نادیده گرفتن نظر کارشناس تهمت دوباره ترویج استفاده از هیدروکسی کلروکین

رئیس جمهور تهمت دو برابر کردن یکشنبه در فشار برای استفاده از یک ضد مالاریا مواد مخدر در برابر coronavirus صدور توصیه های پزشکی که می رود فراتر از اندک شواهدی از اثربخشی دارو و همچنین مشاوره از پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی.

آقای تهمت توصیه هیدروکسی کلروکین برای دومین روز متوالی در کاخ سفید جلسه بود یک مثال قابل توجه از خود بی پروایی نشان دادن تمایل به تحریف و آشکار مخالف نظر کارشناس و شواهد علمی که آن را نمی کت و شلوار دستور کار خود دارد.

ایستاده در کنار دو بالا مقامات بهداشت عمومی که کاهش یافته است به تایید تماس خود را برای به طور گسترده ای تجویز دارو, آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به او پیشنهاد کرد که صحبت شد در غریزه روده و اذعان کرد که او تا به حال هیچ تجربه و تخصص در مورد این موضوع.

گفت که این دارو “در حال آزمایش در حال حاضر” آقای ترامپ گفت که “برخی وجود دارد بسیار قوی و قدرتمند نشانه” بالقوه آن اگر چه کارشناسان بهداشت می گویند که اطلاعات بسیار محدود است و بیشتر مطالعه اثربخشی دارو در برابر coronavirus مورد نیاز است.

“اما چه می دانید ؟ من پزشک نیستم” آقای ترامپ اضافه شده است.

“اگر آن کار می کند این امر می تواند شرم ما آن را انجام نمی دهد زود” آقای ترامپ گفت و اشاره کرد که دوباره دولت فدرال خریداری کرده و انبار 29 میلیون قرص از مواد مخدر است. “ما در حال ارسال آنها به آزمایشگاه های نظامی ما, ما در حال ارسال آنها را به بیمارستان.”

آقای ترامپ که یک بار پیش بینی کرد که این ویروس ممکن است “به طور معجزه آسایی” ناپدید می شوند مارس به دلیل آب و هوای گرم و که رد اجماع علمی در مورد مسائل مانند تغییر آب و هوا بود و بی واهمه با تردید سوال.

“چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن؟” آقای ترامپ پرسید: برای دومین روز متوالی گفت که علاج بیماران باید مایل به سعی کنید هر درمان نشان داده است که برخی از وعده.

زمانی که یک خبرنگار در روز یکشنبه جلسه خواسته Dr. Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به وزن در موضوع آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را متوقف و او را از پاسخ دادن. به عنوان خبرنگار به ذکر است که دکتر Fauci شده است که به مراتب بیشتر شک و تردید در مورد این دارو بالقوه بود رئیس جمهور پزشکی متخصص آقای ترامپ روشن ساخته است که او نمی خواست دکتر به پاسخ.

“شما می دانید که چگونه بسیاری از بار او در پاسخ به این سوال ؟ شاید 15 بار” رئیس جمهور گفت: پله به سمت تریبون که در آن دکتر Fauci ایستاده بود.

حتی به عنوان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به ترویج مواد مخدر که آن هم اغلب تجویز شده برای بیماران مبتلا به لوپوس آن ایجاد شکاف در درون خود coronavirus نیروی کار. و در حالی که بسیاری از بیمارستان ها را انتخاب کرده اند به استفاده از هیدروکسی کلروکین در تلاش برای درمان بیماران در حال مرگ که چند گزینه دیگر, دیگران اشاره کرده اند که آن را حمل خطرات جدی است. به ویژه مواد مخدر می تواند باعث آریتمی های قلبی که می تواند منجر به ایست قلبی.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس

  • مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره ترویج استفاده از هیدروکسی کلروکین.
  • به عنوان نقاط داغ تغییر در ایالات متحده ایالتی واشنگتن نشان می دهد که چگونه یک محل است که rebounding می تواند به دیگران کمک کند.
  • ایالات متحده undercounting تعداد افرادی که فوت کرده اند در این بیماری همه گیر ،

دکتر مگان L. Ranney یک پزشک اورژانس در دانشگاه براون در رودآیلند گفت: در مصاحبه یکشنبه شب که او تا به حال هرگز دیده می شود یک انتخاب رسمی تبلیغ یک درمان معجزه راه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است.

