‘من می خواهم به ایستادگی کردن برای مغلوب ساختن پیشی جستن’: پورتلند معترضان از بند باز کردن خشم بیش از BLM, Covid-19 و اقتصادSome در مراحل اولیه و قبل از ترک جو تبدیل می شود و مشکل آغاز می شود. دیگران نشستن از تجمع مسالمت آمیز و در زمان رسیدن برای مرحله نهایی مسابقات شبانه به ضرب و شتم طبل وحدت پورتلند ad hoc نیروی معترضان در برابر “مغلوب ساختن پیشی جستن نیروهای”.

اما هر شب زیر همان گسترده مراسم در مرکز شهر پورتلند در حمایت از زندگی و ماده در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استقرار فدرال طرف مقابل باید حتی به عنوان تظاهرات باید دارای عقاید به قرعه کشی در گروه های سازمان یافته از مادران جانبازان نظامی و اولین بار تظاهر کنندگان تحت فشار قرار دادند بیش از حد توسط رئیس جمهور.

این تظاهرات مسالمت آمیز در برابر نژادی و بی عدالتی می شود که رفتن در اطراف در هوای گرگ و میش به طور معمول تکامل می یابد به سوی نیمه شب به صحنه رویارویی با افسران گشت مرزی ایالات متحده خدمات مارشال و دیگر سازمان های مستقر برای کار غیر معمول از رو خشم مردمی در خیابان های آمریکا.

هر طرف را متهم دیگر از تحریک و در نتیجه هر دو ادعا می کنند به دفاع از خود.

تلویزیون تصاویری از درگیری – فدرال نیروهای استتار شلیک امواج teargas و باتوم دور و به دنبال بسیار شبیه نظامی مهاجمان; تظاهرکنندگان گاز ماسک و کلاه و برخی با بزرگ, در خانه, سپر, بیشتر شبیه یک شورش – به تفسیر باز است.

Photo collage

فاکس نیوز انتخابی ارائه آنها را به عنوان شواهد پورتلند یک “منطقه جنگی” است که در آن معترضان زرادخانه شامل شراره آتش بازی و لیزر با هدف فدرال افسران ، برخی از معترضان با استفاده از زبان جنگ بیش از حد توصیف گاز اشک آور به عنوان “جنگ شیمیایی” فدرال عوامل به عنوان یک “ارتش اشغالگر” و به نقل از کنوانسیون های ژنو در, متهم مقامات جنایات جنگی برای تیراندازی به تظاهرکنندگان در سر با باتوم دور.

اما تئاتر شدید صحنه جنگ خیابانی است که در واقع محدود به چند بلوک مربع از مرکز شهر پورتلند و مبهم رشد اعتراضات از مسئله نژادی عدالت و مداخله فدرال را رها خشم بیش از چهار سال از مغلوب ساختن پیشی جستن قانون است.

The flashpoint بود نزد فدرال طرف مقابل باید بدون شناسایی ربودن معترضین در بینام و وانت و خشونت پرداخت انجام شده توسط افسران در برابر نیروی دریایی ایالات متحده کهنه بود که در تظاهرات مسالمت آمیز است.

اما این تظاهرات که در حال حاضر تبدیل به یک نقطه کانونی از خشم یک رئیس جمهور بی تفاوت نسبت به کروناویروس مرگ و میر دهها میلیون نفر رانده شده به بیکاری و اضطراری زیست محیطی. نیز وجود دارد در حال رشد که از ترس امریکا دموکراسی در معرض خطر است.

ژان McNeil یک ماشین سفر از همسایه واشنگتن برای پیوستن به تظاهرات خارج از پورتلند دادگاه که در آن فدرال طرف مقابل باید بر اساس هستند.

“راستش من از سیاه و سفید زندگی مهم اما این چیزی است که من در اینجا. من می خواستم به ایستادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن. این احساس به من که چیزی است که واقعا برای بسیاری از مردم در اینجا. ما بیمار و آسیب های او را انجام داده و از این لحظه به ایستادن برای ما دموکراسی به دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به انجام همه چیز را او می تواند در حال حاضر و در ماه نوامبر به سرقت انتخابات,” او گفت:.
A Black Lives Matter protester carries an American flag as teargas fills the air outside the Mark O Hatfield United States courthouse in Portland.

لیدیا یک Teamsters اتحادیه سازمان است که مانند بسیاری از معترضان ترس از دستگیری انتخاب را تنها برای اولین بار از نام موافقت کرد.

