استیضاح دادگاه: خانه مدیران و تهمت تیم در اولین برخورد مستقیممخالفت تیم حقوقی در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه قفل شاخ به طور مستقیم برای اولین بار در روز چهارشنبه به عنوان یک دوره بازجویی آغاز شد که در آن سناتورها ارائه سوالات در نوشتن به خواندن با صدای بلند توسط قاضی جان رابرتز که ریاست.

قالب راه اندازی درگیری بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن انگیزه های قدرت کنگره برای تماس شاهدان از قوه مجریه و بیشتر از همه نیاز – یا نه – برای سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون و احتمالا دیگر شاهد شهادت در دادگاه.

در هشتمین روز کامل محاکمه کشید تا کنون نزدیک به یک تقاطع می رود در روز جمعه که در آن سناتور تصمیم خواهد گرفت که آیا به تماس شاهدان – یا به حرکت به یک رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه.

اگر سنا رای به تماس شاهدان تهمت تیم حقوقی هشدار داد که “این تغییر ماهیت و دامنه رسیدگی” و می تواند منجر به دادگاه چالش های است که می رسم محاکمه کردن.

آدام شیف سرب استیضاح مدیر استدلال کرد که رابرتز “کاملا خوب القضات” را می تواند سریع احکام که جلوگیری از شهادت بولتون و یا دیگران از ایجاد یک مسیر طولانی در دادگاه.

“آنها دیگر نمی تواند مسابقه حقایق” شیف گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم. “بنابراین در حال حاضر آنها افتاده پشت در ‘شما نباید شنیدن هر گونه شواهد بیشتر در مورد این موضوع.’ فکر می کنم در مورد سابقه شما خواهد بود تنظیم اگر شما اجازه نمی دهد شاهدان در دادگاه.”

نسبتا سریع ء سوال دوره اجازه داده است که پنج دقیقه به ازای پاسخ به هر یک از 54 سوالات قبل از شام استراحت پس از یک هفته که در آن دو طرف به شدت siloed باز کردن استدلال برای صحبت کردن های متعدد هر روز به غیر از موارد خود را به سناتور.

جدا از درگیری حقوقی, سوال و پاسخ در قالب نیاز به رابرتز به خواندن سناتور’ نمایش داده شد تولید برخی از ضعف به عنوان زمانی که کامالا هریس حزب دموکرات کالیفرنیا گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به این باور است که رئیس جمهور به او قدرت نامحدود از جمله توانایی برای stonewall کنگره است.

“نیکسون گفت:” زمانی که رئیس جمهور آن را ندارد آن را غیر قانونی’,” رابرتز گفت: خواندن هریس سوال. “رئیس جمهور تهمت و گفت:” زمانی که شما به آنها اجازه دهید شما آن را انجام دهید شما می توانید هر چیزی را انجام دهید.'” کلمات در القضات دهان بودند از Access Hollywood نوار که ظاهر یک ماه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد.

تهمت بود استیضاح برای سوء استفاده از قدرت به اتهام مطبوع و کمک های نظامی برای اوکراین در دریافت های شخصی و سیاسی به نفع و برای انسداد از کنگره برای اقدام به پوشش این طرح ،

مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم اتحاد استدلال کرد که رئیس جمهور نکردن کمک از اوکراین از تمایل به مبارزه با فساد داخلی در این کشور اگر چه دادستان در این مورد اشاره کرده اند که در هیچ کجای دیگری در زندگی خود و یا ریاست جمهوری است و تهمت گرفته تا اقدامات ضد فساد به عنوان یک اولویت است.

هر سناتور با طولانی سوال در مورد تهمت انگیزه برای تعلیق کمک به اوکراین را یک راه حل آسان در دست شیف گفت: تماس بگیرید بولتون به شهادت.

در یک مقاله برای انتشار در ماه مارس بولتون گزارش توصیف یک گفتگو با مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه اوت سال 2019 است که در آن تهمت و گفت که او نمی خواست به آزادی برای کمک به اوکراین تا این کشور اعلام کرد تحقیقات از جمله یکی به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.
The White House deputy counsel Patrick Philbin answers a question during the trial.

“آیا منتظر نیست برای کتاب” شیف خواست مجلس سنا. “آیا منتظر نیست برای مارس 17 هنگامی که آن را در سیاه و سفید. پیدا کردن پاسخ سوال خود را.”

پاتریک Philbin یک مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل هشدار داد که به عنوان یک سابق امنیت ملی, مشاور بولتون شهادت می تواند حفاظت شده توسط “مطلق امتیاز از محرمانه بودن”.

“نشان می دهد که مشاور امنیت ملی ما فقط حکم او خواهم آمد و آن خواهید بود بدون مشکل – که نه راه آن کار می کنند به دلیل وجود حیاتی قانون اساسی امتیاز وجود دارد” Philbin گفت. “وجود خواهد داشت قبر مسائل مطرح شده اقدام به مشاور امنیت ملی آمده است.”

اما وجود چند نشانه هایی که یدک کش-از-جنگ بیش از بولتون شهادت خواهد آمد به یک برخورد از اصول قانون اساسی. دموکرات ها هنوز هم به نظر می رسید به عدم پشتیبانی شرکت از سه سناتور جمهوریخواه آنها نیاز به پیشرفت شاهدان سوال. روز چهارشنبه یکی وزش جمهوری خواه کوری گاردنر از کلرادو اعلام کرد او می خواهد رای در برابر شهود.

سه جمهوری خواهان تحت شدید ترین موشکافی در هر دو طرف راهرو – سوزان کالینز از مین میت رامنی از یوتا و لیزا Murkowski آلاسکا مطرح سوال اول از جلسه پرسش که آیا تهمت رفتار نسبت به اوکراین خواهد بود impeachable اگر او اقدام از هر دو عمومی و انگیزه های شخصی.

“اگر چیزی وجود دارد که نشان می دهد ممکن است منافع عمومی” استدلال Philbin “که از بین می برد خود را در مورد. هنگامی که شما را به مخلوط انگیزه زمین خود را در مورد با شکست مواجه شد.”

دعوت رهبر اقلیت چاک شومر به پاسخ شیف pounced با این استدلال که “اگر هر قسمت از رئیس جمهور انگیزه بود فاسد انگیزه است که به اندازه کافی برای محکوم کردن”.

“وجود دارد شاهد یک حکم دور که می تواند پاسخ این سوال” شیف گفت: در یکی از تماس های بسیاری به حکم بولتون شهادت.

جمهوری خواهان کنترل مجلس سنا با 53-صندلی اکثریت. دو سوم اکثریت رای گیری سناتور مورد نیاز خواهد بود برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر.

به عنوان شب عینک در دو طرف کاهش یافت و به یک الگوی کارگردانی سوالات به طور انحصاری به خود طرف دموکراتها به خانه مدیران جمهوری خواهان برای مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی.

“این بسیار بعید است که شما هر دو طرف پرسیدن یک سوال از طرف دیگر” جمهوری خواه ” تیم اسکات از ایالت کارولینای جنوبی توضیح داد: در طول یک استراحت. “شما نمی خواهید برای دیدن کسی که فقط هواپیماهای بدون سرنشین است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>