“عوارض جانبی وجود دارد که به هیدروکسی کلروکین” دکتر Ranney گفت. “این باعث روانی علائم مشکلات قلبی و یک میزبان از دیگر عوارض بد.”

دکتر Ranney گفت که این دارو می تواند موثر برای برخی از بیماران, اما وجود دارد که تقریبا به اندازه کافی شواهد علمی برای حمایت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را ادعا می کند.

“ممکن است نقش آن را برای برخی از افراد,” او گفت: “اما که به آمریکایی ها ‘شما لازم نیست که چیزی برای از دست دادن” است که درست نیست. مردم قطعا چیزی برای از دست دادن با در نظر گرفتن آن شدهاند.”

هیدروکسی کلروکین شده است ثابت شده به کار در برابر Covid-19 در هر معناداری بالینی. یک دادگاه کوچک توسط محققان چینی ساخته شده در هفته گذشته نشان داد که آن کمک کرده و سرعت بازیابی در حد متوسط بيماران بد اما این مطالعه کارشناسی و حال محدودیت های قابل توجهی. پیشتر گزارش ها از فرانسه و چین کشیده شده اند انتقاد زیرا آنها شامل گروه کنترل مقايسه درمان بيماران با درمان نشده هستند و محققان را به نام گزارش موردی. بدون کنترل آنها گفت: “این غیر ممکن است برای تعیین اینکه آیا مواد مخدر کار کرده است.

اما آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه رد این تصور که پزشکان باید صبر کنید برای مطالعه بیشتر.

“ما لازم نیست که زمان برای رفتن و بگو هی بیایید نگاهی به یک زن و شوهر از سال و آن را آزمایش و بیایید بیرون رفتن و تست با لوله های آزمایش و آزمایشگاه” آقای ترامپ گفت. “من دوست دارم به انجام این کار, اما ما مردم در حال مرگ است.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به طور معمول پیوست در جلسات توسط برترین مشاوران پزشکی از جمله دکتر Fauci و دکتر دبورا L. Birx خود coronavirus هماهنگ کننده. اما رئیس جمهور بیشتر از صحبت کردن و گفت: چند مشاور که جلسات را به او بدهید رایگان اعتبار و رتبه های خوب.

یک روز پیش از آن دکتر Fauci تا به حال بخش خصوصی را به چالش کشیده افزایش خوش بینی در مورد دارو اثر در طول یک جلسه از coronavirus نیروی کار در کاخ سفید, وضعیت اتاق با توجه به دو نفر آشنا با اتفاقاتی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به توصیف یک گفتگو در یک تنظیم حساس. این استدلال برای اولین بار منتشر شده توسط وب سایت Axios.

در این جلسه در دستور کار گنجانده شده است این پرسش که چگونه دولت خواهد بحث chloroquines. دکتر استفان هان غذا و دارو کمیسر به روز رسانی در chloroquines و چه آزمون های مختلف و شواهد نشان داده بود. پیتر ناوارو رئیس جمهور تجارت مشاور است که نظارت بر زنجیره تامین مسائل مربوط به coronavirus خواست برای پیوستن به این نشست گفت: مردم در جریان آنچه صورت گرفت.

آقای ناوارو شده است که هل دادن به امن chloroquines در درخواست رئیس جمهور برای ارائه به مراقبان در راه می رفت با یک دسته یا بافه گندم از پوشه های او قرار داده شده بر روی یک صندلی در کنار او plopped آنها را بر روی میز و گفت: او تا به حال دیده مطالعات از کشورهای مختلف و همچنین به عنوان اطلاعات حذف شده از مسئولان مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها “روشن” اثر بخشی دارو در درمان coronavirus. آقای ناوارو همچنین استدلال کرد که دارو مورد استفاده قرار گرفت توسط پزشکان و پرستاران در خط مقدم مبارزه با کروناویروس.

دکتر Fauci عقب رانده انعکاس سخنان او در مصاحبه ای در هفته گذشته که مطالعه دقیق است که هنوز هم لازم است. آقای ناوارو, یک اقتصاددان با آموزش به ضرب گلوله کشته است که او اطلاعات جمع آوری کرده بود “علم” به گفته افراد آشنا با این قسمت.

