“مهاجرت قوم” کرد شکایت از یخ فیلمسازان می گویند

در اوایل سال 2017 به عنوان مهاجرت و گمرک آماده به انجام سخت-خط دستور کار است که در آن رئیس جمهور تهمت به حال مبارزات انتخاباتی آژانس رهبران شروع به پریدن کرد در این فرصت اجازه دهید به دو فیلمسازان را در پشت صحنه در این فرآیند است.

اما به مستند نزدیک تکمیل در ماه های اخیر اداره مبارزه با شدت و قدرت به آن را نگه دارید از اینکه منتشر شد تا پس از سال 2020 انتخابات. پس از اعطای نادر دسترسی به بخش هایی از این کشور قدرتمند اجرای مهاجرت ماشین آلات است که معمولا نامرئی به مقامات دولت تهدید به اقدام قانونی و به دنبال جلوگیری از قطعات آن از دیدن نور روز.

برخی از ستیز صحنه شامل یخ افسران دروغ گفتن به مهاجران برای به دست آوردن دسترسی به خانه های خود و تمسخر آنها پس از مصرف آنها را بازداشت. یکی را نشان می دهد یک افسر به طور غیر قانونی چیدن قفل به یک آپارتمان در یک حمله.

در شهر سالن جلسات گرفته شده در دوربین آژانس سخنگویان دیگر به مردم اطمینان داد که این سازمان تمرکز بر دستگیری و اخراج مهاجران که تا به حال مرتکب جرائم جدی. اما فیلمسازان مشاهده موارد متعدد که در آن افسران ابراز رضایت پس از گفته ناظران بازداشت به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است حتی کسانی که بدون سوابق کیفری است.

“شروع به مصرف وثائق مرد” سرپرست در نیویورک گفت: بیش از یک بلندگو به یک افسر بود که در ساخت خیابان بازداشت به عنوان فیلمسازان گوش در. “من نمی مراقبت از آنچه شما انجام, اما را حداقل دو نفر,” او گفت:.

فیلمسازان کریستینا Clusiau و Shaul شوارتس که یک زن و شوهر تبدیل به پیش نویس خود را شش قسمت پروژه به نام “مهاجرت کشور” به یخ رهبری در همراهی با یک قرارداد آنها امضا شده با آژانس است. چه آنها مواجه بعدی شبیه آنچه اتفاق افتاد به مریم L. مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور زاده بود که در نهایت شکایت در یک تلاش ناموفق برای جلوگیری از انتشار یک کتاب خاطرات است که نشان داد شرم آور اطلاعات بیشتر در مورد رئیس جمهور و همکاران خود را.

ناگهان خانم Clusiau و آقای شوارتز می گویند رسمی که نظارت آژانس تلویزیونی و فیلم گروه با آنها کار کرده بود از نزدیک بیش از نزدیک به سه سال از فیلمبرداری شد مبارز.

فیلمسازان مورد بحث مکالمات خود را در شرایطی که مقامات آنها رسیدگی نمی توان نام برد از ترس است که آن را تشدید درگیری های خود را با آژانس.

اعتبار…کریستوفر Capozziello برای نیویورک تایمز

در گرم تلفن تماس و ایمیل آنها گفت: رسمی تحت فشار قرار دادند به تاخیر در انتشار این مجموعه در حال حاضر مجموعه ای به هوا در Netflix بکشد در ماه آینده. او هشدار داد که دولت فدرال با استفاده از آن “وزن” به حق وتو صحنه های آن یافت می شود قابل اعتراض است. چندین بار فیلمسازان گفت: این مقام اشاره کرد که در آن خود را “کمی تولید شرکت” نه این فیلم $125 میلیارد توزیع کننده است که می گیریم.

فیلمسازان گفت: به آنها گفته شد که دولت خشم بیش از این پروژه آمد و از “تمام راه را به بالا.”

شدت دستپاچه به فیلمسازان گفت: آنها شروع به استفاده از یک رمز سرویس پیام برای برقراری ارتباط با تیم تولید. آنها نصب دوربین های امنیتی در دفتر خود نقل مکان کرد و دیسک های سخت با خام فیلم به یک محل جداگانه ترس از یخ به طور فزاینده ای به تاکتیک های تهاجمی.

“تجربه آنها دردناک و ترسناک و تهدید آمیز و در عین حال عصبی و باعث می شود شما می خواهید برای مبارزه به داستان” آقای شوارتز گفت.

جنی L. برک دبیر مطبوعاتی برای یخ گفت: آژانس “از صمیم قلب اختلافات اتهامات جلو آورده فیلمسازان از این تولید.”

