‘و او می تواند در کنار,’ زنان از رنگ را در سیاست

زمانی که مدیران گریس لی و مرجان صفی نیا در مورد صحبت های جدید خود را در دو بخش مجموعه مستند “و او می تواند در کنار” آنها مقایسه فرآیند آن greenlit به نصب یک کمپین سیاسی.

آنها می دانند: در این سری بود که اجرایی تولید شده توسط Ava DuVernay (اکران دوشنبه در PBS و POV.org) لی و صفی نیا آهنگ واقعی مبارزات — درب ضربه زدن, معرفی, تظاهرات ها و انجمن ها — چند از زنان از رنگ که زد برای دفتر در سال 2018 است.

تولید در اصل در نظر گرفته گفتن یک داستان در مورد زنان در سیاست ثابت به رییس جمهور — هیلاری کلینتون بود eying کاخ سفید در زمان, و او به طور گسترده ای در نظر گرفته شده مورد علاقه. اما 2016 تا به حال طرح های مختلف. بنابراین لی reframed این پروژه به عنوان چیزی که او در بر داشت فریبنده تر به هر حال: یک فیلم مستند نه تنها در مورد زنان بلکه بیشتر به طور خاص در مورد زنان از رنگ و جوامع خود و تغییرات آنها در حال ساخت در سیاست آمریکا است.

در حالی که تبادل سری به شبکه های اجتماعی و برخی از سرمایه گذاران این تیم مواجه پوش بک و پرسش در مورد ارتباط چنین روایت. برخی پیشنهاد برای لی و صفی نیا هر دو از رنگ است که تمرکز آنها بر سیاستمداران زن به طور کلی. اما فیلمسازان رد صفی نیا گفت: به دلیل تصمیم گرفته بودند که نگه داشتن تمرکز بر روی زنان از رنگ بود “nonnegotiable نقطه وضوح.”

اعتبار…PBS

“من فکر می کنم که وجود دارد روایت است که میشنویم به خصوص در فیلم های مستند — تعریف آنها تمام جوامع و همانطور که می دانیم این روایات باید به مراتب بیش از حد طولانی شده است گفت: از یک مرد سفید نگاه,” او گفت:. جوامع از رنگ بیش از حد اغلب تنزل به قربانی روایات او افزود که “نبود داستان ما می خواست بگوید.”

این داستان گفته است از زنان که در حال هل دادن در برابر موسسات در تمام سطح سیاسی سفر خود را در هم آمیخته برای انتقال حس یک بزرگتر تغییر نسبت به آنچه لی و صفی نیا تماس بگیرید “جدید آمریکا با اکثریت.” این سری به ما می گوید که چه سیستمیک تغییر به نظر می رسد.

وجود بازیگران از قهرمانان: Stacey آبرامز در حال اجرا برای فرماندار در گرجستان; Bushra Amiwala برای شهرستان کمیسر در ایلینوی; Maria Elena Durazo برای سنا ایالتی کالیفرنیا; Veronica اسکوبار برای آمریکا و کنگره صندلی در تگزاس; لوسی می کنند برای ایالات متحده کنگره صندلی در گرجستان; و رشیدا Tlaib برای آمریکا و کنگره صندلی در میشیگان. “قسمت اول: ساختمان جنبش” مراکز در با حداکثر سرعت دویدن به سمت پایان خطوط مربوطه نژادها در حالی که “قسمت دوم: ادعا قدرت” تمرکز بیشتر در پایان آبرامز انتخاباتی و در نظرسنجی تعطیلی رای دهندگان تصفیه و رای دهندگان ID قوانین است که باعث اتهامات از شایع رای دهندگان سرکوب در مسابقات در سراسر گرجستان است.

این مستند صرف مقدار زیادی از زمان در کمپین بلیزرز. در کالیفرنیا Durazo ارائه یک سخنرانی در هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی در حالی که با پوشیدن یک “شکست مغلوب ساختن پیشی جستن” تی شرت. Amiwala یک جوان 19 ساله دانشجوی کالج در تلاش برای نگه دارید تا با مطالعات خود را هنگامی که او را تکان دادن دست و به سخنرانی.

لحظه های صمیمی تر هستند و همچنین دستگیر و به خصوص با Tlaib انتخاباتی. ما به تماشای او توضیح عملکرد کنگره به او دو پسر جوان در ماشین (و پیشنهاد او مهتر پسر یک موقعیت به عنوان تحلیلگر سیاسی) و ما به دنبال او از طریق شب به او و تیم او مشتاقانه در انتظار نتایج یک گردن در گردن مسابقه.

لی که تا به حال کار کرده با Tlaib قبل از PBS, مستند “سازندگان: زنان در سیاست” فشار برای محله های نزدیک مشاهده.

“او واقعا می خواستم به می دانم که من به عنوان یک زن به عنوان یک مادر و به عنوان یک فرد به عنوان یک دختر” Tlaib گفت: در یک مصاحبه تلفنی در اوایل این ماه. در یک صحنه Tlaib جمع آوری با خانواده اش برای جشن پایان ماه رمضان; دوربین پیروی از اعضای خانواده به عنوان آنها خود را شکستن سریع و همچنین شناور کمپین استراتژی.

