“من به آنها مدیون زندگی من’: چگونه بوریس جانسون بیماری او را تکان داد و ملت“من نمی توانم از آنها تشکر می کنم به اندازه کافی, من مدیون آنها زندگی من گفت:” بوریس جانسون.

کوتاه خود بیانیه صادر شده در شنبه شب پرداخت ادای احترام به کارکنان بیمه خدمات درمانی به دنبال یک nerve-racking چند روز زمانی که او با عجله به بیمارستان بعد از بستری در بخش مراقبت های داده شده اکسیژن قبل از اینکه منتشر شد برگشت به بخش برای شروع خود را بازیابی کند.

در اوایل روز جانسون عفونت با کوروناویروس زمانی که او خود جدا در بالای 11 خیابان داونینگ هر تلاش ساخته شده بود به پایین گرانش از وضعیت خود.

این هیچ شک بود که جانسون آن را می خواستم. دوستان و دیگران که او را شناخته شده است برای سال های بسیاری به خوبی آگاه است که او تا به حال همیشه و قطعا در روز جوان خود – شده است و نه بی اعتنا از ایده گرفتن بیمار است.

سابق حزب محافظه کار MP و روزنامه نگار پل گودمن که با او کار می کرد در روزنامه دیلی تلگراف به یاد می آورد این تمایل: “من به یاد داشته باشید او همیشه به نظر می رسید به خصوص که بیمار به عنوان یک شکل از ضعف اخلاقی. این گیج او را.”

بنابراین اوایل پیام در مورد جانسون سلول انفرادی بودند و به طور معمول مبارز. علائم به ما گفته شد خفيف – چیزی از یک محرک ، و آنها قطعا نمی خواهد جلوگیری از نخست وزیر از ادامه اداره کشور و هدایت آن چرچیل سبک از ما به قبر بحران ملی و فراتر از.

حتی پس از آن وجود دارد قابل درک نگرانی برای PM سلامت. با وجود تمام پهلوانان و جانسون “حفظ buggering در” روح 55 سال قرار داده شده بود در کاهش حجم کار در تلاش برای کمک به بهبود است.

تماس های تلفنی ورودی بودند به شدت محدود و مدارک به شدت کاهش می یابد. این ساعت موفق به ثبت تقریبا روزانه ویدئوها از خود را بر روی تلفن خود را – رنگ مو و حتی بیشتر ژولیده بیش از حد معمول اصرار مردم خود را در, اما آنها خیانت خاصی ناامیدی. تنها اصل دبیر خصوصی مارتین رینولدز و مدیر ارتباطات لی قابیل بودند در تماس با PM به غیر از روزانه مشاوره او برگزار شد با دکتر خود.

پس از بیش از یک هفته است که در آن خلق و خوی در بقیه از شماره 10 بود و آرام و حزن انگیز با بسیاری دیگر از کارکنان خاموش بیمار وجود داشته است هیچ بهبودی در جانسون بیماری است. در حالی که وزیر بهداشت مت, Hancock, که در 41 توسط 14 سال جوانتر از جانسون بود و بازیابی سریع داشتن بد افتاده در اطراف همان زمان خود بود و هنوز هم در بهبود.
Boris Johnson chairing a coronavirus meeting by videolink on 28 March while he was in isolation.

2 مارس توافق شده که PM وضعیت و حجم کار خواهد بود بررسی که آخر هفته آینده. جانسون به ریاست آخرین شنبه صبح coronavirus meetingwith ارشد وزرای مشاور پزشکی و مقامات و همانطور که تا کنون کلمه پس از آن بود که او تا به حال شده است “در ارواح خوب”. اما به وضوح آن را در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر از یک مبارزه است.

پس از جلسه PM خاطرات به طور کامل پاک و آن شب باردار خود را شریک کری Symonds توییتی که او بود بیش از حد رنج می برند از علائم و نیز رفتن به خود منزوی.

