“من باید درمان’: کشت ما scammers به دنبال سرمایه گذاری در coronavirus نگرانیبه عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس رسید در سراسر امریکا کیت Middlebrook زد و هزاران نفر از پیروان اجتماعی و اعلام کرد که او در بر داشت یک راه حل است.

“بله من ایجاد شده و درمان که تعطیل Covid-19” ادعا 53 ساله در کالیفرنیا بازیگر در یک ویدیو یوتیوب منتشر شد در اواسط ماه مارس. او افتخار اختراع یک معجزه درمان است که “باعث می شود که سلول ها را از coronavirus جدا آزادی و مرگ در عرض 48 ساعت” بعد از ارائه هر کسی که سرمایه گذاری $300,000 تضمین بازگشت دلار 30m.

Middlebrook ادعا می کند به طور کامل جعلی است. اما این بازیگر که حال می خواهم کمی قطعات مارول در فیلم هایی مانند مرد آهنی 2 و ثور و انباشته مناسب و معقول آنلاین fanbase, تا به حال فیلم ها و بازدید نزدیک به 2 میلیون نفر با توجه به ماموران اف بی آی که بعدها او را دستگیر کردند.
Actor Keith Middlebrook.

محققان می گویند Middlebrook یکی از بسیاری از ادعا scamsters بیرون آمدن از چوب برای شکار به نگرانی در مورد یک ویروس با هیچ درمان شناخته شده واکسن و یا درمان. کلاهبرداران و قیمت-gougers در حال هدف قرار دادن هر کس از شهروندان مسن به دنبال ضد عفونی کننده دست به مقامات دولتی گرداندن مراکز فساد بیمارستان تامین.

FTC دریافت کرده است نزدیک به 8,000 شکایت در مورد کلاهبرداری مرتبط با کروناویروس با مصرف کنندگان گزارش آنها bilked از $5m با توجه به گزارش انجمن خبره مالی جرم متخصصان است. این شکایات شامل جعلی robocalls و اهدای تقاضاها. در ضمن آمازون گزارش کرده است از بین بردن بیش از 500,000 “قیمت بالا” محصولات از پلت فرم آن و معلق 2,500 فروشندگان در پاسخ به درآوردن شکایت.

در کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom, است صحبت, چگونه حتی دولت فدرال و خریداران روبرو هستند یک “سونامی” مشکوک صدایی درخواست مانند خواسته به پرداخت بیت کوین برای لوازم پزشکی همیشه قبل از دیدن آنها و خواست مصرف کنندگان را با احتیاط عمل میکنند.

“مراقب باشید قبل از خود را به شما ارائه کارت اعتباری و شماره امنیت اجتماعی خود را قبل از ازدواج مادر و یا نام خود را برای اولین بار پت …” Newsom هشدار داد در یک آدرس عمومی در هفته گذشته. “مطمئن شوید که شما در حال متفکر.”

کشت جدید کلاهبرداری

پلیس در حال هشدار به شهروندان در مورد یک میزبان از طرح های ظاهر در سراسر کشور است. برخی از جمله های شناسایی شده در کارولینای شمالی و فلوریدا شامل scammers تظاهر به از دولت ادارات بهداشت به منظور فریب دادن مردم از پول است. مقامات در ایالت کارولینای شمالی هشدار می دهند افرادی که به نام و به دروغ گفت که آنها تا به حال شده است در معرض به کروناویروس در حالی که در پالم بیچ فلوریدا imposters را زدم و در خانه های مردم در آزمایشگاه کت.

کلاهبرداری های دیگر مانند Middlebrook ادعا شده است به اجرا دخیل هاوکینگ جعلی Covid درمان, درمان و دنده محافظ. در لس آنجلس فرودگاه مقامات ره کیسه های جعلی Covid-19 آزمون که در حال قاچاق به کشور ظاهرا به مقصد برای فروش. مقامات فدرال در ضمن شارژ یک مرد با وارد کردن برچسب های تقلبی با مواد مخدر و تلاش برای فروش آنها به عنوان coronavirus درمان کیت.
Crates of medical supplies at the Jacob Javits Center, in New York. Authorities say price gougers are stockpiling and selling off essential products.

در بروکلین ماموران فدرال بازداشت یک مرد پس از او گفته و موافقت با فروش یک پزشک نزدیک به یک هزار N95 ماسک اضافی و لوازم پزشکی برای 12000 دلار – که ماموران گفت: یک علامت در حدود 700%. زمانی که این عوامل مواجه او سرفه در آنها و به آنها گفت که او تا به حال coronavirus.

حتی در زمان scamsters مواجه شده اند بازداشت. در سن دیگو پلیس بازداشت هشت نفر برای قیمت سنگ آهن در بازار پس از آنها قرار می گیرد تبلیغات آنلاین ارائه بسیار مورد نیاز محصولات مانند کاغذ توالت و ضد عفونی کننده دست برای قیمت بسیاری از زمان معمول خود را ارزش.

عوامل مخفی بهار به عمل

Middlebrook را به اتهام طرح شده بود در میان قابل توجه ترین در آن جسارت. بازیگر و رسانه های اجتماعی شخصیت به دست آورده بودند زیر با فیلم که در آن او می بالند خود را در مورد تناسب اندام رژیم اتومبیل های گران قیمت و گران نیوپورت بیچ صفحه اصلی. در یوتیوب بدنسازی ویدئوها Middlebrook که خود را “واقعی مرد آهنی” به نظر می رسد با امده عضلات و معصوم سیاه و سفید بالای مخزن گفتن بینندگان که “سوپر ثروت و فوق العاده بهداشت و درمان” هر دو بخشی از خود را “فوق العاده شتاب موفقیت برنامه”.

