‘اگر من تاج من تاج’: آمریکایی ها که آرزوی آنها گرفته بودم Covid-19 جدیتیاو چند هفته گذشته به ارمغان آورده اند قابل توجهی دلیلی برای زیر سوال هدف از وجود انسان است. بین نمونه هایی از تاثیرگذاران لیس توالت در طول این همه گیر و افرادی که فکر می کنم این خنده دار برای سرفه در مواد غذایی در فروشگاه مواد غذایی هستند که ما به طور جدی هنوز هم قرار است به اعتقاد داروین نظریه تکامل ؟

اگر چه مردم به طور مستمر و بی پروا از موازین اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است که باعث خشم ما معقول عمومی می تواند حداقل بقیه امن در دانش است که کارشناسان کارشناسان به دلیل نادیده گرفتن آنها نیست بهترین توصیه شده است. چه نقطه در احترام به تمام کسانی که اقدامات اگر هیچ کس دیگری گوش من می شنوم از شما بپرسم ؟

به خوبی معلوم می شود که برخی از این ماه بزرگترین متخلفان هستند و نیاز به یادگیری این درس خود را. بنابراین قبل از اینکه شما در نظر بگیرید در انجام کاری احمقانه, بیش از حد, خواندن این لیست.

مهمانی spring breakers در حال حاضر پشیمان مهمانی

اگر کسی می خواست بهانه ای برای تار همه افراد جوان به عنوان غیر مسئولانه و خودخواه آنها نیاز به نگاه دیگری به جز دانشگاه تمپا. آنها ویروسی رفت و چند هفته بعد از فیلم نشان داد دانش آموزان در بهار شکستن آن مهمانی در ساحل, با وجود دولتی راهنمایی به لحاظ اجتماعی فاصله از یک دیگر. یک دانشجو بردی Sluder حتی توجیه خود را به CBS گفت: “اگر من تاج من تاج در پایان روز, من نه میخوام اجازه دهید آن را متوقف کند من از مهمانی.”

ایسنا
(@CBSNews)

“اگر من تاج من تاج. در پایان روز, من نه میخوام اجازه دهید آن را متوقف کند من از مهمانی”: Spring breakers هنوز هم هجوم آوردند به میامی با وجود coronavirus هشدار. https://t.co/KoYKI8zNDH pic.twitter.com/rfPfea1LrC

مارس 18 سال 2020

اما در حال حاضر دانشگاه تمپا تایید کرده است که حداقل پنج نفر از این دانش آموزان باید آزمایش مثبت – و معلوم می شود که دانش آموزان احساس بسیار بد در مورد آن است. Sluder گرفته است به Instagram برای عذرخواهی علنی در ضمن دیگران ابراز پشیمانی بیش از این مفاهیم است که اقدامات خود را در حال حاضر می تواند بر عزیزان.

ران پل ممکن است مجبور به توقف انکار این ویروس پس از او پسر است

در 16 مارس سابق تگزاس کنگره Ron Paul نوشت: یک مادهای با عنوان: Coronavirus جعل. در این مقاله او را متهم دموکرات ها با استفاده از coronavirus به “گرفتن بیشتر قدرت و اقتدار به نام مبارزه با یک ویروس است که تا کنون به کشته شدن کمتر از 100 آمریکایی”.

شش روز بعد پسرش رند شد اولین سناتور آمریکایی به تست مثبت برای Covid-19. این عادلانه نیست که پسر خود را رنج می برند باید برای گناهان خود را, اما حداقل ما می توانیم امیدوارم که این خبر را تشویق کرده است Ron Paul به همه گیر کمی جدی تر.

سپس دوباره برامدگی لبه طبقات سنگ پل هنوز ضربه بدنسازی و شنا در کاخ سفید استخر در حالی که در انتظار نتایج شاید که کمی بیش از حد امیدوار.

توالت لیس تاثیر گذار است و در سمت چپ با یک طعم و مزه بد

آن تایید نشده است که این Infinite تاثیر گذار است coronavirus قراردادی بود لحظه ای که او تصمیم گرفت به یک صندلی توالت, اما من می خواهم به نگاهی به زدن توپ و نشان می دهد که آن را به بهترین چیزی که او می تواند انجام داده اند.

تاثیر گذار شناخته شده به عنوان Larz ارسال شده فیلم خود را در تخت بیمارستان در یکشنبه, با توجه به روزانه ایمیل تایید که او دارای آزمایش مثبت برای ویروس.

او licked توالت عمومی به عنوان بخشی از یک چالش رسانه های اجتماعی به نام “Coronavirus چالش” است که در مورد به عنوان احمق به عنوان آن را برای تلفن های موبایل شامل لیس مسائل مانند تولید و در فروشگاه مواد غذایی به دلایل ناشناخته به من.

Larz مورد انتقاد قرار گرفت برای درگیر شدن در چالش در chatshow هفته گذشته است. در نشان می دهد او همچنین گفت که او نمی گوید به مادر خود را به خاطر او مجبور نیست به اندازه کافی پیروان. راست.

Coronavirus partiers باید در خانه ماند

در حالی که بسیاری از ما در حال گذراندن همه گیر cooped داخل خانه ترشح بزاق بیش از عکس از زمانی که ما اجازه داده شد در دیگران و در نظر گرفتن یک بی بند و مداخله رویکرد اجتماعی فاصله. که من آنها در حال تلاش نیست که به فاصله اجتماعی و نه حتی یک کمی.

در واقع برخی از jokers شده اند حضور “coronavirus احزاب” به دلیل lol, بیماری های همه گیر در حال خنده دار در حال حاضر.

به هر حال معلوم است که – شما آن را حدس زده – کسی که با حضور در coronavirus در کنتاکی است قرارداد Covid-19. آن شخص خواهد بود خوشحال می دانیم که فرماندار کنتاکی اندی Beshear پیدا کرده و آن را در قلب خود را به بخشش حداقل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im