این اخبار نگران کننده نصب شده روز پس از روز. فقط قبل از ساعت 8 بعد از ظهر روز یکشنبه به توصیه دکتر جانسون رانده شد در دولت ماشین چند صد متر از خیابان داونینگ به بستری در سنت توماس ” در بیمارستان.

دوباره تیم خود را سعی کردم به بازی کردن اهمیت این لحظه گفت: ورود او بود “پیشگیرانه”. اما ساعت دیگر نمی تواند تظاهر به وینستون چرچیل. او به نام دومینیک Raab وزارت امور خارجه و اولین وزیر امور خارجه و از او خواست به صندلی اصلی جلسه دولت در coronavirus صبح روز بعد و ایستادگی در برای او در وظایف دیگر.

سپس آخرین دوشنبه شب وضعیت او بدتر شده در این بخش و منتقل شد به بخش مراقبت های ویژه. ملکه مطلع شد و اخبار عمومی ساخته شده است.

چارلز واکر یک حزب محافظه کار MP که می داند که خوبی جانسون گفت که زمانی که او موفق به دریافت یک متن را بر روی تلفن خود را رله اخبار او و همسرش – مانند بسیاری از کشور – یافت در آن سخت است. “ما در حال تماشا ملکه یکشنبه شب یکی از مجریان در زندگی ما است. او ما را به لحظه در سلطنت خود را زمانی که او پخش در طول جنگ با خواهر او. سپس به ناگهان می شنویم که ما نخست وزیر گرفته شده بود به مراقبت های ویژه … در سال 52 من واقعا باید بگویم من فکر می کنم این تاریک ترین ساعت. ما تا به حال تعداد زیادی از دوستان و خانواده پیمانکاری ویروس و تا به حال خبرهای بسیاری از مردم در حال مرگ و سپس شما فکر می کنم ‘خدای من ما می تواند از دست دادن او را به عنوان خوبی است.”
Dominic Raab leaves Downing Street on 9 April with the prime minister in hospital.

آن شب مردم سراسر کشور از تمام جنبه های زندگی, گزارش برای داشتن خوابی. مانند جانسون یا نفرت داشتن او احساس شوک بود.

کسانی از ما که شناخته شده اند و به تماشای این مرد برای چندین دهه و دیده او نه تنها زنده ماندن اما صعود چرب قطب با وجود بی پایان شخصی و سیاسی اتفاقات ناگوار و رسوایی – نیز همان احساس مخلوط از شوک همدردی و ناباوری. چگونه می تواند از آن بود که جانسون از همه مردم بود به طور ناگهانی در معرض خطر از دست دادن زندگی خود را ؟

گودمن به یاد می آورد پوچ تصاویر جانسون به حالت تعلیق در لندن در یک zipwire در سال 2012 و گفت که با این حال تفرقه او ممکن است او “نیروی زندگی”.

“او به معنای واقعی کلمه بزرگتر از زندگی تا زمانی که شما می شنوید او است خطرناکی بیمار آن را احساس می کند مانند یک ضربه به زندگی خود را.”

بارونس مورگان یک عضو سابق جانسون کابینه گفت که او با بمباران پیام ها و متون از مردم بودند و نه لزوما حامیان جانسون یا محافظه کاران. “مردم فقط به نظر می رسید که نیاز به یک خروجی و مثل همه ما فکر ‘خدای من باور نمی کنم این اتفاق افتاده است’.”

او تلاش می کرد به خواب آن شب تعجب که در آن این خواهد تمام پایان. “وقتی که من بیدار شد و من فکر می کنم در این مورد با تعداد زیادی از مردم – من فقط فکر کردم” اوه نه آنچه من می خواهم به عنوان خوانده شده در حال حاضر؟’ خوشبختانه خبری نیست هیچ بدتر خواهد شد اما پس از آنچه اتفاق افتاده بود شما فقط نمی دانم.”

