‘من گرفتن شات: حمله به روزنامه نگاران افزایش در آمریکا تظاهرات


روزنامه نگاران شاغل در مناطق جنگی و استبدادی متحده شده اند هشدار برای سال: گزارش در حال تبدیل شدن بیشتر خطرناک است. آنچه در حفاظت کمی مطبوعات تصویب و یا دوربین ممکن فراهم شده در گذشته به معنای کمتر از همیشه در جبهه های سوریه در شهر های کوچک هند و یا در خیابان های هنگ کنگ. این هفته که روند پشت سر هم به نمایش در شهرهای آمریکا.

خبرنگاران در مینیاپولیس, لویی و یا ده ها تن از مکان های دیگر که شاهد تظاهرات و شورش در روز پس از اتهام قتل جورج فلوید بودند کشته و یا تحت تعقیب قرار, به عنوان آنها به طور فزاینده ای در جای دیگر در جهان است. اما آنها کور مورد ضرب و شتم maced و دستگیر شده توسط پلیس در شماره قبل از هرگز مستند در ایالات متحده است.

لیندا Tirado یک عکاس خبری به ضرب گلوله کشته شد با یک “کمتر کشنده” دور در حالی که پوشش تظاهرات در مینیاپولیس در روز شنبه به طور دائم از دست دادن بینایی در چشم چپ. Michael Adams, یک Ajenews خبرنگار وضع زمانی که دستور به انجام این کار توسط پلیس, برگزاری مطبوعات پاس بالای سر خود را. او هنوز هم اسپری فلفل در صورت. Kaitlin زنگ بود پخش در WAVE3 اخبار در کنتاکی زمانی که یک افسر به نظر می رسد به هدف را قبل از هدف قرار دادن او را با فلفل توپ. “من شات” او گریه زنده در هوا. پلیس بعد عذر خواهی کرد.

اینها فقط برخی از 148 دستگیری و یا حمله به روزنامه نگاران در ما بین 26 مه و 2 ژوئن ثبت شده توسط نگهبان در همکاری با Bellingcat. این ارقام بر اساس شناخته شده حوادث و واقعی در مجموع می تواند بالاتر باشد.

“این تکان دهنده برای همه ما به دلیل مقیاس خشونت می گوید:” رابرت ماهونی معاون مدیر اجرایی کمیته حفاظت از روزنامه نگاران یک سازمان غیر دولتی. “ما در حال حاضر ثبت بیش از 300 مطبوعات-آزادی نقض حقوق بشر در هفته گذشته که اکثریت حملات فیزیکی و ضرب و جرح … و من از آنها بدم میاید به استفاده از کلمه بی سابقه اما آن است که قطعا چیزی است که هیچ کس دیده است و احتمالا پس از دهه 1960 هنگامی که شما تا به حال جنبش حقوق مدنی و خشونت سرکوب تظاهرات که در آن روزنامه نگاران نیز دستگیر کنند.”

اکثر موارد به نظر می رسد نشان می دهد پلیس و حمله به روزنامه نگاران بودند که به وضوح قابل شناسایی به عنوان اعضای مطبوعات است. در هفت نفر از 10 نفر (106 148 یا 72%) مورد تجزیه و تحلیل توسط گاردین و روزنامه نگاران مورد حمله قرار گرفتند که اعتبار خود را قابل مشاهده بودند و یا پس از آنها تا به حال شناسایی خود را به عنوان رسانه ای کارگران است.

اکثریت قریب به اتفاق حملات رخ داده در اولین روز از تظاهرات با بیش از یک سوم متمرکز در مینیاپولیس. حملات در رسانه ها گزارش شد در سراسر 24 متحده در واشنگتن دی سی. دنور و لس آنجلس ضبط شده ترین حملات در خارج از مینیاپولیس با 10 حوادث در هر.

در واشنگتن دی سی که در آن معترضان به زور پراکنده به روشن راه را برای رئیس جمهور تهمت به مطرح با یک کتاب مقدس در کلیسای سنت جان در روز دوشنبه وجود دارد و نه حملات اجرای قانون به روزنامه نگاران در سه روز دوره پوشش داده است.

بسیاری از 143 تحت تاثیر اعضای رسانه ها کار را برای ما رسانه های, اما, بین المللی روزنامه نگاران نیز هدف قرار داده و مورد حمله پلیس. روزنامه نگاران کار برای انتشارات در انگلستان, استرالیا, سوئد, نروژ و آلمان و فرانسه و کانادا و کسانی که کاری بین المللی خدمات سیم در میان کسانی که در بازداشت, بازداشت و یا مورد حمله پلیس و دیگر سازمان های اجرای قانون در طول تظاهرات.

