“من باید دکترا’: کانون توجه این است که در حال حاضر در پیتر ناوارو نقش در کاخ سفید coronavirus پاسخ

واشنگتن — پیتر ناوارو یک دانشگاه هاروارد مدرک و او نمی خجالتی در مورد اجازه دادن به آن شناخته می شود. “شما همیشه می توانید بگویید که یک دانشگاه هاروارد اما شما نمی توانید بگویید او بسیار” ناوارو شوخی رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن معرفی او هفته گذشته به عنوان مدیر زنجیره تامین مسائل مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس. همیشه علاقه ذکر یک فرد آیوی لیگ اعتبار (از جمله خود) تهمت اشاره کرد که ناوارو تا به حال دو درجه از دانشگاه معتبر.

یکی از کسانی است که دکترای خود را در اقتصاد (از سوی دیگر یک استاد سیاست عمومی) اما ناوارو استفاده کرده و آن را به نشان می دهد که او گسترده و تخصص مرتبط با coronavirus بحران است. روز دوشنبه او استدلال در هوا با سی ان ان لنگر John Berman که از او خواسته در مورد استفاده از هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان. بیش از آخر هفته وجود داشته است گزارش می دهد که ناوارو تا به حال درگیر تلخی در مورد این موضوع با دکتر Anthony Fauci, بالا موسسه ملی بهداشت اپیدمیولوژی است که در coronavirus نیروی کار.

مانند رئیس جمهور ناوارو معتقد است این دارو تجویز می شود باید به شدت. Fauci مشهور جانباز از HIV/AIDS بحران باور نمی کند وجود دارد و در عین حال شواهدی وجود دارد که هیدروکسی کلروکین — استفاده شده است که برای درمان لوپوس و مالاریا — مفید در مبارزه با COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس.

خواسته برمن چه به او اجازه داد و به اظهارات, ناوارو اشاره آموزشی خود شجره نامه. “من یک دانشمند اجتماعی” او گفت:. “من یک دکترا” دفاع از او ماهر در خواندن مطالعات پزشکی.

کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو. (Alex براندون/AP)

Coronavirus را لمس کرده است در تقریبا در هر جنبه ای از سیاست فدرال از جمله یکی که ناوارو علمی و تخصص: چین است. او بنا به گزارش استخدام به کاخ سفید توسط مشاور ریاست جمهوری و مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر که بر آمد کار خود را در حال دیدن سایت بر روی اینترنت است.

ناوارو اولین بار نیست اقتصاددان برای تبدیل شدن به درگیر در coronavirus پاسخ. قبل از همه گیر وارد به صورت جدی در ایالات متحده در اوایل ماه مارس ارشد کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow بارها و بارها ادعا کرد که ایالات متحده نمی خواهد رنج می برند از جدی شیوع. “ما باید شامل این” او گفت: در اواخر فوریه توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به “قشنگ, نزديک به مهر و موم شده.”

Kudlow از راه کسانی که نظر به عقب, اما آسیب به خود در حال حاضر لرزان شهرت انجام شد. او شده است در حال حاضر در کاخ سفید coronavirus جلسات.

ناوارو را برجسته در coronavirus پاسخ از سوی دیگر به نظر می رسد در حال رشد است. (او در پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر از اخبار یاهو.)

بر خلاف Kudlow, ناوارو نمی آیند به کاخ سفید از تلویزیون کابلی. او استاد بازنشسته در دانشگاه کالیفرنیا در ارواین در مدرسه کسب و کار که کتاب عبارتند از: “مرگ با چین: مقابله با اژدها — یک فراخوان جهانی برای اقدام” و “ببر خیزان: چه چین و نظامی گری وسیله ای برای جهان است.”