حتی جانسون شدیدترین منتقدان جاروب ملی خلق و خوی از همدردی. یک همکار سابق از جانسون روز به عنوان یک بروکسل روزنامه نگار گفت: “من توجه بوریس – که یک دوست به عنوان یک دروغگو و شارلاتان به راه او رفتار, از جمله بیش از Brexit. اما زمانی که من شنیده ام او در بخش مراقبت های ویژه من فقط این احساس فوق العاده ای موجی از همدردی برای او.”
Boris Johnson posted this image on Twitter on 7 April.

توسط شنبه وجود دارد آزمایشی نشانه هایی از بهبود. جانسون به حال تا به حال برای قرار دادن در یک ونتیلاتور در هر مرحله. او تا به حال شده است پایدار به مدت دو روز و در حال حاضر “بهبود”. عضو No 10, کارکنان, گزارش یک تغییر خلق و خوی. “وجود دارد این است که این احتیاط معنا که ممکن است آن را OK کن. و مردم در حال بازگشت به کار. دومینیک Raab مردم در اطراف هستند ، وجود دارد فعالیت بیشتر درباره محل. بیایید فقط امیدوارم.”

توسط شب خبر رسید که نخست وزیر شده بود نقل مکان کرد و از مراقبت های ویژه و برگشت به بخش. وجود دارد امداد رسانی در تمام محله های, اما همچنین هشدار. او شرح حال اندرو Gimson گفت: برخی از حداقل از جانسون دیدگاه های خود و آسیب پذیری از دیگران را مجبور به تغییر.

“بوریس استفاده می شود هرگز به این باور در بیماری. او نه بستری بیماری خود و نه آن را متوجه دیگران. او معتقد بود به اندازه کافی قوی به رفتن نگه دارید بدون در نظر گرفتن هر گونه علائم از آن او ممکن است رنج می برند. خود را قوی تمایل به کار زیاد نیست برای قرار دادن پاهای خود را تا. در پرتو تجارب خود در یکی امیدوار است او را تغییر چشم انداز خود را.”

پدرش استنلی جانسون همچنین گفت پسرش نگرش چوبی تقریبا به حال انجام داده برای او. “برای استفاده است که آمریکا بیان او تقریبا در زمان یکی برای این تیم است. ما باید مطمئن شوید که ما بازی به بازی به درستی در حال حاضر,” او گفت:.

در حالی که اصرار دارد که پسرش بود و نه “از جنگل” در عین حال او مصمم است که او باید سعی کنید به بازی بازی های قهرمانانه شکل دوباره در طول بهبودی. “او را به زمان. من نمی توانم باور کنم که شما می توانید از این راه رفتن و رسیدن مستقیم به خیابان داونینگ و انتخاب کنید تا کمر بدون یک دوره تنظیم مجدد.” دیروز بعد از ظهر بود که آرامش را در بخش تماشای فیلم Withnail و من و ارباب حلقه ها.

سابق حزب محافظه کار MP آنا Soubry گفت که او بیش از حد خوشحال بود به شنیدن جانسون در بهبود. اما آن را به همان اندازه مهم است, او گفت که او در یادگیری از تجارب خود و تبدیل شدن به یک بهتر و حساس تر کرد. “من خیلی خوشحال هستم که او به نظر می رسد در بهبود. اما همه این Churchillian مسائل برای متوقف کردن در حال حاضر. او را به نشان می دهد که او شده است فروتن با این و متوجه می شود که این بیماری نمی تبعیض بین شاهزادگان و بینوایان.”

او امیدوار است او را در راه های دیگر هم تجدید شور و شوق خود را برای مهاجرت که او ابراز اغلب در طول زمان خود را به عنوان شهردار لندن. و اگر چه او ابراز قدردانی خود را از کارکنان بیمه خدمات درمانی که به درمان او افزود: “من امیدوارم که او فکر می کند در مورد این واقعیت است که بسیاری از چهره مردم او را دیده اند درمان او چندان درخشان در بخش مراقبت های ویژه و در بخش و کمک کرد که پرستار او بودند مهاجر و غیر سفید چهره – بسیاری از. من امیدوارم که او فکر می کند در مورد آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>