“من به تنهایی’: چگونه زایمان در حال تغییر است و در طول همه گیرکریستال قهوه ای فکر او را به تولد با مادرش و دوست پسر و دوست در کنار او و سپس نوزاد به شیر.

“این که چگونه من تصویر آن را” براون گفت. “رفت آن کاملا مخالف است. من به تنهایی.”

هنگامی که زمان آمد برای القاء زايمان منهتن بیمارستان ها در حال حاضر محدود کردن بازدید کنندگان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. پس از قهوه ای آزمایش مثبت برای Covid-19, شریک زندگی خود را مجبور به ترک.

پره اکلامپسی یک عفونت باکتریایی در نهایت تحت فشار قرار دادند و او را به داشتن یک مهاجم C-بخش. پس از نوزاد متولد شد, او تا به حال به ماندن 6ft دور از او و نمی تواند او را قبل از او بود whisked به بیرون از اتاق.

قهوه ای جدا شد به جز زمانی که کارکنان بیمارستان بررسی علائم حیاتی او را یا redressed برش او. نزدیک او رو به پسر نوزاد خود برای 36 ساعت شد عکس بر روی تلفن خود را.

“من فقط می خواستم به پسر من و رفتن به خانه” براون گفت.

مادری مراقبت در ایالات متحده در حال حاضر ناقص نسبت به مشابه خوبی برای کشورها شده است از خط خارج به دلیل جهانی coronavirus بیماری همه گیر. بارداری بازديد را دگرگون و به ترکیبی از پزشکی از راه دور و حضوری قرار ملاقات که در آن تنها حامله فرد مجاز به حضور فیزیکی. زایمان واحد نیز محدود کردن بازدید کنندگان معمولا به یکی هر چند برخی از بیمارستان ها در Covid-19 نقاط مهم اند و نه اجازه هر گونه.

این تغییرات ساخته شده اند تحویل دشوار برای همه مادران انتظار, صرف نظر از Covid-19 تشخیص نژاد یا قومیت. اما حتی تحت “عادی” شرایط, سیاه, چهره, چشم انداز وحشتناک آنها به عنوان حرکت ما در بیمارستان در طول تاریخ تحت تاثیر نژادپرستی نظاممند و ضمنی و تعصبات کارشناسان می گویند. اضافه کردن یک جهانی و همه گیر است که قریب به اتفاق بهداشت و درمان کشور و موسسات و طرفداران هشدار می دهند نتیجه می تواند فاجعه آمیز.

“زن سیاه نیست اعتماد کرد. آنها اعتماد به دانستن و درک بدن خود گفت:” نیا Martin-رابینسون مدیر از رهبری و مشارکت در برنامه ریزی والدین فدراسیون آمریکا است.

“تاثیر Covid-19 در بسیاری از سیستم های سلامت میخوام بیشتر تشدید مراقبتهای بارداری و عوارض به خصوص وقتی که می آید به کار و تحویل گفت:” آنجلا D Aina, موقت, مدیر اجرایی, سیاه, Mamas ماده داد.

متخصصان در سلامت مادران ترس است که زنان را رنج می برند و می میرند و این که اخیر گام عقب خواهد شد به عنوان یک نتیجه از وقوع. آنها همچنین تشخیص تشابه بین Covid-19 و مرگ و میر مادران که هر دو باید بدتر اثرات بر مردم رنگ.

“آنچه می بینید برای هر دو سیاه مرگ و میر مادران و Covid-19 است که تفاوت … در چه کسانی دیده می شود به عنوان با ارزش را نشان می دهد تا به سرعت گفت:” دکتر Joia Crear-پری جمهور از تولد ملی سهام مشترک.

سیاه و سفید آمریکایی به شانه نامتناسب بار از coronavirus تا کنون به نمایندگی از 34 درصد از مرگ و میر است اما تنها حدود 13 درصد از جمعیت در ایالات متحده است که منتشر کرده اند نژادی خرابی داده های خود را با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. این ادامه یک روند خطرناک در بهداشت و درمان: برای سال در حال حاضر, سیاه, زنان انجام داده اند سهم شیر از بارداری مربوط به تراژدی.

در سال 2018 سیاه زنان درگذشت مادری باعث می شود در 2.5 برابر نرخ سفید زنان و 3.1 برابر نرخ هیسپانیک زنان, با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC); چند سال گزارش نشان داده اند حتی گسترده تر chasms. این نژادی و بی عدالتی وجود داشته باشد در سراسر وضعيت اجتماعی-اقتصادی و سطح آموزش و پرورش, پژوهش نشان می دهد.

“ما می دانیم که سیاه زنانی که سالم هستند که انجام داده اند چه در جامعه پزشکی ممکن است به نظر همه چیز درست هنوز هم زنان که در حال مرگ” مارتین گفت:-رابینسون.

