“من آرزو می کنم او به خوبی’: تهمت می فرستد پیام حمایت از زندانی اپستین ‘خانم’


“من آرزو می کنم او خوب رک و پوست کنده’: تهمت می فرستد پیام حمایت از سابق همسایه Ghislaine ماکسول به عنوان او در انتظار محاکمه به صورت قاچاق جنسی افراد زیر سن قانونی به عنوان ‘خانم’ از میلیاردر پدوفیلیا جفری اپستاین

  • مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: او بخواهد جفری اپستین متهم خانم ‘خوب’ در سه شنبه کنفرانس مطبوعاتی
  • گفت: ‘تا به حال نشده است پس [مورد] بیش از حد” اما “من فقط آرزو می کنم او به خوبی رک و پوست’
  • او اعتراف کرد او نشست ‘مجید’ در طول سال زمانی که او اپستاین و تهمت در زندگی پالم بیچ
  • مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو باشگاه بود پایین جاده از اپستین و مستغلات که در آن او قربانیان خود را مورد آزار قرار گرفته
  • ماکسول رد شد با قرار وثیقه به اتهام گرداندن مراکز فساد دختران زیر سن قانونی برای اپستاین و داشتن رابطه جنسی با آنها خودش

تبلیغات

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال یک پیام حمایت از Ghislaine ماکسول به عنوان پدوفیلیا میلیاردر جفری اپستین متهم خانم او را در انتظار محاکمه به صورت قاچاق جنسی افراد زیر سن قانونی.

رئیس جمهور بستری جلسه ماکسول ‘مجید’ در طول سال و آرزو او را به خوبی در او روز شنبه در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی خود پس از تعهد به بازگشت به کروناویروس اخبار جلسات به عنوان موارد افزایش می یابد در سراسر ایالات متحده.

مغلوب ساختن پیشی جستن اتصال به اپستاین و ماکسول به مدت طولانی تحت بررسی آنها به عنوان مخلوط در همان ثروتمند محافل دهه با مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار توصیف محکوم پدوفیلیا به عنوان یک پسر فوق العاده’.

نشان می دهد خود را برای حمایت ماکسول می آید و پس از او رد شد وثیقه هفته گذشته به اتهام برگشتاندن زیر سن قانونی دختران تا اپستاین می تواند از نظر جنسی سوء استفاده از آنها.

The president admitted meeting Jeffrey Epstein's accused madam Ghislaine Maxwell 'numerous times' over the years and wished her well in his Tuesday press conference (pictured)

رئیس جمهور اذعان کرد دیدار جفری اپستین متهم خانم Ghislaine ماکسول ‘مجید’ در طول سال و آرزو او را به خوبی در شنبه کنفرانس مطبوعاتی (تصویر)

وقتی پرسیده شد که توسط یک خبرنگار که آیا او فکر Maxwell خواهد به نوبه خود در نامهای از قدرتمند مردم مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ گفت: او تا به حال نشده است پس از آن بیش از حد’ اما که او می خواسته او را به خوبی’.

“من فقط آرزو می کنم او به خوبی رک و پوست کنده گفت.

‘من او را ملاقات کرد چندین بار در طول سال به خصوص از آنجایی که من زندگی می کردند در پالم بیچ و من حدس می زنم آنها زندگی می کردند در پالم بیچ.’

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس تقویت شده و آرزوها برای ماکسول و گفت: او نمی داند در مورد ‘وضعیت’ با شاهزاده اندرو.

‘اما من آرزو می کنم او به خوبی هر آنچه در آن است,” او گفت:. “من نمی دانم این وضعیت با شاهزاده اندرو. من نمی دانم من فقط از آن آگاه نیست.’

یکی از اپستین قربانیان ویرجینیا رابرتز Giuffre ادعا می کند او را وادار به داشتن رابطه جنسی با شاهزاده اندرو به عنوان a 17-year-old – ادعای شاهزاده به شدت رد می کند.

