‘من می توانم هر چیزی را انجام دهید’: ویروس و یک E. R. دکتر خودکشی

در یک بعد از ظهر در اوایل ماه آوریل در حالی که شهر نیویورک بود که در تلاطم چه خواهد بود مرگبارترین روز از بیماری همه گیر کوروناویروس دکتر لورنا M. Breen خودش به تنهایی هنوز از آپارتمان خود در منهتن.

او را برداشت تا تلفن او تماس گرفته شده و او خواهر کوچکتر جنیفر Feist.

دو تن از آنان فقط 22 سال از هم جدا و تا به حال این نوع پیوند است که می آید از رشد های یک اتاق خواب و پوشیدن لباس های تطبیق. خانم Feist یک وکیل در Charlottesville, Va., عادت کرده به شنیدن از خواهر او تقریبا هر روز.

به تازگی مکالمات خود را به حال شده است تلخ.

دکتر Breen مشغول به کار در نیویورک-پروتستان آلن بیمارستان در منهتن بالا جایی که او تحت نظارت بخش اورژانس است. این واحد تا به حال تبدیل شدن به یک میدان نبرد با لوازم تهی در یک ناراحت کننده رای و پزشکان و پرستاران در حال سقوط بیمار است. اتاق انتظار شد و دائمی به سر می برند. بیمار در حال مرگ بودند خسته شده اید.

خانم Feist گرفته بود به خواب در کنار تلفن خود را در مورد خواهرش مورد نیاز خود را پس از اواخر شیفت.

زمانی که دکتر Breen به نام او صدا های عجیب و غریب. صدای او از راه دور به عنوان اگر او در شوک بود.

“من نمی دانم چه باید بکنید,” او گفت:. “من نمی تونم از صندلی است.”

دکتر Breen بود کمال اوقات فراغت یکی که به کارگردانی و زندگی خود را با اطمینان.

هنگامی که او فارغ التحصیل از دانشکده پزشکی او اصرار داشت در هر دو تحصیل در اورژانس و طب داخلی, اگر چه آن را به معنای دیگر اقامت. او در زمان اسنوبورد, ویولن سل و رقص سالسا به عنوان یک بزرگسال. هنگامی که پس از او تا به حال مشکل تنفس در آغاز نیمه ماراتن او به پایان رسید در این مسابقه پس از آن به رهبری به یک بیمارستان و تشخیص خودش با آمبولی ریوی — لخته شدن خون در ریه ها است که می تواند کشنده باشد.

در علاوه بر این به مدیریت مشغول اورژانس او در دو رشته کارشناسی ارشد در دانشگاه کرنل.

دکتر Breen استعداد بود و اعتماد به نفس و هوشمندانه است. خون سرد.

اما صحبت کردن به خانم Feist که بعد مردد و گیج.

خانم Feist به سرعت مرتب برای خواهرش برداشت می شود توسط دو نفر از دوستان که کشتی او به بالتیمور که در آن خانم Feist ملاقات می تواند آنها را به او را به خانواده در ویرجینیا. زمانی که دکتر Breen در نهایت صعود به خانم Feist ماشین که شب او نزدیک بود catatonic قادر به پاسخ به سوالات ساده. مغز او خواهر او گفت: شکسته به نظر می رسید.

آنها را با هم برای چند ساعت از رفتن به دانشگاه ویرجینیا مرکز پزشکی. هنگامی که آنها وارد دکتر Breen بررسی به بخش روانپزشکی.

دکتر Breen, 49, حال کاری از دست رفته در گذشته به صورت پاره زانو و رباط ها و آمبولی ریوی. اما این عدم احساس شرم سقوط از فضل. او دچار یک شکست زمانی که این شهر از جان گذشته برای قهرمانان. و او مطمئن بود که زندگی حرفه ای خود را نمی خواهد زنده ماندن آن است.

اعضای خانواده او در تلاش برای متقاعد کردن او در غیر این صورت. پس از همه, او تا به حال هیچ آشکار سابقه مشکلات روانی و ماه گذشته بوده است یکی از افراط و برای همه است.

دکتر Breen تردید است. موذی انگ در مورد بهداشت روان ادامه در جامعه پزشکی است.

“لورنا نگه داشته گفت:” من فکر می کنم همه می دانند من تلاش,'” خانم Feist گفت. “او خیلی خجالت کشیدم.”