ناوارو در یک مصاحبه مطبوعاتی در کاخ سفید در روز دوشنبه. (اوان Vucci/AP)

ناوارو شهرت به عنوان یک چین هاوک منجر به ترس است که او در کاخ سفید ملاقات خواهد منجر به یک جنگ تجاری. جان Tamny یک اقتصاددان محافظه کار مارک او را “شرم آور محقق” که “misunderstands” اصول هر دو سیاست پولی و تجارت است. در سال گذشته شهرت او بیشتر آسیب دیده که Chronicle of Higher Education کشف کرد که او کتاب شامل داستانی اقتصاددان ران Vara (نام مقلوب از “ناوارو”).

یک تقویت کننده تعرفه بر کالاهای چینی ناوارو به طور موثر از دست این استدلال در تجارت که تهمت زده مقابله با پکن در سال گذشته است. در عین حال او هنوز هم در زمان اعتبار برای گرفتن یک معامله بهتر از ممکن است در غیر این صورت رسیده است. “رئیس جمهور با استفاده از من به عنوان یک قطعه شطرنج به عنوان یک راه سیگنالینگ به هر کس که ما در حال مذاکره با آن اگر شما نمی خواهید به انجام کار درست در اینجا و مقرون به صرفه در ایمان خوب است, این چیزی است که اتفاق خواهد افتاد” ناوارو گفت وال استریت ژورنال.

شده اند وجود دارد پیشنهادات از شیوع کروناویروس آغاز شد که طولانی تجارت مربوط به جنگ بود که به شدت تایید شده توسط ناوارو تا حدودی مسئول کمبود تجهیزات در بیمارستان در سراسر ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن معرفی ناوارو در جلسه توجیهی در تاریخ 27 مارس به عنوان “دفاع ملی تولید عمل سیاست هماهنگ کننده دولت فدرال است.” دفاع تولید عمل اجازه می دهد تا دولت فدرال به “نفوذ صنعت داخلی در منافع ملی دفاع است.” کمبود گرفتار کرده اند coronavirus پاسخ از شروع با گسترده scarcities مؤثر همه چیز از کیت های آزمایش به دست عفونی.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مایک پنس و پیتر ناوارو در اتاق جلسه کاخ سفید هفته گذشته است. (مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ)

اگر او فاقد تدارکات تخصص ناوارو به سادگی در آغوش نقش جدید بارها و بارها گفت که هر دو از مقامات دولتی و خصوصی کسب و کار نیاز به قانون “در مغلوب ساختن پیشی جستن زمان” به معنی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. تا کنون آن روشن است و نه فقط آنچه که او دخالت دست در شرایط افزایش تولید اقلام مانند بیمارستان هواکش و ماسک صورت.

ناوارو را جای پایی در coronavirus نیروی کار اجازه داده است او را به گسترش نفوذ خود در همه گیری های مربوط به تصمیم گیری است. شنبه گذشته او بنا به گزارش های درگیر در چه Axios به نام “حماسه اتاق وضعیت مرحله نهایی مسابقات” با Fauci با ناوارو فشار برای تولید بیشتر و کسب هیدروکسی کلروکین. “این بسیار روشن است که هر کس فقط تلاش برای بدست آوردن پیتر به نشستن و جلوگیری از پس مقابله و گفت:” کسی که سخن گفت به Axios در مورد صحنه است.

اما به عنوان ناوارو ارز با برمن در روز دوشنبه روشن ساخته او بعید است به این که آیا موضوع این است که تجارت با چین یا درمان coronavirus. “پزشکان مخالف تمام وقت” ناوارو گفت: سی ان ان لنگر. ناوارو است نه یک پزشک.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا مرجع CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus

  • چه علائم کروناویروس?

  • مشکوک به ویروس سارس و آنفولانزای نمونه های موجود در چمدان: FBI گزارش توصیف چین ‘امنیت زیستی در معرض خطر’

  • کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافته است اما با تغییر آب و هوا باقی می ماند یک تهدید وجودی

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • است 2 تریلیون دلار به اندازه کافی برای نجات اقتصاد ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>