لاستیک و یا فوم گلوله و انواع دیگر از “کمتر کشنده دور” شد شایع ترین استفاده از سلاح با 40 نمونه از روزنامه نگاران در آینده زیر آتش کمتر کشنده از دور با توجه به نگهبان تجزیه و تحلیل. داده ها همچنین نشان می دهد 34 نمونه از افسران جسمی آزار روزنامه نگاران از جمله هل دادن مشت زدن و پرتاب مردم به زمین. بیش از 20 حادثه درگیر استفاده از گاز اشک آور و 15 استفاده از اسپری فلفل. از حوادث مورد تجزیه و تحلیل توسط نگهبان یک روزنامه نگار دستگیر و یا بازداشت 33 بار.

این اطلاعات شامل مواردی از ضرب و جرح توسط معترضان یا اعضای عمومی حمل سلاح که بخشی از نگهبان/Bellingcat تجزیه و تحلیل داده ها. یک پایگاه داده از حوادث در حال جمع آوری شده توسط ما آزادی مطبوعات ردیاب شناسایی 11 چنین مواردی.

بسیاری از حملات انجام شده توسط ادارات محلی پلیس, اما وجود دارد 15 حوادث مربوط به سربازان دولت. بیشتر از سه گزارش به نام گارد ملی که یک نظامی ذخیره نیرو می فرستیم.

آزادی مطبوعات طرفداران می گویند حوادث بازتاب گسترده فرسایش احترام به جای رسانه های آزاد در یک دموکراسی است. “روزنامه نگاران همواره اهداف از انتقاد و پشت در 1960s آنها نیز هدفمند توسط پلیس” Mahoney می گوید. “اما وجود دارد یک درک است که روزنامه نگاران لازم بودند و آن وقت بود در نیروهای پلیس به آنها اجازه می دهد به انجام کار خود را. که تغییر کرده است.”

پررونق در پس زمینه است که در ادبیات رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از بیم بد از رسانه ها به کف خط در تظاهرات و دارای برچسب خبرنگاران “تفاله”, “خبر جعلی” و “دشمنان مردم”, زبان است که اغلب تکرار توسط برخی از حامیان او.

گرافیک

اما خشونت قبل از تاریخ تهمت و سوخت توسط بلندمدت شیفت می گوید: Trevor Timm مدیر اجرایی آزادی مطبوعات بنیاد. “رفتن به 2014 فرگوسن شورش بیش از یک دوجین روزنامه نگاران دستگیر شده بودند و در حال گاز اشک آور و یا پرتابه در اخراج آنها توسط پلیس,” او می گوید.

“مسئله بزرگ در اینجا این است که militarisation از پلیس. که واقعی سیستمیک موضوع که ساختمان برای دو دهه در حال حاضر. این واقعیت است که وزارت دفاع به معنای واقعی کلمه به فروش می رساند این تجهیزات ساخته شده برای جنگ به پلیس محلی.”

استقرار مسلح افسران به تظاهرات قبل از هر گونه خشونت جدی رخ داده است می تواند به ایجاد یک تحریک آمیز جو است که در آن رایگان-گفتار و حقوق هر دو معترضان و رسانه ها ممکن است کمتر احتمال دارد به احترام گوید لوری رابینسون یک استاد جرم شناسی که شرکت صندلی از یک گروه ضربت راه اندازی توسط رئیس جمهور باراک اوباما به توصیه برای بهبود روابط بین پلیس و مردم است.

“ما صحبت در مورد اهمیت پلیس داشتن یک نگهبان طرز فکر به جای یک اشغالگر و یا یک جنگجو طرز فکر” او می گوید.

این حملات همچنین نشان می دهد که نیاز فوری به آموزش های فوق العاده در مورد نحوه رسیدگی به رسانه ها در طول شارژ اعتراضات او می گوید: به ویژه در جدید-رسانه سن که در آن روزنامه نگاران کمتر قابل تشخیص در یک جمعیت از مردم فیلمبرداری در گوشی های هوشمند خود.

تحلیلگران همچنین هشدار داد برای سال در حال رشد فرهنگی فاصله بین رتبه و فایل افسران پلیس و جوامع آنها گشت به عنوان یک کمک کننده به حوادث خشونت آمیز. همان بخش نیز ممکن است یک عامل در حملات رسانه ها و برخی از حدس و گمان با کاهش و محو اتاق های خبر در بسیاری از شهرهای بزرگ منجر به کمتر روابط شخصی میان خبرنگاران و ادارات پلیس نسبت به گذشته.

“پلیس استفاده می شود به می دانم که روزنامه نگاران بودند که این سازمان بودند و زندگی آنها در جامعه” Mahoney می گوید. “بنابراین وجود یک سطح معینی از آشنایی, اما همچنین پاسخگویی. اما وجود دارد کمتر و کمتر روزنامه نگاران و کسانی که در روابط وجود ندارد دیگر که ممکن است “ما و آنها” پویا بیشتر آشکار.”

اطلاعات جمع آوری شده و مورد تجزیه و تحلیل توسط نگهبان و Bellingcat منتشر شده و خواهد شد توسط Bellingcat.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>