در امریکا سیاه مرگ و میر هستند و نه یک نقص در سیستم است. آنها سیستمبیش از حد بسیاری از مردم سیاه و سفید در آمریکا در حال مرگ هستند.

ما می میرند رانندگی اتومبیل های ما. ما می میرند خارج از بازی است. ما می میرند نگهداری از کودکان. ما می میرند خوردن بستنی. ما می میرند خواب در خود ما تخت. ما می میرند و می میرند و می میرند در دست پلیس است که سوگند به خدمت و حفاظت از ما.

حتی پس از آن, ما در حال انجام نشده است و در حال مرگ. ما می میرند تولد. ما می میرند تلاش برای نفس کشیدن. ما می میرند زمانی که پزشکان تحت درمان قلب ما حمله و ما رد تماس برای کمک.

ما می میرند چرا که ما در مقایسه با نسبت جمعیتی که در آن لطمه می زند مانند فقر و زندان و کمتر که در آن کمک می کند تا مانند آموزش عالی انتخاب می شوند و قوه قضائیه فدرال. ما می میرند از بسیاری از علل اما یکی خارج از غرفه را از دیگران: نژاد پرستی.

این expendability از زندگی است نه یک عیب در سیستم این سیستم. ما بمیرد و یا حداقل ما نه به معنای محافظت می شود احترام به ارزش در نظر گرفته شود به طور کامل انسان است. این است که چگونه با نژادپرستی کار می کند و این عمل کارآمد در طول تاریخ آمریکا است.

آن است که هیچ حادثه ای است که ما به طور نامتناسبی کار در کمترین پرداخت شغل و زندگی در جوامع که در آن آب است نا امن به نوشیدن و هوایی نا مناسب به نفس است که در آن آلوده طبقه معاملات خود را که در آن مدارس در حال گرسنگی از منابع که در آن فضای سبز و یا حتی یک فروشگاه مواد غذایی می تواند سخت برای پیدا کردن.

همه از این منجر به یک آمار جدید در حال مرگ: ما 3.5 برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از Covid-19 از مردم سفید. اگر چه مردم سیاه و سفید هستند و تنها 13 درصد از جمعیت ما را تشکیل می دهند در حدود دو برابر است که در صد از ما coronavirus موارد است. دلیل این است که coronavirus به دنبال ما رنگ; به این دلیل است که ما دچار یک بیماری زمینه ای.

می گویند نام آن است. وضعیت نژادپرستی است. این آشکار است در فقدان فرصت های اقتصادی نابرابری; در صورت عدم وجود بهداشت و درمان; در یک گرایش سیستم عدالت کیفری و جرم حبس; در مدارس که برای مراقبت از; در انکار حقیقت و بیشتر.

تحت هیچ رژیم جز نژاد پرستی می تواند زانو را به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه در گردن یک مرد که در حال حاضر شده است دست به دستبند – و بود که تمنا برای نفس به عنوان تماشاگران فریاد زد که او در حال مرگ بود – در نظر گرفته شود اتصالات پاسخ پلیس به مشکوک به استفاده از تقلبی $20 bill. پنج سال پیش پلیس شهر نیویورک خفه شدن اریک گارنر به مرگ برای فروش سیگار untaxed در مورد $1 هر کدام. از طریق چنین تیره و تار حسابی ما یاد بگیرند که دقیقا چه مقدار از زندگی سیاه است که ارزش به امریکا نیروهای پلیس.
washington protest

هر سال بیش از 1000 غیرنظامی در سراسر کشور در حال کشته شدن توسط پلیس و مردم هستند سه برابر بیشتر احتمال دارد به کشته از مردم سفید نیز با وجود اینکه به احتمال زیاد غیر مسلح. تنها 1 ٪ از کسانی که افسران همیشه چهره اتهامات عنوان شده علیه. این نوع از weaponized نژادپرستی طول می کشد تلفات بر مردم سیاه و سفید در سراسر کشور. آن اوایل شروع می شود: اکثریت قریب به اتفاق از خانواده ها پیدا کردن آن لازم است به “بحث” با کودکان خود. نه یکی در مورد پرندگان و زنبورها. این بحث آنها را آماده به انتظار ناعادلانه و بی احترامی درمان از پلیس و به قبول چنین درمان به دلیل کوچکترین اعتراض می تواند منجر به مرگ.

نژادپرستی که تعبیه شده است در کشور ما سیاست های سیستم و شیوه ممکن است تاریخی است اجتناب ناپذیر. این Covid-19 بحران برای مثال هنوز جوان است و ما هم برای تغییر نژادپرستانه فرم پاسخ ما این است که در حال حاضر گرفتن با مردم از رنگ ایستاده در خط برای قرار گرفتن در معرض اما آخرین زمانی که می آید به تسکین. ما می تواند اطمینان حاصل شود که کارگران خط مقدم – نامتناسب سیاه و سفید و قهوه ای – کافی تجهیزات ایمنی و کارفرمایان برگزار می شود به نگه داشتن کارگران خود را نه فقط سود خود را امن است. ما می تواند به روشن کردن بار بدهی های دانشجویی برای یک نسل است که چهره قطع مشاغل و نامشخص چشم انداز کار. بسیار وجود دارد که این کشور می تواند انجام دهد اگر ما تا به حال خواهد شد.

اما نژاد پرستی را میدزدد سازمان ملل را به انجام کار درست. اگر وجدان کفایت نمی, سپس قدرت باید. و در امریکا قدرت سیاسی از قدرت و حفاظت از قانون اساسی و دموکراسی و از طریق ما رای. وجود دارد بسیاری از مسیرهای کشور ما می تواند برای اطمینان از سیاه و قهوه ای مردم می توانند صدای خود را شنیده و زندگی خود ماده و همه منجر به صندوق های رای است. امروز بیش از هر زمان در حافظه اخیر این شیپور برای همه مناسب, مراقبت, مردم ساده است و قاطعانه: رای! زندگی ما به آن بستگی دارد!

در سراسر کشور تعداد زیادی از مردم از تمام جنبه های زندگی پیوست تظاهرات مسالمت آمیز در برابر نژادپرستانه و خشونت پلیس ارائه استقبال همبستگی در به رسمیت شناختن سوزاننده سرخوردگی و خشم مردم سیاه و سفید که دیده می شود بیش از حد بسیاری از دوستان و خانواده از مرگ بی معنی است.” بیشتر خشونت هرگز نمی تواند جواب نه می تواند به ما اجازه می دهد کسانی که از بیمار را برای منحرف کردن اذهان و ملتهب. پیام ما ساده است: نژادپرستی و کشتار سیاهان در امریکا است. و ما انجام می شود در حال مرگ است.

  • جرثقیل جانسون است 19th, رئيس جمهور از انجمن ملی برای پیشرفت رنگین پوست (NAACP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>