در روز از اختلاف رئیس جمهور تهمت طرفداران شعله های آتش

واشنگتن — با یک ملت در لبه ویران شده توسط بیماری با چکش توسط فروپاشی اقتصادی تقسیم بر مستندات و حتی ماسک صورت و در حال حاضر و ستد یک بار دیگر با نژاد رئیس جمهور تهمت اولین غریزه است که به دنبال برای کسی که به مبارزه با.

در طول هفته گذشته آمریکا و reeled از 100,000 همه گیر مرگ و میر 40 میلیون نفر از کار و شهرستانها در شعله های آتش بیش از یک, وحشیانه, پلیس کشته شدن یک رام ، اما آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حمله علیه چین به سازمان جهانی بهداشت کار فناوری رئیس جمهور, باراک اوباما, یک تلویزیون کابلی میزبان و شهردار یک شورش زده شهرستان.

در حالی که دیگر رئیس جمهور به دنبال سرد این وضعیت در tinderbox لحظه مثل این آقای ترامپ با مسابقات. او roars به هر غوغا او ممکن است پیدا کردن تشویق خیابان قیام علیه بهداشت عمومی اقدامات پیشرفته توسط خود دولت پرتاب ساخته شده تا در برابر اتهام قتل یک منتقد متهم سلف خود از نامشخص جنایات تعهد به سرکوب یک شرکت رسانه های اجتماعی است که خشم او و سپس به ظاهر تهدید برای دیدار با خشونت با خشونت در مینیاپولیس.

به عنوان چند شهرستانها بیشتر فوران در تظاهرات خیابانی در شب جمعه پس از کشته شدن جورج فلوید برخی از آنها منجر به درگیری با پلیس آقای ترامپ هیچ درخواست تجدید نظر برای آرام است. به جای او مقصر ناآرامی در دموکرات.

آشفتگی آمد راست به آقای تهمت آستان در شب جمعه به عنوان صدها نفر از مردم معترض آقای فلوید مرگ و رئيس جمهور در پاسخ جمع آوری شده در خارج از کاخ سفید است. برخی از پرتاب آجر و بطری در سرویس مخفی ایالات متحده آمریکا و پارک افسران پلیس که در پاسخ با اسپری فلفل. تصویر از کاخ سفید احاطه شده توسط پلیس ضد شورش سوخت حس یک ملت از هم پاشیده.

در یک سری از توییت در صبح روز شنبه آقای ترامپ ستایش سرویس مخفی برای بودن “بسیار سرد و بسیار حرفه ای” اما هزینههای دموکراتیک شهردار واشنگتن برای ارائه شهرستان افسران پلیس برای کمک به. در حالی که فرمانداران و شهرداران خواست خویشتن داری آقای ترامپ تر به نظر می رسید قصد متلک معترضان لاف زدن در مورد خشونت است که باید آنها را ملاقات کرده بود و آنها سعی کردند برای دریافت بر روی کاخ سفید در زمینه.

“جمعیت بزرگ حرفه ای سازمان یافته اما هیچ کس نزدیک به نقض حصار” به رئیس جمهور نوشت. “اگر آنها به حال آنها می شده اند و با استقبال ترین سگ باطل و شوم ترین سلاح های من تا کنون دیده اند. این زمانی است که مردم می شده اند و واقعا به شدت صدمه دیده است حداقل. بسیاری از عوامل سرویس مخفی فقط در حال انتظار برای عمل است.”

او همچنین خود را تمدید حمله به شهردار مینیاپولیس و سرزنش جنجال و هیاهو در بزدلانه دموکرات. “شهردار یعقوب فری مینیاپولیس هرگز اشتباه برای اواخر سال ژنرال داگلاس مک آرتور و یا جنگنده بزرگ ژنرال جورج پاتون” به رئیس جمهور نوشت. “چگونه همه از این مکان که دفاع خیلی ضعیف هستند اجرا شده توسط لیبرال دموکرات? سخت و مبارزه (و دستگیری آنهایی که بد). قدرت!”

شهردار موریل E. Bowser خود از واشنگتن در نوع پاسخ داد در صبح روز شنبه گفت او اداره پلیس محافظت می کند هر کسی در واشنگتن از جمله رئیس جمهور, اما او را به نام یک منبع بدست آورد. “در حالی که او پنهان خود را پشت حصار ترس/تنهایی من ایستاده w/ مردم مسالمت آمیز ورزش اول خود را اصلاح و درست پس از قتل #GeorgeFloyd & صدها سال از نژادپرستی نهادی,” او نوشت. “وجود دارد هیچ سگ باطل & شوم سلاح. وجود دارد فقط یک ترس مرد. ترس/تنهایی …”

روز از تفرقه قرار داده اند رئیس جمهور, رهبری, سبک روی صفحه نمایش رنگی.

