استیضاح رای فاقد تعلیق اما وزن از لحظه هنوز هم احساسیکی یکی آنها افزایش یافت و مسکوت سنا مجلسی و تلفظ کلمات شنیده می شود برای قرن ها در دادگاه های سراسر جهان: گناه یا گناه نیست.

هیچ وجود ندارد همان تعلیق بیش از این نتیجه به عنوان در OJ سیمپسون قتل محاکمه و یا هنگامی که یک هیئت منصفه مباشر نفس عمیقی می کشد در بی شماری داستانی دادگاه درام.

حتی پس از تمام acrimony حدس و گمان و حزبی بازی بیش از شش ماه گذشته وزن لحظه ای ساخته شده خود به خود احساس روز چهارشنبه به عنوان سناتور آمریکایی به شدت رای دادند در دو مقاله از استیضاح در برابر DonaldTrump.

این تنها سومین بار در تاریخ است که یک رئیس جمهور قرار داده شده است در دادگاه در چنین یک راه است. و مانند اندرو جانسون و بیل کلینتون و قبل از او تهمت بود تبرئه و مجاز در دفتر باقی می ماند.

“سناتور چگونه می گویند شما مخاطب دونالد جان تهمت گناه یا گناه نیست ؟” خواسته قاضی جان رابرتز با پوشیدن عینک و حقوقی شب دست با فشار دادن بر روی صفحه از متن که از او به عنوان خوانده شده. “یک تماس رول رای لازم است. فروشنده با شما تماس گرفته رول.”

برای اولین بار به ترتیب حروف الفبا بود سناتور لامار الکساندر از تنسی یک شاگرد سابق سناتور هوارد بیکر, که از معروف پرسیده طول واترگیت جلسات: “آنچه رئیس جمهور می دانند و هنگامی که او آن را می دانم؟”

الکساندر, اما ثابت شده است خود را علاج incurious در روزهای اخیر. “گناه نیست,” او گفت: افزایش از میز خود را. و پس از مرگ ریخته شد.

سناتور پس از سناتور دنبال کرد با کسانی که احشایی کلمات. “گناه” گفت: حزب دموکرات تمی بالدوین. “گناه نیست” گفت: جمهوری خواه جان Barrasso. “گناه” گفت: حزب دموکرات مایکل بنت. “گناه نیست” گفت: جمهوری مارشا بلکبرن. “گناه” گفت: حزب دموکرات ریچارد بلومنتال. “گناه نیست” گفت: جمهوری Roy Blunt. “گناه” گفت: حزب دموکرات Cory Booker.

برخی از چهره ها و صداهای شد و بناست ، “گناه” گفت: دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز ورمونت. “گناه” گفت: الیزابت وارن از Massachussetts. Ctq از مینه سوتا که مانند آنها بود و توپ رو به پشت از مبارزه در نیوهمپشایر به نظر می رسید مشتاق تر از بیشتر است. او در پاهای خود را به خوبی قبل از او نام نامیده شد. “گناه” او جواب داد: crisply.
Elizabeth Warren in the US Capitol for the conclusion of the Senate impeachment trial on 5 February.

جمهوری خواهان تقریبا به همان اندازه ثابت در خود “نیست guilties”. کلمات ادا تد کروز از تگزاس و مارکو روبیو از فلوریدا مردان که روح له شدند و با مغلوب ساختن پیشی جستن در جمهوری 2016 اولیه. اما قابل توجه ، جمهوری خواه میت رامنی یوتا گل رز به پای او و تلفظ کلمه “گناه” تبدیل شدن به اولین سناتور در تاریخ برای رای دادن به محکوم کردن یک رئیس جمهور از حزب خود.

قبل, قبل از نزدیکی خالی مجلسی رامنی توضیح داده شده بود: “فساد یک انتخابات برای حفظ خود در دفتر شاید بیشتر توهین آمیز و مخرب تخلف از سوگند یاد کرد که من می توانید تصور کنید.”

بعد سناتور لیندزی گراهام بود لعنتی برگشت: “پس تبرئه خواهد شد در حدود دو ساعت exoneration می آید زمانی که رئیس جمهور تهمت می شود و انتخاب مجدد به این دلیل که مردم ایالات متحده هستند که با تغذیه از این مزخرفات.”

