تاثیر Coronavirus امواج در سراسر آسیا: ‘آن آرام شده بود و یک گورستان’

HO CHI MINH CITY, Vietnam — این Arashiyama جنگل بامبو یکی از پر بازدید ترین سایت در کیوتو ژاپن و آرام بود به اندازه کافی برای شنیدن بامبو creaking در باد.

این Ngong پینگ 360 اتومبیل کابل در هنگ کنگ که شناور بیش جزیره Lantau و مسافر به معروف بودا, مجسمه آویزان بی حرکت و خالی.

له پرچم-زیر گروه تور که معمولا خودرا برای امتحان اماده فانوس پل در توده باستانی شهر در مرکز ویتنام ناپدید شده بود.

و در Siem Reap خانه به ویرانه های باستانی انگکور وات در کامبوج معمولا مشغول سالا لژ نداده جدید رزرو در سه هفته.

Coronavirus بیماری همه گیر است که در نظر گرفتن عوارض آن بر گردشگری جهانی است که با توجه به جهانی مسافرت و گردشگری شورای کمک $8.8 تریلیون دلار به اقتصاد جهان در سال 2018 است. برخی از اقتصاددانان می گویند که این اپیدمی می تواند بزرگترین کشیدن در رشد اقتصاد جهانی پس از بحران مالی با شرکت های هواپیمایی به تنهایی و انتظار می رود به از دست دادن برخی از 29 میلیارد درآمد این سال است.

کشورهای آسیایی نزدیک به چین است که کانون شیوع و پیشرو در جهان منبع مسافران بین المللی و گردشگری, هزینه, هستند, احساس فشار از بحران اما این اثرات در حال گسترش است. در یکشنبه, ونیز, برش های کوتاه سالانه آن کارناوال جشن و دولت ایتالیا تعطیل سفر به 10 شهر در ناحیه لمباردی در شمال پس از افزایش موارد جدید وجود دارد.

در سال های اخیر در کشورهای آسیای جنوب شرقی به شدت سرمایه گذاری در استراحتگاه و قمار را به تصرف تورم صفوف گردشگران چینی است. در حال حاضر شرکت های هواپیمایی و هتل ها و تور اپراتورها در حال درد و رنج از عجله از لغو و یک قطره در آینده رزرو در درجه اول از سرزمین اصلی چین بلکه از غربی مسافران spooked با گسترش این ویروس در منطقه است.

اقتصادی تلفات نصب شده است: کشورهایی که با اتکا به شدت در گردشگری چین از جمله ویتنام و تایلند و کامبوج ، مالزی و سنگاپور هر رود به از دست دادن حداقل 3 میلیارد دلار در گردشگری-درآمد مربوط با توجه به تجزیه و تحلیل توسط Animesh کومار, سفر و گردشگری مدیر در GlobalData, تحقیق و مشاوره شرکت مستقر در لندن است.

تند زیان عمدتا به دلیل عدم وجود گردشگران چینی بلکه به دلیل برخی از “گردشگران از دیگر کشورها نگران هستند در مورد سفر در هر نقطه نزدیک به چین,” او نوشت در گزارش خود.

گزارش هفته گذشته از قیف پرواز و رزرو هتل, برنامه نشان داد کاهش در جستجوهای توسط آمریکایی ها در چند هفته گذشته برای پرواز به کشورهای آسیایی به خصوص چین است. تجزیه و تحلیل خود را از میلیاردها بلیط هواپیما به نقل از سراسر اینترنت نشان داد حدود 20 درصد کاهش در تقاضا برای مالزی و سنگاپور و ویتنام است. این شرکت گفت که شاهد یک تغییر در آمریکایی جستجو برای مقصدهای داخلی بیش بین المللی زبانی.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. 10, 2020

  • چه Coronavirus?
   این یک رمان است ویروس به نام تاج مانند خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از سرماخوردگی به شرایط خطرناک مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس.
  • چگونه مسری است که ویروس ؟
   با توجه به تحقیقات اولیه به نظر می رسد نسبتا عفونی شبیه به سارس است و احتمالا انتقال از طریق هوا. دانشمندان تخمین زده اند که هر فرد آلوده می تواند آن را به جایی بین 1.5 و 3.5 مردم بدون موثر مهار اقدامات است.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   ویروس سرچشمه در ووهان چین و بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و حداقل دو دوجین دیگر کشورها است.
  • چگونه نگران من باید باشد ؟
   در حالی که این ویروس جدی بهداشت عمومی و نگرانی و خطر ابتلا به بسیاری از افراد در خارج از چین باقی مانده بسیار کم و آنفلوآنزای فصلی بیشتر تهدید فوری.
  • که در حال کار برای جلوگیری از ویروس ؟
   سازمان بهداشت جهانی مقامات ستایش چین تهاجمی پاسخ به این ویروس توسط بسته شدن حمل و نقل مدارس و بازار. این هفته یک تیم از کارشناسان از W. H. O. وارد پکن به ارائه کمک.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   ایالات متحده و استرالیا به طور موقت انکار ورود برای غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را اغلب مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید همراه با ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

مسافران چینی متصلب بی سابقه ای 150 میلیون سفر در خارج از کشور و صرف بیش از $277 میلیارد دلار در مسافرت های بین المللی در سال 2018 است. اما این نیروی عظیم منهدم کننده در سال گذشته پراکنده در پی کندی رشد اقتصادی و جنگ تجاری با ایالات متحده است. آن را به طور موثر را به توقف آمد به عنوان coronavirus اپیدمی رهبری دولت به نوار گروه از گردشگران از سفر به خارج از کشور و ده ها تن از حمل بین المللی مانند آمریکا شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی یونایتد به حالت تعلیق پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین است.