اعتباری و…از طریق Feist خانواده

حتی به عنوان یک نوجوان در زمانی که دکتر Breen بود فقط لورنا او نشان داد غیر معمول ظرفیت برای همدلی و رانندگی حس وظیفه.

“او همیشه می دانستم که او قرار بود به یک پزشک او را به زندگی در منهتن — همیشه می دانستم که چه نوع زندگی او خواهد بود” به یاد می آورد خانم Feist, 47, بود که یکی از بیش از 50 اعضای خانواده و دوستان و فعلی و سابق همکاران که صحبت می کرد به نیویورک تایمز برای این داستان.

خواهران همراه با خواهر و برادر بزرگتر مایکل و کارن رشد کرده بود در دنویل یک قصبه کوچک در پنسیلوانیا که در آن هر کس پدر و مادر به نظر می رسید یا یک کشاورز و یا مراقبت های بهداشتی کارگران در مرکز پزشکی منطقه ای. آنها مطرح شد به این باور است که یک حرفه باید در مورد خدمات. پدر فیلیپ یک جراح تروما. مادر خود, رزماری یک پرستار است.

لورنا های ورزشی و انگیزه دانش آموز, رهبری را به دانشگاه کرنل به مطالعه میکروبیولوژی قبل از کسب مدرک کارشناسی ارشد در آناتومی. پس از دانشکده پزشکی در ویرجینیا او مصمم بود به مطالعه دو تخصص در اقامت او چرا که او می دانست اورژانس پزشکان دچار استرس بالا. او می خواست به طب داخلی به عنوان یک گزینه در پایین جاده.

قد بلند و باریک با یک لبخند (“مانند ساندرا بولاک” اچ توضیح داده شده) او آموزش خود را در جزیره یهودی مرکز پزشکی که در آن او یک رئیس اقامت او سال آخر.

اعتباری و…از طریق Feist خانواده

“شما می خواهم به تغییر در صبح و E. R. می تواند در هرج و مرج,” دکتر گفت: Gino A. Farina, مدیر طب اورژانس برنامه اقامت در آن زمان است. “همه نگاه خسته و موهای خود را با یک ظرف غذا بود و به آنها نگاه مانند آنها نابود شدند. و او مثل او آماده بود برای شروع یک تغییر است.”

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • عفونت های جدید در ایالات متحده صعود به بیش از 68,000 یک هفتم رکورد در 11 روز.
  • به عنوان رئیس جمهور تهمت خواستار بازگشایی مدارس را کارشناسان داخلی هشدار داد از خطرات.
  • اسکاتلند مبارزه با ویروس های مختلف از انگلستان. برای یک چیز این موفقیت است.

در سال 2004 دکتر Breen پیوست وسیع NewYork-پروتستان های پزشکی, سیستم همکاری در مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا و کوچکتر NewYork-پروتستان آلن بیمارستان. به سادگی به نام “آلن” این بیمارستان در خدمت اقشار کم درآمد جامعه در شمال منهتن.

او تحت فشار قرار دادند ساکنان در نظر گرفتن همه ممکن است تشخیص داده و حتی به درجه حرارت رکتال چرا که آنها دقیق تر. او گرم و مهربان اما همچنین می تواند بیشتر خواستار و مصمم تر از سایر پزشکان است.

“او تا به حال چیزی بود که کمی متفاوت” گفت: او همکار و دوست دکتر باربارا قفل “و این بود که این خوش بینی است که تلاش های مداوم خواهد شد صرفه جویی در زندگی می کند.”

به عنوان اگر برای اطمینان از رهایی از او شدید کار دکتر Breen برنامه ریزی شده خطر ناک سفر, پیوست, باشگاه اسکی, بازی های برگزار شده ویلنسل در ارکستر در زمان او سالسا کلاس و با حضور نجات دهنده پروتستان کلیسا که جذب بالا-دستیابی به حرفه ای. یک بار در سال او جمع آوری تمام محافل اجتماعی در یک مهمانی در پشت بام.

اعتباری و…از طریق Feist خانواده

“لورنا نمی جریان Netflix بکشد گفت:” او دوست Devana کوهن 43. “شما نمی تواند صحبت لورنا در مورد برخی قشنگ نشان می دهد. او نمی نرمال بی فکر چیزهایی که بسیاری از ما به نوعی استراحت است.”

مردم کشیده شد به دکتر Breen برای او شخصیت مغناطیسی و ebullience. اما دوستان نزدیک او می دانست که او می تواند همچنین به اسلاید سفتی.

