‘در هر شهرستان وجود دارد جورج فلوید’: پرتره از اعتراض

برای یک هفته شهرستانها در سراسر آمریکا شده است تئاتر از مخالفت. معترضان در آتش کشیدند محله مینیاپولیس. آنها در حال کوبیدن سنگر خارج از کاخ سفید و کنگره از طریق نیویورک اتحادیه میدان, فوق العاده, فروشگاه ویندوز در بورلی هیلز.

مردم به صدای خشم خود را فردی تکه ای از یک جنبش مانند قطره آب به یک موج است. قدرت خود را در انسجام. در عین حال آنها غریبه تقسیم جغرافیا و سن و رنگ و تجربه است.

65 ساله سیاه زن در بوستون. این دختر نوجوان از مهاجران مستند نشده در لس آنجلس. سفید ماندن در خانه از Austin, Texas.

آنها همه به اندازه کافی بود.

“من نمی توانم نفس بکشم” را بخوانید نشانه های انجام شده توسط بسیاری از معترضان به انعکاس برخی از آخرین کلمات جورج فلوید که مرگ در بازداشت پلیس مینیاپولیس — گردن خود را منفجر تحت یک افسر زانو — مشتعل ناگهانی جمعی خشم.

“این یک انبار باروت” گفت: Michael Sampson دوم بود که در خیابان ها بیش از آخر هفته در جکسون ویل فلوریدا. “جورج فلوید آخرین کلش.”

“من ناراحت و خشمگین هر روز” گفت: Candice سالمند بود که راهپیمایی در اوکلند کالیفرنیا. “من بودن خسته شدم بیمار و خسته است.”

شاید در زمان دیگری در یک سال دیگر آقای فلوید مرگ را به پایان رسید در یک شب زنده داری چند محلی در راهپیمایی ها و وعده اصلاحات.

اما امریکا آماده قبول معمول پاسخ به این مرگ در این زمان. نه در وسط یک بیماری همه گیر است که گرفته شده بیش از 100,000 زندگی بسیاری از آنها سیاه و سفید است. نه در یک کشور که در آن بیکاری نیز که آمار آمریکایی های آفریقایی تبار با نامتناسب اثر است که در بالاترین نقطه آن در یک قرن.

ترس. اضطراب است. خشم. ناامیدی.

این حالات از لحظه ای. آنها را رانده, مردم را به خیابان ها محدود به یک جنبش بخور در ناامیدی.

است یا امید ؟

اعتراض یک عمل ناامیدی و سرپیچی. اما چرا آن را اگر نه برای اعتقاد به این, با این حال متواضع که صدای در خیابان شنیده خواهد شد?

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

“مردم خسته از بودن مورد آزار و اذیت و قتل توسط پلیس به خصوص سیاه مردمی است. بنابراین در حال حاضر شما آن را در سراسر کشور و این همان چیزی است که شما دریافت کنید. هرج و مرج.”

همین هوبارد, 44, مینیاپولیس

مینیاپولیس

همین هوبارد گفت که او تا به حال هیچ چاره ای اما برای رسیدن به جام غذاهای فروشگاه که در آن یک کارمند فروشگاه گزارش داد که آقای فلوید تا به حال سعی کردم به استفاده از یک تقلبی $20 bill منجر به تماس با پلیس.

یک مینیاپولیس بومی آقای هوبارد گفت: 90 درصد از تعامل با پلیس منفی بودند حتی اگر او شده است یک کارمند دولت محلی برای سال.

حدود 10 سال پیش آقای هوبارد گفت: پلیس متوقف شد او را به عنوان او آمد از یک فروشگاه و گفت که او “متناسب با شرح” از یک مرد متهم در یک اختلاف داخلی.

“من متناسب با توضیحات چون من سیاه بود,” او گفت:.

آقای هوبارد گفت: همکار خود را که سفید بود نشسته در کامیون و نگاه راه دیگر به جای vouching برای او.

“من صحبت کرد که پس از این روز” آقای هوبارد گفت. “من فکر می کنم او یک ترسو.”

