‘اگر آن را در اینجا آن را در اینجا: آمریکا بازنشستگان مقابله با این ویروس در فلوریدا

روستاها Fla. — برای ماه بسیاری از ساکنان در امریکا یکی از بزرگترین جوامع بازنشستگی رفت و در مورد زندگی خود را به عنوان اگر coronavirus به سختی وجود داشته است. آنها بازی پل. آنها برگزار می رقصد. آنها رفت و به خانه احزاب در souped تا چرخ دستی گلف که شبیه مینیاتور پلنگ و رول-Royces.

و برای ماه آنها به نظر می رسد برای اجتناب از بدترین بیماری همه گیر. از ماه مارس تا اواسط ماه ژوئن وجود دارد, کمتر از 100 مورد در روستاها وسیع جامعه در مرکز فلوریدا که در آن در مورد 120,000 مردم عمدتا 55 ساله و مسن تر زندگی می کنند.

اما در حال حاضر به عنوان موارد سنبله در سراسر فلوریدا ویروس به نظر می رسد که با ساکنان روستاها.

پس از آغاز بستری شدن در بیمارستان از ساکنان روستاها باید چهار برابر شده در دانشگاه فلوریدا بهداشت روستاها بیمارستان مراقبت های ویژه پزشکان گفت. همانطور که از هفته گذشته در بیمارستان بستری 29 روستاها ساکنان همه آنها با این ویروس گفت: دکتر آنیل Gogineni های ریه و مراقبت های ویژه دکتر وجود دارد. که از تک رقمی سه هفته قبل.

اعتبار…حوا Edelheit برای نیویورک تایمز

در Sumter County, بزرگترین از سه شهرستان که در آن بسیاری از روستاها متمرکز شده است تعداد موارد ballooned از 68 در هفته اول ماه ژوئن به بیش از 270 هفته گذشته با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

روستاهای وسیع palm-tree-lined مجتمع به این بزرگی دارای سه زیپ کد 12 گلف و کتابخانه های متعدد و فیلم و تئاتر و نقاشی و مرفه بازنشستگان از سراسر کشور است.

در حال حاضر بسیاری از ساکنان در حال مقابله با جدید خود را به واقعیت است. “آن تراوش در, مهم نیست که چه” راب Hannon, 64, گفت: او به عنوان sipped آبجو اضافه کرد که “دوستان که خواهد آمد را برای سال هستند گفت:” ما در حال رفتن به رفتن.'”

زمین گلف است که هنوز هم شلوغ, او گفت:, و همچنین به عنوان سالن مو که در آن همسرش, میشل, 53, با این نسخهها کار. “زنان هنوز هم در آینده, اما آنها کمی بیشتر مضطرب” آقای Hannon گفت. “شما نمی توانید زندگی می کنند. اما شما می توانید جلوگیری از cavalier.”

در یک ایمیل به ساکنان هفته گذشته جفری Lowenkron این افسر ارشد پزشکی از روستاها گفت: موارد افزایش دادند و از آنها خواست به “گام فعال به منظور کاهش خطر انتقال بیماری می شود.”

اعتبار…حوا Edelheit برای نیویورک تایمز

“آنها باید در نظر تعویق انداختن مشارکت در برنامه های اجتماعی با بیش از 10 نفر به خصوص کسانی که در حوادث برگزار شد, در داخل خانه,” او نوشت. “روند رو به بالا شتاب گرفته است.”

که این روستا تا به حال در ابتدا به نظر می رسید به فرار بدترین ویروس تا به حال شده است در یک نقطه از غرور و افتخار برای رژیم صهیونیستی. ران DeSantis. فرماندار جمهوری خواه که دارای پشتیبانی قوی از جامعه خار نگرانی در مورد خطرات در طول سفر در ماه آوریل است. “وجود دارد مقالات نوشته شده گفت:” آه روستاها در حال رفتن به سقوط و سوختگی’,” او گفت:. “آنها باید مانند یک 2 درصد یا 2.5 درصد عفونت هستند.”

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • بالا خواهان ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن به هموار کردن راه خود را تسکین بسته است.
  • بالقوه واکسن از آکسفورد و یک شرکت چینی باعث پاسخ ایمنی بدن مطالعات انجام شده پیدا کنید.
  • در سه ماه اول گیر میلیون ها نفر از آمریکایی ها امضا برای مواد غذایی تمبر.