او برافروخته دوستان چندین بار با رویکرد افراطی به گرفتن حداقل هشت ساعت خواب. حتی در طول تعطیلات, دکتر Breen خواهد جست و خیز یک فعالیت اگر آن را به معنای او نمی خواهد به اندازه کافی استراحت.

در سال 2011 دکتر Breen ترویج شد به راس اورژانس که در آن همکاران گفت که او تمایل به حل مشکلات سیستماتیک با دقت و ترجیح راه حل های بتنی.

“او دوست game, ساختار,” دکتر گفت: James Giglio بود که پس از آن رئیس خود را. “او دوست داشت مشغول به کار در یک سازمان جهانی است.”

که جهان بعدها تحریف و ضربه گیر. در اوایل این سال coronavirus ها لغزش به نیویورک کشف نشده و دست کم گرفت.

در اواخر فوریه به مقامات منتخب شد و هنوز هم اطمینان به این که ویروس نیست یک تهدید جدی دکتر Breen نشسته در کامپیوتر و به روز رسانی یک طرح احتمالی خطاب به خانواده اش. این یک مجموعه ای از دستورالعمل ها که در آن برای پیدا کردن کلمه عبور مسیرهای او را اگر او تا به حال به خارج از شهرستان و چگونه اعضای خانواده باید با یکدیگر است.

او تا به حال ایجاد شده آن را پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات تروریستی و تجدید نظر آن را پس از طوفان سندی آمار در سال 2012 — از آن او بود روشمند پاسخ به فاجعه.

Coronavirus او متقاعد شده بود که گرفتن بیمارستان ها خاموش نگهبان.

یک هفته بعد او رفت و در یک برنامه ریزی تعطیلات با خانم Feist او خواهر در آسمان منت. آنها شنبه در یک وان آب داغ و mused در مورد رفتن به ایتالیا در چند سال. در زمان دکتر Breen در بازگشت از سفر یک وضعیت اضطراری اعلام شده بود در نیویورک است.

در آلن بحث در مورد نیروی انسانی و منابع افزایش یافت. یک وکیل از نیو راشل, n. y. تشخیص داده شده به تازگی با Covid-19 حتی اگر او تا به حال سفر نه به هر مناطقی که این بیماری شناخته شده بود به گسترش است. این یکی از اولین نشانه ای که این ویروس در حال حاضر گرفته شده در دولت و یک پرچم قرمز برای NewYork-پروتستان سیستم که در آن او یک بیمار است.

دکتر Breen گزارش بازگشت به کار در مارس 14, ورود به سوالاتی در مورد گروه سهام از تجهیزات حفاظت شخصی و اینکه آیا اعضای هیات می تواند Tyvek محافظ مناسب. پزشکان و مدیران ناراحت بودند در مورد کمبود فضا در بخش اورژانس تحت فشار قرار دادند و برای تبدیل مناطق دیگر مانند یک پارکینگ که در آن یک چادر می تواند ساخته شده است.

“مردم من را با آنها اشتباه گرفته توسط همه پیام های مخلوط و به طور مداوم در حال تغییر دستورالعمل” او نوشت: آن روز در یک پیام به گروه مطالعه کتاب مقدس. “قدردانی هر نماز برای ایمنی حکمت و اعتماد است.”

چهار روز بعد دکتر Breen نشان داد علائم Covid-19. تب و خسته او قرنطینه در خانه به بهبود می یابند. او تا 14 ساعت در یک ردیف خشک شد با کارهای کوچک از دست داده و پنج پوند است. اما او هنوز هم سعی کردم به مرتب کردن بر اساس کار مشکلات مانند کمبود اکسیژن تانک. هنگامی که یک دکتر texted که او می تواند هر گونه پیدا عینک محافظ دکتر Breen بدون ذکر است که او در آن بیمار وعده داده شده برای پیدا کردن یک جفت از عینک های روز بعد.

در مارس 23, دکتر Breen پیامک با دکتر الکسیس Halpern دیگر پزشک اورژانس که او نیز در خانه بیمار است. “تلاش برای انجام چند بسیار چیزهای کوچک (مانند خالی کردن ماشین ظرفشویی) دیروز و شاید اگر بیش از حد بود,” او نوشت.

“شما فقط نیاز به استراحت” دکتر Halpern پاسخ داد. “این ناراحت کننده ترین چیزی که برای ما که هرگز بنشیند.”

