در سال 1919 دولت قادر به محافظت از آمریکایی های سیاه و سفید. یک قرن بعد از آن هنوز هم شکست | کارول اندرسونمنn سال 1919 به عنوان سربازان بازگشته از جنگ جهانی اول بسیاری از آمریکایی ها را دیدم آفریقایی مردان در لباس نظامی برای اولین بار. که چشم و چالش را مطرح سیاسی و اجتماعی و اقتصادی نظم بود عمیقا تهدید به آنها را. گروه های مسلح سفید مردان شکار و قتل عام صدها نفر از آمریکایی های سیاه و سفید در سراسر کشور است. موج lynchings و مسابقه شورش آمد و خود را به عنوان قرمز تابستان است.

جامعه سیاه و سفید انجام بهترین خود را به مبارزه با عقب بدون حمایت از دولت است. در برخی از موارد پلیس به طور فعال شرکت در lynchings. از دادستان کل آمریکا یک Mitchell پالمر ادعا کرد که چپ رادیکال شدند قیام – یک اتهام کاذب و یکی که بیشتر در معرض خطر آفریقایی زندگی می کند. پالمر کار را برای رئیس جمهور وودرو ویلسون سرسخت segregationist که به نمایش تولد یک ملت در کاخ سفید و ستایش Ku Klux Klan حتی آن را به عنوان مستقر تروریسم برای حفظ نژادهای دور از غرفه رای گیری. Wilson شده بود سکوت در حالی که سفیده ذبح آمریکایی های آفریقایی تبار در شرق سنت لوئیس در سال 1917 و او کمی به هیچ چیز در سال 1919 هنگامی که آنها دوباره مورد حمله قرار گرفت و به کشته شدن افراد سیاه و سفید این بار حتی بیشتر وحشتناک و وحشتناک در مقیاس.

زمانی که آمریکایی های آفریقایی تبار جنگیدند زمانی که آنها اعتراض کردند زمانی که آنها روشن ساخته آنها را بی سر و صدا قبول تخریب زندگی خود پالمر بسیج قدرت دولت فدرال به نام تجاری سیاه ناآرامی به عنوان کار دشمن از دولت کمونیست ها. این نسخه از صلح بدون عدالت. برای این کار او را نادیده گرفته مخرب و خشونت آمیز سفید برتری که خود را رئیس جمهور کرده و از بند باز کردن. او باقی مانده جونگ در مورد جسور بی باک کشتار مردم سیاه و سفید. و او تا به حال هیچ تردیدی در مورد یک سیستم عدالت کیفری است که در آن که سیاه به معنای فرض گناه.

بیش از 100 سال بعد در پی, وحشیانه, بی رحم, قتل جورج فلوید Ahmaud Arbery و Breonna Taylor – نه به ذکر است یک حادثه که در آن یک زن سفید در تلاش برای قرار دادن یک پرنده دیگر در تیررس NYPD – ما در حال حاضر دادستان کل, لایحه Barr به نظر نمی رسد به دیدن بی عدالتی است. او برای تلفن های موبایل زیادی مانند باستان را سلف یک Mitchell پالمر.

Barr مانند پالمر تا حد زیادی نادیده گرفته و ادامه کشتار مردم توسط اوباش و عوامل دولت است. او نیز نادیده گرفته علل ریشه ای از زمان شورش مانند صاف کردن امتناع از موسسات آمریکایی برای رسیدگی به خشونت و شرایطی که ایجاد یک زندگی که در آن مردم سیاه و سفید نمی توانم نفس بکشم. به جای آن بر انتخاب کرده است به تمرکز توجه خود را بر آنچه او مشخص به عنوان شورش و “تروریسم داخلی”. تقلید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بدون شواهد این درحالی است که در زمان فوران در “سمت چپ افراط گرایان با استفاده از Antifa مانند تاکتیک بسیاری از آنها سفر از خارج از کشور به ترویج خشونت” و او هشدار داده است که او را تعقیب این (بیشتر فانتوم) ضد فاشیست. بار قبلا گفته است که اگر جوامع به حال جسارت اعتراض به خشونت پلیس آنها ممکن است “خود را پیدا کنید بدون پلیس حفاظت از آنها نیاز دارید”.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن مارک معترضان “اراذل و اوباش” و تهدید به شهروندان آمریکایی شات و “سگ باطل” به هر طریقی بر روی آنها. روز یکشنبه او در توییتی که Antifa خواهد بود برچسب “سازمان تروریستی”.

عجیب Barr و مغلوب ساختن پیشی جستن اعمال نمی شود همان تهدید مسلحانه مردان سفید که با هجوم میشیگان در کنگره به چالش اجرای قانون و تعطیل کردن دولت در طول یک بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن تعریف این اسلحه toting سفید مردان به عنوان “بسیار خوب مردم”..