در حال حاضر برای شهرستان آقای هوبارد گفت: او تنها سیاه و ساخت و ساز کارکنان در کارکنان حدود 90. او همواره یک ب ام و صاحب یک خانه با یک استخر در حومه بروکلین پارک. اما او هنوز هم احساس می کند مانند پلیس تعریف او را با رنگ پوست خود و نگرانی خود را در مورد دو پسر و دو دختر به سنین 4 تا 24.

“من امروز در اینجا در یک روز خوب مثل این به این دلیل من احساس می کنم اگر من نمی آیند اینجا و ما لازم نیست همه نشان می دهد تا پس از آن چه ما انجام می دهند؟” آقای هوبارد گفت. “ما اجازه این مرد مردن بیهوده است.”

— کیم بارکر

Cinemagraph
Beatriz لوپز. Bethany Mollenkof برای نیویورک تایمزاعتباری

لس آنجلس

در هالیوود بالا Beatriz لوپز یکی از دو nonblack دانش آموزان با انجام هیپ هاپ majorette رقص تیم.

زنده به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

  • پس از یک هفته ناآرامی تهمت و تهدید به استقرار نظامی ایالات متحده در خیابان.
  • افسران پلیس در حال زخمی های تیراندازی و حملات خودرو.
  • پس از یک شب دیگر از غارت در منهتن 8 بعد از ظهر حکومت نظامی اعلام شده است برای سه شنبه.

“هر سال وجود دارد یک آفریقایی-آمریکایی مجمع برای دانش آموزان برگزار شده توسط سیاه و سفید دانشجویی” خانم لوپز گفت. “این بسیار عاطفی. آنها خواندن اشعار در مورد خشونت پلیس. آنها را نشان می دهد اسلاید به یاد افرادی که در گذشته بود به دور از خشونت پلیس که در آن سال. که طنین انداز با من.”

دختر مکزیکی مهاجران خانم لوپز با شناسایی راه سیاه و سفید افراد تحت درمان قرار گرفتند توسط پلیس, چرا که او هیچ گونه نگرانی در مورد اینکه چگونه افسران ممکن است ارتباط برقرار کردن با پدر و مادر خود را.

“ما همیشه به حال چیزی برای ترس می شود از آنجا که پدر و مادر من undocumented,” او گفت:. “هر بار که من می بینم پلیس حتی در حال حاضر من به نوعی از اضطراب است. من احساس می کنم آنها همیشه دست بالا. من احساس می کنم که با لباس و نشان آنها در کنترل هر کس در اطراف آنها. که infuriates من است.”

مرگ آقای فلوید باز درب.

“هنگامی که دوست من به من فرستاده که بروشور در مورد اعتراض من احساس من تا به حال برای رفتن” او گفت:. “من تا به حال درخواست شده است” چه می توانم انجام دهم؟’ “

خانم لوپز, راهپیمایی, پایین خیابان سوم با سه نفر از دوستان و هزاران نفر از مردم شعار برای جورج فلوید و عدالت است. هنگامی که آنها وارد در تقاطع سوم و La Cienega آنها زانو زد.

“ما احساس کردیم زمین بسیار داغ و خشن و چگونه او باید احساس در آن لحظه.”

— میریام اردن

اعتبار…ویتنی کورتیس برای نیویورک تایمز

“از یک طرف آن را بسیار ترسناک, زیرا من می دانم که بسیاری از واقعا خراب کردن چیزهای اتفاق می افتد مردم صدمه دیده است که ملک ویران میشود. اما در همان زمان چیز دیگری است در افق.”

چاد بنت, 22, St. Louis

St. Louis

چاد بنت و پدرش پوشیدن مطابق ماسک صورت, ایستاده بود پشت در پارکینگ به آنها را تماشا معترضان مارس گذشته اداره پلیس در فرگوسن Mo. این سایت از تظاهرات متعدد پس از مایکل براون نوجوان سیاه پوست کشته شد توسط یک افسر پلیس وجود دارد در سال 2014.

“زمانی که فرگوسن اتفاق افتاد تمام جهان فرود آمد و به ما گفت:” آقای بنت فارغ التحصیل از دانشگاه کلمبیا شیکاگو که با این نسخهها کار به عنوان یک انیماتور. “این بار مانند بم بم بم, شهرستان پس از شهرستان. من می دانستم که من تا به حال به بخشی از آن.”