آلن بود هولناک با بيمار حوصلگی در اطراف به ويژه تخت. افرادی که به نظر می رسید در شرایط مناسب خواهد بود مرخص تنها به بازگشت در یک آمبولانس بسیار بدتر است. یک کمبود کارکنان در حال انجام.

آخر هفته گذشته در مارس دکتر Breen رفت و در راه رفتن و احساس از بین برود. اما او به او گفت که کار او خواهد بود به زودی. او به احساس او در خانه مانده بیش از دیگر همکاران که بیمار بوده است. او می دانست که آنها بیشتر مورد نیاز دست.

اعتبار…گرگ Vigliotti برای نیویورک تایمز

داخل آلن اورژانس همه گیر رخ داد به سرعت و با رحمت است.

تسهیلات باز کرده بود در سال 1988 به عنوان یک جامعه کوچک بیمارستان که پر از درجه اعتبار ساقط در محله. اگر چه آن را بعد از به روز رسانی آن شده بود سبب برای سال unequipped به طور کامل نیازهای این منطقه است.

Coronavirus ارسال آن وضعیتی وخیم مانند قبل از هرگز.

بیماران انتوبه روی برانکار ماجرا سالن. قابل حمل مخازن اکسیژن عامل در بالاترین ظرفیت petered در هشدار دهنده سرعت. یک منطقه به معنای اشعه X قرار دارد اجساد کسانی که تا به حال گرفته شده نهایی خود را gasps در حالی که انتظار به ذخیره شود.

یک مرد به ظاهر با ثبات و در مورد انتقال به یک واحد مرده پیدا شد در یک صندلی پوست خود را به رنگ آبی.

اورژانس مسدود شده با حدود سه برابر تعداد بیماران مبتلا به آن به طور معمول می تواند جای. خارج آمبولانس به انتظارنشسته بودند تا به عنوان پزشکان سعی در بیماران بستری. یک شهر جدید سیاست است که مقرر بیماران به حمل و نقل به نزدیک ترین بیمارستان موجود به معنای آلن آب گرفتگی با مردم از منهتن بالا و برانکس که در آن برخی از محله ضربه شد بسیار سخت است. بیمارستان نیز حلقه دار با خانه های پرستاری اضافه کردن به انبار.

یک ناامیدی بیمار هوا.

زمانی که دکتر Breen بازگشت به کار در مارس 1, این شهرستان در آستانه یک گریم معیار: مرگ و میر را به زودی اوج در بیش از 800 نفر در یک روز. صحنه در آلن باعث اخلال در تحقق. او و اورژانس شد outmatched.

به نام او به خواهر خانم Feist ناراحتی در مورد هرج و مرج است.

که همان روز دکتر Breen رشد کرده بود خسته و فقط از ایستاده در پشت میز در حالی که پاسخ دادن به ایمیل ها. She texted یک همکار در مورد پروتکل های که تغییر کرده در حالی که او دور شد. “من کاملا از دست رفته” نوشته دکتر Breen. “تلاش برای خواندن و به سرعت.”

در اطراف این بیمارستان اقدام به از بین بردن فشار در بخش اورژانس با قرار دادن بیماران بدحال بسیاری از آنها شد و در, پنکه در یک واحد مختلف به درمان مراقبت های ویژه پزشکان. در عین حال این بیماران باقی مانده تحت اقتدار اورژانس ،

دکتر Breen در بر داشت ترتیب استرس زا با توجه به یک همکار و احساس مسئولیت به نگه داشتن چشم در این بیماران ماندن طولانی تر در بیمارستان به انجام این کار.

همکاران اشاره کرد که او نگاه frazzled. و او نه زخم های معمول خود اعتماد به نفس.

“فقط گیج و ضعف” او نوشت: به یک دوست در مارس 2.

او موفق شده است که هفته به تماس به ملاقات با او گروه مطالعه کتاب مقدس. او همچنین به همکلاسی در برنامه کارشناسی ارشد در مورد یک گروه پروژه. او مضطرب شد و انجام بخشی خود را.

آن را در طولانی برای ساختار است که دکتر Breen تا به حال یک بار تا به عمد ساخته شده برای حمایت از زندگی خود را به طور کامل غار در.

او شروع به کار طولانی در روز است که خون را به یکی دیگر که برخی از آنها مورد نیاز نظارت بر بخش اورژانس در هر دو آلن و اصلی کلمبیا دانشگاه پزشکی.