اما هنگامی که او بازگشت در اوایل ماه جولای عفونت رای تا به حال شروع به پریدن کرد به 9 درصد.

بیش از یک سوم از این موارد در دولت, یکی از بدترین آمار در کشور شده اند در میان مردم در سن 15 سالگی از طریق 34 به خصوص در شهرهای بزرگ با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت. شده اند وجود دارد جدی شیوع بیماری از آغاز در زندان, پرستاری در خانه ها و مزارع.

در حال حاضر نشانه هایی وجود دارد که سن فلوریدا گرفتن این ویروس تغییر. جکسون سیستم بهداشت شهرستان میامی-Dade عمومی بیمارستان گفت: هفته گذشته که 18 درصد از آن coronavirus بيماران 80 ساله یا مسن تر. دو هفته قبل که رقم 9 درصد است.

اعتبار…حوا Edelheit برای نیویورک تایمز

حدود 20 درصد از جمعیت فلوریدا است 65 ساله یا مسن تر که بالاترین درصد در کشور در کنار مین و که گروه سنی ساخته شده است تا نیمی از آن coronavirus بستری شدن در بیمارستان و بیش از 80 درصد از مرگ و میر. همانطور که از شنبه بیش از 45,000 از دولت 350,000-به علاوه موارد هستند که در میان گروه سنی است.

افزایش موارد در میان ساکنان مسن به احتمال زیاد ناشی از گسترش این ویروس توسط افراد جوان که در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه مانند پوشیدن ماسک, دکتر گفت: لبنان سید عفونی-متخصص بیماری های که با این نسخهها کار در دانشگاه فلوریدا سلامت.

“شما ببینید آنها نمی پوشیدن ماسک خود را” دکتر سید آهی کشید. “چه چیزی شما را انجام دهید؟”

اما حتی به عنوان موارد صعود پزشکان در روستاها می گویند که آنها آماده هستند برای افزایش بیماران. بیمارستان دارای ظرفیت کافی و داروهای ضد ویروسی دکتر Gogineni گفت.

یکی از نگرانی های منطقه, اما, چهار خانه های سالمندان در جامعه و تعدادی از دیگران در حومه آن نیز تهیه و به ساکنان.

در اوایل بیماری همه گیر آقای DeSantis در زمان یک رویکرد تهاجمی به خانه های سالمندان و دولت شیوع بودند نه به عنوان کشنده به عنوان آنها در مکان هایی مانند نیویورک. آقای DeSantis ممنوع بازدیدکننده داشته است به خانه های سالمندان دستور داد آنها را به readmit ساکنان مگر اینکه آنها آزمایش منفی دو بار و باز حداقل 14 coronavirus-تنها امکانات.

اعتبار…حوا Edelheit برای نیویورک تایمز

که کمک می کند به گسترش است اما در حال حاضر مقامات بهداشت نگران هستند که خانه های پرستاری را نمی خواهد بود قادر به جلوگیری از آمدن یورش موارد است.

بانوی دریاچه تخصص مراقبت که نشسته فقط در خارج از روستاهای این مرز و مراقبت برای برخی از ساکنان آن گزارش 47 مورد در هفته گذشته با توجه به Greystone مدیریت بهداشت و درمان.

در آخرین تلاش فلوریدا, دولت, این سازمان برای مدیریت بهداشت و درمان در هفته گذشته صادر شده یک جفت از قوانین اضطراری الزامی است که هر خانه سالمندان و تسهیلات زندگی کمک دولت در آزمون اعضای هیات هر دو هفته. (قوانین اعمال نمی شود به تسهیلات مراقبت دراز مدت.)

آقای DeSantis روز چهارشنبه گفت که بیش از 120.000 کارکنان و اعضای خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک آزمایش شده در طول هفته گذشته حدود 2.8 درصد از آنها مثبت بودند. “ما در واقع با این که” او گفت:. هنوز هم او با بازی کردن شیوع اخیر در ناشناس در دراز مدت مراقبت از تاسیسات در شمال مرکزی فلوریدا که در آن 50 کارکنان تا به حال آزمایش مثبت است.

حتی با سنبله بسیاری از ساکنان در روستاها می گویند که آنها در حال تضاد در مورد ویروس و آنچه به انجام در حال حاضر است.