“مردم در اینجا به دلایل متعدد در علاوه بر این به ارسال یک پیام در مورد سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. این مورد اطمینان حاصل کنید که ما محافظت ما حق اعتراض و شرکت در آزادی بیان است. این خشم و تهمت و ریاست جمهوری خود را و چه مقدار از آن را واقعا فرسایش محیط زیست ما حمایت حمایت در کار برای مردم اقتصاد است و چهار” او گفت:.

دموکراتیک رهبران سیاسی در اورگان را متهم به تهمت های سیاسی و استفاده از نیروهای فدرال به تحریک جنگ به منظور به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک قانون و دستور رئیس جمهور است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ارسال بیش از هزاران افسران به شهرهای دیگر مانند شیکاگو برای مبارزه با خشونت اسلحه در یک حرکت به طور گسترده ای به عنوان تلاش برای به هم بزنید ناآرامی در سراسر کشور به عنوان یک حواس پرتی از شکست خود را به نشانی همه گیر و عواقب اقتصادی آن.

اگر رئيس جمهور بعید است به ناراضی که مداخله او در پورتلند است reinvigorated اعتراضات و تشدید رویارویی بین تظاهرکنندگان و ماموران فدرال.

با هیچ یک از طرفین آماده به پایین و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال آماده شدن برای ارسال ده ها تن از افسران به پورتلند وجود دارد نگرانی رو به رشد است که شبانه جنگ ها به رئیس جمهور دست.

رئیس پورتلند شعبه انجمن ملی برای پیشرفت مردم رنگی , E, D Mondainé گفت: او می ترسید پل در این شهر بود که coopted توسط “ممتاز مردم سفید” و “خالی جنگ” شد و خدمت دستور کار رئیس جمهور طعمه معترضان به نور فیوز در یک نژادپرست صهیونیستی در سراسر کشور قبل از انتخابات.

“ما نمی توانیم اجازه teargas و گلوله های لاستیکی تعریف لحظه ای که ما در حال حاضر,” او گفت:.

دیگران آن را متفاوت ببینند. Teressa Raiford آفریقایی آمریکایی سر از شلیک نمی پورتلند اخراج Mondainé انتقادات را به عنوان “تبلیغ”.
A demonstrator shouts slogans using a bullhorn next to a group of military veterans during a Black Lives Matter protest in Portland.

“او یک بخشی از این مشکل به دلیل او را بخشی از قدرت سیاسی” او گفت:.

برخی از معترضان نیست و بدون شک و تردید خود را. آنها اذعان دارند که مغلوب ساختن پیشی جستن است بهره برداری از تظاهرات اما می گویند او مداخله نمی تواند بلامنازع.

نیروی دریایی ایالات متحده کهنه که به نام او تنها به عنوان جان گفت که او تا به حال شده است در تظاهرات قبل از مداخله فدرال اما آورده بود توسط ماموران فدرال ضرب و شتم یک جانباز نیروی دریایی کریستوفر دیوید بود که اعتراض مسالمت آمیز است.

“او هیچ چیز دیگر از او پرسید که سوال و او را ضرب و شتم. من تو را دیدم این ویدئو. به من گفت که به اندازه کافی” او گفت:. “اگر مغلوب ساختن پیشی جستن با بهره گیری از نیروهای فدرال در برابر مردم و من خودم را به نمایندگی از مردم در اینجا است که آغاز پایان من فکر می کنم از یک دموکراسی است. من بسیار نگران وضعیت دموکراسی ما و سلامت ما دموکراسی است.”

لیدیا اتحادیه سازمان همچنین اذعان کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن است بهره برداری از خشونت تظاهرات اما گفت که آن را نمی خواهد او را به آنچه او می خواهد.

“اگر او واقعا علاقه مند به ارسال فدرال به پشتیبانی متحده او را به ارسال آنها را به کمک به ارائه مراقبت های پزشکی برای مردم در طول یک بیماری همه گیر” او گفت:. “به جای او می فرستد و آنها را در اینجا به عنوان یک سیاسی کاری فقط سعی کنید به سر و صدا قفس از هواداران خود که در حال مرگ می ترسم از لیبرال یا ایدئولوژی مترقی در اطراف یک میزبان تمام مسائل است. این فقط یک تاکتیک ترساندن. این آخرین gasps از دست دادن رئیس جمهور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net