من در نهایت عصبانی مرد سیاه

من می دانستم که ما دچار مشکل شدند و در زمانی که من می توانم پیدا کردن یک راه برای عصبانی, چرا که من هرگز عصبانی قبل از نه در پایدار راه است. آن زمانی آغاز شد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد. اگر یک مرد سیاه و سفید مثل من مشکل corralling خشم خود را, من می دانستم که این بدان معنی است که خشم در میان مردم سیاه و سفید تا به حال افزایش یافته است به کتاب مقدس نسبت و می تواند آتش با توجه به حق جرقه.

من درست بود. آن, است, افزایش یافته است و این فوران در شهرستانها در تمام 50 ایالت.

هنگامی که من تو را دیدم یک ویدیو از افسران پلیس زانو با تظاهر کنندگان در اعتراضات را برانگیخت با کشتن جورج فلوید بر اساس تگ “این است چگونه تغییر آغاز می شود” من الهام گرفته است. من فقط در مقابل دانستن است که هیچ یک از این شده اند که لازم است اگر کسانی که پلیس بوده است مایل به گرفتن زانو چهار سال پیش زمانی که khezri خود را گرفت. آنها می تواند کمک راهنما در دوران اصلاحات رادیکال از راه ما ای اداره به جای deeming را بدون خشونت ژست سازمان ملل-آمریکایی است.

من عصبانی تر بود چون من همیشه مثل این نیست و دوست ندارم که در این راه.

شما ببینید برای یک مدت طولانی من یکی از “حسن سیاه” آنها سفید و دوستان و همکاران و همکاران و همسایگان می تواند به نوبه خود به منظور اطمینان که آنها نمی نژادپرستانه که امریکا واقعا تا به حال ساخته شده است بسیاری از نژادی, پیشرفت, پس از تاسیس آن بود که من یک نمونه از این پیشرفت به دلیل موفقیت من تا به حال به دست آمده پس از همه من تا به حال با آن مواجه و غلبه بر.

برای مدت زمان طولانی من عصبانی مرد سیاه و سفید حتی پس از در حال رشد در یک کمبود بودجه روبرو مدرسه بود که هنوز هم تفکیک چهار دهه پس از Brown v. هیئت مدیره آموزش و پرورش در قلب جنوبی.

من عصبانی حتی زمانی که من به تماشای من قدیمی ترین برادر من قهرمان بود دور گرفته شده در دستبند برای قتل یک مرد سفید پوست زمانی که من یک کودک 9 ساله پسر. او در خدمت 32 سال upending خانواده ما برای همیشه لطفا برای. گناه چیزی است که من احساس کردم به جای خشم. آن را شبیه به گناه سفید لیبرال است که به دریا در تلاش های خود را احساس می کنید و اغلب توسط هدایت به عنوان آنها سعی می کنند برای دلجویی از مردم سیاه و سفید به دلیل نژادی آسیب آنها می دانند که مردم رنج می برد پس قبل از این کشور تاسیس.

معدن سیاه و سفید بود و احساس گناه و احساس گناه ناشی از این آگاهی که من سیاه و سفید برادر تا به حال صدمه غیر قابل جبرانی فقیر, سفید, خانواده, گناه, که کمک به متقاعد کردن من سعی کنید به آن را به مردم به عنوان بهترین من می توانم.

به همین دلیل برای مدت زمان طولانی در نوشته های من, من به احتمال زیاد به تمرکز بر روی تمام افرادی که نمی yell “کاکاسیاه!” کردن ویندوز خود را به عنوان آنها را به من سرش می دویم. در امتداد اقیانوس بلوار در گل تلفونی ساحل, S. C., به جای کسانی که نمی. همین دلیل است که من صرف نزدیک به دو دهه در بیشتر سفید کلیسای پروتستان. به همین دلیل من سعی کردم به موضوع سوزن در مؤتلفه پرچم صحبت forthrightly در مورد ریشه های خود را, اما با دقت به طوری که نه برای ناراحت سفید من از دوستان و همکاران که احترام یک نماد از این ایده که مردم باید برای همیشه به بردگی گرفته شده بود توسط مردم است.

هنوز هم برای یک مدت طولانی هیچ کدام از آن تبدیل به یک عصبانی مرد سیاه و سفید. برای یک مدت طولانی من را گرفت و آن را به عنوان یک نقطه از غرور و افتخار است که یکی از سفید اساتید اظهار داشت: در تحقیقات من مقاله مقايسه مالکوم ایکس و مارتین لوتر کینگ جونیور که من به نظر نمی رسد به اندازه کافی عصبانی اگر در همه. آن را متناسب با باورهای مسیحی است که ما باید عشق دشمنان ما باید آهسته به خشم باید به نوبه خود گونه های دیگر.

وجود دارد من ناراحت شد مانند زمانی که من به تماشای آن پلیس ضرب و شتم رادنی کینگ در کنار جاده در سال 1991 اما من مجبور خودم را به باقی می ماند عصبانی و یا به آن اجازه می دهد به تعریف من و یا پایمال کردن افکار من.

خشم تنظیم نشده حتی به عنوان من یک لکنت شدید رنج می برد از اختلال استرس پس از سانحه برای یک چهارم از یک قرن قبل از اینکه تشخیص داده و کمک گرفتن و نزدیک بود کشته شده توسط نادر, بیماری های خود ایمنی. آیا این مجموعه در حتی اگر هر یک از این چیزهایی که مربوط به دوران کودکی pockmarked توسط سیستمیک نژاد پرستی.

