استیضاح فرار وارد مرحله جدید به عنوان سناتور به پرسیدن سوالات خود

واشنگتن — پس از شش روز از طراحی با دقت شفاهی رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دادگاه است که در مورد به وارد کردن فرار فاز به عنوان سناتور مجاز به درخواست هر آنچه که آنها می خواهند از خانه دادستان و کاخ سفید وکلا.

آن است که یک لحظه از فرصت و خطر — برای هر دو طرف به عنوان 100 سناتور سوال مجلس استیضاح مدیران و آقای تهمت حقوقی دفاع تیم به 16 ساعت بیش از دو روز است که می تواند شکل آخر بازی از محاکمه.

سناتور جاش هاولی جمهوری خواه از ایالت میسوری می خواهد به درخواست پیشرو مدیر خانه درباره افشاگر که محرمانه شکایت در مورد آقای تهمت ارتباط با اوکراین لمس کردن استیضاح تحقیق و در مورد هانتر بایدن که از رئیس جمهور خواسته رئيس جمهور اوکراین به بررسی. سناتور آنگوس کینگ مستقل از مین, طرح سوال از وکیل مدافع Alan M. Dershowitz معیار برای استیضاح. سناتور کوین کرامر جمهوری خواه از ایالت داکوتای شمالی است که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد رئیس جمهور وکیل شخصی که نقش محوری را در فشار مبارزات انتخاباتی در اوکراین است.

“من یک کمی کنجکاو در مورد رودی جولیانی” آقای کرامر گفت.

این سوال که آغاز خواهد شد بعد از ظهر چهارشنبه و می تواند در اواخر شب اجازه خواهد داد که سناتور که نشسته بوده اند جور در سنا مجلسی برای بیش از یک هفته گوش دادن به دوئل سخنرانی از دو طرف این فرصت را به شرکت در جلسات البته غیر مستقیم. تحت محرمانه قواعد استیضاح آنها برای ارسال نوشته شده نمایش داده خواهد شد که خواندن با صدای بلند توسط رئیس دادگستری رابرتز, جان G. جونیور که ریاست دادگاه.

در نتیجه به احتمال زیاد پر جنب و جوش اگر آهسته حرکت سنا بحث است. رهبران دو طرف — کار در کنسرت با خانه مديران و سفید خانه وکلا — به دنبال استنباط آسیب رساندن به پذیرش برجسته مطلوب و امتیاز خود را به سمت یک فرصت برای مقابله با ادعاهای ساخته شده توسط دشمنان خود را در طول نزدیک به 30 ساعت از استدلال پس از محاکمه در هفته گذشته باز.

“در بالای ذهن من است استاد Dershowitz ادعای که سوء استفاده از قدرت است و نه کافی معیار برای استیضاح گفت: آقای شاه که آماده کرده بیش از 10 سوال به ارائه شده به هر دو طرف است. او گفت: این نمایش در روز دوشنبه توسط آقای تهمت وکلا “پرسش های مطرح شده است که من فکر می کنم این خانه مدیران باید برای پاسخ به.”

زمانی که دادگاه رزومه در 1 p. m. روز شنبه, سناتورهای ارسال خواهد شد قهوهای مایل به زرد رنگی کارت به رئیس دادگستری رابرتز که شامل پرسش های خود را با نام امضا و سمت آنها می خواهند این سوال به کارگردانی. تحت قوانین سناتور نمی پرسیدن هر سوال دیگر اما یک سوال را می توان فرستاده شده توسط بیش از یک نماینده مجلس.

سوالات را جایگزین یکی از جمهوری خواهان پس از آن یکی از دموکرات ها و غیره — به مدت هشت ساعت یا تا زمانی که هیچ بیشتر وجود دارد. رهبران مجلس سنا گفت: آنها انتظار برای دریافت از طریق حدود 10 تا 12 در هر طرف قبل از گرفتن یک استراحت. جلسه دوم اگر لازم برگزار خواهد شد در روز پنج شنبه.

در دوران ریاست جمهوری بیل کلینتون استیضاح آزمایشی در سال 1999 William H. Rehnquist و سپس رئیس دادگستری افتتاح شد, پرسش و پاسخ جلسه با نشاط لحظه گفتن که سناتور “صندلی را به کار گیرند در یک اثر فرض که هر سوال می تواند به طور کامل و نسبتا جواب داد: در پنج دقیقه یا کمتر است.”

آقای رابرتز به عنوان خوانده شده که نقل قول در روز سه شنبه.

“متن نشان می دهد که این بیانیه به ملاقات با نقل قول خنده پایان نقل قول,” او گفت: سناتورها نقشه کشی بیشتر خنده. “با اینحال مدیران و مشاوره به طور کلی محدود خود پاسخ درآمده است. من فکر می کنم اواخر ارشد را هم در حد خوبی بود و خواهد از هر دو طرف به آن پایبند.”

