در اوایل فوریه Coronavirus در حال حرکت بود از طریق نیویورک

یک مطالعه جدید ارائه می دهد اولین شواهد فیزیکی که coronavirus گردش بود در سطوح پایین در شهر نیویورک در اوایل هفته اول فوریه است.

شهر خود را تایید کرد اولین عفونت در 1 مارس. مدلهای ریاضی پیش بینی کرده اند که این ویروس در ساخت راه خود را از طریق شهرستان در هفته قبل از آن اما این گزارش جدید است که برای اولین بار به عقب حدس با تست داده است.

این مطالعه نشان داد که برخی از نیویورک تا به حال آنتی بادی ها به ویروس در اوایل هفته پایان Feb. 23. با توجه به زمان مورد نیاز برای تولید آنتی بادی کسانی که مردم به احتمال زیاد آلوده به این ویروس حدود دو هفته قبل است.

“شما احتمالا در حال صحبت کردن در مورد خیلی زود در مه” گفت: Florian Krammer یک immunologist در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای که چراغ مطالعه. “به نظر می رسد مانند وجود دارد و حداقل سطح پایین گردش.”

یافته های ارسال شده و آنلاین پنج شنبه و هنوز رتبهدهی نشده است تایید توسط دیگر دانشمندان در یک بررسی رسمی اما چند تن از کارشناسان گفت: کار دقیق و معتبر اگر نه کاملا تعجب آور است.

تجزیه و تحلیل ژنتیکی پیشنهاد کرده اند که این ویروس وارد شهر چندین بار در اوایل سال اما بسیاری از کسانی که در معرفی درگذشت و نیست آغاز این شهرستان را بیماری همه گیر.

“اگر من تا به حال برای قرار دادن یک تاریخ در آن بر اساس مدل های فعلی ما تا به حال آن را به عنوان Feb. 19 به عنوان ورود که سوخت همه چیز” گفت: Trevor Bedford, یک زیست شناس تکاملی در فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان در سیاتل. دکتر Krammer تاریخ است که تنها کمی زودتر او اشاره کرد.

این مطالعه همچنین تایید برآورد توسط اپیدیولوژی کار برای ایالت نیویورک است که تقریبا یک پنجم نیویورک بوده است در معرض ویروس اواخر آوریل, شکل گسترده مطابق با اطلاعات منتشر شده در روز جمعه توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“من فکر می کنم آن را سرد که همه ما باید اعداد مشابه” دکتر Krammer گفت.

شباهت است و حتی بیشتر قابل توجه کارشناسان گفت: به دلیل سه مطالعات همه وارد در تخمین های خود را متفاوت است.

دکتر Krammer و همکارانش به تجزیه و تحلیل نمونه پلاسما از حدود 5,500 بیمارانی که رفت به کوه سینا به صورت معمول قرار ملاقات پزشکی دیده می شد در آن بخش اورژانس یا بیمارستان بستری شد, از هفته پایان Feb. 9 تا هفته پایان مارس 19.

C. D. C. نگاه در نمونه خون از افرادی که در رفت و به صورت معمول پزشکی و امتحانات, اما تنها در هفته پایان مارس 1 برای شهر نیویورک است. ایالت نیویورک مطالعه استخدام افراد در سوپر مارکت ها از مارس 19 تا 28 آوریل.

“هنگامی که ما سه منبع همه به شما نتایج سازگار است که آشنایی با قدرت به تمام یافته گفت:” الی روزنبرگ متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه ایالتی نیویورک در آلبانی و نویسنده سرب از دولت مطالعه.

[مانند علم بار صفحه را در Facebook. | ثبت نام برای بار علم عضویت در خبرنامه.]

اعداد از هر سه مطالعات همچنین توافق بر سر یک نقطه بسیار مهم: اکثریت قریب به اتفاق از عفونت در شهر نیویورک و جاهای دیگر در کشور تشخیص داده نشده رفت. حتی در مکان های با شیوع بیماری تعداد زیادی از مردم در معرض این ویروس هنوز هم به دور از آنچه که مورد نیاز برای گله ایمنی.

کوه سینا محققان گروه بندی نمونه های خود را در راه های مختلف و تجزيه و تحليل آنها با استفاده از یک آزمایشگاه مبتنی بر آزمایش پادتن است که بسیار دقیق و خاص به کروناویروس جدید.

در میان افراد مراجعه کننده به اورژانس یا بیمارستان در طول دوره مطالعه شيوع آنتی بادی افزایش به حدود 60 درصد از 3.2 درصد محققان دریافتند. این اعداد بالا هستند زیرا آنها شامل افرادی که به شدت بیمار با کوروناویروس.

اما در میان افرادی که به خون به صورت معمول قرار ملاقات و یا بستری در بیمارستان به دلایلی غیر از coronavirus — یک گروه است که نشان دهنده جمعیت عمومی — کمتر از 2 درصد از افراد دارای آنتی بادی تا هفته پایان مارس 29. میزان افزایش تصاعدی پس از آن در 19.3 درصد در میان بیماران دیده می شود در این هفته پایان مارس 19.

این تیم را شکست این گروه دوم بیشتر با دلیل برای قرار ملاقات خود را در بر داشت و این افزایش در شیوع بیشتر بود رانده شده توسط زنان باردار است. نزدیک به یک در 10 زنان باردار دارای آنتی بادی ها به ویروس توسط هفته مارس 29 و تعدادی گل رز به طور پیوسته به حدود 27 درصد در هفته پایان مارس 19.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در تاریخ 30 ژوئن 2020

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • بهترین مواد برای یک ماسک?