معاون رئیس جمهور مایک پنس در تلاش برای tamp کردن بحث و به عنوان احساسات آرام آقای تهمت پسر در قانون و مشاور ارشد جارد کوشنر توصیه آقای ناوارو “را بله برای پاسخ.” رئیس جمهور رفت و به اتاق جلسه تریبون مدتی کوتاه بعد از آن میدرخشد و در مورد کلروکين استفاده از نشان می دهد او حتی ممکن است آن را خودش با وجود داشتن علائم و یا شواهدی از ویروس.

کتی میلر سخنگوی آقای پنس کاهش یافته است به نظر گفت: دولت نیست بحث در مورد حوادث در وضعیت اتاق.

اعتبار…علامت مورن/شهروندان صوتی از طریق آسوشیتد پرس

ماه گذشته یک آریزونا مرد درگذشت و همسرش در بیمارستان بستری شد پس از انتخابات گفت: آنها درمان خود را با یک کشنده درمان خانگی برای coronavirus ها مخزن ماهی افزودنی است که همان مواد تشکیل دهنده فعال به عنوان یک ضد مالاریا مواد مخدر است.

متخصصان پزشکی نیز نگران آن است که یک اجرا در هیدروکسی کلروکین به صورت بالقوه coronavirus درمان می تواند ایجاد کمبود برای افرادی که به آن نیاز دارید به صورت سنتی خود استفاده می کند.

در مارس 25, مشترک, بیانیه انجمن پزشکی آمریکا و دو داروسازان’ انجمن اشاره کرد که پزشکان و داروسازان شده اند تجویز مواد مخدر برای خانواده ها و همکاران و که برخی از داروخانه ها و بیمارستان ها خریداری کرده بود “مقادیر بیش از حد این داروها در انتظار بالقوه استفاده از آنها برای Covid-19 پیشگیری و درمان است.”

“سازمان ها به شدت به مخالفت با این اقدامات” در این بیانیه گفت: با استناد به پتانسیل “عواقب جدی برای بیماران با شرایط مانند لوپوس یا آرتریت روماتوئید اگر داروهای در دسترس نیست در جامعه است.”

پس از بيماران مبتلا به قلب مشکلات و دیگر شرایط اساسی هستند بیشتر احتمال دارد به شدت تحت تاثیر coronavirus آنها نیز ممکن است در معرض خطر بالاتر ابتلا به عوارض جانبی خطرناک از هیدروکسی کلروکین گفت: دکتر Kenneth B. کلاین یک مشاور که با این نسخهها کار برای شرکت های دارویی برای طراحی و ارزیابی بالینی.

“آنچه را که ما برای از دست دادن؟” دکتر کلاین گفت: انعکاس آقای تهمت اظهارات. “ما باید بیماران به از دست دادن از عوارض جانبی خطرناک است.”

آقای ترامپ اشاره به خطرات بالقوه برای بیماران مبتلا به قلب مشکلات اما دکتر کلاین گفت که حتی مردم عادی قلب هستند در معرض خطر ابتلا به آریتمی های مهلک. و او گفت: دیگر داروها می تواند ارتباط برقرار کردن با هیدروکسی کلروکین و باعث جدی عوارض پزشکی.

“آن را به صرف زمان و فکر کردن می تواند مواد مخدر در این بازی در نقش یک, یا به طور مستقیم یا غیر مستقیم?” دکتر کلاین گفت.

محققان دیگر باید اشاره کرد که در حالی که آینده محاکمه ممکن است نشان می دهد سود هیدروکسی کلروکین نا امید در گذشته حتی اگر از آن شده است به عنوان یک درمان برای ویروس های دیگر از جمله آنفلوانزا است.

“هیدروکسی کلروکین بررسی شده است که ممکن است درمان ضد ویروسی برای چند دهه,” دکتر گفت: Luciana Borio که نظارت بهداشت عمومی آمادگی برای شورای امنیت ملی در آقای تهمت کاخ سفید و اقدام دانشمند ارشد در F. D. A. تحت ریاست جمهوری باراک اوباما.

“با وجود نشان دادن شواهدی از فعالیت چندین برابر ویروس ها در آزمایشگاه آن را نشان داد هرگز موفقیت در کارآزمایی بالینی تصادفی.”

Michael D. برشی و نیل Vigdor کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>