از آغاز عروج او به قدرت آقای ترامپ ارائه شده خود را به عنوان کسی که به دنبال جنگ نیست, مصالحه, جنگنده, نه یک مصلح. که تجدید نظر به یک بخش قابل توجهی از این که می بیند در او یک رئیس جمهور مایل به در یک سنگر و با عنوان ایجاد. اما تلاقی خطرناک, سلامت, اقتصادی, و در حال حاضر نژادی بحران را آزمایش کرده است رویکرد خود را و سمت چپ او تلاش برای پیدا کردن جای پای خود را تنها چند ماه قبل از انتخابات که در آن نظر سنجی در حال حاضر او را نشان می دهد ،

زنده به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده 8m پیش

  • مینه سوتا فرماندار فعال همه سرباز گارد ملی و ارتش به دستور واحد ایستاده است.
  • آتش سوزی و خرابکاری فوران در سراسر کشور به عنوان اعتراض به آتلانتا و نیویورک و بسیاری از شهرهای دیگر.
  • ‘وجود دارد به سادگی بیش از آنها را از ما’: مینه سوتا مقامات اذعان کم بها دادن به معترضان

“رئیس جمهور به نظر می رسد بیشتر-از-لمس و جدا از واقعیت دشوار کشور زندگی می کنند از قبل گفت:” کارلوس Palo! سابق کنگره جمهوری خواه از فلوریدا است که در انتقاد از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. “در یک لحظه زمانی که امریکا به شدت نیاز به شفا رئیس جمهور متمرکز شده است خرده شخصی در جنگ با خود تصور دشمنان است.”

چنین لحظه ای را به چالش هر رئیس جمهور ، آن شده است یک سال از ملی تروما که شروع به احساس مانند دیگر 1998 با استیضاح و سپس یکی دیگر از 1918 با یک قاتل همه گیر در ترکیب با یکی دیگر از 1929 با توجه به خرد اقتصادی خرید اینترنتی. در حال حاضر اضافه کردن به که دیگری 1968 یک سال از ناآرامی های اجتماعی است.

این منصفانه است که می گویند که در سال 2020 تبدیل شده به یک سال است که ساییده شده به تار و پود جامعه آمریکا با تجمع غم و اندوه است که whipsawed کشور و مردم آن است. اما در برخی از راه های آقای ترامپ تبدیل به یک مبارز در یک طرف تقسیم به جای mender از آن توتم برای ملت قطبش.

“من روزانه تفکر در مورد اینکه چرا و چگونه یک جامعه unravels و آنچه که ما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از این روند گفت:” تیموتی Naftali ریاست جمهوری مورخ در دانشگاه نیویورک. “فاجعه این روزها در مورد بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن. او فقط به کامپیوتر و مرد باهم زندگی می کند که برای بهره برداری از آسیب پذیری ما.”

به عنوان ملت در مواجهه با یک بیماری همه گیر کوروناویروس در همان زمان به عنوان بزرگترین فاجعه اقتصادی پس از رکود بزرگ هر چه متحد حل و فصل وجود داشته که در آغاز بحران دوقلو به سرعت تبخیر به دیگری فرهنگی برخورد. و رئیس جمهور ساخته شده است همه چیز به یک حزبی اختلاف به جای یک منبع اجماع از چه زمانی و چگونه به بازگشایی آیا به پوشیدن ماسک ،

آقای ترامپ led بدون ملی عزاداری به عنوان تلفات از coronavirus گذشت 100,000 فراتر از کاهش پرچم در کاخ سفید با ارسال یک صدای جیر جیر و ارائه یک عبور دیدگاهها برای دوربین تنها زمانی که در مورد آن پرسید. به جای به دنبال توافق در بهترین و امن ترین راه برای بازگشایی این کشور او را تهدید به “نادیده گرفتن” فرمانداران که مانع از مکان های عبادت از سرگیری شلوغ خدمات.

“بحران رهبری خواسته خیلی بیشتر از کاخ سفید از تهدیدات غیر مسئولانه در رسانه های اجتماعی” گفت: مینا بوز مدیر Peter S. Kalikow مرکز مطالعات ریاست جمهوری آمریکا در هوفسترا دانشگاه.

