من هشدار داد از مغلوب ساختن پیشی جستن حمله در علم است. اما من هرگز پیش بینی های ترسناک است که باقی مانده | آریل دورفمان“¡Abajo, la inteligencia! ¡Viva la muerte!” کسانی که بدنام کلمات – “با هوش! زنده باد مرگ!” – بودند تلفظ در سال 1936 توسط General Millán گمراه فاشیستی ژنرال بود که یک مربی و دوست فرانسیسکو فرانکو به زودی به اسپانیا دیکتاتور برای بیش از چهار دهه است. آنها بخشی از یک رجزخوانی سخنرانی Millán تحویل در دانشگاه سالامانکا جشن قیام در برابر اسپانیایی جمهوری اسلامی که منادی سال تاریک است که در افق.

من به یاد می آورد این متعصب کلمات با بیم و هراس در اکتبر سال 2017 زمانی که من شروع به ردیابی کردن راه هایی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تنها 10 ماه بی پایان از آنچه که در حال حاضر پس از آن خود را بی پایان دولت بود راه انداختن یک فریزر جنگ بر علم و حقیقت است. در یک آنلاین مقاله برای the New York Review of Books, من هشدار داد از “پیامدهای مرگبار” که این توهین آمیز مستلزم میلیون ها نفر از زندگی خواهد بود که کوتاه شده.

که در آن نقطه چه نگران من بود او, حمله به محیط زیست و قوانین کار راه است که در آن او تخلیه هر اداره دولتی از کارشناسان بی پروا evisceration مشورتی شوراهای پیشنهادی بودجه کاهش به تحقیقات علمی و حمله به واکسیناسیون و سیستم بهداشت و پزشکی knowhow در پشت آن خود را منفرجه تغییر آب و هوا رد.

ناظران باید تمرکز خود را botched اقدامات و گیج کننده inactions نیاگارا از اطلاعات غلط است که spews روزانه از دهان او. آن نازل شده است که وجود دارد بیش از اندازه کافی هشدار یادداشت ها و پرچم های قرمز در ماه ژانویه این سال به حکم فوری آماده سازی است که هرگز در جای خود قرار داده و scandalously که تهمت بی اعتنا و بی دقتی همراهی دستیارش برچیده شد در اوایل سال 2018 در این تیم مسئول اداره دقیقا این نوع از فاجعه بیماری شلیک آن اکثر کاربران با تجربه. آخرین صحنه در این غم انگیز بیهوده از capriciousness است مغلوب ساختن پیشی جستن مصر خواست که هیدروکسی کلروکین استفاده می شود برای مبارزه با Covid-19. با وجود این ضد مالاریا در درمان نداشتن تست شده با هدف استاندارد و نه عوارض آن به اندازه کافی بررسی او این رفتار را به عنوان یک مخدر معجزه harking عقب شاید به زمانی که او اعلام کرد که “یک روز — آن را مانند یک معجزه – [ویروس] ناپدید خواهد شد”. تفکر جادویی است که انتظار می رود در دین و ادبیات در میان مخاطبان خود را در نشان می دهد که در آن conjurers کشیدن خرگوش از کلاه ، اما نه به عنوان یک جایگزین برای حرفه ای پزشکی و حل و فصل علم است.

“چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن؟” مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی تصریح کرد: در یکی از نا کنفرانس های مطبوعاتی.

برخی از پاسخ ها: بالا بردن کاذب امید ؟ اتلاف منابع و زمان است ؟ زندگی از دست داده ؟

این انتقادات از رفتار او اما معتبر نیست باید اجازه دهید ما از دست دادن بینایی از چیزی اساسی تر است که در جریان است. امروز هرج و مرج و bumbling پاسخ به این اورژانس است که هیچ حادثه اما عمیقا ریشه و سیستمیک نتیجه مستقیم یک الگوی مرغزار benightedness که verges در جنایی و می رود که به آغاز مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم تعبیه شده در بسیار سرکش ضد فکری DNA از این رئیس جمهور و پیروان خود را.

اگر در ماه اکتبر از سال 2017 مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید از راه دور البته ناخواسته شاگرد فاشیستی ژنرال که فریاد “زنده باد مرگ!” تمام کسانی که چند دهه پیش به عنوان دموکراسی بود که در اسپانیا و امروز من او را به عنوان کسی که به مراتب وحشتناک تر: تجسم یکی از سواران از آخرالزمان یکی سوار بر اسب سفید از طاعون.

و در عین حال حتی اگر کشتی از دولت است که در دست یک دیوانه است که باعث می شود اخاب نگاه عاقل وجود دارد دلیلی برای امید.

بسیار علم است که مغلوب ساختن پیشی جستن به تمسخر و دوست دارد به چشم پوشی است به آرامی شده غالب و پیشرفت به عنوان تمام تحقیق های دقیق و اندازه گیری, گام, تا مهار, ایمن سازی خرد اپیدمیولوژی ایران پیروز خواهد شد. ما باید با تمسك به این باور است که فضل دلیل ما و نور ما دانش و همچنین تداوم همبستگی ما با یک دیگر به ما کمک خواهد کرد برای پیدا کردن یک راه از ما در زمان بحران است.

البته زمانی که ما از ظهور این فاجعه شما می توانید مطمئن باشید که برنده خواهد شد ادعای اعتبار و به رخ کشیدن در مورد چگونه او را نابغه و دوراندیشی ذخیره ایالات متحده و چرا همه ناسپاس بشریت نیز هست.

این بدون شک خواهد شد شناخته شده به عنوان سال طاعون که همه چیز را تغییر داد. آن باقی مانده است دیده می شود اگر آن را نیز به تاریخ به عنوان سال زمانی که توانمند از مرگ در کاخ سفید شد و در نهایت پاسخگو توسط مردم آمریکا است. آن باقی مانده است دیده می شود اگر به اندازه کافی از آنها را توسعه داده اند آنتی بادی است که بنیادی این بیماری همه گیر از خود را نادان سلطنت.

  • آریل دورفمان است شیلی-نویسنده آمریکایی از مرگ و قبل از ازدواج. جدیدترین کتاب رمان Cautivosو خرگوش شورش یک داستان برای کودکان و بزرگسالان است. او با همسر خود زندگی در شیلی و در دورهام کارولینای شمالی که در آن او یک استاد بازنشسته ادبیات در دانشگاه دوک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>