“من نمی خواهم به’: سیاه و سفید متعلق به کسب و کار با موانع در گرفتن محرک وامسیاه و سفید متعلق به کسب و کار چهره یک “بار” گرفتن بودجه لازم برای نگه داشتن کسب و کار خود را شناور در coronavirus بحران با توجه به طرفداران برای اقلیت های کسب و کار.

کنگره اختصاص داده شده $349bn در آن $2.2 tn بسته محرک و دیگری $484bn زمانی که بودجه در ابتدا فرار از, اختصاص داده شده به وام برای کسب و کار با 500 کارمند یا کمتر. داده شده از طریق یک برنامه اعطای وام به نام چک برنامه حفاظت از وام ها بخشیده اگر یک کسب و کار با استفاده از حداقل 75 ٪ از وام های خود را برای کارکنان خود حقوق و دستمزد. دیگر 25 درصد می تواند مورد استفاده قرار گیرد تنها برای اجاره, بهره وام مسکن و یا آب و برق.

“مقدار زیادی از پول است که در کنار مجموعه ای از کسب و کارهای کوچک نیست تا پایان در کسب و کار است که ما خود را و عمل” گفت: Ron Busby رئیس جمهور آمریکا سیاه و سفید اتاق نه برای سود گروه حمایت برای صاحبان کسب و کار. “زمانی که این قطعه از قانون بیرون آمد و آن را به آدرس نیست یک برابر راه برای سیاه و سفید و قهوه ای صاحبان کسب و کار برای به دست آوردن دسترسی به سرمایه آن است که یک بار بزرگ برای ما است.”

به عنوان سیاه و سفید آمریکایی ها چهره خشن و نامتناسب اقتصادی و پیامدهای بهداشتی با توجه به Covid-19 بحران طرفداران می گویند سیاه صاحبان کسب و کار شده اند و با داشتن مشکل گرفتن دسترسی به وجوه زیرا بسیاری از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار ندارد روابط خود را با تاسیس بانک است. به عنوان صاحبان کسب و کار با عجله به درخواست برای وام های که داده شد در اول بیا اول خدمت اساس برخی از بانک ها گفت: آنها اولویت دادن به مشتریان موجود.

سیاه صاحبان کسب و کار می تواند به صورت تبعیض آمیز با مانع در هنگام نزدیک شدن به بانک های سنتی برای یک وام کسب و کار است که آنها را مانع از ساختمان اعتباری و ایجاد یک ارتباط با بانک.

تحقیقات نشان داده است که حتی با همان سابقه اعتباری, سیاه صاحبان کسب و کار به دنبال کسب و کار کوچک وام دریافت کمتر دوستانه درمان و اطلاعات مربوط به بانک و خدمات در مقایسه با همتایان سفید. در سال 2017 فدرال رزرو مطالعه نشان داد که هر چند سیاه صاحبان کسب و کار درخواست برای وام کسب و کار کوچک در یک نرخ بالاتر از سفید صاحبان کسب و کار تصویب رای دادن برای کارآفرینان است که 19 درصد بالاتر از نرخ تصویب برای کارآفرینان.

برای صاحبان کسب و کار نمی گرفتن وام آنها نیاز دارید می توانید شروع یک چرخه معیوب که در آن آنها به طور مداوم در تلاش برای پرداخت هر گونه اعتبار آنها را. “شما تا پایان یا رنج می برند از طریق فرایند تلاش برای کشف کردن که چگونه به پرداخت [یا] شما قادر خواهید بود به طور کامل پرداخت که به معنی اعتباری خود را آسیب دیده است چرا که شما نمی پرداخت در زمان” Busby گفت. “ما هرگز از آن سوراخ است.”

بسیاری از اقلیت صاحبان کسب و کار باید بسیار قوی تر روابط با جامعه توسعه موسسات مالی و اقلیت موسسات سپرده گذاری که کوچکتر هستند اما دوستانه نسبت به کسانی که اغلب تبدیل به دور توسط بانک های سنتی است. این نوع از بانک ها با تجربه تر مشکلات فنی در راه اندازی برنامه های کاربردی وام برای چک حفاظت از برنامه. به عنوان یک نتیجه, کنگره اختصاص داده شده $30bn از موج دوم کمک های مالی به کنار به طور خاص برای این جامعه موسسات مالی.

کیتا هولمز صاحب 5 ستاره ملک, مدیریت گفت که او تا به حال مشکل گرفتن یک وام برای او مریلند بر اساس شرکت مدیریت املاک که دیده است یک کاهش در اجاره و مالکیت سرمایه گذاران از آنجا که بحران آغاز شده است.

هر چند او برای یک وام اعمال شود در طول برنامه دور اول تامین مالی از طریق بانک خود او هرگز دریافت پاسخ به درخواست. تنها خط اعتباری او بسته شد و او نگران است در مورد آینده کسب و کار خود را.

“من را نجات داد اما اگر این بازار باز نمی کردن و همه چیز را تغییر ندهید خیلی سریع … من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد. من احتمالا به دنبال کار” هولمز گفت. “من نمی خواهم به را, اما آن را بسیار سخت برای یک صاحب کسب و کار کوچک سیاه و سفید.”

از آنجا که حقوق و دستمزد برنامه حفاظت تصریح می کند که بخش عمده ای از وام باید مورد استفاده قرار گیرد برای هزینه های حقوق و دستمزد به منظور بخشیده شود بسیاری از سیاه صاحبان کسب و کار می تواند از مطالعه حذف شدند, بخشش پس از اکثریت لازم نیست که کارکنان در حقوق و دستمزد.

تنها در حدود 120,000, سیاه, کسب و کار متعلق به خارج از 2.7 متر در ما کارکنان, حقوق و دستمزد, Busby گفت. چرا که متوسط درآمد سالانه یک سیاه متعلق به کسب و کار است $75,000 “این سخت است برای هر کس دیگری برای شما کار می کنند زمانی که شما تنها در آوردن درآمد به اندازه کافی برای پرداخت هزینه ها و نگه داشتن خود را شاغل” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>