Epstein's sprawling waterfront property in Palm Beach, where many of his victims said they were lured to and sexually abused, is just 1.8 miles down the road from Trump's Mar-a-Lago club where the two men partied and Epstein is accused of procuring victims from

اپستاین وسیع مالکیت اسکله در ساحل پالم که در آن بسیاری از قربانیان خود را گفت: آنها با فریب و مورد آزار جنسی است که فقط 1.8 مایل پایین جاده از مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو باشگاه که در آن دو مرد partied و اپستاین متهم از گرداندن مراکز فساد قربانیان از

Donald Trump has sent a message of support to Ghislaine Maxwell as she awaits her trial for sex trafficking minors. Pictured the president, with First Lady Melania Trump, Epstein and Maxwell at Mar-a-Lago in 2000

Donald Trump and Ghislaine Maxwell pictured together at the Anand Jon Fashion Show in September 2000 in New York City

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال یک پیام حمایت از Ghislaine ماکسول او به عنوان او را در انتظار محاکمه به صورت قاچاق جنسی افراد زیر سن قانونی. تصویر رئیس جمهور با بانوی اول Melania Trump, اپستاین و ماکسول در Mar-a-لاگو در سال 2000 (سمت چپ) و تهمت و ماکسول هم در نند Jon مد نشان می دهد در ماه سپتامبر سال 2000 در شهر نیویورک (سمت راست)

Trump and Maxwell at the Gucci Envy Perfume Launch Benefit For Cancer Patients in New York City in 1997

Trump, Melania, Epstein and Maxwell pose together at Trump's Mar-a-Lago club in Palm Beach in February 2000

مغلوب ساختن پیشی جستن, Melania, اپستاین و ماکسول مطرح در مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو باشگاه در پالم بیچ در فوریه 2000 (راست) و تهمت و ماکسول در این Gucci عطر راه اندازی نفع بیماران سرطانی در شهر نیویورک در سال 1997 (سمت چپ)

Trump and Epstein at Mar-a-Lago in 1997

Trump and Epstein at a party in 1992

در سال 2002 مغلوب ساختن پیشی جستن را نشانه رفته ستایش در اپستاین تماس او یک پسر فوق العاده’ که دوست دارد زنان جوان تر طرف’. تصویر تهمت و اپستاین در Mar-a-لاگو در سال 1997 (سمت چپ) و در سال 1992 حزب (سمت راست)

کاربران رسانه های اجتماعی خود را ابراز شوک و خشم این است که رئیس جمهور می خواهید یک مشکوک جنسی کودک کاسب ‘خوب’.

‘WTAF?!? چه معنا است ؟ آرزو می کنم او به خوبی?!? در چه راه ؟ کمتر زندان ؟ یا خاموش scot رایگان و خوش آمدید به یکی از باشگاه های گلف خود را?’ توییتی ستاره تنیس Martina Navratilova.

مفسر سیاسی تونی شوارتز در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات به حمایت قبلی از راجر سنگ – که به سر آمد و این ماه که تهمت استفاده از قدرت ریاست جمهوری به رفت و آمد سنگ را از جمله.

‘Ghislane ماکسول است تهمت جدیدترین راجر سنگ. او به کالا در مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با پدوفیلیا جفری اپستاین. وجود دارد هر گونه شک او شنیع داستان را بگویید؟’ شوارتز توییتی.

Amansa نجار نویسنده و کارمند ارشد سابق به سناتور جیم DeMint و تد کروز ناودان رئیس جمهور نظر گفته: “برای کسانی که پس: پاسخ صحیح به این سؤال که آیا ماکسول را در مردان قدرتمند شده اند باید “من امیدوارم که او همکاری به طور کامل به طوری که تمام کسانی که مورد آزار قرار گرفته اند زنان و کودکان هستند به عدالت به ارمغان آورد.” نه “من آرزو می کنم او خوب است.”‘

تهمت می دانستند اپستاین و ماکسول برای چندین دهه در حال اجرا در همان نخبگان محافل اجتماعی در فلوریدا و نیویورک در 1980s و 1990s قبل از پدوفیلیا سقوط از فضل.

اپستاین وسیع مالکیت اسکله در ساحل پالم که در آن بسیاری از قربانیان خود را گفت: آنها با فریب و مورد آزار جنسی است که فقط 1.8 مایل پایین جاده از مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو باشگاه که در آن دو مرد partied و اپستاین متهم از گرداندن مراکز فساد قربانیان از.