اعتبار…PBS

نیز وجود دارد یک نگاه اجمالی از مخالفان نامزدها صورت در طول راه. می کنند که مبارزات انتخاباتی برای عقل سلیم قوانین اسلحه زیرا پسر او کشته شد در یک عمل بی معنی از اسلحه و خشونت چهره واکنش و حمله شخصی در رسانه های اجتماعی. آبرامز می دهد ارام پاسخ به یک مرد در میان جمعیت که خواسته های به می دانم که چقدر پول به او مدیون به IRS. (آبرامز مخالفان سعی در استفاده از یک $54,000 فدرال بدهی مالیاتی که او پس از بازپرداخت به عنوان یک چماق در طول مبارزات انتخاباتی.)

و Amiwala در حالی که قرار دادن بر روی آرایش در حمام خود را قبل از یک رویداد را بازگو چگونه یک مرد پس از انتقاد چه مقدار رژ لب های او در مبارزات انتخاباتی تصویری — نوع خرده microaggression سیاستمداران زن به طور معمول تحمل است. او همچنین به یاد می آورد زمانی که بحث مسابقات قاضی قدردانی کرد او برای اینکه یک “بیان” مسلمان.

اما این که چه چیزی آن را مانند به نظر می رسد برای مختل کردن یک سیستم است که در آن شما هستند “ناهنجاری” DuVernay گفت: از طریق تلفن.

“آمریکا نظام سیاسی بود و نه ساخته شده و یا با ما,” او گفت:. “این در واقع ساخته شده بود در برابر ما است. واقعی معماری آمریکا نظام سیاسی بود که به صراحت ساخته شده است به ستم و به انقیاد و برای ایجاد یک کل روایت از تعصب نژادی و ظلم و ستم.”

“و او می تواند آینده” به تصویر می کشد نه تنها تجارب نامزدها بلکه چه لی و صفی نیا تماس یک کل کمپین “اکوسیستم” از جمله فعالان سازمان داوطلبان و افراد دیگر که او نیز سرباز در برابر وضع موجود است اما اغلب نادیده گرفته شده است.

در اوایل سری Nse Ufot مدیر اجرایی جدید گرجستان پروژه یک گروه غیر انتفاعی اختصاص داده شده به گرفتن گرجی civically درگیر و ثبت نام برای رای دادن می گوید: “من تا بیمار از مردم با تصورات محدود و کوچک ذهن ما می گوید که چه چیزی ممکن است زمانی که من دیدن چگونه هیجان زده مردم هستند.”

لی و صفی نیا می گویند این تمرکز در این تیم پشت زنان است که چه چیزی باعث این فیلم منحصر به فرد. آن زمان یک تیم از خود به طور کامل تشکیل شده از زنان از رنگ آن را بکشد. لی و صفی نیا نظارت عملیات در حالی که زمینه مدیران و خدمه خود را به دنبال مبارزات در سراسر کشور است. آن را بدون کوچک لجستیکی اما تولید کنندگان معتقد بودند یک نمای پانوراما لازم بود به تصرف خود در مقیاس سیاسی این تکامل.

اعتبار…PBS

“برای من این بود که هرگز یک فیلم در مورد ’18,” لی گفت. “این در مورد جنبش زنان از رنگ که همیشه سازماندهی شده است.”

کلمه “جنبش” سطوح چند بار در طول سری اتصال نقطه بین این زنان و دلالت بر برخی برتری فوری لحظه ای که در آن نژادها خود اتفاق می افتد. آینده پیش بینی شده “و او می تواند آینده” است و نه فقط زنان آن را آفریقایی-آمریکایی و آسیایی-آمریکایی لاتین, چند نژادی. به نظر می رسد بسیاری مانند متنوع و به همان اندازه نماینده امریکا در این کشور اعلام کرد خود را به بود.

در ابتدای قسمت دوم در مقابل تریبون بعد از کنگره برنده Tlaib می گوید یک اتاق پر از زنان در تمام سنین: “آن را برای رفتن به این جنبش است که در مقابل ما در واقع. شما در مقابل ما و ما را به دنبال خود منجر شود.”

در مصاحبه تلفنی Tlaib به ارمغان آورد تا به قول معروف با شرلی Chisholm, اولین آفریقایی-آمریکایی برای خدمت در کنگره: “اگر آنها نمی, شما می دهد یک صندلی در پشت میز را به یک صندلی تاشو.”

اما به عنوان کشور متحمل یک بیماری همه گیر جرم و بیکاری گسترده در تظاهرات Tlaib گفت: او فکر می کند و این ممکن است زمان برای تجدید نظر.

“من نمی دانم اگر آن را در مورد آوردن صندلی خود را و ساخت جدول بزرگتر,” او گفت:. “من فکر می کنم آن را در مورد تکان دادن جدول و گرفتن شخص دیگری در صندلی از آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de