او گفت: آژانس تحت فشار قرار دادند در برابر این فیلم تنها در محدوده توافق آقای شوارتز را امضا کرده بود و این که زن و شوهر نه آژانس باعث تاخیر در روند بررسی. او افزود که در بسیاری از همکاری های این سازمان تا به حال سوار بر با دیگر رسانه ها, یخ مقامات هرگز قلدری متهم.

“مردان و زنان از یخ انجام کار برجسته روزانه که اغلب می رود خود خسته شده اید و یا تحریف است به نقطه باطل” خانم برک در بیانیه ای گفت. “یخ است بصورتی پایدار و محکم متعهد به اجرای آژانس سوگند موظف به اجرای قانون فدرال که توسط کنگره تصویب حرفه ای به طور مداوم و در تطابق کامل با قانون فدرال و سازمان سیاست.”

اتصالات که در نهایت در را باز کرد برای پروژه مستند ساخته شد در سال 2011 زمانی که آقای شوارتز اسرائیل یک روزنامه نگار که برای اولین بار به ایالات متحده به عنوان یک خبرنگار خارجی و بعدها یک شهروند جاسازی شده با یخ محلی زمینه در آریزونا برای یک پروژه در مورد کارتل های مواد مخدر. هرگز از آن منتشر شده اما آقای شوارتز شد دوستانه با اطلاعات عمومی افسر هماهنگ قراردادن.

بیش از چند سال آینده افسر رز از طریق آژانس تا زمانی که او پیشنهاد شد به منظور نظارت دفتر مطبوعاتی در واشنگتن ستاد. چند بار در حالی که باراک اوباما هنوز رئیس جمهور آقای شوارتز مطرح شده این ایده از انجام یک داستان در مورد آژانس مهاجرت کار می کنند اما او هیچ جا.

به زودی پس از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار در سال 2017, آقای شوارتز و خانم Clusiau سابق ویرایشگر عکس برای مجله تایم که در مینه سوتا, سفر به واشنگتن و خواسته رسمی برای ناهار تبادل ایده از یک مجموعه مستند بررسی این که چگونه این سازمان خواهد تکامل به عنوان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در انجام وعده های خود را برای سرکوب مهاجرت. ناهار منجر به یک جلسه که در آن فیلمسازان معتقد مقامات عالی رتبه به ثبت نام در این پروژه است.

فیلمسازان’ وکیل ویکتوریا S. طبخ مذاکره قرارداد با حمایت قوی خود را برای روزنامه نگاری استقلال. این اجازه را به صورت یخ به نقد و بررسی پیش نویس از سری قبل از آن منتشر شد. اما این آژانس اجازه داده شد به درخواست تغییرات تنها بر اساس واقعی اشتباهی نقض حقوق و حریم خصوصی و یا گنجاندن قانون اجرای تاکتیک های است که می تواند هر مانع افسران توانایی برای انجام شغل خود و یا قرار دادن آنها در معرض خطر است. Matthew T. Albence فعلی اقدام مدیر یخ امضا شده از طرف دولت است.

بعد از دو سال و نیم این زن و شوهر یک جارو نگاه فدرال مهاجرت اجرای سیستم کشف بسیاری از تناقضات ذاتی.

آنها به دنبال گشت مرزی تاکتیکی عوامل که در زمان غرور در نجات مهاجران از کشنده کم شدن آب بدن حتی به عنوان عوامل اذعان کرد که تاکتیک های خود بودند هل دادن مهاجران بیشتر به راه آسیب است. آنها نشان داد که چگونه دولت تا به حال در زمان ارزیابی موفقیت آن مرز سیاست بر اساس نه تنها در تعداد مهاجران دستگیر اما در این شماره که درگذشت در حالی که عبور.

آنها به دنبال پناهندگان که از فرار کشورهای خود به دلیل زندگی خود را در معرض خطر بودند که تا به حال شده است با بررسی بیش از چندین سال قبل تعداد آنها به نام برای اسکان مجدد در ایالات متحده است. فیلمسازان نشان داد که پس از آقای ترامپ انتخاب شد بسیاری از کسانی که پناهندگان با مقدماتی تایید موارد قرار داده شد به جای آن در نامحدود اداری برزخ برای برآوردن وعده رئیس جمهور تا به حال ساخته شده به قطع اسکان مجدد پناهندگان اعداد.

آنها همچنین به دنبال یک مادر بزرگ گفت که او احساس فشار در طول 17 ماه از بازداشت به او پناهندگی ادعا می کنند که بر اساس تهدید به مرگ او را دریافت کرده بود در کشور پس از امتناع از به نوبه خود بیش از 12 سال نوه به MS-13 اعضای باند برای یک ازدواج اجباری.