در سال 1992 جمهور آینده سازمان ‘calendar girls’ حزب با 28 و تنها او و اپستین با توجه به Vanity Fair.

دو مرد نیز دیده می شود به تازگی ظاهر فیلم مهمانی هم که در سال Mar-a-لاگو با پشتیبانی از لوایح بوفالو.

در این فیلم تهمت شنیده است و گفت: “در نگاه او… او گرم است.’

در سال 1997 تهمت نیز پرواز از ساحل پالم به Newark, New Jersey در اپستین هواپیما با ماکسول نیز روی.

در حال حاضر معروف عکس های گرفته شده در Mar-a-لاگو نشان می دهد رئیس جمهور نما با آینده بانوی اول Melania Trump, اپستاین و ماکسول بعد در فوریه سال 2000.

Maxwell and Epstein in 2005. Maxwell, 58, was denied bail last Tuesday and learned she must stay locked up until her sex trafficking trial in summer 2021

ماکسول و اپستاین در سال 2005. Maxwell, 58, محروم شد, قرار وثیقه سه شنبه گذشته و یاد او باید بماند تا قفل شده است و تا زمانی که قاچاق جنسی آزمایشی در تابستان 2021

Maxwell is currently in custody in the Metropolitan Detention Center in Brooklyn awaiting trial

ماکسول در حال حاضر در بازداشت شهری در بازداشتگاه در بروکلین در انتظار محاکمه

اتهامات علیه ماکسول

اتهامات

  • توطئه برای جلب افراد زیر سن قانونی برای سفر به تعامل با غیر قانونی اعمال جنسی (5 سال حداکثر حکم)
  • ترفند جزئی برای سفر به تعامل با غیر قانونی اعمال جنسی (20 سال)
  • توطئه برای حمل و نقل افراد زیر سن قانونی به قصد شرکت در جنایی فعالیت جنسی (20 سال)
  • حمل و نقل از جزئی به قصد شرکت در جنایی فعالیت جنسی (10 سال حداقل, زندگی, حداکثر)
  • X 2 فقره از دروغ (x 10 سال)

این “حقایق”

دادستان ها می گویند ماکسول مرتب سه دختران بین سال 1994 و 1997 برای اپستاین.

آنها نه نام در کیفرخواست اما او گفته هدفمند آنها در لندن, فلوریدا, نیویورک, و, New Mexico.

ماکسول در آن ادعا شده است که رفتار و برخورد دختران با درخواست آنها در مورد زندگی و تحصیل خود را. او را قرار داده و آنها را در سهولت با در نظر گرفتن آنها به فیلم و مصرف آنها را خرید, برنده اعتماد خود را به بعد از ارائه آنها به اپستاین این ادعا.

به ‘عادی’ سوء استفاده است که خواهد آمد, بعد, دادستان ها می گویند او برهنه در مقابل دختران خودش و از آنها خواست جنسی و سوالات.

او پس از آن نه تنها تسهیل اپستاین سوء استفاده از آنها, دادستان ها می گویند اما در بخشی از آن خودش است.

به اتهام سوء استفاده جنسی شامل ‘جنسی گروه ماساژ’.

کیفرخواست نیز می گوید: Maxwell ساخته شده دختر احساس “مدیون” به اپستاین با تشویق آنها را به گرفتن پول از او و اجازه دهید او را به پرداخت هزینه برای آموزش و پرورش خود را و سفر.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن را نشانه رفته ستایش در اپستاین در آن خواستار او یک پسر فوق العاده’ که دوست دارد زنان جوان تر طرف’.

“او یک مقدار زیادی از سرگرم کننده را به بود, با,’ مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه ای گفت: با Vanity Fair در سال 2002.

‘این است که حتی گفت که او دوست دارد زیبا تا آنجا که من و بسیاری از آنها جوان تر طرف.’

مغلوب ساختن پیشی جستن و اپستاین گزارش کاهش یافت و در حدود سال 2004 در یک اختلاف بیش از یک ملک خرید.

چهار سال بعد در 2018, اپستاین پنجه نرم می کند گناه به یک تعداد از درخواست از فحشا و یک تعداد از درخواست از فحشا با جزئی سن زیر 18 سال و محکوم به 18 ماه در زندان است.