با وجود همه دود و آینه و blustering تهدیدات آشکار است چه تهمت وزارت دادگستری انجام داده یا انجام نداده – است که به کمک ما به این لحظه وحشتناک. آن را رها رضایت اجرای احکام با ادارات پلیس است که نشان از سابقه خشونت و تبعیض است. آن حاضر به جمع آوری و نظارت بر داده های که شناسایی الگوها و نقاط بد پلیس به طوری که تدابیر می تواند در جای خود قرار داده. به همان اندازه مهم نیست ساحل تا رای گیری حقوق شهروندان آمریکایی به طوری که آنها می تواند نمایندگان خود که سیاست می تواند در محافظت از زندگی خود را. در عوض وزارت دادگستری روزه خود را بلند به نیروهای محافظه کار در آلاباما که مشخص شد برای جلوگیری از آمریکایی های آفریقایی تبار از صندوق رای حتی در طول یک بیماری همه گیر.

همانطور که در سال 1919 ما در برخورد با امریکا که در آن سیاه و سفید و قهوه ای مردم باید به خیابان ها خواستار حقوق خود را به دلیل نهادهای دموکراسی شکست خورده اند برای حفاظت از آنها. در سال 2020 ما یک ملت که در آن بزرگ عصری اجرایی تقنینی و قضایی شاخه در فدرال و ایالتی سطوح را عملا رها شده و میلیون ها نفر از شهروندان آمریکایی است.

چرا مثلا آیا دو منطقه وکلای مدافع در گرجستان دیدن تصویری از Ahmaud Arbery را مجازات و تصمیم می گیرید که هیچ تخلف حتی اگر این فیلم در تضاد و تضعیف اعتراف قاتلان’ اظهارات? چرا آن را به انفیه فیلم از جورج فلوید مرگ به این سوال که چگونه یک افسر با 18 شکایت علیه او هنوز هم می تواند در نیروی پلیس به چمباتمه زدن با زانو خود را بر روی یک مرد گردن به مدت هشت دقیقه ؟ چرا مسیحی کوپر می دانم که اگر او نبود فیلم خود مدعی ارائه یک برادوی شایسته استماع 911 توزیع کننده زندگی خود شده اند که خطر? چرا بعد از “بدون دست کشیدن از” حکم قتل کاترین جانسون در آتلانتا Aiyana استنلی جونز در دیترویت و در حال حاضر Breonna تیلور در لوئیزویل آنها در این تظاهرات بسیج خشم برحق و در کانون توجه رسانه ها به حتی یک بررسی ؟

وجود دارد چیزی است که پس از زخمی شدن در جامعه آمریکا در موسسات آمریکایی که پایه نجابت اساسی تعهدات به عدالت به سادگی بخشی از عامل کد. عدالت نباید نیاز به یک نور افکن. عدالت نباید نیاز به یک قیام است.

البته پاسخ استاندارد به داد و بیداد در مورد قتل پلیس آمریکایی های آفریقایی تبار است که تلافی در مورد سیاه و سفید در سیاه و جنایت. که از پیش بسته بندی شده پاسخ را نادیده می گیرد که بیش از 80 درصد از سیاه پوستان در حال کشته شدن توسط سیاه پوستان, بنابراین بیش از حد, بیش از 80 درصد از سفید پوستان کشته سفیده. در عین حال ما نمی کنید احساس وحشت و نگرانی و یا pathologizing در مورد سفید روی سفید و جنایت. دلیلش این است که این روایت در مورد آمریکایی های آفریقایی تبار به قتل یکدیگر است که واقعا انگیزه نگرانی در مورد سیاه و سفید زندگی می conjuror فوت و فن را به چشم ما خاموش نهادینه شده دولتی خشونت است که باران را بر مردم سیاه و سفید.

در intonations مورد antifa محرکین و چپ رادیکال که چه بر و مغلوب ساختن پیشی جستن – مانند پالمر و ویلسون قبل از آنها انجام می دهند: تلاش برای منحرف کردن ما از دولت حمایت و یا چشم پوشی از خشونت است.

از سوی دیگر آنچه که سیاه پوستان را در سال 1919 به مقابله با ساختار سیاسی کاملا خصمانه به خود وجود است که دقیقا آنچه که ما باید انجام دهید در حال حاضر. “طرح ریزی استراتژی سازماندهی بسیج” را به عنوان رپر Killer Mike قرار داده و آن را – و رای دادن. این است که چگونه ما یک دادستان کل منصوب شده است که وحشت زده در هتک حرمت آمریکایی’ حقوق اساسی و مشخص برای پایان دادن به که بدون تلافی یا عمل متقابل خشونت است. این است که چگونه ما دریافت سیاستگذاران قضات سناتورهای منطقه وکلای مدرسه تخته کنگره و دولت نمایندگان شهرداران شهرستان, اعضای شورای حکام و حتی یک رئیس جمهور که می دانند که #BlackLivesMatter.

  • کارول اندرسون چارلز هوارد Candler استاد آمریکایی آفریقایی مطالعات در دانشگاه اموری و نویسنده سفید خشم: ناگفته حقیقت ما نژادی تقسیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>