کارشناسان گفته نگهبان چگونه در حال حاضر کشنده وضعیت نوظهور و حتی بیشتر به عنوان مادران باردار را به حال خود آژانس محروم دور و پشتیبانی سیستم های تحت فشار قرار دادند از تولد و در اتاق به نام ایمنی. آنها با تمرکز به خصوص در سردرگمی و ترس را در شهر نیویورک ایالات متحده Covid-19 مرکز که در آن زنان در حال حاضر حدود هشت برابر بیشتر از همتایان سفید به رنج می برند بارداری مربوط به مرگ است.

“من فکر می کنم که این دو بهداشت عمومی بحران تقاطع است که آنها را تحت تأثیر همان جوامع آنها پر رونق در همان اشکال تبعیض” گفت: پیلار Herrero ارشد کارکنان وکیل در مرکز حقوق باروری. “وجود دارد و زنان باردار از رنگ که … در حال حاضر در معرض خطر مرگ ناشی از قابل پیشگیری مرگ و میر مادران که در حال حاضر نیز ممکن است در معرض Covid-19 عفونت و یا ممکن است دریافت مراقبت که آنها نیاز به دلیل منابع باید مجددا اخذ شده است.”

مادران در حال حاضر رنج می برند عواقب. Amber Rose اسحاق 26 ساله سیاه, پورتوریکو نیویورکر درگذشت 21 مارس در C-بخش اورژانس. او پلاکت — که کمک به خون لخته شده بود در حال سقوط از فوریه اما وضعیت رفت و تا حد زیادی unmonitored چرا که او بازدید دکتر جایگزین شده بود با زوم کنفرانس تلفنی.

“همه از این بود که 100% قابل پیشگیری است. همه از آن گفت:” بروس مک اینتایر سوم اسحاق شریک است. “من احساس می کنم مثل او را رو و توجه بیشتر مراقبت اگر او یک مادر سفید به طور کامل با شما صادق است.”

دنیس Bolds یک doula که پشتیبانی از مادران در هنگام زایمان هشدار داد که به دلیل بيمارستان را محدود به کارکنان و می خواهید برای کاهش قرار گرفتن در معرض Covid-19 پزشکان ممکن است با عجله به سمت عملیات مانند C-بخش.

“این واقعا تغییر چگونه زنان در حال زایمان” Bolds گفت. “این در حال تبدیل شدن بیشتر بالینی. آن را تبدیل شدن به بیشتر کنترل می شود. و زنان خود را از دست دادن استقلال است.”

شواهد اولیه نشان می دهد بارداری به نظر نمی رسد به افزایش خطر ابتلا و یا به طور جدی بیمار از Covid-19. اما این ویروس در ایجاد یک حس فوق العاده ای عدم قطعیت در اطراف بارداری.

آن را نیز تحت الشعاع کارکنان پزشکی که لازم نیست به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و یا تست “قرار دادن حقوق بشر از سلامت کارگران و حقوق بشر باردار افرادی در تنش با یکدیگر در راه است که واقعا می تواند اجتناب شده است”, Herrero گفت.

“که در آن ما شاهد تبعیض در حال حاضر قبل از Covid در حال حاضر آن را نه تنها به شدت به اجرا گذاشته اما تشدید” گفت: Jennie یوسف, یک ماما و بهداشت مدافع در فلوریدا.

“شما تاکید کرد در حال حاضر شما در پایان عقل خود شما خسته هستید, شما در حال ترس به عنوان به خوبی. میخوای برو به خود kneejerk که میخوای فکر می کنم در مورد چیزهایی که در راه است که ساده ترین و سریعترین و ساده ترین.”

هیچ اجماع در سراسر جهان اطراف که آیا زنانی که تست مثبت برای coronavirus و یا نشان دادن علائم مربوط با خیال راحت می توانید خود را لمس نوزاد و شیر به طور مستقیم. تا کنون ویروس یافت نشده است در شیر مادر و یا مایع آمنیوتیک اما بیمارستان ها هنوز جدا کردن مادران از قبیل قهوه ای از نوزاد خود را در مورد آنها مسری است.

سازمان بهداشت جهانی گفت: مادران باید قادر به نگه داشتن خود را, نوزادان, پوست به, پوست شیر با بهداشت مناسب و ماندن در همان اتاق بدون در نظر گرفتن یک Covid-19 تشخیص است. اما آکادمی اطفال آمریکا توصیه کرده است به طور موقت جدایی بین مادر و نوزاد و یا حداقل حفظ 6ft فاصله.

“ما واقعا در حال ساخت این موشک کشتی در حالی که این پرواز گفت:” ملیسا سیمون یک پزشک و استاد در دانشگاه نورث وسترن فینبرگ دانشکده پزشکی. “بنابراین به طور کلی بسیاری از ما معتقدم که ما باید گمراه در کنار احتیاط و لازم نیست که نوزاد و مادر تماس هنگامی که مامان درست تشخیص داده شد با Covid.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>