با دیدن تصویری از آنچه اتفاق افتاده است به آقای فلوید چپ او را “بی حس” او گفت:. “این سکوت خشم من حدس می زنم,” او گفت:. “من نمی دانم اگر من غمگین هستم دیگر. من فقط عصبانی است.”

— ویتنی Curtis

جکسونویل فلوریدا.

مایکل Sampson یک جامعه سازمان که با این نسخهها کار با خانواده هایی که فرزندان کشته شده توسط پلیس.

“در هر شهرستان وجود دارد جورج فلوید,” او گفت:.

آقای Sampson نیمی فیلیپینی و نیم آفریقایی-آمریکایی است. مادر خود کار می کند دو شغل در فروشگاه و به عنوان یک خانه دار است.

“خشونت پلیس و Covid بود بنزین” آقای Sampson گفت: تظاهرات. “کسانی که ویدئوها موجب آتش است. به همین دلیل این کشور در آتش در این نقطه است. مردم در حال حاضر مشکوک از سیستم عدالت کیفری از برتری و چگونگی تاثیر آن بر مردم است.”

— فرانسیس روبلز

اعتبار…Ilana Panich-Linsman برای نیویورک تایمز

Austin تگزاس

بث Muffett سفید اقامت در خانه مادر و ماساژ درمانگر. زمانی که ماموران شهرستان سالن با استفاده از دوچرخه خود را به عقب راندن جمعیت معترضان به او فریاد زد و اشاره کرد خود را نشان اعداد.

او به پایان رسید تا کبود فلفل-اسپری و خشم.

“من فکر می کنم واقعی وجود دارد به نوبه خود در حال حاضر در میان مادران که می خواهند به آموزش بچه های خود را به پست-نژادی” گفت: خانم Muffett که دختر است نزدیک به 4. “و به طوری که منجر به بسیاری از مادران در Facebook بودن مانند ‘خود را, سفید, سکوت پر سر و صدا است.'”

“اگر شما در حال ایستاده تا برای جورج فلوید” او گفت:, “چه کسی می خواهد به ایستادگی کردن برای شما ؟ این فقط یک سطح از wrongness که من می توانم می گویند هیچ به بیرون رفتن به سعی کنید برای انجام کاری.”

برای بیشتر از زندگی خود خانم Muffett مثبت تعامل با اجرای قانون — تا روز یکشنبه.

پس از او و دوستان او در سمت چپ اعتراض خانم Muffett تا به حال کبودی روی معده و زانو را از, که در آن یک افسر زده او را با دوچرخه خود را و یکی دیگر از کبودی روی بازوی او و پس از او کاهش یافت و بر روی دیگری می گوید.

“من متاسفم این اولین بار است که به عنوان یک بانوی من رفته از طریق این” خانم Muffett گفت. “در بسیاری از ممتاز زنان سفید و من یکی از آنها را,” او گفت:. “من هرگز تا به حال یک پلیس در درمان من است که می خواهم.”

— مانی فرناندز و دیوید مونتگومری

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

“من هرگز تحت تاثیر یکی دیگر شبیه به این. من به تماشای یک مرگ به همین دلیل است. من به تماشای انسان می میرند.”

اریکا Zdon, 48, مینیاپولیس

مینیاپولیس

“جورج فلوید جورج فلوید” زنگ زد قطع شعار از معترضان زنگ یادبود از گل در نقطه ای که در آن آقای فلوید درگذشت.

اریکا Zdon هرگز پیوست, اعتراض, اما روز یکشنبه, او سوار او پنج فرزند از Isanti, Minn., یک ساعت دور, به طوری که آنها می تواند شاهد این لحظه.

گفت: “من این را می توان در کتاب های تاریخ و این می تواند چیزی است که تغییر جهان” خانم Zdon گفت: “و شما باید آن را بو و دیدن آن و شنیدن آن و احساس آنچه اتفاق می افتد در جامعه ما است.”

خانم Zdon می دانستم که خشونت از آقای فلوید مرگ بود یک چیز دشوار است برای به اشتراک گذاشتن با کودکان خود را روز به روز زندگی پر است از مردم سفید. قبل از او و خانواده اش بود در سایت که در آن آقای فلوید زندگی خود را از دست او گرفت و آنها را به غارت هدف است.

