در هند Coronavirus طرفداران نفرت مذهبی

دهلی نو — هند پس از وزارت بهداشت بارها و بارها سرزنش اسلامی حوزه علمیه برای گسترش coronavirus — و حزب حاکم مقامات صحبت از “بمب انسانی” و “تاج جهاد” — یک ولگردی و قانونی شکنی از ضد اسلامی حملات شکسته است در سراسر کشور است.

مردان جوان مسلمان بودند که عبور کردن مواد غذایی به فقیر بودند حمله با خفاش کریکت. دیگر مسلمانان را مورد ضرب و شتم تقریبا بدون محاکمه اعدام, اجرای خارج از محله خود و یا حمله در مساجد مارک به عنوان ویروس پخش. در پنجاب دولت بلندگوها در معابد سیک پخش پیام گفتن مردم به خرید شیر از مسلمان دامداران به خاطر آن بود که شما با کوروناویروس.

نفرت پیام نمایاندن آنلاین. و یک موج ظاهرا جعلی ویدئوها ظهور است تا گفتن مسلمانان به پوشیدن ماسک به تمرین های اجتماعی فاصله نیست به نگرانی در مورد ویروس در همه, به عنوان اگر سازندگان فیلم می خواستم مسلمانان به مریض.

در جهانی همه گیر وجود دارد که همیشه در شکار برای سرزنش. رئیس جمهور تهمت به انجام آن اصرار برای یک بار در تماس با کروناویروس یک “چینی virus.” در سراسر جهان مردم با اشاره انگشتان دست, رانده شده توسط خود را در ترس و نگرانی به رفتن پس از دیگری.

در اینجا در هند, هیچ گروه دیگر بوده است شرور و اهریمن بیش از این کشور 200 میلیون مسلمانان اقلیت در یک هندو تحت سلطه زمین از 1.3 میلیارد نفر است.

از سرکوب کشمیر اکثریت مسلمان منطقه به جدید قانون تابعیت که پرهیاهو و تبعیض علیه مسلمانان در سال گذشته شده است یک نقطه کم پس از دیگری برای مسلمانان هند زندگی می کنند و به طور فزاینده ای جسورانه ملی هندو دولت به رهبری نارندرا نخست وزیر و رو توسط اکثریت سیاست.

در این مورد, چه, همه چیز بدتر این است که وجود یک عنصر از حقیقت در پشت دولت ادعا می کند. یک مسلمان مذهبی جنبش شناخته شده است به عنوان مسئول سهم بزرگی از هند را 8,000-plus coronavirus موارد است. هندی مقامات تخمین زده می شود در هفته گذشته که بیش از یک سوم از این کشور موارد متصل شدند به گروه Tablighi Jamaat که برگزار شد یک گردهمایی بزرگ از واعظان در هند در ماه مارس است. جلسات مشابه در مالزی و پاکستان نیز منجر به شیوع بیماری.

“دولت مجبور شد برای تماس با این جماعت” گفت: Vikas Swarup یک مقام ارشد در هند, وزارت امور خارجه گفت که جمع آوری در مه “تا به حال تاثیر قابل توجهی در مهار روش.”

اما او انکار کرد که دولت مکرر سرزنش شده “چیزی برای انجام با یک جامعه خاص است.”

Tablighi Jamaat است چند ملیتی مسلمان کون جنبش است. بلند سفید, ساختمان مدرن قوی بیش از Nizamuddin غرب محله دهلی نو در خدمت آن ستاد جهانی. این گروه یکی از بزرگترین مبتنی بر ایمان, سازمان, با ده ها میلیون ها نفر از کاربران.

دولت هند شده است مسابقه ای برای پیگیری کردن هر کسی از Tablighi حوزه علمیه و قرنطینه عبادت. نقاب افسران پلیس مهر و موم شده این ستاد در همه طرف دیگر آنها گشت منطقه با انگشتان دست خود را روی باعث از تفنگ.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

  • کشورها در سراسر جهان با وزن هزینه ها و مزایای بازگشایی جامعه است.
  • ژاپن رهبر ترغیب شهروندان به ماندن در خانه و حیوانات خانگی سگ ناشیانه در یک ویدیو.
  • پاپ فرانسیس می گویند عید پاک انبوه و تحویل سالانه پیام توسط live-stream.

محله شبیه یکی در نزدیکی یک اتوبوس انبار و یا یک پورت; حوزه مرکز اقتصاد و همه در اطراف آن ایستاده تعویض پول, مهمانخانه های آژانس های مسافرتی و مغازه ها هدیه ها غذا به مبلغان مسلمان که جریان از طریق اینجا.

ویروس ها و موج جدیدی از نفرت باید همه چیز را تغییر داد. محمد حیدر اجرا می شود که یک شیر غرفه یکی از چند کسب و کار مجاز به باز بماند تحت هند coronavirus مستند گفت: “ترس خیره در ما از همه جا.”

“مردم نیاز به تنها یک دلیل به ضرب و شتم ما و یا به لینچ ما,” او گفت:. “از آنجا که از تاج.”

رهبران مسلمان می ترسند. آنها را به تشدید حملات علیه مسلمانان و به یاد داشته باشید آنچه اتفاق افتاده است در ماه فوریه هنگامی که هندو اوباش rampaged در یک طبقه کارگر محله در دهلی نو کشته شدن ده ها تن و پلیس بیشتر ایستاده بود کنار — یا حتی گاهی اوقات کمک هندو اوباش. در بسیاری از روستاها در حال حاضر مسلمان معامله گران آنها را منع از ورود به سادگی به دلیل ایمان خود را.

