استیضاح آخر بازی: در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد چگونگی و زمانی که سنا محاکمه به پایان خواهد رسید

وجود دارد چند چیز ما در مورد مرحله نهایی سنا استیضاح محاکمه آغاز می شود که بعد از ظهر جمعه, اما هنوز هم وجود دارد کاملا چند چیز است که معلوم نیست در مورد چگونه آن را تمام خواهد شد پایین.

سنا را بشنود تا چهار ساعت بحث از رئیس جمهور تهمت وکلا و از دموکراتیک خانه استیضاح مدیران شروع فقط بعد از 1 بعد از ظهر در مورد اینکه آیا به تماس شاهدان. و پس از آن وجود خواهد داشت یک رای گیری در مورد اینکه آیا به نظر شاهدان احتمالا حدود 5 p. m.

که رای می رود که به شکست یا پایان در یک کراوات. قاضی جان رابرتز افسر قاضی بر محاکمه می تواند شکستن کراوات با یک حکم به نفع با توجه به شهود و یا در برابر آن نیست و انتظار می رود برای انجام این کار. و اگر او حکومت می کند نه در یک کراوات, رای حرکت با شکست مواجه و شاهد حتی نمی خواهد در نظر گرفته شود.

اما پس از آن تاخیر تاکتیک های موجود به دموکرات ها تقریبا بی پایان است. هر حرکت و یا اصلاح است “به منظور” به معنی جمهوری خواهان در آن اکثریت هیچ قدرت به زور برای پایان دادن به مذاکرات. اگر دموکرات ها می خواهند به پیشنهاد حرکات که معمولا تا دو ساعت بحث آنها می توانید انجام دهید تا به عنوان طولانی به عنوان آنها می خواهند.

اما سناتور هنوز هم قادر به صحبت می کنند. تمام صحبت خواهد شد توسط رئیس جمهور و وکلای مجلس استیضاح مدیران.

رئیس جمهور تهمت و سنا استیضاح محاکمه. (تصویر عکس: اخبار یاهو; عکس: AP سنا تلویزیون از طریق یاهو نیوز)

صحبت در اواخر صبح روز جمعه کنفرانس مطبوعاتی رهبر اقلیت سنا چاک شومر نیست فاش کردن آنچه در برنامه های خود بودند. او به این می گویند: “من باور دارم که مردم آمریکا باید به شنیدن آنچه که هر سناتور فکر می کند و به همین دلیل آنها در حال رای گیری راه آنها رای گیری.”

که می تواند نشان دهنده امتیاز او می خواهد از رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در ازای موافقت خود را محاکمه به پایان رسید. اما روشن نیست و به احتمال زیاد نیاز به یک قطعنامه در یک روش جدید است که اجازه می دهد برای سناتورها به نظرات عمومی.

وجود دارد گزارش می دهد که دموکرات ها ممکن است تاخیر محاکمه به شنبه و شاید به هفته آینده رئیس جمهور گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از سخنرانی سالانه خود در روز سه شنبه. سناتور. John Cornyn R-تگزاس باورند فاکس اخبار کنگره خبرنگار چاد Pergram که این ممکن است اتفاق می افتد.

البته که همچنین به معنای استیضاح محاکمه خواهد فراتر از آیووا قفقاز روز دوشنبه.

اما تنها کسی که واقعا می داند که شومر و در صبح روز جمعه او در مبارزه با خلق و خوی اعلام کرد که اگر جمهوری خواهان اجازه نمی دهد شهود و نه حکم اسناد از کاخ سفید که تا کنون مسدود شده آن را به مقدار “بزرگترین پوشش پس از واترگیت.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • داخل داستان چگونه ایالات متحده داد تا فرصتی برای کشتن سلیمانی در سال 2007

  • بولتون کتاب بمب: آنچه در آن به معنی برای استیضاح

  • Steyer: آمریکا غرامت برای برده داری کمک خواهد کرد ‘تعمیر آسیب’

  • واقعیت همراه با تهمت است در دادگاه در سنا

  • جف بزوس روی گوشی های هک: یک تهدید برای ایالات متحده دموکراسی است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de