“من به بچه ها زیادی در مورد این چیزی است که نفرت است” خانم Zdon گفت. “این چیزی است که محدود کردن احساسات شبیه است.”

— Dionne Searcey

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

“من هرگز دیده می شود هیچ چیز مانند که قبل از. تا کنون. تا کنون.”

Kennetta Hollivay, 49, مینیاپولیس

مینیاپولیس

Kennetta Hollivay ایستاده بود در خارج از فروشگاه دلار و تا بازار یک بلوک-و-یک-نیمی از نقطه ای که در آن آقای فلوید درگذشت.

او و همسرش خریداری شده به فروشگاه در ماه سپتامبر. آن شده است یک چند ماه. فروشگاه باز مانده از طریق همه گیر اما کسب و کار کند بود.

خانم Hollivay زندگی در این محله و تمام زندگی خود را و گفت که او احساس مجبور به پیوستن به تظاهرات در حداقل.

“هنگامی که من برای اولین بار در مورد آن شنیده بودم:” اوه, عجب پلیس را کشته اند کسی دیگری,'” خانم Hollivay گفت. “و من صدمه دیده بود. اما یک بار من تو را دیدم تصویری از آن بود — که کرد درست قبل از چشم ما. من هرگز دیده می شود هیچ چیز مانند که قبل از. تا کنون. تا کنون. من شوهرم گفت دیروز من شده است با داشتن این رویاها هر شب از این. کابوس.”

— Dionne Searcey

اعتبار…کریستی Hemm Klok برای نیویورک تایمز

اوکلند کالیفرنیا.

Candice سالمند اجرا می شود یک سازمان است که در تلاش برای محافظت از بی خانمان ها از coronavirus. روز یکشنبه او چرخد و به حمایت از معترضان از درگیری با پلیس. او توزیع عینک ایمنی, ماسک, کمک های اولیه لوازم و شیر منیزی که با آب رقیق شده و به سهولت نیش گاز اشک آور.

خانم سالمند گفت: او را دیدم مرگ آقای فلوید در این زمینه ثابت نیش نژادپرستی در کار خود با افراد بی خانمان. یک چهارم از اوکلند جمعیت سیاه است. در عین حال 70 درصد از افراد بی خانمان هستند آفریقایی-آمریکایی است.

یک قسمت در ماه آوریل را تکان داد تا او را به نقطه نیاز به مشاوره. دو داوطلب هر دو آنها را سیاه شد در راه خود را برای دیدار با او هنگامی که آنها کشیده از ماشین خود را توسط افسران پلیس. دستگیری صورت گرفت که در پارکینگ از خانم سالمند به گروه غیر انتفاعی دستگیر شد ، یکی از کارگران دوخته بود به زمین در کنار ماشین خود را در یک صحنه که شبیه بعد از دستگیری آقای فلوید.

کارگر گرفته بود به زندان منتشر شد اما روز بعد. پلیس عذرخواهی کرد خانم سالمند گفت: ما آن را به حال شده است در یک مورد هویت اشتباه است.

“من بودن خسته شدم بیمار و خسته است.”

— توماس فولر

Cinemagraph
بن ویلیس. Maddie McGarvey برای نیویورک تایمزاعتباری

Columbus, Ohio

بن ویلیس رشد در یک بخش از شهر جایی که او آموخته است که از سن جوان که آفریقایی-آمریکایی ها به طور معمول با تجربه آزار و اذیت پلیس.

“من می دانم آنچه پلیس می تواند انجام دهد” آقای ویلیس گفت.

آن قسمت کمک سوق دادن او به خط مقدم تظاهرات در زادگاه خود که در آن او نقش مهمی در نگه داشتن معترضان آرام و متمرکز و پشتیبانی می کند.

دستورالعمل ها وجود دارد که آقای ویلیس را تشویق می کند همکار تظاهر کنندگان به دنبال دارد. نگه داشتن صلح آمیز است. مراحل را نه به صدمه زدن به یکدیگر است.