   دانشمندان در سراسر این کشور تلاش کرده اند برای شناسایی روزمره مواد است که انجام یک کار خوب از فیلتر ذرات میکروسکوپی. در آزمایشات اخیر هپا فیلتر کوره به ثمر رساند به عنوان جارو برقی کیسه های پارچه شبیه به جامه فلانل یا پشمی لباس خواب و کسانی که از 600-تعداد ملحفه. مواد دیگر مورد آزمایش شامل لایه فیلتر قهوه و روسری و bandannas. این گل پایین تر اما هنوز هم اسیر درصد کمی از ذرات.

  • آن را سخت تر به ورزش در حالی که با پوشیدن یک ماسک?

   تفسیر منتشر شده در این ماه در سایت مجله انگلیسی پزشکی ورزشی اشاره می کند که پوشش صورت خود را در طول ورزش “همراه با مسائل بالقوه تنفس محدودیت و ناراحتی” و نیاز به “توازن منافع در مقابل ممکن است عوارض جانبی.” ماسک را تغییر ورزش می گوید: Cedric X. برایانت رئیس جمهور و رئیس علوم افسر آمریکایی شورای ورزش, یک سازمان غیر انتفاعی است که بودجه ورزش و پژوهش و گواهی حرفه ای تناسب اندام. “در تجربه شخصی من,” او می گوید: “قلب نرخ بالاتر در همان شدت نسبی هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک.” برخی از افراد نیز می تواند تجربه وضعيتي در طول آشنا تمرینات در حالی که نقاب می گوید: لن Kravitz, یک استاد علوم ورزشی در دانشگاه New Mexico.

  • من شنیده ام در مورد درمان به نام دگزامتازون. کار می کند ؟

   استروئید, دگزامتازون, اولین درمان نشان داده شده است به منظور کاهش مرگ و مير به شدت بیمار, بیماران مبتلا به گفته دانشمندان در بریتانیا. این دارو به نظر می رسد برای کاهش التهاب ناشی از سیستم ایمنی بدن و حفاظت از بافت. در این مطالعه دگزامتازون کاهش مرگ و میر بیماران در دستگاه تهویه مصنوعی با یک سوم و مرگ و میر بیماران در اکسیژن توسط یک پنجم.

  • چه همه گیر است پرداخت می شود ،

   Coronavirus اورژانس امداد بسته می دهد بسیاری از کارگران آمریکایی پرداخت می شود ترک اگر آنها نیاز به زمان به دلیل ویروس. آن را می دهد واجد شرایط کارگران از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی اگر آنها بیمار قرنطینه و یا به دنبال تشخیص یا پیشگیرانه برای مراقبت از coronavirus و یا اگر آنها در حال مراقبت از بیمار و اعضای خانواده. آن را می دهد 12 هفته مرخصی با حقوق به مردم و مراقبت از کودکانی که مدارس تعطیل هستند یا که ارائه دهنده مراقبت از کودکان در دسترس نیست به دلیل coronavirus. این اولین بار است که ایالات متحده تا به حال گسترده فدرال پرداخت را ترک کنند و شامل افرادی که به طور معمول نمی توانید چنین مزایای مانند پاره وقت و فرفره اقتصاد کارگران است. اما اندازه گیری شامل حداقل نیمی از بخش خصوصی و کارگران از جمله کسانی که در این کشور بزرگترین کارفرمایان و کارفرمایان کوچک قابل توجهی گریز به انکار ترک کند.

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.


در مقایسه با افرادی که در آمد برای قرار ملاقات های مربوط به عمل جراحی سرطان و یا قلب و عروق plateaued در حدود 9 درصد است.

زیرگروه تجزیه و تحلیل تمایل به قابل اعتماد به دلیل کوچکتر اندازه نمونه, اما این یک مطالعه بزرگ و روند جذاب گفت: Taia وانگ درمان در دانشگاه استنفورد.

“این نشان می دهد این احتمال که گروه های مختلف بیماران ممکن است متفاوت دارند استعداد ابتلا به SARS-CoV-2, عفونت,” او گفت:.

کارشناسان نیز زده نسبتا مسطح شیوع کروناویروس آنتی بادی در نمونه خون از چند هفته اول.

“من انتظار می رود در طول این دوره زمانی که در آن مردم نه اصلاح رفتار خود را, شما می توانید بسیار نزدیک به رشد نمایی” دکتر بدفورد گفت.

شهرهای دیگر مانند سان فرانسیسکو را به طور مشابه نشان داده شده است مدت زمانی که ویروس به نظر می رسید به دید تا زمانی که چیزی — شاید یک superspreader رویداد باعث نمایی افزایش عفونت.

“ما دیده ایم این در جاهای دیگر بارها و بارها آن را هنوز هم عجیب و غریب به من” دکتر بدفورد گفت.

دکتر Krammer ادامه دارد برای پیگیری آنتی بادی در نمونه خون و قصد دارد برای انجام این کار برای حداقل یک سال. اما او گفت که او نمی خواهد انتظار فراوانی به افزایش بسیار بالای 20 درصد در ماه مه یا ژوئن به دلیل عفونت در شهر نیویورک بود مخروطی کردن آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de