‘من گریه شب و روز’: چگونه در آن زمان یکی از 8 هفته به بیکاری

هفت هفته پس از او واصل برای مزایای بیکاری نادین Josephs شد در حال اجرا از پول است. تولد دو نوجوان کودکان سایه افکنده بود و او روز خود را صرف شفاعت برای تحمل بر روی اسکناس های گذشته.

پر از سوراخ در آپارتمان خود در شرق نیویورک و بروکلین, خانم Josephs, 46, حال رشد به طور فزاینده ای نا امید از او واصل ادعای او را در مارس 16. و او خسته شده بود از شنیدن اطمینان از رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو به هزاران ناامید نیویورکی مانند او که چک خواهد بود در پست الکترونیکی.

او تا به حال بررسی ایمیل, ایمیل و پست صوتی: هیچ کلمه ای از آلبانی در بیش از یک ماه است.

بین مذاکرات با شرکت تلفن و مبلمان-شرکت اجاره خانم Josephs سعی کردم هر خیابان او می تواند از فکر می کنم برای جلب توجه به وضعیت اسفبار او. او به نام ایالت نیویورک وزارت کار در تمام ساعات ارسال درخواست در Facebook و Twitter و حتی توئیت روزانه در فرماندار خود را.

“من فقط دعا این می تواند حل و فصل شود” او در مصاحبه ای گفت:. “من در برابر دیوار.”

خانم Josephs بخشی از موج اول بیکاری متقاضیان که غرق وزارت کار در اواسط ماه مارس. پس از آن دولت دریافت کرده است بیش از 1.6 میلیون ادعا می کند از جمله بسیاری از فرفره کارگران و دیگر پیمانکاران مستقل که به طور معمول نمی خواهد که واجد شرایط برای مزایای.

مقامات دولتی گفتند که استخدام بیش از 3000 نفر برای کمک به روند ادعا می کند. روبرتا Reardon نیویورک کار کمیسیون گفت: دولت در حال پرداخت $5.8 میلیارد دلار برای بیکار ساکنان پس از coronavirus همه گیر تعطیل بسیاری از کسب و کار و دستور داد اکثر مردم در خانه بمانند.

آقای کومو گفت: “خبر خوب این است که حتی اگر تاخیر در وب سایت مقرون به صرفه نیست شما هر گونه پول است.” هر کسی که ثبت قانونی ادعای دریافت تمام منافع خود را که قدمت آن به زمانی که آنها برای اولین بار اعمال می شود, او گفت:.

اما افرادی مانند خانم Josephs شده اند از طریق عاطفی wringer. او گفت: استرس نداشتن درآمد برای دو ماه باعث شده بود او میگرن و منجر به بسیار تاریک افکار. او جزئیات تلاش خود را برای جمع آوری مزایای او به عنوان شد.

خانم Josephs یاد گرفتم که پایین منهتن دفتر آژانس فدرال او تاکید کرد که کمیسیون فرصت های برابر شغلی بود و بسته شدن به طور نامحدود. او در آنجا کار می کرد برای بیش از سه سال بود اما نه در کمیسیون حقوق و دستمزد. او استخدام شده بود از طریق یک سازمان نیروی انسانی و باقی مانده قرارداد کارمند. خانم Josephs ناظر به او گفت که زمانی که در اتاق دوباره باز او می تواند بازگشت به کار.

خانم Josephs شروع روز با رفتن به دولت و وزارت کار وب سایت به فایل ادعا می کنند برای مزایای بیکاری. او جلوتر از رم بود که در مورد برای شروع است.

شب قبل شهردار, بیل د Blasio اعلام کرده بود که تمام شهر رستوران ها و کافه ورزشگاه و سینما تا به حال برای متوقف کردن پذیرش مراجعان در 8 p. m. در مارس 16. صبح که آقای کومو تمدید shutdown ایالت به طور موثر به پرتاب صدها نفر از هزاران نفر از مردم ،

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در نیویورک

  • د Blasio می گوید: N. Y. C. را ‘بهتر’ نژادی در تعادل اجتماعی-فاصله بازداشت.
  • جدید کار تمام وقت: تلاش برای جمع آوری مزایای بیکاری.
  • N. Y. C. را در بخش بهداشت و درمان منجر ویروس ردیابی.

خانم Josephs گفت: این سایت به او گفت که او نمی تواند در تکمیل نرم افزار آنلاین و که او نیاز به صحبت می کنند به یک گروه نماینده. بنابراین او شروع به شماره گیری شماره تلفن ارائه شده که زمانی که او متوجه این روند خواهد بود و نه صاف.

“من تا به حال به نگه داشتن در تماس با” او گفت:. برای روز او بیدار شد 7:30 صبح به طوری که او می تواند آماده برای شماره گیری در 7:59 فقط به عنوان خطوط تلفن بودند برنامه ریزی برای باز کردن. در حال حاضر پاسخ دادن به پیام گفت: سیستم غرق شد. آن گفت: سعی کنید بعدا.

“من از طریق” خانم Josephs گفت.

پس از ده ها تن از تلاشهای ناموفق یک زن جواب داد و پرسید: خانم Josephs سوال در مورد او و سابقه کار. سپس او به یاد می آورد, “بانوی گفت: آن کامل شد و من لازم نیست که به انجام هر چیز دیگری.”

