“من شکست خورده هموطنان آمریکایی’: زنان سفید پوست defecting از مغلوب ساختن پیشی جستن

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخابات برنده شده اند ممکن رو با طبقه کارگر اما یکی دیگر از کلید در که باریکترین پیروزی سفید بود زنان با تحصیلات دانشگاهی.

پس از شدت علاقه باراک اوباما در سال 2008 و 2012 به اندازه کافی از این رای دهندگان را شکست صفوف به کمک مغلوب ساختن پیشی جستن بر خط اوج تعادل حیاتی متحده در غرب و جاهای دیگر.

در سال 2020 با این حال پس از چهار سال از جنجال و هیاهو نشانه هایی وجود دارد که تهمت موفق به چسبیدن به این حوزه.

“من واقعا شکست خورده من شهروندان آمریکایی گفت:” کلودیا Luckenbach-Boman. “من بسیار نا امید خودم و گاهی اوقات من واقعا می ترسم به بحث در مورد آن.

“اگر من به رای گیری دوباره برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 این امر می تواند فقط به عنوان یک شکست به عنوان یک آمریکایی بلکه یک شکست به عنوان یک انسان.”

Luckenbach-Boman بود 19 ساله دانشجوی کالج در نوامبر 2016. از یک جمهوری خواه رای گیری خانواده او و بازیگران او رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن در ویسکانسین نوسان دولتی که او برنده فقط 22,748 رای.

رای گیری برای اولین بار Luckenbach-Boman گفت او بر این باور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک سیاسی خارجی بود تغییر ما مورد نیاز است. او به سرعت تغییر ذهن خود را.

“آن فقط چند ماه به انتخابات ریاست جمهوری که من متوجه شدم بزرگترین اشتباه من ساخته اند می تواند به عنوان یک شهروند آمریکایی بود و نه اطلاع رسانی به خودم” Luckenbach-Boman گفت.

A T-shirt depicting the House speaker, Nancy Pelosi, in a No symbol among ‘Women for Trump’ signs, at a campaign rally in Wildwood, New Jersey, on 28 January 2020.

“من شروع به شنیدن که اقتصاد بزرگ بود. و من شروع به دنبال به که و من متوجه شدم که اقتصاد بزرگ برای 1% و برای افرادی که واقعا کار به کشور تابع در یک روز به صورت روز.

“من به تماشای بسیاری از مردم در زندگی من که هنوز پشتیبانی مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم دست و پا کردن در امور مالی است.”

با وجود پشیمانی Luckenbach-Boman گفت که رأی حال “زندگی”. او تصمیم به تمرکز بر سیاست در دانشگاه کار کرده است و در دو کمپین برای ثبت نام رای دهندگان در این سال است.

او را برای رای دادن بایدن در میشیگان – کلید دیگر نوسان دولت تهمت دقت برنده در سال 2016 – و بنادر امید یک روز در حال اجرا برای انتخاب ،

Luckenbach-Boman تنها نیست. نظرسنجی نشان می دهد بایدن پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور متوسط 6.4% در ویسکانسین و 8.4 درصد در میشیگان. نوسان نیست فقط به سفید زنان با تحصیلات دانشگاهی اما خود را تعویض کرده است صدمه دیده تهمت شانس.

در سال 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم از دست این گروه اما دقت. نظرسنجی های خروج را به او نشان داد فقط هفت امتیاز پشت کلینتون در میان کالج تحصیل زنان سفید. در ماه ژوئن این سال نیویورک تایمز نظرسنجی در بر داشت مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی بایدن 39 درصد.

این یک سوئیچ است که می تواند کمک به سوق دادن بایدن به پیروزی در ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا دولت بایدن که در آن بزرگ شده, که در آن او منجر تهمت و جایی که او برنده سابق مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان.

“من فقط می خواهم برای معذرت خواهی به جهان گفت:” جولی, تقلب مدیر از پیتسبورگ پنسیلوانیا که خواسته که نگهبان ندارد و استفاده از نام واقعی او.

“من احساس گناه برای داشتن یک بخشی در رای گیری این ادم احمق و ابله ،

مغلوب ساختن پیشی جستن مسجل باریک پیروزی در پنسیلوانیا ضرب و شتم کلینتون توسط 44,292 رای. برای جولی آن ترکیبی از نگرانی های بهداشت و درمان و بی اعتمادی کلینتون که در چرخش خود را نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من فکر نمی کنم هیلاری صادق بود در مورد تمایل به کمک به زنان” جولی گفت.

“من فقط او را بسیار باور نکردنی و تهمت نگهداری ضربه زدن بر روی یکی از چیزهایی که برای من مهم – کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی. او نیست.”

جولی, 51, دارای سه فرزند و دو نفر از آنها را یک بیماری خود ایمنی و دیگری که دارای یک اختلال مزمن دستگاه گوارش در حالی که شوهر او را مجبور به توقف کار پس از تبدیل شدن به بیمار.

او صورتحساب های پزشکی به میزان $20,000 یک سال و باید او را عمیقا در بدهی. در این سال او در نهایت موفق به پرداخت صورتحساب خود – از سال 2014.

