در کشش نهایی، بایدن از سرب در برابر حمله ترامپ دفاع کرد

رئیس اعتبار… آنا پولساز برای نیویورک تایمز

یک کمپین ریاست جمهوری که مدت ها توسط همه گیر کروناویروس خفه شده بود، پس از روز کارگر به مرحله ای تازه شدید و عمومی تبدیل خواهد شد، چرا که جوزف آر بایدن جونیور به طور تهاجمی برای دفاع از رهبری رای گیری خود در برابر حمله وحشی رئیس جمهور ترامپ با هدف رای دهندگان سفیدپوست در غرب میانه حرکت می کند.

نظرسنجی های خصوصی انجام شده برای هر دو حزب در طول و پس از کنوانسیون های ماه اوت خود را در بر داشت نژاد تا حد زیادی پایدار اما سفت کمی در برخی از ایالت ها، با آقای ترامپ بهبود برخی از حمایت از رای دهندگان روستایی متمایل به محافظه کار که در طول تابستان در میان بدتر شدن همه گیر رانش کرده بود. با این حال آقای بایدن همچنان به لذت بردن از مزایای تقریبا با هر گروه دیگر، به خصوص در مناطق پرجمعیت که در آن ویروس در خط مقدم برای رای دهندگان باقی می ماند، با توجه به مردم در مورد داده ها توضیح داده شده است.

هیچ رئیس جمهور وارد تعطیلات آخر هفته روز کارگر — kickoff سنتی از مبارزات انتخاباتی پاییز — به عنوان چنین زیرسگ روشن از جورج بوش در سال 1992. آقای ترامپ از زمانی که آقای بایدن مدعی نامزدی در ماه آوریل شد، در نظرسنجی های عمومی در ایالت هایی مانند فلوریدا رهبری نکرده است و نوسان کمی در مسابقه وجود داشته است. با این حال، پیروزی غافلگیرانه رئیس جمهور در سال ۲۰۱۶ به شدت در تفکر دموکرات های عصبی و جمهوری خواهان امیدوار به طور یکسان وزن دارد.

تلاش آقای ترامپ برای احیای نامزدی خود با سرزنش حزب آقای بایدن به خاطر صحنه هایی از غارت و آتش سوزی در شهرهای آمریکا، آقای بایدن را به موضع فعال تری تکان داده است، تلاشی که برخی دموکرات ها مدت هاست از او خواسته اند آن را به فرزندخواندگی بپذیرند. معاون سابق رئيس جمهوری هفته گذشته را صرف عقب راندن زور به حملات اغلب دروغين آقای ترامپ کرد، پس از تشويق متحدانی از جمله جان اف کری وزير امور خارجه سابق، که مبارزات انتخاباتی رياست جمهوری او در سال ۲۰۰۴ در برابر يک کمپين هماهنگ اسمیر در مورد سرويس جنگ ويتنام او دچار تزلزل شد.

هر دو حزب آقای ترامپ را با مسیری باریک برای انتخاب مجدد می بینند که از ایالت های به شدت سفیدپوست مانند ویسکانسین و مینه سوتا می عبور می کند، جایی که استراتژی تقسیم نژادی او می تواند به او در گرفتن آقای بایدن کمک کند. با این حال رئیس جمهور نیز در دفاع در ایالات متنوع جنوبی و غربی او در سال 2016 حمل، از جمله فلوریدا، کارولینای شمالی، آریزونا و جورجیا است.

دو فرماندار سابق جمهوريخواه به نام های تيم پاولنتی از مينسوتا و اسکات واکر از ويسکانسين گفتند که آقای بايدن با ممزيت های اندکی در ايالت های خود وارد سقوط شده است اما مسابقه به راحتی می تواند بچرخد.

آقای پاولنتی با اشاره به اینکه آن مناطق به سمت دموکرات ها روند داشته اند، گفت: «آیا ترامپ می تواند برخی از آن رای دهندگان را در حلقه دوم و سوم حومه شهر پس گیرد؟» “آنها واقعا از خشونت ناآرام هستند، اما سوال این است که آیا کافی است برای معکوس کردن الگوهای رای گیری اخیر است.”

آقای واکر گفت اميدهای آقای ترامپ در ويسکانسين به طور فزاينده ای به سه مناظره رياست جمهوری آويزان است که «اگر رای دهندگان را نگران بايدن کند، تاثير خواهد گذاشت.»

یک چالش ثابت برای آقای ترامپ عدم تمایل او، یا ناتوانی او در راندن یک پیام سیاسی متمرکز به جای غرق شدن در بحث های کمتر مطلوب، مانند ربای مداوم او در برابر گزارشی بوده است که او اعضای خدمات آمریکایی را تحقیر کرده است. به نظر می رسد کمپین او نیز با ترد مالی قابل توجهی مواجه است و تا حد زیادی تبلیغات در تلویزیون را متوقف کرده است حتی در حالی که آقای بایدن پس از جمع آوری حدود ۳۶۵ میلیون دلار در ماه اوت شروع به خرج کردن شدید از سینه جنگ خود می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im