“من هرگز او را دیده خوردن سبزی’: با استیک منو مقامات تقلا برای تغذیه آنها خوار مغلوب ساختن پیشی جستن در هند

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را آغاز کرده است در اولین انتخابات ریاست جمهوری سفر خود به هند بزرگترین دموکراسی جهان – و خانه را به بزرگترین جمعیت گیاهخواران. پس آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک اشاره گوشت خوار به ویژه عاشق استیک و همبرگر gastronomically صحبت های این سفر خواهد ثابت کند یکی از چالش برانگیز ترین.

این همه خبر بد برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. هند شهرت قریب به اتفاق گیاهخواری اغراق شده است و این فکر که بیشتر خانواده ها خوردن گوشت گاو در خانه نسبت به طور کلی آن را بپذیرد.

با اینحال رئیس جمهور هند نارندرا مودی نیز برنامه ریزی برای خدمت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن همه منو های گیاهی. آیا او موفق که دیگران شکست خورده اند?

ایسنا

یک فرد نزدیک به رئیس جمهور با سی ان ان گفت: “من را دیده اند هرگز او را به خوردن سبزیجات.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار به چالش کشیده برای رفتن گیاهی برای یک ماه توسط گروه مبارزات انتخاباتی میلیون دلار گیاهی است که کمک خواهد کرد $1m به جانبازان خیریه اگر رئیس جمهور سوگند یاد کردن محصولات حیوانی فقط به طور موقت. این گروه حتی ترویج این پیشنهاد را از طریق یک صفحه کامل آگهی در نیویورک تایمز. آقای ترامپ را ندارد آنها را بر روی آن.

به جای رئیس جمهور شهرت برای خوردن گوشت-سنگین گیاهی-نور در رژیم غذایی قبل از او را به این روز است.

آقای ترامپ استیک تنظیمات برای مثال به خوبی مستند: خوبی انجام می شود و slathered در سس گوجه فرنگی. این یک سفارش است که او را به دست آورده بسیار تمسخر و آن را در حال حاضر استفاده می شود در برابر او نامزد حزب دموکرات و شخص نیویورکر مایکل بلومبرگ.

به بلومبرگ کمپین به تازگی گچ بری لاس وگاس در تابلوهای تبلیغاتی مسخره Mr تهمت مختلف از عادات خود و شکست. در این میان یک مطلب “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خورد سوخته استیک” پس از عبارت “Mike Bloomberg, پستون, متوسط نادر است.”

فراتر از استیک آقای ترامپ رژیم غذایی خود جذب کرده است هر دو تمسخر و bemusement قبل از. در طول جمهوری 2016 اولیه او توییتی در حال حاضر بدنام عکس از خود را بطرف خود کش کرد به قابل ملاحظه ای بزرگ سطل KFC مرغ – با یک چاقو و چنگال.

در آن زمان واشنگتن پست کریس Cillizza را “بسیار شیرجه عمیق” به تصویر و نتیجه گرفت که نه تنها سطل بود “20 دلار پر کردن” شامل نه تنها مرغ اما پوره سیب زمینی و بیسکویت و استفاده نا مشروع.

آقای ترامپ نیز نمی محدود خود را به KFC: شاهد این تصویری از او در خدمت مک دونالد همبرگر در, نقره, پلاتر در طول تعطیلی دولت در ماه ژانویه 2019.

در حالی که رئیس جمهور مشهور است به منع استعمال مشروبات الکلی, برخی نگران کننده عادات آشامیدنی خود را به خوبی تاسیس رئیس در میان آنها است که آقای ترامپ مصرف حدود 12 قوطی کک رژیم غذایی در روز است. متخصصان تغذیه را مطرح زنگ در پاسخ با اشاره به اثرات بیش از مصرف کافئین در چنین مقیاس.

برخی ممکن است اشاره می کنند که رئیس جمهور رژیم غذایی کسب و کار خود را به تنهایی. اما دولت او است که به سختی با قرار دادن غذا خوردن سالم ،

میشل اوباما صرف چندین سال زحمت کش تلاش برای ترویج تغذیه سالم در میان کودکان به ویژه کودکان فقیر که تکیه بر وعده های غذایی مدرسه برای تغذیه. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت این بوده است عقب سخت-برنده اصلاحات او تحت فشار قرار دادند از طریق.

اگر آمریکا وعده های غذایی مدرسه شروع به نگاه مانند آقای ترامپ خود رژیم غذایی آمریکایی دانش آموزان دچار مشکل می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im