Protesters hold up a sign near the White House following the Women’s March on Washington on 20 January 2018.

“آمریکا و درمان آن, و او گفت که او قرار بود به آن را تغییر دهید, بنابراین من نمی خواهد که چنین بزرگ شرکت می پردازد” جولی گفت.

“در سال دوم او در دفتر من متوجه شدم من معافیت رفتن نیست در همه. هیچ تغییر, آنچه, معافیت من هنوز هم به شدت بالا است. و هیچ چیز در حال انجام است.”

در حالی که بسیاری از رای دهندگان دموکرات هستند با احتیاط با توجه به آنچه اتفاق افتاده است در سال 2016 از پیش بینی بایدن لغزش نظر سنجی نشان می دهد که با کمتر از 100 روز تا روز انتخابات حتی به طور سنتی قرمز متحده از تگزاس هستند و نه فراتر از حزب دموکرات برسد.

مونیکا ری, هفت, یک, بیمه, وکیل مدافع که زندگی در حومه دالاس در میان ex-مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان به امید بایدن برنده شوید.

“من سرند با گناه” او گفت:. “من می دانم آن نبود رای من که به تنهایی قرار داده است که او وجود دارد, اما من فکر می کنم با تعداد زیادی از جمهوری خواهان آن را عدم چک کردن به آن فقط سقوط, حزب, خطوط, آن انزجار و تحقیر برای هیلاری کلینتون و سیاست های, و من متاسفم که. من متاسفم که من آگاهانه تر.”

Rey هفت دارای یک پسر در نظامی که همچنین تحت تاثیر او تصمیم – مغلوب ساختن پیشی جستن به حال بارها و بارها متعهد به سرمایه گذاری به شدت در نیروهای مسلح.

او همچنین فکر تهمت رفتار قبل و حين انتخابات – او حمله طیف وسیعی از دشمنان به ویژه زنان از جمله Carly Fiorina و تد کروز و همسر Rey هفت – خواهد آرام.

“من فکر کردم آن را باید یک بحث آن نمی تواند واقعی باشد. من فکر کردم او می خواهد رفتار مانند یک انسان است که او gonna change.”

اما “نبود حتی تحلیف” قبل از هفت تغییر ذهن او, او گفت:.

“بیش از چند روز این بود که احتمالا در چند توییت و یا چیزی است که من شنیده ام او را می گویند من فکر کردم:” اوه خدای من. این است که این فرد است.’ و من بلافاصله گفتم: او که قرار بود به جا شود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جدایی از خانواده در مرز تایید Rey هفت ترس و در نوامبر مادام العمر جمهوری خواه رای دهندگان تا به حال آن را با کل حزب. او در رای گیری یک “راست دموکراتیک بلیط”.

در اوکلاهما یک استوار دولت جمهوری که چند انتظار می رود بایدن برای برنده شدن نانسی شایولی یک معلم آموزش و پرورش ویژه است که زندگی در حومه Tulsa مشابه سرخورده.

او شده است در کمک به نامزدهای دموکرات و مانند Rey هفت طرح به رای همه آبی.

“من بیشتر عصبانی با مردم در قدرت که فعال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از من با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” شایولی گفت.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که به وضوح ناقص انسان است. او را ناتوان از داشتن هر نوع همدلی یا فکر کردن در مورد کسی غیر از خود است. که می شود گفت او نمی توانست wreaked به عنوان خسارت آنجا که او بدون افراد دیگر قادر می سازد او را به انجام این کار است.

“هر سناتور جمهوری خواه که موفق به انجام خود را به قانون اساسی سوگند همدست است. و بنابراین به نظر من همه آنها را با استثنای احتمالی میت رامنی نیاز به نگه هرگز عمومی دفتر دوباره.”

شایولی, 61 تا دو و بیماری های خود ایمنی است و به خصوص نگران در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به بازگشایی مدارس و در میان شیوع کروناویروس. در اوکلاهما که در آن موارد صعودی پس از دولت با عجله به بازگشایی این وضعیت به خصوص خطرناک است.

“به عنوان خجالت من است که من رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن اگر من برای رفتن به عقب در کلاس درس این واقعیت است که من به او رای دادند و او چنین بوده است یک فاجعه در برخورد با این ویروس که رای می تواند به معنای من میخوام زنده” شایولی گفت.

از آن شده است مغلوب ساختن پیشی جستن نقایص در coronavirus – همانطور که از روز سه شنبه ما تا به حال ثبت بیش از 4.2 m موارد Covid-19 و تقریبا 147,000 مردم مرده بود – که به عنوان نهایی کلش برای شایولی.

او و شوهرش در حال به روز رسانی خود را بخواهد پیش از بازگشت او به مدرسه و او در تلاش برای آمدن به شرایط با تاثیر او رای بدهند.

“وجود دارد یک خط مستقیم بین خود انتخابات و 140,000 مرده آمریکایی است که لازم نیست برای مردن. آن را فقط باعث می شود من فوق العاده غمگین. و پشیمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im