می تواند وجود داشته باشد هیچ موجودی بدون انتشار هیچ عملی گام به درمان در طول یک بیماری همه گیر. وجود دارد تنها بیمار و ژرف: وجود خواهد داشت بدن در هر روز است. در نهایت در بدترین بحران تقریبا یک چهارم از افرادی که بستری شده بودند به آلن می شود برای درمان Covid-19 می میرند.

در آوریل 4, دکتر Breen صرف حدود 15 ساعت در محل کار با توجه به یک همکار که با دیدن او به یاد می آورد.

“نماز به تو لورنا” دوست پیامک ، “قوی باقی بماند.”

“سخت ترین زمان از زندگی من” او پاسخ داد. “Am تلاش برای تمرکز است.”

روز بعد او به نظر می رسید گیج و کلافه گفت: یکی از همکاران که تا به حال هرگز قبل از دیده می شود دکتر Breen در یک دولت است. دکتر Breen نوشت: یک پیام به گروه مطالعه کتاب مقدس.

“من غرق در حال حاضر — ممکن است AWOL در حالی که برای” او شده است.

او به زودی متوقف پاسخ به دوستان پیام در دسترس نباشد.

در آوریل 6, دکتر Breen بود اقدام به عنوان یک حادثه فرمانده یک فاجعه مدیریت پست مورد استفاده در مقیاس بزرگ در شرایط اضطراری. او بررسی می کند که پزشکان را با جزئیات در مورد بیمارانی که فوت کرده است. یادداشت نوشته شده بود استفاده از سوابق پزشکی الکترونیکی سیستم که تا به حال یاد گرفته شده به طور گسترده ای قبل از coronavirus وارد شده است. به عنوان یک نتیجه بسیاری از آنها نادرست و نیاز به ثابت.

دکتر Breen pored بیش از آنها را به تلاش برای تحمیل یک بیت از نظم در هرج و مرج است. بنابراین بسیاری از زندگی از دست داده شده است.

با وجود اینکه اغلب قهرمان, وضعیت مراقبت های بهداشتی کارگران تجربه فشار است که می تواند فلج. اورژانس پزشکان به ویژه آسیب پذیر به استرس پس از سانحه — در حالی که مشغول به کار در یک حرفه را تشویق می کند که toughing آن را به گفته محققان که مطالعه اثرات تروما در پزشکان است.

این بیماری همه گیر به شدت هر دو خواسته های ساخته شده از پزشکان و فشار به تحمل آن خواسته. مطالعات اخیر پزشکی کارگران در چین و کانادا و ایتالیا که تحت درمان Covid-19 بيمار یافت افزایش نرخ افسردگی و بی خوابی است.

دکتر Breen شیب دار برای رسیدگی به موانع با جلا اعتماد بنفس بندازم که شدید یک سناریو است که تا به حال هیچ تعریف شده پاسخ. کسانی که می دانستند او گفت که کار کردن در یک وضعیت او نمی تواند حل و یا حل با روشن استراتژی شده اند که فوق العاده به چالش کشیدن برای او.

زمانی که دکتر Breen در نهایت او را به نام خواهر برای کمک به در مارس 9, او با صدا و بنابراین بر خلاف خودش که خانم Feist تعجب اگر آن را حذف به نحوی تغییر خواهر او مغز است. اگر چه تحقیقات اولیه است که هنوز هم وقتی که می آید به Covid-19 اثر بر مغز در حال رشد است شواهدی وجود دارد که این بیماری یا راه بدن در پاسخ به آن می تواند طیف وسیعی از مسائل عصبی.

خانم Feist گفت خواهر خود را به حرکت می کند. او به نام دکتر Angela M. میلز که به عنوان رئیس اورژانس پزشکی دکتر Breen ناظر.

زمانی که دکتر میلز وارد آپارتمان او در غرب ایجاد کرد دکتر Breen نگاه عجیب و غریب است. “او همیشه به حال این بارقه در چشم بود که پس از استقبال و همیشه تا به حال بسیار با انرژی و شور و شوق” دکتر میلز گفت. “و که از دست رفته بود.”

دکتر Breen آرام بود و تنها صحبت کردن در زمانی که مورد سوال است. حتی پس از آن او به تنها یک یا دو کلمه پاسخ.

دکتر میلز پرسید که آیا او احساس او می خواست به خودش صدمه دیده. دکتر Breen نشان داد بله.

