اگر شما شگفت زده چگونه پلیس در حال اقدام شما را درک نمی کنند ما تاریخچه | Malaika MonochromeAmid در سراسر جهان تظاهرات در برابر پلیس به قتل جورج فلوید فعالان در اطراف ما مطرح کرده اند خواسته های خاص و اقدامات سیاست مانند defunding پلیس. توجیه این خواسته ها این تصاویر در حال ظهور از معترضان با ماموران پلیس رمنج از معترضان در وسایل نقلیه یکسره حمله به معترضان با اسپری فلفل و اعمال نیروی بیش از حد. محلی و دولت policing بودجه را تقریبا سه برابر شده پس از سال 1977 با وجود کاهش نرخ جرم و جنایت. حتی افراد نا آشنا با پلیس و زندان جنبش طرفدار الغای برده داری شروع به درستی به پیش بینی است که هزینه های عمومی می تواند مورد استفاده قرار گیرد در بیشتر مسئولیت اجتماعی راه.

اما فراتر از مالی استدلال اخلاقی یک: پلیس در امریکا نمیتواند اصلاح شود به دلیل آن است که طراحی شده برای خشونت است. ظلم و ستم است یکی از ویژگی های اشکال نیست.

که به نظر می رسد مانند یک رادیکال احساسات تنها به این دلیل که پلیس است بنابراین نرمال در فرهنگ آمریکایی با توصیفاتی در رسانه های عمومی اعم از بیچاره شیرینی-chugging dopes به سختی مبارزه با جرم و جنایت قهرمانان. ما حتی یک تیم بیس بال به نام بعد از یک سازمان پلیس – تگزاس رنجرز.

اما از آن زمان به فراتر از romanticization از پلیس آمریکا و واقعی است. فقط به امریکا ستایش نظامی و وال استریت و برخی از آمریکایی ها ماست مالی کردن این مؤتلفه پرچم و کشت و زرع خانه, تاریخچه پلیس است که غرق در خون است. در واقع تگزاس رنجرز به نام بعد از یک گروه از مردان سفید پوست با همین نام که قتل عام سرخپوستان کومانچی در سال 1841 به سرقت بومی قلمرو و گسترش مرز به سوی غرب. رنجرز به عنوان اولین پلیس ایالتی سازمان است.
Police move through during demonstrations over the death of George Floyd on Monday in Hollywood.

نیز به عنوان سیاه و سفید مردم مبارزه خود را برای آزادی از بردگی با فرار شمالی, برده گشت تاسیس شد تا ما را به اسارت. بسیاری از محققان در نظر برده گشت مستقیم “پیشرو از مدرن آمریکایی اجرای قانون”.

در شمال “رایگان” ایالات پلیس حوزه توسعه یافته و در حال ظهور شهرهای صنعتی به کنترل آنچه که نخبگان اقتصادی به عنوان “شورش” بود که “تنها موثر استراتژی سیاسی موجود به استثمار کارگران”. اما همانطور که در متن جامعه محور این “شورش” بود:

در واقع یک شکل ابتدایی از آنچه که تبدیل به اتحادیه علیه کارفرمایان [و] [t]او مدرن نیروی انتظامی نه تنها ارائه یک سازمان متمرکز بدن مردان (و همه آنها نر) از نظر قانونی مجاز به استفاده از زور برای حفظ نظم آن نیز ارائه شده توهم است که به این منظور بود که نگهداری تحت حکومت قانون و نه در هوی و هوس از کسانی که با قدرت اقتصادی.

به عبارت دیگر پلیس بودند هرگز ایجاد شده برای حفاظت و خدمت به تودهها و ما قانونی و قضایی سیستم – از کنگره به دادگاه را به دادستان – را ساخته اند و این روشن است. کنگره 1850 فراری برده عمل می کنند به عنوان مثال انگیزه اجرای قانون مقامات به تصرف آفریقایی مشکوک در حال اجرا به دور از برده داری پرداخت مقامات پول بیشتری برای بازگشت آنها را به صاحبان برده از آنها را به صورت رایگان.

به جای گسترش سیاسی آمریکا پروژه به آغوش مردم سیاه و سفید به عنوان شهروندان آزاد ما موسسات ساخته شده و هشدارهای به حذف آنها را از این کشور تاسیس اصول است. در طول تاریخ سیاه ترین مردم در نظر گرفته نمی شد بشر چه رسد به شهروندان شایسته پلیس و یا قانون اساسی حمایت. ما اموال. حتی سیاه پوستان بودند در بهترین حالت شهروندان درجه دوم که وضعیت می تواند تنزل مقام در هر فرد سفید را هوی و هوس و کسانی که اساسا تا به حال “هیچ حقوق که مرد ملزم به احترام” به دیوان عالی کشور تأیید در سال 1856.

مدرن احکام دادگاه باید به طور پیوسته فرسایش آزادی های مدنی را به پلیس قدرت بیشتر و اجازه نژادی تبعیض آمیز پلیس, محکومیت و صدور حکم است. این تثبیت تاریخچه خشونت سفید برتری است که تا حد زیادی به تلاش برای اصلاحات. بنابراین فقط به عنوان قرن 19 اطناب تنظیم شرایط مبارزه خود را فراتر از پیشرفت تدریجی به برده داری اطناب امروز ادعا که پلیس و زندانی باید حرکت گذشته متوسط طرح است که اساسا حفظ سیستم.

میلیاردها دلار که دولت صرف به طور فزاینده نظامی پلیس می تواند بهتر مورد استفاده قرار گیرد به آدرس اساسی شرایط اجتماعی و اقتصادی که منجر به پلیس برخورد. ما باید منحرف کردن منابع به سوی سرمایه گذاری در سلامت روان عمومی آموزش و پرورش پیشگیری از مواد مخدر برنامه های بی خانمانی پیشگیری جامعه محور و پیشگیری از جرم مشاغل توسعه است.

که بلافاصله پس از جورج فلوید کشتن احساس مانند دیگر پلیس برخورد که منجر به یکی دیگر از ویروسی برچسب با پلیس اصلاحات. اما کار از اطناب است مجموعه نوار حتی بالاتر است. ما باید حرکت گذشته خواستار عدالت کیفری اصلاح و به جای ایجاد تقاضا برای آزادی است.

  • Malaika Monochrome یک نویسنده و وکیل و فعال که اولین فیلم کوتاه از سمت چپ بررسی بحران اقتصادی مواجه سیاه midwesterners

  • در روز سه شنبه 9 ژوئن در 7pm BST (2pm EDT) نگهبان است برگزاری پخش زنده رویداد در مورد معنای جورج فلوید کشتن شامل سرپرست روزنامه نگاران از جمله آمریکا جنوبی رئیس دفتر الیور Laughland خبرنگار کنیا ساناز نویسنده کریس McGreal و مقاله نویس Malaika Monochrome. رزرو بلیط در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>