iCreate برندگان مسابقه Maiden EV Challenge را اعلام کرد

[ad_1]

HKTB محله های هنگ کنگ را برای راه اندازی West Kowloon برای ترویج هنر و گردشگری فرهنگی در این محله گسترش می دهد.
              Ahmedabad, Gujarat, India:
             • Top 3 Winners will receive an incubation support of INR 50 lakh each, along with market connections and industry mentorship </p>

• مجموع جایزه نقدی 88.5 میلیون روپیه به شرکت کنندگان در 3 مرحله و 4 دسته نوآوری EVangelise اهدا شد.

iCreate (مرکز بین المللی فناوری و کارآفرینی)، انکوباتور پیشرو مبتنی بر نوآوری در هند، برندگان اولین چالش نوآوری EV خود، EVangelise را اعلام کرد. Gremot Mobility Private Limited بر اساس برتری تکنولوژیکی و امکان سنجی، ارتباط بازار و کاربرد واقعی نوآوری خود در دنیای واقعی، Clean Electric Private Limited – برای باتری های شارژ سریع EV ابتکاری خود، Gremot Mobility Private Limited – به دلیل نوآوری هایش در قابلیت های بازیابی انرژی. موتورهای EV و Webber Electrocorp Private Limited – برای سیستم‌های مدیریت باتری و کنترل‌کننده‌های موتور طراحی شده خود، سه مقام اول را برای EVangelise’21 به دست آورد. برندگان جوایز نقدی به ترتیب از INR 10 Lakh، INR INR 7.5 Lakh و INR 5 Lakh جوایز نقدی، علاوه بر حمایت تضمین شده جوجه کشی از هر یک INR 50 lakh، ارتباطات بازار و مشاوره در صنعت دریافت کردند.

Anupam Jalote، مدیر عامل iCreate، با تبریک به برندگان و شرکت کنندگان، گفت: “iCreate قبلاً خود را به عنوان مکانی برای نوآوران و استارت آپ های برقی تثبیت کرده است. هنگامی که Exide Leclanche، CTO Tejas Networks، مدیر عامل Ather و CTO Sona Comstar از عمق و کیفیت بهترین نوآوران هند در فضای EV متعجب و تحت تاثیر قرار گرفتند، ما در iCreate احساس رضایت می کنیم – این یک سفر 6 ماهه طولانی و دشوار بود. برای شناسایی این استعداد – اما ما با سخت کوشی و قدرت فنی آنها متواضع هستیم. آنها مطمئناً حرکت iCreate را برای کمک به هند برای تبدیل شدن به یک صادرکننده دانش و ابرقدرت در فضای کوچک وسایل نقلیه الکتریکی تسریع خواهند کرد. صمیمانه ترین تبریکات من به همه برندگان است و ما مشتاقانه منتظر همکاری با آنها هستیم تا به ارائه ایده های آنها به بازار برای تجاری سازی بیشتر کمک کنیم.

آقای Thyagarajan Iyer، بنیانگذار تیم iCreate، گفت: «کارآفرینی به خودی خود یک سفر است و یک تجارت تا جایی که کارآفرین بخواهد پیش خواهد رفت. چیزی که من را خوشحال می کند این است که حدود 20 سال است که در این اکوسیستم هستم و دیدن این همه شور و اشتیاق در بین نوآوران و کارآفرینان جوان در کشور امروز باعث دلگرمی است. تبریک فراوان به برندگان و همه تیم هایی که در EVangelise’21 شرکت کردند و ما مشتاقانه منتظر حمایت از آنها در سفر به جلو هستیم.

EVangelise شاهد مشارکت 388 استارت آپ و کارآفرین از سراسر کشور بود. از این میان، 10 فینالیست برای فینال بزرگ خود انتخاب شدند و در آنجا آسانسورهای خود را به یک گروه متخصص از اعضای هیئت داوران ارائه کردند. هیئت داوران متشکل از رهبران صنعت مانند آقای تارون مهتا، بنیانگذار و مدیر عامل، Ather Energy، آقای استفان لوئیس، مدیر عامل، Exide Leclanche، آقای Kartikey Hariyani، بنیانگذار، TecSo CHARGE + ZONE، آقای Kiran Deshmukh، CTO است. ، سونا کامستار، آقای کانور جیت سینگ، معاون فناوری، شبکه تجاس، آقای مایور شاه، رئیس توسعه تجارت، هند، Beyond Next Ventures Inc. و آقای K Thyagrajan Iyer، بنیانگذار تیم، iCreate، آقای Anupam Jalote، مدیر اجرایی iCreate. شرکت‌کنندگان شواهد خود را برای مفاهیم (PoCs) و مدل‌های رشد ارائه کردند و سپس یک جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد.