رئیس جمهور است پس به دنبال دور کردن خود از اپستاین و تطهیر خود را در رابطه با پدوفیلیا.

یک ماه قبل از اپستاین درگذشت در نیویورک سلول زندان در ماه اوت سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او از طرفداران’.

“من در حال سقوط بود با او. من صحبت نکرده و به او در 15 سال’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی.

“من نه از طرفداران خود را که من می توانم به شما بگویم.’

تهمت نیز شک و تردید را از طریق توییتر و بیش از اینکه خوار سرمایه واقعا خودکشی کرد.

برخی از اپستین قربانیان ذکر کرده اند تهمت و Mar-a-لاگو در حساب خود را از وقایع اطراف ،

رئیس جمهور ذکر شده است در یک کت و شلوار مدنی ثبت شده توسط ناشناس که تحت پیگرد اپستین و مستغلات.

ادعا اپستاین قربانی ادعا می کند او مصرفکننده در زمان او را به دریا یک لاگو زمانی که او فقط 14 و نشان داد او برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

او ادعا می کند اپستاین elbowed مغلوب ساختن پیشی جستن ‘شوخی’ گفت: ‘این یکی خوب است درست است؟’

هیچ پیشنهاد تهمت می دانستند او کمتر از سن قانونی و یا درگیر شد در هر گونه سوء استفاده.

رابرتز Guiffre ادعا اپستاین استفاده Mar-a-لاگو به شکار و جذب دختران جوان به خود-عملیات قاچاق.

او ادعا می کند او را برای اولین بار ملاقات پدوفیلیا به 15 سال کار به عنوان یک اتاق قفل اپراتور در Mar-a-لاگو در سال 1999.

به تازگی مطرح فیلم های 2015 نیز نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن گفتن خبرنگاران به درخواست شاهزاده اندرو در مورد جفری اپستین ‘پدوفیلیا جزیره’.

در مصاحبه با بلومبرگ تهمت گفتند که جزیره شد واقعا یک چاه مستراح وجود دارد هیچ تردیدی در مورد آن.

فقط درخواست شاهزاده اندرو او به شما بگویم در مورد آن. این جزیره مطلق چاه مستراح.’

اتصالات بین پدوفیلیا و رئیس جمهور ramped تا ماه گذشته زمانی که دادستان کل لایحه گفت: بر مغلوب ساختن پیشی جستن دستور داده بود او را به آتش جفری S. برمن ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوب نیویورک.

برمن را متهم اپستاین با قاچاق جنسی کودکان در سال گذشته است.

اپستاین داشت حلق آویز در سلول خود در شهری مرکز تادیبی در منهتن در ماه اوت گذشته.

مرگ او حکم یک خودکشی اما خود را وکیل و برخی از اعضای خانواده ادعا می کنند او به قتل رسید برای جلوگیری از او را از به اشتراک گذاری آنچه که او می داند در مورد دیگر مشخصات بالا و قدرتمند مردم است.

Maxwell, 58, محروم شد, قرار وثیقه سه شنبه گذشته و یاد او باید بماند تا قفل شده است و تا زمانی که قاچاق جنسی آزمایشی در تابستان 2021.

او متهم است که از گرداندن مراکز فساد سه دختران زیر سن قانونی برای اپستاین بین سال 1994 و 1997 و داشتن رابطه جنسی با آنها ،

او التماس کرد گناه نیست به اتهامات.

ماکسول دروغ گفتن شده بود پایین پس اپستاین مرگ در سال گذشته دستگیر شد اما پیش از آن در ماه زمانی که مقامات swooped در خانه های لوکس در نیوهمپشایر که در آن دادستان ها می گویند او پنهان شده.

او شاعرانه درگیر با پدوفیلیا از سراسر 1992, اما پس از آن او شد ‘دست راست زن’, مدیریت اموال خود را امپراتوری و آن این است که ادعا قاچاق خود را از افراد زیر سن قانونی.

ماکسول در حال حاضر در بازداشت شهری در بازداشتگاه در بروکلین که در آن او داده شده است لباس مقاله برای جلوگیری از اقدام به خودکشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im