“دولت باید بازی به بازی سرزنش” گفت: خالد رشید رئیس مرکز اسلامی هند است. “اگر شما در حال حاضر موارد بر اساس کسی دین در رسانه های خود را در جلسات” او گفت: “این یک بزرگ تقسیم کنید.”

“Coronavirus ممکن است به مرگ” او افزود: “اما این ویروس از ناهماهنگی اجتماعی خواهد شد سخت به کشتن زمانی که این است.”

طاهر اقبال, اخیر دانشگاه فارغ التحصیل از کشمیر بود در میان 4000 نفر یا بیشتر جمع آوری شده در Tablighi Jamaat ستاد در اوایل مارس برای آموزش مبلغ. او گفت: مردم خواب خوردند و دعا در محله های نزدیک با کمی ترس از coronavirus. “ما نمی آن را به طور جدی در زمان,” او گفت:.

در مارس 16, دولت دهلی نو ممنوع تجمعات بیش از 50 نفر است. چند روز بعد آقای مودی اعلام کرد در سراسر کشور مستند.

اما به جای متفرق کردن بیش از 1000 نفر در آنجا ماند قرار داده و در این مرکز است. در طول 19 مارس در خطبه مولانا سعد Kandhalvi یک Tablighi Jamaat رهبر گفت: پیروان که coronavirus بود “خدا مجازات” است و نه به ترس از آن است.

حدود یک هفته بعد از آن بازرسان بهداشت و سلامت در بر داشت در اطراف 1,300 مردم هنوز هم پناه در مرکز بدون ماسک و یا دیگر دنده محافظ. بسیاری از رهبران مسلمان با انتقاد از گروه مرکز بسته نمی کردن.

اما در آن نقطه صدها نفر از عبادت در حال حاضر در سمت چپ. آنها wended راه خود را در سراسر هند با اتومبیل اتوبوس قطار و هواپیما, پخش كردن coronavirus به بیش از نیمی از هند متحده از شهرهای ساحل در جزایر آندامان به کشاورزی شهرستانها در این کشور شمال دشت.

در مارس 31, دهلی مقامات ثبت یک پرونده جنایی در برابر مولانا Kandhalvi برای “عمد آگاهانه تسامح و malignantly” قرار دادن در مکان های بهداشتی در معرض خطر است. Tablighi Jamaat را مرکز مهر و موم شده بود. مولانا یک عنوان برای یک محقق مسلمان ناپدید شد.

هندی مقامات شده اند سفت مستند در نقاط داغ در سراسر کشور تعطیل همه جنبش در مناطق که در آن coronavirus موارد تشخیص داده شده اند. هر چند مجموع در سراسر کشور نسبتا پایین باقی مانده است بسیاری از ترس به شدت مسری ویروس می تواند rip از طریق شلوغ مناطق شهری قریب به اتفاق هند در حال حاضر تحت محاصره بیمارستان های دولتی.

هندی مقامات با استفاده از تلفن همراه داده ها به مسیر Tablighi Jamaat عبادت و ره مالزی مبلغان در فرودگاه و قبل از آنها می تواند در هیئت مدیره یک تخلیه پرواز در خارج از هند است.

در جلسه هفته گذشته Lav Agarwal یک وزارت بهداشت گفته است که تعداد روز آن را گرفته اند هند coronavirus موارد به دو برابر شده اند 7.4 — نه بیشتر نگران کننده 4.1 روز این آمار هفته گذشته — حال جمع آوری اتفاق نمی افتاد.

پس از بیش از 25 ، 000 نفر که در تماس با Tablighi عضو شده اند قرنطینه. برخی از پرستاران شکایت کرده اند که Tablighi کاربران قرار داده و در انزوا بخش عمل lewdly. یک مرد مسلمان که تست مثبت برای coronavirus شکاف گلو او را در مرکزی هند در بیمارستان در روز شنبه.

برخی از ملی هندو سیاستمداران و حامیان آنها در ایران وضعیت مشتاقانه ستون بر ضد اسلام احساسات شده است که ساختمان در سال های اخیر زیر نظر آقای دولت مودی.

راج Thackeray, رهبر, Maharashtra Navnirman سنا راست حزب ملی گفت: رسانه های خبری محلی که Tablighi Jamaat اعضای “باید شات.”

Rajeev Bindal یک رهبر در آقای مودی Bharatiya Janata Party گفت: Tablighi اعضای در حال حرکت بودند از طریق جمعیت “مثل بمب انسانی.”

در روستای Harewali در نزدیکی دهلی نو, اراذل و اوباش ضرب و شتم Mehboob علی جوان مرد مسلمان برای حضور در Tablighi Jamaat, حوادث و فیلم برداری و شتم.

“خود را به ما بگویید برنامه!” کسی فریاد در این ویدئو. “بود و طرح خود را به گسترش تاج?”

آقای علی خونین و خیزان در یک میدان سر خود را تکان.

سنجش واکنش در برابر مسلمانان هند به وزارت بهداشت را متوقف کرده است سرزنش Tablighi Jamaat در جلسات.

“برخی از جوامع و مناطق در حال نشاندار صرفا بر اساس گزارش نادرست,” وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت: چند روز پیش. “وجود دارد یک نیاز فوری برای مقابله با چنین تعصبات.”

Sameer یاسر و هری کومار کمک گزارش از دهلی نو و اقبال کرمانی از سرینگر کشمیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>