به عنوان ویروس همچنان به گسترش مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در روز شنبه صادر سطح 2 هشدار برای ژاپن و کره جنوبی ارائه مشاوره به افراد مسن و کسانی که با شرایط مزمن به “در نظر گرفتن تعویق انداختن غیر ضروری سفر.” در روز چهارشنبه دلار هنگ کنگ دریافت سطح 1 watch, مشاوره مسافران به اقدامات احتیاطی مانند شستن دست و اجتناب از افراد بیمار.

Jenni Honkanen و توبیاس Solvefjord هر دو 39 از مقصد skovde سوئد شد در یک نیمه کامل جت از هنگ کنگ به Ho Chi Minh City صبح روز چهارشنبه بدونم که اگر سایت خواهد بود بسته و یا سفر محدود شده است. هنوز هم زن و شوهر بودند و نه بیش از حد نگران است.

آنها آگاه بودند که ویتنام گزارش شده بود و تنها تعداد کمی از موارد (16 در مقایسه با بیش از 77,000 در چین) و شوخی که آن را نمی خواهد بد بودن قرنطینه در مناطق استوایی به جای درد و رنج از طریق تلخ زمستان در مقصد skovde.

“ما باید” خانم Honkanen گفت. “ویتنام هنوز هم باید خوب امیدوارم.”

در یکی از کشور محبوب ترین مقصد, توده, صحنه آخر هفته گذشته بود که اگر سابق شهرستان بندر تا به حال بازگشت به روزهای قبل از بسته تور و ناوگان اتوبوس تور مسدود شدن خیابان ساکن گفت: پاتریشیا کلگ 64 بومی فرانسه که والدین آنها از ویتنام است.

چین و کره جنوبی شده اند بزرگترین منابع از گردشگران به این شهر در چند سال گذشته به عنوان آلاینده تفریحی پر سواحل بین شهر و Danang در حدود 20 مایلی شمال.

“همه آسیایی, گردشگری عمدتا ناپدید شد” به گفته خانم کلگ یک مشاور برای این شهر قدیمی ترین خیاط فروشگاه غذا به گردشگران Yaly. “این بیشتر گردشگران غربی در حال حاضر.”

در رسیدن به فروشگاه صنایع دستی در توده باستانی شهر کسب و کار پایین است 65 درصد از coronavirus آمار اخبار و 45 درصد آن در قهوه خانه گفت: مالک لو Nguyen, بینه, 56. یک سوم از کارکنان در مرخصی و جمع آوری بیکاری تا فروش انتخاب کنید تا. 40 باقی مانده کارکنان خود را در دماهای گرفته شده زمانی که آنها می رسند به کار و همین ماسک که همچنین ارائه به مشتریان همراه با ضد عفونی کننده دست آقای بینه گفت.

در این میان ژاپن تاریخی گردشگری رونق مارس در کیوتو به طور معمول دیدن خیابان ها و پارک های پر از گردشگران — تا حد زیادی از اتباع چینی بازدید به عنوان بخشی از تور گروه در plum blossoms در سابق پایتخت باستانی. چینی بازدید کنندگان عرضه می شود یک چهارم از ژاپن رکورد 32 میلیون واردان در سال 2018 است. در عوض محبوب Chion و Nison معابد بودند تقریبا خالی از sightseers. Katsunobu کاتو از ژاپن بهداشت وزیر, مردم خواست تا به “جلوگیری از nonurgent, غیر ضروری کرده است.”

در هنگ کنگ گردشگری هیئت مدیره رئیس Dane چنگ گفت: گردشگری را بزرگتر آمار بیش از آن در شیوع سندرم حاد تنفسی یا سارس که زده قلمرو و سرزمین اصلی چین از 17 سال پیش. در دو هفته اول ماه مارس تنها 3,000 گردشگران در روز بازدید هنگ کنگ, او گفت:. در ماه ژانویه این شهرستان به طور متوسط حدود 65 ، 000 گردشگران یک روز تعدادی بود که در حال حاضر پایین به دلیل ماه از سیاسی تظاهرات و کوچک شدن اقتصاد است.

“آن یک قطره” آقای چنگ گفت. “این زمان آن را فقط در هنگ کنگ اما همه یا اکثر نقاط آسیا است.”