آنها نشسته و با هم حدود یک ساعت و نیم.

یکی از دوستان دکتر Breen است که یک روانپزشک وارد به او را انتخاب کنید تا. پس از صرف برخی از زمان در ماشین با دکتر Breen از دوستان به نام خانم Feist و گفت: خواهر او نیاز به رفتن به بیمارستان است.

اعتبار…گرگ Vigliotti برای نیویورک تایمز

دکتر Breen حدود 11 ماه به عنوان بستری در بخش روانپزشکی. در حالی که در بیمارستان او داشتند حرف زدند در گوشی با آنا Ochoa, 45. دو نزدیک شد و خانم اوچوا برطرف شد به گوش دکتر Breen صدای. آن را به عنوان اگر آنها با داشتن معمولی بحث و خانم اوچوا احساس خوب پس از حلق آویز کردن. دوستان او به نظر می رسید ،

دکتر Breen شد و به زودی مرخص و او ماند با مادر در Charlottesville, که در آن او بود کمی بیشتر خودش, حتی, ساخت, جوک, اگر چه او چشم قهوه ای تا به حال راکد ماند.

او به ذکر بازگشت به او M. B. A. مطالعات است که او در ابتدا به دنبال به دست آوردن رهبری اعتبار و پیشرفت حرفه ای خود را. او شروع به رفتن برای مدت طولانی اجرا می شود. اعضای خانواده صحبت در مورد او برگشت به نیویورک است.

اما در آوریل 26, دکتر Breen خودش را کشته است.

آن است که غیر ممکن است برای اطمینان می دانم که چرا کسی که طول می کشد زندگی خود را. و دکتر Breen نیست ترک توجه داشته باشید برای باز کردن چرا.

هنوز هم زمانی که تلفات از کروناویروس که شمارش, دکتر Breen خانواده معتقد است او باید شمارش در میان آنها است. که او نابود شد تعداد مطلق از مردم او نمی تواند نجات دهد. که او را ویران کرد با این تصور که او حرفه ای سابقه بود و برای همیشه خدشه دار میگردند و به گریه برای کمک در وهله اول.

NewYork-پروتستان در بیانیه ای گفت که آن شروع به ارائه خدمات بهداشت روانی به خط مقدم آن کارکنان در اواخر ماه مارس برای کمک به آنها در مقابله با تجارب خود را.

“دکتر Breen شد, قهرمان, قابل ملاحظه ای ماهر و مهربان و اختصاصی بالینی رهبر که مراقبت عمیقا برای بیماران و همکاران” بیانیه ای گفت:.

اگر دکتر Breen است lionized همراه با سپاه از دیگر مراقبت های بهداشتی کارگران که بسیار داد — شاید بیش از حد از خود و سپس او را در هم شکسته خانواده نیز می خواهد او را به ادای احترام کردند برای افشای چیزی سخت تر به اذعان کرد: فرهنگ در جامعه پزشکی است که باعث می شود درد و رنج را آسان به چشم پوشی کردن و یا پنهان کردن; تروما است که پزشکان به راحتی تشخیص, اما تمایلی به شخصا آشکار برای ترس از اذیت نمودن حرفه خود.

“اگر فرهنگ متفاوت بوده است که فکر می کردم هرگز حتی به او رخ داده است به همین دلیل است که من نیاز به تغییر فرهنگ” خانم Feist گفت. “ما نیاز به آن را تغییر دهید. مانند به عنوان امروز است.” خانواده تاسیس یک صندوق برای ارائه به سلامت روانی و حمایت از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

برای دکتر Breen دوست خانم اوچوا خود را در آخرین مکالمه تبدیل شده است به خصوص در خرد کردن. در یک نقطه, دکتر Breen بدست کرده بود گیر کرده در یک ایده و نگه داشته تکرار خودش است.

خانم اوچوا نه تا به حال فکر عمیقا در مورد آن در آن زمان, اما در حال حاضر او می تواند به توقف شنوایی که همان بی امان خودداری کنند:من نمی تواند کمک به هر کسی. من می توانم هر چیزی را انجام دهید. من فقط می خواستم برای کمک به مردم, و من می توانم هر چیزی را انجام دهید.”

اگر شما با داشتن افکار خودکشی تماس ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1-800-273-8255 (بحث).

برایان روزنتال Jan هافمن و پم Belluck کمک گزارش. Susan C. Beachy کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im