اعتبار…حوا Edelheit برای نیویورک تایمز

برخی از مراحل در نظر گرفته شده برای کمک به کاهش عفونت. جمعیت در اطراف faux, اسپانیایی, استعماری, ساختمان ها و چشمه ها کوچکتر تئاتر بسته و باند متوقف شد.

هنوز ساکنان هنوز جمع هر روز بدون پوشیدن ماسک. آنها به نوبه خود تا حجم در رادیو و رقص در مربع است. آنها جمعیت میله که در آن آهنگ ها توسط الویس پریسلی و بابی شرمن بازی. وجود دارد در حال پیک نیک و آب کلاس های ایروبیک.

جیم Lomonaco, 67, سابق اجرای قانون رسمی شانه ای بالا انداخت آخرین عناوین.

“من نه هل دادن شانس من اما من نه بیش از حد نگران است. اگر آن را در اینجا, آن را در اینجا در حال حاضر — ما لازم نیست که دیوار او گفت:” در یک روز اخیر. انفجار با صدای بلند خنده شنیده می شد از دیگر بازنشستگان خوشه در اطراف میز در یک رستوران در نزدیکی. چند پا دور ده ها نفر دیگر در حال تمرین رقص.

همین Phillippi و شریک زندگی خود را, Flo کالینز هر دو 79 نشسته در سبد خرید گلف به تماشای آنها.

خانم کالینز, پرستار بازنشسته گفت: زن و شوهر عینک ماسک در هنگام خرید مواد غذایی و عمدتا ماند در داخل خانه بازی کارت بازی. “من یک پرستار هستم, بنابراین من می دانم” او گفت:.

اعتبار…حوا Edelheit برای نیویورک تایمز

تنها زمانی که آنها معاشرت است زمانی که آنها جشن تولد با دوستان در یک رستوران. “اما ما باید یک اتاق خصوصی” آقای Phillippi اصرار داشت. “و ما را متوسط و همه آن نوع از مسائل. به مطمئن شوید که همه خوب است.”

حتی اگر آنها به این ویروس در اکثر روستاها ساکنان تمایلی به بحث در مورد آن.

یکی از ساکنان کاهش یافته است به مصاحبه زیرا او شرمنده شد و پس از آلوده شدن در یک مهمانی.

“مردم هستند که بسیار مرموز گفت:” نیل Craver, 66, که گفت که او این ویروس دو هفته پیش. “آن را مانند طاعون و آنها نمی خواهند به اجازه دهید هر کس دیگری می دانید که آنها بیمار است.”

ساکنان می گویند که آنها دریافت کرده اند از هر جهت مورد اطلاع رسانی مدیریت اگر آنها مریض است.

حدود دو سوم از ساکنان جمهوری خواهان با توجه به محلی حزب و صندلی و مانند جاهای دیگر برخی از اقدامات احتیاطی کشیده شده سیاسی است.

“شما می توانید بگویید که یک دموکرات است که یک جمهوری خواه با ماسک های خود گفت:” کریس استنلی رهبر روستاهای دموکراتیک ،

اعتبار…حوا Edelheit برای نیویورک تایمز

“آن را می سازد هیچ حس به من که وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس جادویی چتر نگه داشتن این ویروس در خلیج به خصوص از آنجا که مردم با داشتن احزاب, با خانه های که باید شش پنج گلف اتومبیل های پارک شده, از جلو,” او گفت:.

امی رز روستاها ساکن خود را از دست داد, شوهر, چادویک یک تکنسین آزمایشگاه در یکی از روستاهای بیمارستان به آنچه که او معتقد بود coronavirus. مرگ او اما ثبت شد به عنوان یک حمله قلبی.

او و همسرش هر دو به حال coronavirus مانند علائم در ماه ژانویه پس از بازدید از دیزنی جهانی زمانی که ویروس مطرح نگرانی کمی در ایالات متحده است. در مارس آقای گل رز, 47, که تا به حال یک بیماری قلبی به طور ناگهانی فرو ریخت پس از ورزش.

آقای رز متخصص قلب و عروق گفت: او coronavirus تا به حال به احتمال زیاد منجر به حمله قلبی خود را با باریک شدن شریان ها است. “آنها گفتند که چون او که سابقه حمله قلبی آنها را کالبد شکافی. آنها فقط آن را اعلام کرد.”

“مرگ او بسیار خشونت آمیز,” او گفت: شکستن در اشک. “افتضاح بود.”

میچ اسمیت کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de