غرب است.

“در اینجا این بیماری در حال حاضر در توسعه کامل برای یک ماه و نیم,” او گفت:, و اضافه کرد که این اجازه محققان برای پیگیری بسیاری از بیماران بیش از یک دوره طولانی از زمان برای تعیین اگر ایمنی توسعه یافته بود.

“ما خودمان را پیدا کنید که یک بیت از یک آزمایشگاه,” او گفت:.

اما Bubola کمک گزارش از ورونا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de