در هنگ کنگ که در آن 68 مورد از این بیماری جدید به طور رسمی شناخته شده به عنوان Covid-19, تایید شده است, دولت-اجرای سایت گردشگری مانند بندر-مقابل هنگ کنگ, موزه هنر های دریایی-زندگی پارک اقیانوس پارک و Ngong پینگ 360 اتومبیل کابل بسته شده اند. حوادث مانند هنر بازل در هنگ کنگ نیز لغو شده است.

تیم چونگ بود که در توزیع آگهی در پنج شنبه شب برای رستوران خود را در شبکه های Lan Kwai Fong, هنگ کنگ, محبوب شب, زندگی در منطقه, گفت:, کسب و کار وجود دارد در حال حاضر آمار گرفته در جریان تظاهرات بودند و بدتر در حال حاضر با کسب و کار انداختن 70 تا 80 درصد پس از سال نو چینی.

“در واقع ما نمی دانیم فردا چه اتفاقی خواهد افتاد” او گفت:. “من ممکن است از کار. من کار یک روز دیگر تا زمانی که من می توانم. بسیاری از هنگ Kongers مانند این در حال حاضر.”

سنگاپور که در گزارش 89 coronavirus موارد اعلام مالی افزایش چندین میلیارد دلار برای کمک به خانوارها و بخش های مانند حمل و نقل هوایی و گردشگری که بیشتر تحت تاثیر شیوع.

جواهر طبیعت با مضمون پیچیده در فرودگاه Changi, منعکس, ضعف. در باران گرداب داخل سالن آبشار معمولا شلوغ با مردم jostling به گرفتن عکس های سلفی وجود دارد مقدار زیادی از فضای برای گرفتن یک عکس به تنهایی. فروشگاه اپل کارکنان خود را در آبی تیره تی شرت تعداد خریداران دو به یک است.

لیو جین صاحب غنی و خوب فروشگاه کیک است که دارای یک پاسگاه در جواهر گفته است که کسب و کار پایین بود نصف. “حالت عمومی در کشور افسرده است و مردم در حال رفتن به مکان هایی که آنها به عنوان شلوغ,” او گفت:.

رابرت و جین موری 73 و 70 که در استرالیا زندگی می کنند نشسته بودند و در اغلب خالی ترمینال 3 انتظار برای پرواز خود را به جیپور هند برای شرکت در یک عروسی پس از گذراندن سه روز در سنگاپور است.

“ما رزرو سفر قبل از همه اعتیاد به مواد مخدره و از آن ساخته شده ما می خواهید به لغو” آقای موری گفت. “اما ما تماس با ما دکتر که گفت: “این درست مثل آنفولانزا’ بنابراین ما فقط اقدامات احتیاطی برای شستن دست و ما خوب است.”

در کامبوج توریستی معمول نقطه داغ, Siem Reap, فرودگاه بود hauntingly خالی و بررسی و خطوط امنیتی شد حداقل.

Arne Lugeon, 56 فرانسه متولد مالک و مدیر کل این سالا لژ گفت که از اواسط Feburary آن 11 خانه های چوبی سنتی بود نه جدید رزرو در سه هفته حتی اگر فوریه فصل بالا برای گردشگری است. “من فقط می توانم امیدوارم که این ویروس موجود است و پس از آن به پایان می رسد به زودی,” او گفت:.

Fabien رزمی, 46, شرکت, صاحب 35-اتاق Viroth هتل گفت: “در طول سال نو چینی 70 درصد از مشتریان ما از چین اما در این سال همه آنها لغو شد. هتل تقریبا به طور کامل خالی برای چند روز.”

“من وابسته در اینجا از طریق سارس, آنفولانزای مرغی و ناآرامی های سیاسی” آقای رزمی اضافه شده است. “من یاد گرفته ام به بیمار و برای تحمل و قدرت. کسب و کار و گردشگری خواهد بود.”

در تایلند است که دریافت ترین گردشگران چینی در جنوب شرقی آسیا با بیش از 10 میلیون در سال 2018 به پلاتین مرکز خرید در بانکوک است که به طور معمول شلوغ این زمان از سال گفت: Siriwan Saensuwan و 65 بوده و فروش لباس در آنجا برای یک دهه است. اما برای چند هفته گذشته او گفت: “آن آرام شده بود و یک گورستان است.”

“برای خودتان نگاه کنید,” او گفت:, “هیچ کس در حال راه رفتن در اطراف.”


گزارش شد کمک توسط ایلین یو از هنگ کنگ; آدم H. گراهام و الان Richarz از توکیو و کیوتو ژاپن; David Farley از سیم ریپ کامبوج; Sanjay Surana از سنگاپور; و Muktita Suhartono از بانکوک.

52 مکان و خیلی بیشتر کشف بهترین مکان برای رفتن در سال 2020 و پیدا کردن اطلاعات بیشتر در سفر پوشش های زیر با ما در Twitter و Facebook. و ثبت نام برای ما سفر اعزام عضویت در خبرنامه: هر هفته شما دریافت راهنمایی در مورد سفر دقیق داستان در داغ مقصد و دسترسی به عکس ها از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im