رامنی تنها از حزب خط. دموکرات Joe Manchin از غرب ویرجینیا و Kyrsten Sinema آریزونا هر دو دیده می شود کف مغلوب ساختن پیشی جستن با شوق و ذوق در روز سه شنبه دولت از آدرس اتحادیه با این وجود باقی ماند وفادار به خود را به طرف راهرو.

هنگامی که نرخ های مبادله ای انجام شد برای ماده 1 که اتهامات که تهمت و آزار ریاست جمهوری توسط خواهان دخالت قدرت خارجی – اوکراین – به نفع خود را در سال 2020 انتخابات او غالب بود با 52 رای به 48 به خوبی واضح و روشن از دو سوم اکثریت لازم برای محکوم کردن او را. چوب خط حساب کردن در ماده 2 انسداد کنگره بود 53-47.

سنا اکثریت رهبر میچ مک کانل و رهبر اقلیت چاک شومر رو رابرتز مانند وکلا برای دفاع و تعقیب بودند کمتر شگفت زده تر از هر کسی. قبل از رای هر حال سخنرانی بودند که نه خیلی بسته شدن استدلال به عنوان یادداشت برای آیندگان یک نبرد در دادگاه از تاریخ بین دو آشتی ناپذیر ديدگاه.

ادعا یک “بزرگ سقط جنین از عدالت” توسط یک “دادگاه نمایشی” است که حاضر شاهدان و اسناد شومر گفت: “ملت ما در تاسیس این ایده از حقیقت وجود دارد اما در حقیقت در اینجا. اکثریت جمهوریخواه نمی تواند اجازه دهید حقیقت را به این دادگاه. اکثریت جمهوریخواه حاضر به دریافت مدرک زیرا آنها ترس از آنچه در آن ممکن است نشان می دهد.”

با دموکرات ها بدقت گوش دادن اما جمهوریخواه کرسی تقریبا به طور کامل خالی او ادامه داد: “ملت ما در تاسیس این ایده از حقیقت اما در سفارش به قیافه این رئیس جمهور شما را به چشم پوشی از حقیقت است.”

زمانی که شومر ارائه تسلی پیام را به مردم آمریکا “امید را از دست ندهید” یک لبخند معوج در مک کانل ، این رهبر اکثریت به زودی ارائه شده بسیار متفاوت جهان بینی متهم دموکرات ها از عجله و حزبی بررسی است که تهدید موسسات.
Mitch McConnell holds a press conference after the Senate voted to acquit Donald Trump in Washington DC, on 5 February.

مک کانل خود را تبدیل آتش در مجلس نانسی پلوسی اصلی معمار استیضاح که روز سه شنبه پاره پاره تا کپی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه در تلویزیون ملی.

“سخنران می گوید: او فقط حاضر به قبول این تبرئه,” مک کانل گفت. “شاید او را پاره خواهد کرد تا این حکم مانند او پاره کردن دولت از آدرس اتحادیه.

“من برجسته همکاران در سراسر راهرو: آیا این واقعا جایی که می خواهید بروید ؟ رئیس جمهور نیست و رئیس جمهور ؟ تبرئه نمی تبرئه? حمله موسسات تا زمانی که آنها راه خود را? حتی همکاران من است که ممکن است با این موافق نیستم جمهور باید ببینید جنون از این منطق است. آن را خواهم گفت: شما خیلی نگران یک گاو در یک فروشگاه چین است که شما می خواهید به ارعاب و تهدید فروشگاه چین به تعقیب آن است.”

به غیر از تهمت و مک کانل وجود دارد دو برندگان استیضاح محاکمه. اول پدر و بنیانگذار الکساندر همیلتون در زمان جایزه برای بسیاری از نقل های تاریخی شکل از جمله چندین بار در روز چهارشنبه به تنهایی. می توانید یک هیئت مدیره Ouija توان به الهی حکم خود را?

دوم وجود دارد رابرتز که فرار معنی داری مجادلات و دریافت دو حزبی تشکر و یادبود “طلایی gavel” – در پایان. “شما شده اند سخاوتمندانه میزبان,” او گفت: “بسته بندی “و من مشتاقانه منتظر دیدن شما دوباره در شادتر شرایط است.” یا شاید در شرایط مشابه در سال 2021 یا 2022?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>