— جولی Bosman

اعتبار…Demetrius فریمن برای نیویورک تایمز

بروکلین

به عنوان یک کودک سیدنی راننده خانواده او هشدار برای جلوگیری از سفید محله و پلیس. عمه خود را به او بگویید نه به سوار دوچرخه خود را بیش از وجود دارد چرا که او و دوستان او خواهد بود و شتم — اگر نه توسط مردم و سپس توسط افسران.

“ما همیشه به حال این محدودیت از آنجایی که من یک پسر کوچک” آقای راننده گفت:. “و در حال حاضر من با چهار بچه و من نمی خواهم به ترک آنها را در این جهان مانند آن است که من بروم.”

در بعد از ظهر یکشنبه در خارج از مرکز بارکلیز او را تشویق می کردند و مطرح مشت خود را در همبستگی با پیام های در حال فریاد زد: بیش از یک بلند گو حرف زدن.

آقای راننده گفت که او احساس تخریب اموال و غارت داده شده بود outsized توجه افرادی که حاضر به اذعان کرد که نسل های قبلی تلاش به راهپیمایی مسالمت آمیز علیه نژادپرستی هرگز به موفقیت.

“پلیس تا به حال سگ خود را بزرگ-پدر بزرگ, پاهای, زمانی که او در تلاش بود تا آن را انجام دهد مسالمت آمیز” او گفت:. “او تف بر.”

آقای راننده گفت که او و همسرش در حال گریه با هم به تماشای این ویدئو آقای فلوید را کشنده برخورد با پلیس است. “اگر من به مرگ در اینجا,” او گفت: او اهمیتی نمی دهند. “من نمی. من فقط نمی کنند.”

— Caitlin Dickerson

Cinemagraph
لیز Culley. Bethany Mollenkof برای نیویورک تایمزاعتباری

لس آنجلس

لیز Culley و همسر او پیوست همسایه ها که اعتراض در پان پاسیفیک پارک.

“این زیبا بود,” او گفت:. “برخی از بچه ها به من اضافی ثبت نام چون من یکی ندارد.”

آن را پس از او به خانه که بسیار پر هرج و مرج تظاهرات منتقل شده بر روی خیابان. او سرفه در گاز اشک آور رسیده است که خانه خود را به عنوان معترضان به دنبال پناه.

“و من هم هر چه من می تواند — بطری آب و حوله کاغذی — و به طبقه پایین دوید,” خانم Culley گفت. “دیگر کشورهای همسایه بیرون آمد این بود که همه ما کل ساختمان به عنوان یک واحد. من پاشش چشم مردم پاک کردن چشم خود ما تا به حال کمی ایستگاه راه اندازی شده است.”

خیابان تبدیل به یک منطقه داغ برای چند ساعت.

“مردم برداشت سطل زباله فلزی سطل و سنگر خیابان به طوری که پلیس نمی تواند از طریق درایو” خانم Culley گفت. “یک دختر آمد تا با خون در سراسر چهره او. ما تمیز او و به او گفت که او تا به حال برای رفتن به بیمارستان است. “

به عنوان درگیری بین می رود دیگر انواع معترضان نقل مکان کرد. “اپورتونيست” او آنها را به نام.

او احساس نا امید. “افرادی بودند که می خواستند به بخشی از یک بیانیه سیاسی یک جنبش مه” او گفت:. “اما سوزاندن شهر, من فکر نمی کنم که تا به چیزی برای انجام با مردم ما تعامل با دیروز. آن را فقط غمگین.”

— آدم Popescu

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

“من احساس من تا به حال هیچ بهانه ای اما به بخشی از آن. من برادرزاده. من نسل بعدی که به دنبال من به عنوان یک مدل نقش است.”

Rashaad Dinkins, 18, مینیاپولیس

مینیاپولیس

Rashaad Dinkins 12 بود که ناآرامی را در فرگوسن. او به خاطر تماشای اخبار دانستن که مردم کشته شدند.

“من فقط می دانستند که من پوست می تواند به من در مشکل و نیاز به مراقب باشید در مورد چگونه من به نمایندگی از خودم و چگونه عمل کنم در اطراف گروه های خاص” آقای Dinkins گفت.