خانم Josephs فکر او را به زودی دریافت اخطار از او پرداخت. او تا به حال جمع آوری مزایای بیکاری یک بار قبل از دریافت حدود 370 یک هفته انتظار می رود حداقل این است که مقدار.

“پس از آن همه ناگهان من یک نامه پست الکترونیکی” خانم Josephs گفت.

نامه ای از وزارت کار مورخ 20 مارس توصیه او این است که او تا به حال برای اثبات کند که او مجاز به کار در ایالات متحده برای دو سال گذشته. خانم Josephs که مهاجرت از جامائیکا زمانی که او یک کودک گفت از طریق پست پشت یک کپی از کارت سبز و همچنین ارسال یک کپی به بخش وب سایت.

که آخرین خانم Josephs شنیده از دولت است. بود اما این آخرین دولت شنیده ام از او.

پس از سه هفته بیشتر از تماس و گرفتن هیچ پاسخ خانم Josephs شروع به راه انداختن یک شخصی در مبارزات انتخاباتی در رسانه های اجتماعی.

او در زمان به توییتر پاسخگويي به کلی توییت از وزارت کار حساب . “من نیاز به کمک و یک تماس به اجازه دهید من می دانم که وضعیت من,” او نوشت و اضافه کرد: “این تقصیر من نیست.”

مدتی است که در هفته او را دریافت کرد تنها درآمد در ماه او شده بود از کار: $1,200 محرک چک از دولت فدرال است.

خانم Josephs صدایی به طور فزاینده ای آشفته افزود: آقای کومو و خانم Reardon کارگری کمیسر به عنوان اهداف از تجدید نظر در توییتر. “خودتان قرار دادن در کفش من,” او نوشت: به آنها. “من گریه شب و روز چون اگر آن را به من خواهد بود در محل کار.”

خانم Josephs پیوست به ما کمک کند — NYS بیکاری حل مسائل Facebook گروه به دنبال “افزایش آگاهی در مورد مسائل جاری” با حالت بیکاری سیستم. آن را تا بیش از 40 ، 000 عضو دارد.

او شروع به ارسال سوالات در مورد تقاضا برای Pandemic بیکاری کمک یک برنامه ایجاد شده توسط کنگره در اواخر ماه مارس به ارائه مزایای موقت به مردم idled از بحران که نمی خواهد به طور معمول واجد شرایط برای بیکاری. خانم Josephs نباید داشته اند واجد شرایط برای این, اما او مایل به سعی کنید هر چیزی.

او شروع به پرسیدن غریبه آنلاین به ارسال پول برای مواد غذایی است.

خانم Josephs تصمیم به سعی کنید به درخواست او مورد به طور مستقیم به فرماندار. او به نام آقای کومو و پس از دو ساعت در انتظار او شنیده صدای انسان. است که در تلاش برای اتصال به وزارت کار اما خطوط مشغول بودند. او در زمان خانم Josephs اطلاعات و به او گفت نه به چشم پوشی از هر گونه تماس از شماره نا آشنا.

“من شکست را در این گوشی به دلیل آن بوده است هفته تلاش به صحبت با کسی” خانم Josephs نوشت on Facebook.

خانم Josephs تلاش آقای کومو را دوباره و پس از دو و نیم ساعت نگه رسیده همان زن است. زن به او گفت که آن را به نظر می رسد که بسیاری از افرادی که در زمینه ادعا می کند در ماه مارس تا به حال هنوز پرداخت نشده, او گفت:. زن گفت: خانم Josephs نام را در یک “اولویت” برای یک تماس.

اما خانم Josephs گفت: او گفته بود که اگر او را نمی شنوند توسط سهشنبه, او باید دوباره تماس بگیرید.

از طریق یک دوست خانم Josephs رسیده به دولت سناتور شلی B. مایر برای کمک به. خانم مایر یک دموکرات نشان دهنده یک بخش از شهرستان Westchester بیش از 25 مایلی شمال شرق نیویورک, اما او تا به حال ساخته شده است یک ماموریت برای کمک به مردم از طریق شکستن logjams در بیمه بیکاری سیستم.

“این روند شده است بسیار چالش برانگیز برای هزاران نفر از ترکیبات” خانم مایر در مصاحبه ای گفت:. “من بی تاب و طاقت فرسا در بخشی از این افرادی که در ریسک مالی و عاطفی خطر است.”

یک عضو از خانم مایر کارکنان تماس خانم Josephs حدود 11 p. m. و دریافت پاسخ از طریق ایمیل پس از نیمه شب این سناتور گفت.

نیویورک تایمز نیز رسیده به وزارت کار به پرس و جو در مورد خانم Josephs مورد ندارد و دریافت پاسخ.

زمانی که خانم Josephs وارد شده به وزارت کار وب سایت او حیرت زده برای دیدن که او ادعا کرده بود در نهایت پردازش شده است. این نشان داد که او با توجه به دریافت مزایای قدمت هفت هفته به علاوه پنج هفتگی اقساط 600 $در فدرال همه گیر کمک های بیکاری.

خانم Josephs هیجان زده شد در چشم انداز داشتن پول برای خرج کردن در دخترش تولد 17 هفته آینده و پسرش 15th birthday هفته بعد. “من واقعا خوش شانس می گویند من خوشحالم که آن را بیش از, با,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>