رهبران هر دو طرف باید strategized برای روز مورد بهترین سوال بپرسید. دموکرات ها به طرح مستقیم برخی از پت A. Cipollone, the White House, مشاوره در مورد آنچه که او می دانست که در مورد یک کتاب منتشر نشده توسط John R. بولتون رئیس جمهور سابق مشاور امنیت ملی که در آن او گفت: آقای ترامپ حاضر به انتشار congressionally اختصاص کمک نظامی به اوکراین تا این کشور اعلام کرد تحقیقات به رقبای سیاسی خود. کاخ سفید تا به حال مقاله برای هفته ها. جمهوری خواهان می گویند که آنها را بپرسید در مورد اینکه چرا خانه موفق به احضار شهود آنها در حال حاضر می گویند که آنها می خواهند.

در خانه هفت دموکراتیک مدیران و کارکنان تهیه شده است جلسه توجیهی کتاب به عنوان آنها سعی می کنید به پیش بینی جمهوریخواه تاکتیک. آنها در حال آماده سازی برای شخصی “مارپیچ” پرسش با هدف دو از آقای تهمت های مورد علاقه اهداف میان مدیران: نمایندگان Adam B. شیف کالیفرنیا و Jerrold Nadler نیویورک.

اما یک فرد نزدیک به خانه مدیران گفت: آنها نیز آماده به میدان دوستانه سوال از سناتورهای دموکرات در امیدوار است که آنها را بی درنگ آنها را به تکرار محکم ترین قطعات مورد خود را در برابر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

رهبری دفاتر از هر دو طرف در حال هماهنگی مجموعه ای از سوالات وجین کردن تکراری رد off-the-wall نمایش داده شد و تلاش برای اطمینان حاصل شود که هر سناتور می شود یک فرصت است. مقامات در دفاتر گفت: آنها در حال کمک به برخی از سفارش به سوالات گروه بندی آنها را به خشن موضوع مناطق.

“هر یک از ما بدون هدایت و یا جهت با هم قرار دارند موضوعات مورد علاقه ما در قالب پرسش گفت:” سناتور دیک دوربین از ایالت ایلینوی شماره 2 حزب دموکرات. “توالی و اجتناب از تقلید این است که فقط یک حسابداری کارهای عادی و روزمره. این ماده از سوالات من ارائه می آمد از من و کارکنان است.”

در دوران آقای کلینتون را محاکمه 21 سال پیش که در دروغ گفتن در مورد یک ساله با کارآموز کاخ سفید رهبران هر دو طرف سعی در صفحه سوالات را به مطمئن شوید که موضوعات را بیش از حد به طور مستقیم آدرس شهوت پرست طبیعت از اتهامات عنوان شده علیه.

در یکی از بدترین لحظات برای خانه جمهوریخواه مدیران به دنبال آقای کلینتون ایران, نماینده لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی — در حال حاضر یک سناتور شرکت در آقای تهمت trial — پاسخ به یک سوال گفت که “مردم معقول و منطقی می تواند متفاوت باشد” در این سوال که آیا آقای کلینتون باید حذف شود, دادن به دموکرات ها بسیار مورد نیاز بهانه ای برای تبرئه او.

“این اولین بار است که بخشی از آزمایشی است که خودانگیختگی” گفت: سناتور ریچارد بلومنتال دموکرات از کنتیکت اشاره کرد که مدیران و کاخ سفید وکلا را باید سریع روی پای خود بایستند. “اگر آنها سعی کنید به انجام کنسرو نسخه آن را.”

آقای هالی مشتاق بود روز سه شنبه به او نشان می دهد در نظر گرفته شده سوال ارسال و انتشار اخبار به خبرنگاران در تشریح این نه نفر او امیدوار به پوشش. در علاوه بر این به افشاگر و آقای بایدن آقای هالی می گوید او را از یک سری از سوالات در مورد معاون رئیس جمهور سابق آمده است.

سناتور کریستوفر S. Murphy, دموکرات از کنتیکت به خبرنگاران گفت: هفته گذشته که این امر می تواند “خوب اگر ما تا به حال برخی از سوالات مشترک” که در آن یک دموکرات و جمهوری خواه سناتور از هر دو ثبت نام خود در یک سوال. یکی از این سوال ارائه شد در سال 1999 — از سناتور سوزان کالینز جمهوری خواه از ایالت مین و سناتور سابق راسل D. Feingold, حزب دموکرات ویسکانسین.

معلوم نیست که آیا دو حزبی سوال پدیدار خواهد شد از زمان به شدت قطبی سنا.

کارل Hulse امیلی کوکران و Catie Edmondson کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>