زمانی که او مشغول به کار در بازار آمریکا یک گارد امنیتی او را به دنبال در حالی که او در شکستن. آقای Dinkins شد, یک بازیگر و تبدیل تخلیه زمانی که او گاهی اوقات به تصویب رسید تا برای نقش.

“رفتن به امتحانات ابتدائی و گفته بودن شما نیست به اندازه کافی خوب از یک پانل سفید, مردم این نوع بد و به چالش کشیدن” آقای Dinkins گفت. “زمانی که من متوجه شدم من باید یک صدا و من باید به صحبت می کنند تا آنجا که من می توانم مانند این احساس کنه.”

زمانی که آقای فلوید کشته شد فقط چند بلوک از جایی که آقای Dinkins زندگی او می دانست که او تا به حال به بخشی از این لحظه.

“من فکر می کنم آن بود که تحقق آن می توانست من چون من رفتن به این فروشگاه و من رفتن به این فروشگاه تمام وقت” آقای Dinkins گفت. “این می تواند به راحتی بدن من زیر که افسر پلیس است.”

— جان Eligon

اوکلند کالیفرنیا.

بدن سازی, مستند واکر و دو دخترش که بعد از اتمام صبحانه در صبح روز یکشنبه هنگامی که آنها تصمیم گرفت آنها را به قراضه برنامه های خود را برای یک پیاده روی در ساحل و کودک عقب دنده و جای خود را به پیوستن به اولین اعتراض با هم.

به خانم واکر خارج از محل کار فروشنده است که با داشتن مشکل پرداخت صورتحساب خود تصمیم آسان نبود. او تا به حال نه با حضور اعتراضی در بیش از یک دهه و هرگز با دختران سنین 16 و 22 تا حد زیادی به دلیل ترس از چه چیزی می تواند اتفاق می افتد اگر همه چیز خشونت تبدیل شد.

“من نمی توانم به آنها آموزش, ترس,” او گفت: از طریق یک سیاه و سفید شال برگزار شد بیش از دهان او توسط یک کاپوت کشیده ، “من باید به آموزش آنها را به مبارزه به ایستادن برای خودتان بدانید برای محافظت از خودتان را.”

— جک Nicas

اعتبار…پیتر ون Agtmael برای نیویورک تایمز

“چیزی که من در این مورد خاص این است که چگونه فوق العاده آشکار بود, مانند, چگونه روشن و چگونه فوق العاده غیر ضروری و به طور کامل undefendable آن بود.”

Damarra اتکینز, 31, مینیاپولیس

مینیاپولیس

Damarra اتکینز است که بخش سیاه و سفید بود اما مطرح خود در عمدتا سفید و فرهنگ گفت که تظاهرات خود آگاه او سیاه هویت بیش از همیشه است.

“من فکر می کنم آنچه به من رسید در این مورد خاص این است که چگونه فوق العاده آشکار آن بود.”

او تا به حال شده است به تنهایی نشسته بر روی زمین در روز یکشنبه در مقابل پنجم پلیس حوزه انتظار به صحبت می کنند به رسمی. خانم اتکینز که با این نسخهها کار به عنوان معاون اداری در یک بیمارستان است و آموزش دیده در C. P. R., کمک کرده بود, راه اندازی یک pop-up پزشکی چادر معترضان مجروح در یک پارکینگ خالی. او به دنبال مذاکره با پلیس به طوری که آنها می تواند به توافق برسند که نه به هدف در تظاهرات از جمله پزشکی داوطلبان.

به عنوان سرباز گارد ملی و وزارت امور خارجه گشت با هجوم به منطقه او گفت: پزشکی داوطلبان دست خود را قرار داده و تا به حال نشانه های قابل رویت خود را شناسایی.

او گفت: آنها حلیم با فلش نارنجک و گلوله های لاستیکی.

“گمان می کنم آن می توانست تصادفی,” او گفت:, “اما آن را احساس بسیار هماهنگ و بسیار تاکتیکی است.”

او منتظر یک ساعت به صحبت می کنند به یک مقام پلیس در مورد حفظ پزشکی داوطلبان امن است. هیچ کس آمد. او در نهایت به سمت چپ.

مانند معترضان او تا به حال منتظر به اندازه کافی بلند.

— Kimiko د Freytas-Tamura

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>