اعتبار…Netflix

فیلمسازان تماشا یخ افسران در خط مقدم مبارزه با تاثیر کار خود را بر روی مهاجران و خانواده های آنها و چسبیدن به این مفهوم است که آنها به سادگی به انجام این کار برای آنها که استخدام شده بودند.

“من شروع به دیدن بسیاری از افسران که من فکر نمی کنم واقعا معتقدم که در آن” آقای شوارتز گفت. “اما من فکر می کنم شما چسبیدن به این نوع از مسائل به دلیل آن را سرگرم کننده نیست به واقع در آینه نگاه کنید و فکر می کنم در مورد پیچیدگی آنچه شما بخشی از.”

بخشی از آنچه که باعث می شود این فیلم منحصر به فرد است که به سازندگان اجازه داده شد نه تنها برای ورود به برخی از بازداشت امکانات, اما برای مصاحبه با مردم در داخل و سپس به دنبال موارد خود را از طریق تودرتو سیستم مهاجرت. به طور معمول در موارد نادر زمانی که روزنامه نگاران مجاز به دولت و مراکز بازداشت آنها محروم از صحبت کردن به هر زندانیان و یا کارکنان.

“وجود دارد یک زمان طولانی در تولید که در آن من احساس است که شما در حفظ و بر تداوم این روایت از مردم که در سایه زمانی که شما قادر به آنها را نشان می دهد,” خانم Clusiau گفت. “من فکر می کنم که بخش بزرگی از که مایل به رسیدن به قلب از این داستان و واقعا مردم نشان می دهد که آنها چه کسانی هستند.”

در پایان یخ رهبری ابراز نا امیدی است که این مستند که قرار بود در مورد یخ افسران شامل داستان های بسیاری از مهاجران است.

این فیلم نشان داد که چندین والدینی که از هم جدا شدند از فرزندان خود را در مرز از جمله یک پدر که 3 سال تا به حال کشیده شده است دور در اشک در حالی که چسبیده به پدرش پا.

یکی از صحنه های این سازمان به دنبال حذف نشان داد ماموران با ورود به خانه به دنبال خاصی مهاجر; آنها به پایان رسید تا دستگیری آن شخص و دو نفر از هم اتاقی خود را که در خواب در تخت تختخواب سفری.

یخ مقامات به آنها گفت که این صحنه نشان داد حساس اجرای قانون تاکتیک با نشان دادن یک ماشین استفاده می شود برای انگشت نگاری. فیلمسازان با اشاره به این که همان دستگاه برجسته بود در وب سایت آژانس. سپس گفته مقامات صحنه تا به حال به حذف شود چرا که برخی از افراد نشان داده شده در آن را به حال امضا حریم خصوصی چشم پوشی. اما کسانی که نشان داده شده بود و هر دو امضا های مختلف انتشار فرم فیلمسازان گفت و آژانس حمایت کردن.

یخ تهدید به حکم اولیه خود فیلم از صحنه ای که در آن یخ عامل میدارد قفل آپارتمان برای رسیدن به خانه از یک مهاجر است که در حال هدفمند برای اخراج این ادعا وجود دارد که تقریبا به طور قطع بود تحقیقات داخلی به این حادثه و از جمله صحنه می شود افسر به اخراج کنید.

در پایان این اختلافات حل و فصل شد توسط وکلا در هر دو طرف. خانم آشپز فیلمسازان’ نماینده قانونی گفت: مذاکرات با دولت وکلا بودند خیلی بیشتر دوستانه از کسانی که مشتریان خود مواجه شده است که هنگام برخورد با یخ.

“روشن شد که آنها در تلاش برای ترساندن اسرائیل و کریستینا به گفتن آنچه آنها فکر خواهد بود مطلوب تر داستان,” او گفت:. “این جای تعجب نیست پس از آن در همراهی با این راه ما را دیده اند و دولت در تلاش برای به سکوت دیگران است.”

فیلمسازان گفت: آنها آمدند دور با برخی از همدلی برای یخ افسران, اما متقاعد شد که کل سیستم را مضر بود به مهاجران و خانواده خود را.

مشکل آنها گفت: خلاصه شد در قسمت اول توسط Becca هلر مدیر بین المللی کمک به پناهندگان پروژه.

“است که یک سازمان دولتی بد ؟ هیچ. این است که هر فرد در داخل یخ بد ؟ نه” خانم هلر گفت: فیلمسازان. “درخشش سیستم است که کار خود شده است siphoned در چنین راهی است که شاید آنچه آنها را روز به روز به نظر می رسد توجیه می شود اما زمانی که شما آن را اضافه کنید تا همه مردم فقط کار خود را انجام می شود این دیوانه وحشت سیستم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net