آقای تهمت پاسخ اولیه به شورش در مینیاپولیس که در آن یک افسر پلیس شده و متهم به قتل پس از دو زانو بر آقای فلوید گردن برای نزدیک به دو ساعت به او گفتند که او نمی تواند نفس تأکید رئیس جمهور غریزی ترین واکنش به ملی چالش است. تهدید به ارسال نیروهای او نوشت: اوایل صبح روز جمعه که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

تنها پس از یک آبشار از انتقاد او سعی کنید به راه رفتن آن را به عقب ارسال یک صدای جیر جیر جدید 13 ساعت بعد نشان می دهد که همه او تا به حال به معنای این بود که “غارت منجر به تیراندازی” توسط مردم در خیابان.

“من نمی خواهم این اتفاق می افتد و این چیزی است که بیان قرار داده و از شب گذشته به معنی” او گفت:, یک فرمول است که متقاعد چند اگر هر یک از منتقدان خود را.

دموکرات ها را تقبیح کرده اند رئیس جمهور دست زدن به بحران های متعدد مقابله با ملت است. “امریکا وضعیتی وخیم از 100,000 مرگ و میر و افزایش است. چهل میلیون نفر را برای ثبت بیکاری است. جوامع ما در حال صدمه زدن به از بی معنی قتل و سال از نژاد پرستی و بی عدالتی” سناتور چاک شومر دموکرات از نیویورک و رهبر اقلیت گفت: در روز جمعه. “اما رئیس جمهور تهمت است که تنها علاقه مند به قربانی و تفرقه زمانی که او باید منجر شود.”

حتی برخی از آقای تهمت معمول متحدان مضطرب بودند در اصلی تیراندازی جیر جیر. Geraldo ریورا تلویزیون و رادیو میزبان که اغلب صرف زمان با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در رئیس جمهور Mar-a-لاگو باشگاه در فلوریدا تقبیح از “بی مبالاتی” از این پیام و به نام رئیس جمهور “به خود سانسور خود را.”

“بیا این چیست کلاس ششم?” آقای ریورا گفت: در فاکس نیوز. “شما قرار نیست بنزین روی آتش است. که آرام هر کسی است.” وی افزود: “همه او می کند این است که کاهش خود را.”

اما بسیاری از رئيس جمهور مدافعان رد این ایده است که او و سنن و بحران با فشار دادن این استدلال که دموکرات ها و رسانه های خبری شد به سرزنش برای آشوب در خیابان ها که از مینیاپولیس به نیویورک و آتلانتا و واشنگتن لویی پرتلند و دیگر شهرستانها.

“پیگیری از شهرستانها که در آن صدها میلیون دلار در اموال آسیب و صدمات جدی و مرگ را” رودلف W. جولیانی سابق شهردار نیویورک که به عنوان آقای تهمت شخصی وکیل در توییتر نوشت در شب جمعه. “همه دموکرات تحت سلطه شهرستانها با جنایی سیاست دوستانه. این است که در آینده اگر شما انتخاب دموکرات.”

برنارد B. Kerik سابق شهر نیویورک کمیسر پلیس که عفو شد توسط آقای ترامپ برای تقلب مالیاتی در اوایل سال جاری تقویت این نقطه در توییتر. “باید آن را هیچ جای تعجب است که هر یک از این شهرستانها که آنارشیست گرفته اند و همان شهرستانها اجرا شده توسط چپ دموکرات با کمترین خشونت و قتل و نرخ فقر” او در توییتر نوشت. “آنها نمی تواند مسئولیت رسیدگی به شهرستانها خود را به طور معمول پس چگونه می خواهند به مقابله با این کار؟”

آقای ترامپ که این هفته را بازتوییت کرد یک ویدئو شامل خط “تنها دموکرات مرده است, حزب دموکرات” برداشت تم در شب جمعه.

پس از جمعیت حمله کردند سی ان ان آتلانتا ستاد با سنگ به رئیس جمهور ارائه شده هیچ همدردی و یا محکومیت. او روشن ساخته او فکر آن را بیابان فقط برای یک شبکه است که دارای تشدید او بسیار retweeting یک پیام که می گوید: “در یک پیچ و تاب و جالب از سرنوشت سی ان ان HQ در حال حمله بسیار شورش آنها را به عنوان نجیب و فقط.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im