مشکلات قدیمی ترین برادر Moochie شروع با یک پدر که او را ضرب و شتم و مادر ما — یک پدر که متولد شد به یک جنوبی بود که هنوز گرد کردن مردان سیاه و سفید و با استفاده از سیستم عدالت کیفری اساسا به فروش آنها را به شکل جدیدی از برده داری. مردان مانند پدر من نیز مواجه امکان lynchings یا دیگر امری عادی indignities. جامعه نژادپرست درمان پدرم کمک کرده و به نوبه خود او را به یک تهدید برای من سیاه و سفید و مادر سیاه و سفید قدیمی ترین برادر.

همچنین برش های کوتاه از زندگی من و خاله و عموهای که در برابر انواع استرس ناشی از بیماری. آخرین عشق زندگی, عمه ، خاله جان سالم به در برد — برد — اما بدون عمق زخم. او را به اشتراک گذاشته قصه از دوران کودکی خود را از مردم سیاه و سفید “فقط ناپدید شدن” از کوچک ما جنوب شهر است.

که میراث کمک به سلامت روحی و جسمی مبارزات من با ادعا امروز. مخاطبان دوست دارم به شنیدن همه من غلبه نفرت آن زمانی که من به آنها می گویم قیمت من و امثال من مجبور به پرداخت. آنها نمی خواهید به می دانم که حتی فاتحان نمی آیند از طریق نژادپرستی صدمه ندیده است.

خشم من برای اولین بار نشان داد تا ناامیدی شدید در مورد چگونه بسیاری از اعضای سفید کلیسای پروتستان من حضور در واکنش به انتخابات از باراک اوباما. آنها آشکارا ابراز نفرت از او را. آنها شروع به اعتقاد زشت نژادپرستانه تئوری های توطئه است. من ناامیدی جایگزین شد یک حس عمیق از خیانت زمانی که آنها با عجله به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور حتی هنگامی که ما دعا هم پس از Dylann سقف شات سیاه و سفید کلیسای امانوئل A. M. E. در چارلستون S. C. — یک کلیسا است که نشسته است در امتداد یک خیابان به نام یک ملت برجسته ترین طرفداران برده داری, John C. Calhoun — که در آن آینده من و من برای اولین بار با حضور یک سرویس با هم.

من هم عصبانی شدم و نمی توانستم آن را تکان. من هم عصبانی شدم در روزنامه نگاران که حاضر به شنیدن افرادی مثل من گفتن آنها که چیزی متفاوت بود که همه چیز تغییر کرده بود که آن را فقط سیاست به عنوان معمول است. آقای تهمت و با استفاده از تعصب و نژاد پرستی رو او را به سیاست های ملی. جمهوری خواهان در آغوش گرفت به جای دفع او. Nastier او بالاتر خود را تایید رتبه صعود در درون صفوف حزب. شدم شرمنده که من تا به حال احساس مجبور به رای دادن به جمهوری خواهان شرمنده که من فکر کردم من دعوت شده بود به سعی کنید به یک پل در سراسر نژادی تقسیم شد که چرا من باقی ماند تا زمانی که در یک کلیسا که در آن بسیاری از می تواند بر این باورند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خدا بود-فرستاد و خدا مقدر شده است.

در دولت جدید از ذهن من نمی تواند نمی تواند عصبانی بیش از گذشته چند ماه هنگامی که داده ها شروع به نشان می دهد که مردم سیاه و سفید بودند به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار Covid-19 به دلیل آفات بهداشتی بدتر با نژاد پرستی که بود ضعیف بدن خود را و به همین دلیل است که نژاد پرستی تضمین است که ما به احتمال زیاد در این نوع از مشاغل ضروری در طول همه گیر افشای ما به این ویروس حتی بیشتر.

من می دانستم که رئیس جمهور تهمت نمی تواند نژادی و نابرابری شده است که جاسازی شده در ما عدالت کیفری آموزشی و سیستم مراقبت های بهداشتی پس از ایجاد آنها. من می دانستم که پلیس شده بود کشتن مردان سیاه و زنان بدون نتیجه مدتها قبل از نوامبر 2016. من می دانستم که حزب دموکرات شکست خورده بود, مردم سیاه و سفید در موضوع مسابقه در بیش از حد بسیاری از راه هایی برای شمارش به عنوان به خوبی. به همین دلیل من نمی سرزنش آقای ترامپ برای دولت از همه چیز — اما می دانستم که ارتفاع خود را به بالاترین مقام در این کشور به نقطه اوج.

این احساس تلاش های سفید امریکا به پشت ساعت به 1950s. من می دانستم که ما مردم سیاه و سفید نمی بی سر و صدا بازگشت به عقب اتوبوس, حتی به عنوان آنها مایه شرمساری ما به صورت مسالمت آمیز زانو در اعتراض به.

من می دانستم که اگر یک مرد سیاه و سفید مثل من در بر داشت خود را در یک همیشگی دولت از خشم او نمی تواند تکان چیزهایی که رسیده به منفجر شود.

ایساک بیلی نویسنده “برادر من Moochie” و آینده کتاب “چرا ما شورش? یک مرد سیاه و سفید در Trumpland” از آن این مقاله اقتباس شده است.

این بار متعهد به انتشار یک تنوع از نامه به سردبیر. ما می خواهم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این و یا هر یک از مقالات ما است. در اینجا برخی از راهنمایی. و در اینجا ما ایمیل: [email protected].

دنبال نیویورک تایمز نظر بخش در Facebook, Twitter (@NYTopinion) و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>