همچنین یک سخنرانی ویژه توسط مشاور علمی ارشد، آقای K. Vijay Raghavan برگزار شد. آقای ویجی راغوان با به اشتراک گذاشتن افکار خود در مورد این ابتکار گفت: “من غیرت فوق العاده کارآفرینان امروزی را می بینم و برای اطمینان از حفظ این امر و اینکه آنها در مسیر درست حرکت می کنند، بسیار مهم است که آنها را عمیقاً مرتبط کنیم. کارشناسان اکوسیستم ملی و جهانی کارآفرینان در کشور ما از نظر علمی و فنی-اقتصادی نیازمند راهنمایی باکیفیت در سطح فردی هستند. وقتی صحبت از صنعت خودروهای برقی به‌ویژه می‌شود، برای کارآفرینان بسیار مهم است که با رهبران جهان ارتباط برقرار کنند و این را یک فرصت ببینند و یک معیار تعیین کنند. اینجاست که ما به سازمان‌هایی مانند iCreate نیاز داریم که به استارت‌آپ‌ها دسترسی لازم را به متخصصان فناوری، امور مالی و اقتصاد فناوری بدهند و با رهبران صنعت در سطح ملی و جهانی ارتباط برقرار کنند.»

اولین مالک، Clean Electric Private Limited یک استارت آپ مستقر در بوپال است. آنها برنده جایزه بزرگ EVangelsie’21 برای باتری‌های EV با شارژ سریع نوآورانه خود با استفاده از سیستم خنک‌کننده شدند. Gremot Mobility Private Limited مستقر در بنگلور به دلیل ایده نوآورانه خود در افزودن قابلیت های بازیابی انرژی به موتورهای الکتریکی به طوری که انرژی ترمز را می توان ذخیره کرد و در نتیجه برد رانندگی را افزایش داد، مقام دوم را کسب کرد. مقام سوم توسط Webber Electrocorp Private Limited، یک استارت آپ مستقر در Raipur برای سیستم های مدیریت باتری، کنترل کننده های موتور و شارژرهای خود – که در حال حاضر در بازار هستند، گرفته شده است و زنجیره های تامین را که در حال حاضر تحت سلطه چین است، مختل می کند.

EVangelise یک چالش بین‌المللی سه مرحله‌ای بود که در یک دوره 6 ماهه پخش شد و با هدف استارت‌آپ‌ها، دانشجویان، مؤسسات تحقیقاتی، مبتکران مستقل و علاقه‌مندان به EV که ایده‌ای نوآورانه یا حتی یک نمونه اولیه مرتبط با الکتریکی 2 و 3 دارند، انجام شد. اجزای فرعی چرخ. وسیله نقلیه. ایده ایجاد یک چالش بزرگ منحصر به فرد برای بخش EV در هند از افزایش مورد انتظار در پذیرش EV در بازار تجاری ناشی می شود. بنابراین، iCreate با ارتقای نوآوری‌هایی که برای بازار هند پیچیده، کارآمد انرژی و پایدار هستند، به خوبی به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از گذار کشور به خودروهای الکتریکی است.

در مجموع 88.5 lakh INR به شرکت کنندگان EVangelise در چهار دسته نوآوری و سه مرحله اهدا شد.

iCreate (مرکز بین‌المللی کارآفرینی و فناوری) یک مرکز تعالی مستقل دولت گجرات است و بزرگترین موسسه هند برای تبدیل استارت‌آپ‌های مبتنی بر نوآوری‌های فناوری به کسب‌وکارهای موفق است. سیستم‌های تعبیه‌شده و اینترنت اشیا یک منطقه متمرکز برای iCreate در زمینه‌هایی مانند وسایل نقلیه الکتریکی، کشاورزی، شهرهای هوشمند، فناوری‌های مراقبت‌های بهداشتی، اتوماسیون صنعتی، انرژی‌های تجدیدپذیر و موارد دیگر هستند. این مرکز بزرگترین آزمایشگاه نوآوری سیسکو در هند است و با مؤسسات پیشرو در ایالات متحده، اسرائیل و سایر کشورها شراکت دارد.
درباره Evangelise 2021

iCreate EVangelise را راه‌اندازی کرده است، یک چالش بزرگ با هدف شناسایی نسل بعدی نوآوران در بخش خودروهای الکتریکی. این فراخوان برای تسریع پذیرش خودروهای الکتریکی در کشور با راه‌حل‌های حمل‌ونقل پیچیده، کارآمد و پایدار برای بازار هند طراحی شده است، بنابراین با جاه‌طلبی‌های هند برای سال 2030 EV برای داشتن 80 درصد از فروش خودروهای دو و سه چرخه مانند برقی همسو می‌شود. وسایل نقلیه.

چیزی که EVangelise را منحصر به فرد می کند این است که کل سفر ابتکاری چرخ های برقی دوم و سوم – مراحل ایده، طراحی و ساخت – را با آموزش عمیق و پاداش های هیجان انگیز در هر مرحله پوشش می دهد. دسته بندی های نوآوری شامل محرک الکتریکی (موتور + کنترلر)، باتری، BMS و سیستم های ذخیره انرژی هیبریدی، سیستم ترمز احیا کننده و سیستم های کنترل هوشمند خودرو می باشد.

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesLevitraaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren siteler