FBI شروع به تحقیق او را بعد از شاهدان در تماس با آنها گفته Middlebrook به دنبال سرمایه گذاران را به خود معجزه صدایی کروناویروس “تزریق درمان” و “پیشگیری قرص” به بازار ادعا محصولات خواهد بود ارزش “100 میلیارد دلار” قبل از اولیه IPO ارائه شده است.

در یک Instagram تصویری که دریافت بیش از یک میلیون انداز او bragged قرص اجازه می دهد او را به راه رفتن به یک مرکز استیپلز (استادیوم ورزشی) پر از Covid-19 بيمار و نه قرارداد ویروس. در ویدیویی دیگر او ادعا کرد که همه گیر شد ایجاد شده توسط “رسانه” برای از بین بردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و “بزرگترین اقتصاد در تاریخ”.

زمانی که یک مامور اف بی آی مخفی نما به عنوان یک سرمایه گذار بالقوه تماس Middlebrook او در پاسخ با یک متن نشان می دهد که سابق NBA بسکتبال ستاره Earvin “Magic” Johnson بود “در حال حاضر پردازنده” که اختراع خود را در آینده امن شد با $10bn ارائه از شرکت در دبی.

بازرسان فدرال اما متوجه شد که Middlebrook را نیوپورت بیچ آدرس صرفا منجر به یک اداره پست و شرکت او بود که افزایش سرمایه گذاری نمی شد در واقع یک ثبت شرکت. هنگامی که تماس با عوامل سحر و جادو جانسون گفت که او تا به حال هرگز شنیده Middlebrook.

یک مامور اف بی آی مخفی نما به عنوان یک سرمایه گذار ملاقات با Middlebrook قبل از دستگیری او به اتهام تقلب سیم است که می تواند در 20 سال در زندان است.

‘خاص فرصت طلب ظلم و ستم’

رسانه های اجتماعی ساخته شده است این امکان را برای کلاهبرداران برای رسیدن به هزاران نفر از قربانیان بالقوه تا کنون که بدون ترک خانه های خود. اما تام Mrozek سخنگوی آمریکا را در لس آنجلس گفت: سازمان های اجرای قانون باید افزایش تا تیم های خود هستند و نظارت بر پست ها و مطالعه در مورد فعالیت های مشکوک گزارش از بانک ها راه اندازی خطوط تماس ویژه و قرار دادن تماس برای راهنمایی ،

Mrozek توصیف “آنچه به نظر می رسد قابل ملاحظه و چشم انداز مثبت در رفتار جعلی” به عنوان یک نتیجه از coronavirus بحران و اضافه کرد که تیم او نگران است که مردم از دریافت میلیاردها دلار در دولت تسکین پول می تواند تبدیل به اهداف. برای مثال او گفت: کلاهبرداران ممکن است به ارائه وعده پول اولیه به منظور به دست آوردن مردم به اطلاعات حساب بانکی.

“ما علاقه مند کنند این در جوانه” او گفت:.

مقامات همچنین می گویند که در حالی که کسانی که فروش جعلی درمان تهدید, قیمت gougers انباشت و فروش محصولات ضروری هستند و همچنین یک منطقه بزرگ از نگرانی.
Medical personnel take temperatures as they prepare the Ernest N Morial convention center for coronavirus patients in New Orleans.

“مردم در حال تلاش برای پول در وضعیت” گفت: Lt آرنولد Aldana از سن دیگو کلانتر که تیم به سرکوب hoarders. در یک عملیات معاونان تماس فروشندگان تبلیغات آسیا موارد مانند کاغذ توالت, دستکش و ضد عفونی کننده دست در سایت های مانند Craigslist و Facebook بازار. مخفی افسران پس از آن ملاقات فروشندگان در پارکینگ به تحویل اقلام و بازداشت آنها را در نقطه.

در یک مورد Aldana گفت: یک فروشنده ارائه یک بسته شامل یک جعبه دستکش و ماسک و چند بطری کوچک از ضد عفونی کننده دست – آیتم های به طور معمول به ارزش حدود $40 — برای $200.

“آنها شارژ خیلی بیشتر از یک اخلاقی فرد شارژ خواهد بود” گفت: Aldana که اضافه شده است که کسانی که دستگیر می تواند تا یک سال زندان و یا 10 ، 000 دلار جریمه برای نقض قانون کالیفرنیا. دولت ممنوع “بیش از حد و غیر قابل توجیه افزایش قیمت ضروری مصرف کننده کالا و خدمات در طول یک وضعیت اضطراری اعلام کرد”.

“با محصولات پرواز کردن قفسه های این طبیعت انسان است برای برخی از مردم سعی کنید برای ساختن یک جفتک انداختن” او گفت:. “برخی از مصرف کنندگان در حال وحشت و تفکر آنها نیاز به صرف سخت به دست آورده پول برای دریافت این آسیا مسائل است.”

در ضمن FBI ادامه خواهد داد به استفاده از انواع ابزار برای مبارزه با کسانی که به دنبال سرمایه گذاری در وحشت همه گیر می گوید: پل Delacourt دستیار مدیر مسئول FBI در لس آنجلس زمینه ،

“وجود خاص فرصت طلب ظلم و ستم در به دنبال سود بر اساس ترس و درماندگی دیگران” Delacourt می گوید. “اف بی آی است که با استفاده از انواع ابزار برای شناسایی کسی که با سوء استفاده از بحران کنونی … و فعالانه هشدار سرمایه گذاران به طور کامل تحقیق هر فروشنده و یا هر محصول ادعا برای نجات زندگی قبل از از دست دادن پول خود را و یا ایجاد امید کاذب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>